Olympiáda dětí a mládeže 2024 – program a výsledky

24. 6. 2024

08:00

Jihočeský kraj - Hlavní město Praha

turnaj družstev
starší žákyně

Plzeňský kraj - Jihočeský kraj

turnaj družstev
starší žáci

09:00

1. směna VzPi 40

vzduchová pistole (VzPi 40)
dorostenky

Hlavní město Praha - Pardubický kraj

Turnaj družstev
turnaj dívek

Moravskoslezský kraj - Jihočeský kraj

Turnaj družstev
turnaj dívek

Liberecký kraj - Královehradecký kraj

turnaj dvojic
soutěž chlapců

Středočeský kraj - Kraj Vysočina

turnaj dvojic
soutěž chlapců

Jihomoravský kraj - Ústecký kraj

turnaj dvojic
soutěž dívek

Pardubický kraj - Královehradecký kraj

turnaj dvojic
soutěž dívek
Karate
09:00

Hlavní soutěž

kata jednotlivci
starší žáci
Karate
09:00

Hlavní soutěž

kata jednotlivci
starší žákyně
Karate
09:00

Hlavní soutěž

kata jednotlivci
dorostenci
Karate
09:00

Hlavní soutěž

kata jednotlivci
dorostenky
Florbal
09:00

Středočeský kraj - Královehradecký kraj

turnaj družstev
turnaj dívek
Florbal
09:00

Hlavní město Praha - Pardubický kraj

turnaj družstev
turnaj dívek
Florbal
09:00

Středočeský kraj - Královéhradecký kraj

turnaj družstev
turnaj chlapců
Florbal
09:00

Hlavní město Praha - Pardubický kraj

turnaj družstev
turnaj chlapců

Středočeský kraj - Kraj Vysočina

turnaj družstev
dívky

Jihočeský kraj - Jihomoravský kraj

turnaj družstev
dívky

Ústecký kraj - Pardubický kraj

turnaj družstev
dívky

Jihočeský kraj - Pardubický kraj

turnaj družstev
chlapci

Zlínský kraj - Moravskoslezský kraj

turnaj družstev
chlapci

Karlovarský kraj - Jihomoravský kraj

turnaj družstev
chlapci

rozplavby

200 Z
žáci 2010

rozplavby

200 Z
žáci 2011

1 XD

smíšená čtyřhra
dívky + chlapci

2 XD

smíšená čtyřhra
dívky + chlapci

3 XD

smíšená čtyřhra
dívky + chlapci

4 XD

smíšená čtyřhra
dívky + chlapci

5 XD

smíšená čtyřhra
dívky + chlapci

Hlavní město Praha - Moravskoslezský kraj

turnaj družstev
starší žáci

Kraj Vysočina - Karlovarský kraj

turnaj družstev
starší žákyně

Jihomoravský kraj - Královéhradecký kraj

turnaj družstev
chlapci

Středočeský kraj - Zlínský kraj

turnaj družstev
chlapci

Královéhradecký kraj - Karlovarský kraj

turnaj družstev
dívky

Ústecký kraj - Jihočeský kraj

turnaj družstev
dívky

rozplavby

200 M
žákyně 2010

rozplavby

200 M
žákyně 2011

6 XD

smíšená čtyřhra
dívky + chlapci

7 XD

smíšená čtyřhra
dívky + chlapci

8 XD

smíšená čtyřhra
dívky + chlapci

9 XD

smíšená čtyřhra
dívky + chlapci

10 XD

smíšená čtyřhra
dívky + chlapci

Pardubický kraj - Olomoucký kraj

turnaj dvojic
soutěž chlapců

Jihomoravský kraj - Zlínský kraj

turnaj dvojic
soutěž chlapců

Hlavní město Praha - Jihočeský kraj

turnaj dvojic
soutěž dívek

Moravskoslezský kraj - Karlovarský kraj

turnaj dvojic
soutěž dívek
Florbal
09:50

Olomoucký kraj - Karlovarský kraj

turnaj družstev
turnaj dívek
Florbal
09:50

Moravskoslezský kraj - Plzeňský kraj

turnaj družstev
turnaj dívek
Florbal
09:50

Olomoucký kraj - Karlovarský kraj

turnaj družstev
turnaj chlapců
Florbal
09:50

Moravskoslezský kraj - Plzeňský kraj

turnaj družstev
turnaj chlapců

10:00

Fotbal
10:00

Jihomoravský KFS – Jihočeský KFS

turnaj družstev
turnaj družstev
Fotbal
10:00

Královéhradecký KFS – Plzeňský KFS

turnaj družstev
turnaj družstev
Fotbal
10:00

Ústecký KFS – Pražský FS

turnaj družstev
turnaj družstev

Zlínský kraj - Pardubický kraj

turnaj družstev
starší žáci

1. kola

smíšená čtyřhra
mladší žactvo

1. kola

smíšená čtyřhra
starší žactvo

1.kola

čtyřhra
mladší žáci

1. kola

čtyřhra
mladší žákyně

1. kola

čtyřhra
starší žáci

1. kola

čtyřhra
starší žákyně

rozplavby

100 VZ
žáci 2010

rozplavby

100 VZ
žáci 2011

finále

100 m VZ
chlapci

závodní rozjížďky

lodní třída Optimist
dívky

závodní rozjížďky

lodní třída Optimist
chlapci

11 XD

smíšená čtyřhra
dívky + chlapci

12 XD

smíšená čtyřhra
dívky + chlapci

13 XD

smíšená čtyřhra
dívky + chlapci

14 XD

smíšená čtyřhra
dívky + chlapci

MS A

dvouhra
chlapci

Pardubický kraj - Moravskoslezský kraj

turnaj družstev
starší žákyně

1. směna VzPi 40

vzduchová pistole (VzPi 40)
dorostenci

Olomoucký kraj - Hlavní město Praha

turnaj družstev
dívky

Moravskoslezský kraj – Zlínský kraj

turnaj družstev
dívky

Liberecký kraj - Královéhradecký kraj

turnaj družstev
dívky

Moravskoslezský kraj - Pardubický kraj

turnaj družstev
chlapci

Olomoucký kraj - Středočeský kraj

turnaj družstev
chlapci

Liberecký kraj - Hlavní město Praha

turnaj družstev
chlapci

Královéhradecký kraj - Plzeňský kraj

turnaj družstev
chlapci

rozplavby

100 Z
žákyně 2010

rozplavby

100 Z
žákyně 2011

finále

100 m Z
dívky

MS A

dvouhra
chlapci

MS B

dvouhra
chlapci

MS B

dvouhra
chlapci

MS C

dvouhra
chlapci

MS C

dvouhra
chlapci

Hlavní město Praha - Ústecký kraj

turnaj dvojic
soutěž chlapců

Plzeňský kraj - Moravskoslezský kraj

turnaj dvojic
soutěž chlapců

Olomoucký kraj - Středočeský kraj

turnaj dvojic
soutěž dívek

Kraj Vysočina - Liberecký kraj

turnaj dvojic
soutěž dívek
Florbal
10:40

Ústecký kraj - Jihočeský kraj

turnaj družstev
turnaj dívek
Florbal
10:40

Liberecký kraj - Kraj Vysočina

turnaj družstev
turnaj dívek
Florbal
10:40

Ústecký kraj - Jihočeský kraj

turnaj družstev
turnaj chlapců
Florbal
10:40

Liberecký kraj - Kraj Vysočina

turnaj družstev
turnaj chlapců

Plzeňský kraj - kraj Vysočina

turnaj družstev
starší žáci

Královehradecký kraj - Pardubický kraj

Turnaj družstev
turnaj dívek

Liberecký kraj - Moravskoslezský kraj

Turnaj družstev
turnaj dívek

11:00

Hlavní město Praha - Liberecký kraj

turnaj družstev
chlapci

Ústecký kraj - Karlovarský kraj

turnaj družstev
chlapci

Středočeský kraj - Liberecký kraj

turnaj družstev
dívky

Moravskoslezský kraj - kraj Vysočina

turnaj družstev
dívky

Hlavní město Praha - Kraj Vysočina

turnaj družstev
starší žákyně

rozplavby

200 P
žáci 2010

rozplavby

200 P
žáci 2011

MS D

dvouhra
chlapci

MS D

dvouhra
chlapci

MS E

dvouhra
chlapci

MS F

dvouhra
chlapci

MS G

dvouhra
chlapci
Fotbal
11:30

Pardubický KFS – Středočeský KFS

turnaj družstev
turnaj družstev
Fotbal
11:30

Moravskoslezský KFS – Zlínský KFS

turnaj družstev
turnaj družstev
Fotbal
11:30

Olomoucký KFS – Liberecký KFS

turnaj družstev
turnaj družstev

Karlovarský kraj - Středočeský kraj

turnaj dvojic
soutěž chlapců

Kraj Vysočina - Liberecký kraj

turnaj dvojic
soutěž chlapců

Zlínský kraj - Pardubický kraj

turnaj dvojic
soutěž dívek

Královehradecký kraj - Jihomoravský kraj

turnaj dvojic
soutěž dívek

Pardubický kraj - Jihočeský kraj

turnaj družstev
starší žáci
Florbal
11:30

Jihomoravský kraj - Středočeský kraj

turnaj družstev
turnaj dívek
Florbal
11:30

Zlínský kraj - Hlavní město Praha

turnaj družstev
turnaj dívek
Florbal
11:30

Jihomoravský kraj - Středočeský kraj

turnaj družstev
turnaj chlapců
Florbal
11:30

Zlínský kraj - Hlavní město Praha

turnaj družstev
turnaj chlapců

rozplavby

200 VZ
žákyně 2010

rozplavby

200 VZ
žákyně 2011

MS H

dvouhra
chlapci

Pardubický kraj - Jihočeský kraj

turnaj družstev
starší žákyně

12:00

1. kola

dvouhra
mladší žákyně

1. kola

dvouhra
mladší žáci

1.kola

dvouhra
starší žáci

1. kola

dvouhra
starší žákyně

Plzeňský kraj - Jihočeský kraj

turnaj družstev
dívky

Pardubický kraj - Středočeský kraj

turnaj družstev
dívky

Jihomoravský kraj - Ústecký kraj

turnaj družstev
dívky

Jihomoravský kraj - Jihočeský kraj

turnaj družstev
chlapci

Ústecký kraj - Zlínský kraj

turnaj družstev
chlapci

Moravskoslezský kraj – Karlovarský kraj

turnaj družstev
chlapci

rozplavby

100 M
žáci 2010

rozplavby

100 M
žáci 2011

Zlínský kraj - Moravskoslezský kraj

turnaj družstev
starší žáci

Jihočeský kraj - Jihomoravský kraj

turnaj dvojic
soutěž chlapců

Zlínský kraj - Pardubický kraj

turnaj dvojic
soutěž chlapců

Hlavní město Praha - Moravskoslezský kraj

turnaj dvojic
soutěž chlapců

Plzeňský kraj - Moravskoslezský kraj

turnaj dvojic
soutěž dívek

Karlovarský kraj - Hlavní město Praha

turnaj dvojic
soutěž dívek
Florbal
12:20

Královehradecký kraj - Olomoucký kraj

turnaj družstev
turnaj dívek
Florbal
12:20

Pardubický kraj - Moravskoslezský kraj

turnaj družstev
turnaj dívek
Florbal
12:20

Královéhradecký kraj - Olomoucký kraj

turnaj družstev
turnaj chlapců
Florbal
12:20

Pardubický kraj - Moravskoslezský kraj

turnaj družstev
turnaj chlapců

Kraj Vysočina - Pardubický kraj

turnaj družstev
chlapci

Olomoucký kraj - Jihočeský kraj

turnaj družstev
chlapci

Plzeňský kraj - Jihomoravský kraj

turnaj družstev
dívky

Pardubický kraj - Hlavní město Praha

turnaj družstev
dívky

rozplavby

200 PZ
žákyně 2010

rozplavby

200 PZ
žákyně 2011

Jihočeský kraj - Královehradecký kraj

Turnaj družstev
turnaj dívek

Hlavní město Praha - Liberecký kraj

Turnaj družstev
turnaj dívek

Moravskoslezský kraj - Karlovarský kraj

turnaj družstev
starší žákyně

13:00

Finále VzPi 40

vzduchová pistole (VzPi 40)
dorostenky

Jihočeský kraj - Hlavní město Praha

turnaj družstev
starší žáci

WS A

dvouhra
dívky

WS A

dvouhra
dívky

WS B

dvouhra
dívky

WS B

dvouhra
dívky

WS C

dvouhra
dívky

Hlavní město Praha - Plzeňský kraj

turnaj dvojic
soutěž chlapců

Moravskoslezský kraj - Ústecký kraj

turnaj dvojic
soutěž chlapců

Olomoucký kraj - Kraj Vysočina

turnaj dvojic
soutěž dívek

Liberecký kraj - Středočeský kraj

turnaj dvojic
soutěž dívek

Středočeský kraj - Olomoucký kraj

turnaj družstev
starší žákyně

Karlovarský kraj - Moravskoslezský kraj

turnaj družstev
dívky

Královéhradecký kraj - Olomoucký kraj

turnaj družstev
dívky

Zlínský kraj - Liberecký kraj

turnaj družstev
dívky

Kraj Vysočina - Liberecký kraj

turnaj družstev
chlapci

Plzeňský kraj - Olomoucký kraj

turnaj družstev
chlapci

Hlavní město Praha - Královéhradecký kraj

turnaj družstev
chlapci

WS C

dvouhra
dívky

WS D

dvouhra
dívky

WS D

dvouhra
dívky

WS E

dvouhra
dívky

WS F

dvouhra
dívky

Středočeský kraj - Ústecký kraj

turnaj družstev
starší žáci

14:00

Finále

silniční kritérium
starší žáckyně

Královehradecký kraj - Karlovarský kraj

turnaj dvojic
soutěž chlapců

Olomoucký kraj - Jihočeský kraj

turnaj dvojic
soutěž chlapců

Ústecký kraj - Zlínský kraj

turnaj dvojic
soutěž dívek

Jihočeský kraj - Plzeňský kraj

turnaj dvojic
soutěž dívek

2. kola

smíšená čtyřhra
mladší žactvo

2. kola

smíšená čtyřhra
starší žactvo

2. kola

čtyřhra
mladší žáci

2. kola

čtyřhra
mladší žákyně

2. kola

čtyřhra
starší žáci

2. kola

čtyřhra
starší žákyně
Florbal
14:00

Karlovarský kraj - Ústecký kraj

turnaj družstev
turnaj dívek
Florbal
14:00

Plzeňský kraj - Liberecký kraj

turnaj družstev
turnaj dívek
Florbal
14:00

Karlovarský kraj - Ústecký kraj

turnaj družstev
turnaj chlapců
Florbal
14:00

Plzeňský kraj - Liberecký kraj

turnaj družstev
turnaj chlapců

závodní rozjížďky

lodní třída RS Feva
smíšená kategorie

WS G

dvouhra
dívky

WS H

dvouhra
dívky

MS A

dvouhra
chlapci

MS A

dvouhra
chlapci

MS B

dvouhra
chlapci

Finále VzPi 40

vzduchová pistole (VzPi 40)
dorostenci

Ústecký kraj - Plzeňský kraj

turnaj družstev
starší žákyně

Středočeský kraj - Jihomoravský kraj

Turnaj družstev
turnaj dívek

Ústecký kraj - Kraj Vysočina

Turnaj družstev
turnaj dívek

Olomoucký kraj - Jihomoravský kraj

turnaj družstev
starší žáci

MS B

dvouhra
chlapci

MS C

dvouhra
chlapci

MS D

dvouhra
chlapci

MS D

dvouhra
chlapci
Florbal
14:50

Jihočeský kraj - Jihomoravský kraj

turnaj družstev
turnaj dívek
Florbal
14:50

Kraj Vysočina - Zlínský kraj

turnaj družstev
turnaj dívek
Florbal
14:50

Jihočeský kraj - Jihomoravský kraj

turnaj družstev
turnaj chlapců
Florbal
14:50

Kraj Vysočina - Zlínský kraj

turnaj družstev
turnaj chlapců

15:00

Finále

silniční kritérium
starší žáci

Liberecký kraj - Jihomoravský kraj

turnaj družstev
chlapci

Karlovarský kraj - Středočeský kraj

turnaj družstev
chlapci

Liberecký kraj - Královéhradecký kraj

turnaj družstev
dívky

Kraj Vysočina - Ústecký kraj

turnaj družstev
dívky
Karate
15:00

Hlavní soutěž

kata team
starší žactvo
Karate
15:00

Hlavní soutěž

kata team
dorost

Kraj Vysočina - Pardubický kraj

turnaj družstev
dívky

Ústecký kraj - Plzeňský kraj

turnaj družstev
dívky

Středočeský kraj - Jihomoravský kraj

turnaj družstev
dívky

Jihočeský kraj - Moravskoslezský kraj

turnaj družstev
chlapci

Karlovarský kraj - Ústecký kraj

turnaj družstev
chlapci

Pardubický kraj - Jihomoravský kraj

turnaj družstev
chlapci

WS A

dvouhra
dívky

MS E

dvouhra
chlapci