Peking 2022 - Kompletní výsledky

sportovec sport disciplína umístění
 (muži)
Boby
Čtyřbob (4. kolo) V programu
 (muži)
Boby
Čtyřbob (3. kolo) V programu
Kryštof Krýzl
Alpské lyžování
slalom (2. kolo) V programu
Jan Zabystřan
Alpské lyžování
slalom (1. kolo) V programu
Ester Ledecká
Alpské lyžování
sjezd (Závod) V programu
Kryštof Krýzl
Alpské lyžování
obří slalom (2. kolo) V programu
Jan Zabystřan
Alpské lyžování
obří slalom (2. kolo) V programu
Adam Václavík
Biatlon
10 km sprint (Závod) V programu
Michal Krčmář
Biatlon
10 km sprint (Závod) V programu
Jakub Štvrtecký
Biatlon
10 km sprint (Závod) V programu
Mikuláš Karlík
Biatlon
10 km sprint (Závod) V programu
Milan Žemlička
Biatlon
10 km sprint (Závod) V programu
Markéta Davidová
Biatlon
7,5 km sprint (Závod) V programu
Jessica Jislová
Biatlon
7,5 km sprint (Závod) V programu
Eva Puskarčíková
Biatlon
7,5 km sprint (Závod) V programu
Tereza Voborníková
Biatlon
7,5 km sprint (Závod) V programu
Lucie Charvátová
Biatlon
7,5 km sprint (Závod) V programu
Ester Ledecká
Alpské lyžování
Super-G (Závod) V programu
Jan Zabystřan
Alpské lyžování
alpská kombinace (2. kolo) V programu
Martina Dubovská
Alpské lyžování
slalom (2. kolo) V programu
Michal Krčmář
Biatlon
20 km individuální závod (Závod) V programu
Jakub Štvrtecký
Biatlon
20 km individuální závod (Závod) V programu
Milan Žemlička
Biatlon
20 km individuální závod (Závod) V programu
Mikuláš Karlík
Biatlon
20 km individuální závod (Závod) V programu
Adam Václavík
Biatlon
20 km individuální závod (Závod) V programu
Kryštof Krýzl
Alpské lyžování
Super-G (Závod) V programu
Jan Zabystřan
Alpské lyžování
Super-G (Závod) V programu
Jessica Jislová
Biatlon
15 km individuální závod (Závod) V programu
Eva Puskarčíková
Biatlon
15 km individuální závod (Závod) V programu
Tereza Voborníková
Biatlon
15 km individuální závod (Závod) V programu
Markéta Davidová
Biatlon
15 km individuální závod (Závod) V programu
Lucie Charvátová
Biatlon
15 km individuální závod (Závod) V programu
Elese Sommerová
Alpské lyžování
obří slalom (2. kolo) V programu
Ester Ledecká
Alpské lyžování
obří slalom (2. kolo) V programu
Barbora Nováková
Alpské lyžování
obří slalom (2. kolo) V programu
Martina Dubovská
Alpské lyžování
obří slalom (2. kolo) V programu
Curling
smíšené dvojice (Skupina) V programu
Nikol Kučerová
Akrobatické lyžování
skicross (Kvalifikace) V programu
Diana Cholenská
Akrobatické lyžování
skicross (Kvalifikace) V programu
Jan Zabystřan
Alpské lyžování
sjezd (Závod) V programu
Kryštof Krýzl
Alpské lyžování
sjezd (Závod) V programu
 (ženy)
Lední hokej
turnaj ženských týmů (Zápas) V programu
Curling
smíšené dvojice (Skupina) V programu
Radek Rýdl
Skok na lyžích
střední můstek individuální závod Nominován
David Musil
Lední hokej
turnaj mužských týmů Nominován
Zuzana Maděrová
Snowboarding
paralelní obří slalom Nominována
Ondřej Černý
Běh na lyžích
skiatlon 15 km klasicky + 15km volně Nominován
Anežka Indráčková
Skok na lyžích
střední můstek individuální závod Nominována
Jakub Nosek
Boby
Dvojbob Nominován
Dominik Dvořák
Boby
Dvojbob Nominován
Michael Lejsek
Saně
jednotlivci muži Nominován
Michaela Hrůzová
Short-track
1000 m Nominována
Anna Čežíková
Saně
jednotlivkyně ženy Nominována
Roman Koudelka
Skok na lyžích
střední můstek individuální závod Nominován
Tomáš Paul
Curling
smíšené dvojice Nominován
Petr Knop
Běh na lyžích
sprint volně Nominován
Vendula Hopjáková
Snowboarding
snowboardcross Nominována
Zuzana Paulová
Curling
smíšené dvojice Nominována
Petra Nováková
Běh na lyžích
skiatlon 7,5 km klasicky + 7,5 km volně Nominována
Zuzana Holíková
Běh na lyžích
skiatlon 7,5 km klasicky + 7,5 km volně Nominována
Filip Sakala
Skok na lyžích
střední můstek individuální závod Nominován
Čestmír Kožíšek
Skok na lyžích
střední můstek individuální závod Nominován
Jan Kubičík
Snowboarding
snowboardcross Nominován
Viktor Polášek
Skok na lyžích
střední můstek individuální závod Nominován
Ondřej Pažout
Skok na lyžích
velký můstek individuální závod Nominován
Karolína Indráčková
Skok na lyžích
střední můstek individuální závod Nominována
Tomáš Portyk
Skok na lyžích
soutěž smíšených družstev Nominován
Klára Ulrichová
Skok na lyžích
střední můstek individuální závod Nominována
Lukáš Daněk
Severská kombinace
jednotlivci střední můstek +10 km Nominován
Jan Vytrval
Severská kombinace
jednotlivci střední můstek +10 km Nominován
Šárka Pančochová
Snowboarding
U-rampa Nominována
Petra Hynčicová
Běh na lyžích
skiatlon 7,5 km klasicky + 7,5 km volně Nominována
Martina Sáblíková
Rychlobruslení
5000 m Nominována
Anna Fernstädtová
Skeleton
Ženy Nominována
Jan Šindelář
Boby
Čtyřbob Nominován
Saně
dvojice Nominován
Dominik Záleský
Boby
Čtyřbob Nominován
Michal Březina
Krasobruslení
závod mužů Nominován
Nikola Zdráhalová
Rychlobruslení
500 m Nominována
Eliška Březinová
Krasobruslení
závod žen Nominována
Martin Bidař
Krasobruslení
sportovní dvojice Nominován
Natálie Taschlerová
Krasobruslení
taneční páry Nominována
Jelizaveta Žuková
Krasobruslení
sportovní dvojice Nominována
Jan Pechoušek
Běh na lyžích
skiatlon 15 km klasicky + 15km volně Nominován
Adam Fellner
Běh na lyžích
skiatlon 15 km klasicky + 15km volně Nominován
Filip Taschler
Krasobruslení
taneční páry Nominován
Luděk Šeller
Běh na lyžích
skiatlon 15 km klasicky + 15km volně Nominován
Kateřina Janatová
Běh na lyžích
skiatlon 7,5 km klasicky + 7,5 km volně Nominována
Michal Novák
Běh na lyžích
sprint volně Nominován
Tereza Beranová
Běh na lyžích
skiatlon 7,5 km klasicky + 7,5 km volně Nominována
 (muži)
Lední hokej
turnaj mužských týmů Nominován
 (ženy)
Lední hokej
turnaj ženských týmů Nominována
Ester Ledecká
Snowboarding
paralelní obří slalom Nominována