Tbilisi 2015 - Kompletní výsledky

sportovec sport disciplína umístění
Tenis
čtyřhra 3.
 (muži)
Volejbal
turnaj mužů (O 3. místo) 4.
Lucie Kaňková
Tenis
dvouhra 1.
Tadeáš Buzek
Atletika
hod oštěpem 9.
Amálie Švabíková
Atletika
skok o tyči
3
 (smíšené)
Basketbal 3 na 3
turnaj 8 týmů 1.
Markéta Paulusová
Judo
nad 70 kg dívky 3.
 (ženy)
Házená
turnaj 4.
 (ženy)
Volejbal
turnaj žen 7.
Matěj Krsek
Atletika
200 m
2
 (ženy)
Plavání
4 x 100 m polohová štafeta 21.
Anna Kerbachová
Atletika
200 m (Finále)
2
Michaela Gogelová
Plavání
200 m prsa 15.
Michaela Červínová
Atletika
800 m 7.
Marika Hudcová
Plavání
200 m prsa 22.
 (muži)
Plavání
4 x 100 m polohová štafeta 9.
Jakub Karl
Plavání
200 m motýlek 5.
Tomáš Ludvík
Plavání
200 m znak 3.
Jan Gavenda
Silniční cyklistika
silniční závod 69.
Jana Novotná
Atletika
skok vysoký (Finále) 7.
Aneta Holasová
Sportovní gymnastika
přeskok (Finále) 16.
Aneta Holasová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců (Finále) 19.
Barbora Veselá
Atletika
400 m překážek 5.
Daniel Babor
Silniční cyklistika
silniční závod 30.
Petra Ševčíková
Silniční cyklistika
silniční závod 57.
Barbora Džerengová
Silniční cyklistika
silniční závod 30.
Jana Novotná
Atletika
skok daleký (Finále) 4.
Markéta Hájková
Silniční cyklistika
silniční závod 13.
Filip Chrápavý
Plavání
400 m individuální polohový závod 13.
 (smíšené)
Plavání
4 x 100 m smíšená polohová štafeta 15.
Tomáš Ludvík
Plavání
400 m individuální polohový závod 15.
David Noll
Plavání
100 m volný způsob 39.
Tereza Polcarová
Plavání
100 m motýlek DSQ
Zuzana Řeháková
Judo
- 52 kg 5.
Kateřina Skypalová
Atletika
hod kladivem 13.
Dušan Vavrek
Silniční cyklistika
silniční závod 48.
Věra Zemanová
Judo
- 57 kg 11.
Kateřina Matošková
Plavání
50 m volný způsob 37.
Marika Hudcová
Plavání
100 m prsa 21.
Tereza Hromadníková
Atletika
trojskok 8.
Marika Hudcová
Plavání
200 m indivuduální polohový závod 36.
 (ženy)
Sportovní gymnastika
tým dívky (Kvalifikace) 12.
Michaela Gogelová
Plavání
100 m prsa 32.
Denisa Beranová
Judo
- 48 kg 7.
Tenis
čtyřhra 9.
Aneta Holasová
Sportovní gymnastika
prostná (Kvalifikace) 24.
Lucie Jiříková
Sportovní gymnastika
přeskok (Kvalifikace) 39.
Aneta Holasová
Sportovní gymnastika
kladina (Kvalifikace) 14.
Filip Chrápavý
Plavání
200 m indivuduální polohový závod 5.
Aneta Holasová
Sportovní gymnastika
bradla (Kvalifikace) 33.
Lucie Jiříková
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců (Kvalifikace) 46.
Lucie Jiříková
Sportovní gymnastika
kladina (Kvalifikace) 67.
Lucie Jiříková
Sportovní gymnastika
prostná (Kvalifikace) 58.
Lucie Jiříková
Sportovní gymnastika
bradla (Kvalifikace) 35.
Tomáš Ludvík
Plavání
200 m indivuduální polohový závod 22.
Kateřina Matošková
Plavání
200 m znak 13.
Vendula Měrková
Sportovní gymnastika
přeskok (Kvalifikace) 58.
Vendula Měrková
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců (Kvalifikace) 40.
Vendula Měrková
Sportovní gymnastika
prostná (Kvalifikace) 32.
Vendula Měrková
Sportovní gymnastika
kladina (Kvalifikace) 28.
Vendula Měrková
Sportovní gymnastika
bradla (Kvalifikace) 53.
Tereza Polcarová
Plavání
400 m volný způsob 19.
Vilém Stráský
Atletika
skok daleký 12.
Karolína Beránková
Tenis
dvouhra 17.
David Vopat
Judo
do 50 kg chlapci 5.
Martin Ďásek
Sportovní gymnastika
bradla 49.
František Černý
Sportovní gymnastika
kůň na šíř 58.
Filip Chrápavý
Plavání
100 m prsa 7.
Martin Ďásek
Sportovní gymnastika
prostná 53.
Martin Ďásek
Sportovní gymnastika
hrazda 68.
Martin Ďásek
Sportovní gymnastika
kruhy 77.
František Černý
Sportovní gymnastika
hrazda 46.
František Černý
Sportovní gymnastika
prostná 45.
František Černý
Sportovní gymnastika
přeskok 46.
 (muži)
Sportovní gymnastika
tým chlapci 21.
Martin Ďásek
Sportovní gymnastika
kůň na šíř 65.
František Černý
Sportovní gymnastika
kruhy 66.
František Černý
Sportovní gymnastika
bradla 43.
František Černý
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 52.
Tomáš Binhák
Judo
do 55 kg 11.
Petra Ševčíková
Silniční cyklistika
časovka jednotlivců 32.
Daniel Babor
Silniční cyklistika
časovka jednotlivců (Závod) 27.
Anna Kerbachová
Atletika
100 m (Finále) 6.
Martin Ďásek
Sportovní gymnastika
přeskok 76.
Martin Ďásek
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 72.
Barbora Džerengová
Silniční cyklistika
časovka jednotlivců 35.
Jakub Švehlík
Sportovní gymnastika
prostná 62.
Dušan Vavrek
Silniční cyklistika
časovka jednotlivců 78.
Jakub Švehlík
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 59.
Jakub Švehlík
Sportovní gymnastika
přeskok 50.
Jakub Švehlík
Sportovní gymnastika
hrazda 36.
Jakub Švehlík
Sportovní gymnastika
bradla 74.
Jakub Švehlík
Sportovní gymnastika
kůň na šíř 56.
Jakub Švehlík
Sportovní gymnastika
kruhy 61.
Tereza Polcarová
Plavání
800 m volný způsob 17.
Matěj Osička
Atletika
800 m 17.
David Noll
Plavání
50 m volný způsob 32.
Kateřina Matošková
Plavání
100 m volný způsob 30.
Tomáš Ludvík
Plavání
400 m volný způsob 24.
Jakub Karl
Plavání
400 m volný způsob 14.
Štěpán Hampl
Atletika
100 m 4.
Markéta Hájková
Silniční cyklistika
časovka jednotlivců 9.
 (smíšené)
Plavání
400 m pol. smíšená štafeta 25.
Jan Gavenda
Silniční cyklistika
časovka jednotlivců 46.
Tomáš Ludvík
Plavání
100 m znak 12.
Jakub Karl
Plavání
200 m volný způsob 13.
Karel Kulíšek
Atletika
1500 m 17.
 (muži)
Plavání
4 x 100 m polohová štafeta 16.
Tomáš Macháč
Tenis
dvouhra 33.
Kateřina Matošková
Plavání
100 m znak 25.
David Noll
Plavání
100 m motýlek 22.
Tereza Polcarová
Plavání
400 m individuální polohový závod 19.
David Foller
Atletika
2000 m steeplechase 11.
Evžen Holiš
Tenis
dvouhra 33.