Olympiáda dětí a mládeže 2022 – program a výsledky

Rozpis akcí

Datum a den Čas Sport Disciplína Závod Akce Místo Stav akce Média

27. 06. 2022

Pondělí
08:30
Šerm
Šerm kordem šerm chlapci U13 a U15 František Zbránek - Martin Pavlíček Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
08:30
Šerm
Šerm kordem šerm chlapci U13 a U15 Ondřej Hronek - Jonáš Waller Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
08:30
Šerm
Šerm kordem šerm chlapci U13 a U15 Mikuláš Nováček - Kryštof Vojáček Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
08:30
Šerm
Šerm kordem šerm chlapci U13 a U15 Tomáš Augustin - Karel Bór Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
08:30
Šerm
Šerm kordem šerm chlapci U13 a U15 Jonáš Waller - František Zbránek Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
08:30
Šerm
Šerm kordem šerm chlapci U13 a U15 Jan Gaisler - Michal Charamza Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
08:30
Šerm
Šerm kordem šerm chlapci U13 a U15 Martin Pavlíček - Mikuláš Nováček Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
08:30
Šerm
Šerm kordem šerm chlapci U13 a U15 Jan Pur - Otakar Toloch Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
08:30
Šerm
Šerm kordem šerm chlapci U13 a U15 Tomáš Vaněk - Štěpán Pavlíček Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
08:30
Šerm
Šerm kordem šerm chlapci U13 a U15 Milan Vráblík - Adam Waller Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
08:30
Šerm
Šerm kordem šerm chlapci U13 a U15 Jakub Coufal - Ivan Ostalskiy Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
08:30
Šerm
Šerm kordem šerm chlapci U13 a U15 Vojtěch Gaisler - Filip Kocman Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
08:30
Šerm
Šerm kordem šerm chlapci U13 a U15 Michal Charamza - Tomáš Augustin Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
08:30
Šerm
Šerm kordem šerm chlapci U13 a U15 Kryštof Vojáček - Ondřej Hronek Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
08:30
Šerm
Šerm kordem šerm chlapci U13 a U15 František Zbránek - Mikuláš Nováček Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
08:30
Šerm
Šerm kordem šerm chlapci U13 a U15 Lukáš Ptáčník - Adam Sejkora Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
08:30
Šerm
Šerm kordem šerm chlapci U13 a U15 Filip Žák - Kryštof Neshoda Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
08:30
Šerm
Šerm kordem šerm chlapci U13 a U15 Karel Bór - Milan Vráblík Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
08:30
Šerm
Šerm kordem šerm chlapci U13 a U15 Jonáš Waller - Kryštof Vojáček Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
08:30
Šerm
Šerm kordem šerm chlapci U13 a U15 Patrik Volák - Václav Krogner Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
08:30
Šerm
Šerm kordem šerm chlapci U13 a U15 Ondřej Hronek - Martin Pavlíček Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
08:30
Šerm
Šerm kordem šerm chlapci U13 a U15 Ivan Ostalskiy - Jan Pur Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
08:30
Šerm
Šerm kordem šerm chlapci U13 a U15 Adam Waller - Jan Gaisler Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
08:30
Šerm
Šerm kordem šerm chlapci U13 a U15 Filip Kocman - Tomáš Vaněk Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
08:30
Šerm
Šerm kordem šerm chlapci U13 a U15 Petr Burda - Patrik Bryknar Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
08:30
Šerm
Šerm kordem šerm chlapci U13 a U15 Max Kavecký - Tom Garreis Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
08:30
Šerm
Šerm kordem šerm chlapci U13 a U15 Kryštof Vojáček - František Zbránek Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
08:30
Šerm
Šerm kordem šerm chlapci U13 a U15 Tomáš Augustin - Milan Vráblík Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
08:30
Šerm
Šerm kordem šerm chlapci U13 a U15 Mikuláš Nováček - Ondřej Hronek Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
08:30
Šerm
Šerm kordem šerm chlapci U13 a U15 Michal Charamza - Adam Waller Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
08:30
Šerm
Šerm kordem šerm chlapci U13 a U15 Patrik Bryknar - Patrik Volák Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
08:30
Šerm
Šerm kordem šerm chlapci U13 a U15 František Zbránek - Ondřej Hronek Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
08:30
Šerm
Šerm kordem šerm chlapci U13 a U15 Václav Krogner - Max Kavecký Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
08:30
Šerm
Šerm kordem šerm chlapci U13 a U15 Tom Garreis - Petr Burda Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
08:30
Šerm
Šerm kordem šerm chlapci U13 a U15 Jan Gaisler - Karel Bór Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
08:30
Šerm
Šerm kordem šerm chlapci U13 a U15 Patrik Volák - Max Kavecký Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
08:30
Šerm
Šerm kordem šerm chlapci U13 a U15 Kryštof Vojáček - Martin Pavlíček Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
08:30
Šerm
Šerm kordem šerm chlapci U13 a U15 Adam Waller - Tomáš Augustin Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
08:30
Šerm
Šerm kordem šerm chlapci U13 a U15 Jonáš Waller - Mikuláš Nováček Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
08:30
Šerm
Šerm kordem šerm chlapci U13 a U15 Otakar Toloch - Filip Žák Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
08:30
Šerm
Šerm kordem šerm chlapci U13 a U15 Štěpán Pavlíček - Lukáš Ptáčník Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
08:30
Šerm
Šerm kordem šerm chlapci U13 a U15 Milan Vráblík - Jan Gaisler Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
08:30
Šerm
Šerm kordem šerm chlapci U13 a U15 Patrik Bryknar - Tom Garreis Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
08:30
Šerm
Šerm kordem šerm chlapci U13 a U15 Kryštof Neshoda - Jakub Coufal Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
08:30
Šerm
Šerm kordem šerm chlapci U13 a U15 Petr Burda - Václav Krogner Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
08:30
Šerm
Šerm kordem šerm chlapci U13 a U15 Karel Bór - Michal Charamza Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
08:30
Šerm
Šerm kordem šerm chlapci U13 a U15 Tom Garreis - Patrik Volák Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
08:30
Šerm
Šerm kordem šerm chlapci U13 a U15 Adam Sejkora - Vojtěch Gaisler Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
08:30
Šerm
Šerm kordem šerm chlapci U13 a U15 Max Kavecký - Petr Burda Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
08:30
Šerm
Šerm kordem šerm chlapci U13 a U15 Jan Pur - Filip Žák Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
08:30
Šerm
Šerm kordem šerm chlapci U13 a U15 Tomáš Augustin - Jan Gaisler Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
08:30
Šerm
Šerm kordem šerm chlapci U13 a U15 Václav Krogner - Patrik Bryknar Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
08:30
Šerm
Šerm kordem šerm chlapci U13 a U15 Tomáš Vaněk - Lukáš Ptáčník Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
08:30
Šerm
Šerm kordem šerm chlapci U13 a U15 Patrik Volák - Petr Burda Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
08:30
Šerm
Šerm kordem šerm chlapci U13 a U15 Ivan Ostalskiy - Kryštof Neshoda Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
08:30
Šerm
Šerm kordem šerm chlapci U13 a U15 Filip Kocman - Adam Sejkora Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
08:30
Šerm
Šerm kordem šerm chlapci U13 a U15 Tom Garreis - Václav Krogner Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
08:30
Šerm
Šerm kordem šerm chlapci U13 a U15 Adam Waller - Karel Bór Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
08:30
Šerm
Šerm kordem šerm chlapci U13 a U15 Patrik Bryknar - Max Kavecký Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
08:30
Šerm
Šerm kordem šerm chlapci U13 a U15 Vojtěch Gaisler - Štěpán Pavlíček Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
08:30
Šerm
Šerm kordem šerm chlapci U13 a U15 Michal Charamza - Milan Vráblík Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
08:30
Šerm
Šerm kordem šerm chlapci U13 a U15 Jakub Coufal - Otakar Toloch Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
08:30
Šerm
Šerm kordem šerm chlapci U13 a U15 Adam Sejkora - Tomáš Vaněk Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
08:30
Šerm
Šerm kordem šerm chlapci U13 a U15 Lukáš Ptáčník - Vojtěch Gaisler Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
08:30
Šerm
Šerm kordem šerm chlapci U13 a U15 Kryštof Neshoda - Jan Pur Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
08:30
Šerm
Šerm kordem šerm chlapci U13 a U15 Štěpán Pavlíček - Filip Kocman Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
08:30
Šerm
Šerm kordem šerm chlapci U13 a U15 Filip Žák - Jakub Coufal Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
08:30
Šerm
Šerm kordem šerm chlapci U13 a U15 Tomáš Vaněk - Vojtěch Gaisler Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
08:30
Šerm
Šerm kordem šerm chlapci U13 a U15 Adam Sejkora - Štěpán Pavlíček Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
08:30
Šerm
Šerm kordem šerm chlapci U13 a U15 Otakar Toloch - Ivan Ostalskiy Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
08:30
Šerm
Šerm kordem šerm chlapci U13 a U15 Filip Kocman - Lukáš Ptáčník Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
08:30
Šerm
Šerm kordem šerm chlapci U13 a U15 Jan Pur - Jakub Coufal Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
08:30
Šerm
Šerm kordem šerm chlapci U13 a U15 Kryštof Neshoda - Otakar Toloch Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
08:30
Šerm
Šerm kordem šerm chlapci U13 a U15 Ivan Ostalskiy - Filip Žák Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:15
Šerm
Šerm kordem šerm děvčata U13 a U15 Veronika Landgrafová - Valérie Miklendová Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:15
Šerm
Šerm kordem šerm děvčata U13 a U15 Marie Suchánková - Nela Coufalová Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:15
Šerm
Šerm kordem šerm děvčata U13 a U15 Ester Princová - Karolína Bednářová Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:15
Šerm
Šerm kordem šerm děvčata U13 a U15 Ema Studená - Veronika Landgrafová Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:15
Šerm
Šerm kordem šerm děvčata U13 a U15 Nela Coufalová - Valérie Miklendová Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:15
Šerm
Šerm kordem šerm děvčata U13 a U15 Marie Suchánková - Ester Princová Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:15
Šerm
Šerm kordem šerm děvčata U13 a U15 Karolína Bednářová - Ema Studená Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:15
Šerm
Šerm kordem šerm děvčata U13 a U15 Nela Coufalová - Veronika Landgrafová Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:15
Šerm
Šerm kordem šerm děvčata U13 a U15 Valérie Miklendová - Ester Princová Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:15
Šerm
Šerm kordem šerm děvčata U13 a U15 Karolína Bednářová - Marie Suchánková Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:15
Šerm
Šerm kordem šerm děvčata U13 a U15 Nela Coufalová - Ema Studená Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:15
Šerm
Šerm kordem šerm děvčata U13 a U15 Ester Princová - Veronika Landgrafová Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:15
Šerm
Šerm kordem šerm děvčata U13 a U15 Ema Studená - Marie Suchánková Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:15
Šerm
Šerm kordem šerm děvčata U13 a U15 Ester Princová - Nela Coufalová Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:15
Šerm
Šerm kordem šerm děvčata U13 a U15 Veronika Landgrafová - Karolína Bednářová Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:15
Šerm
Šerm kordem šerm děvčata U13 a U15 Marie Suchánková - Valérie Miklendová Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:15
Šerm
Šerm kordem šerm děvčata U13 a U15 Ema Studená - Ester Princová Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:15
Šerm
Šerm kordem šerm děvčata U13 a U15 Karolína Bednářová - Nela Coufalová Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:15
Šerm
Šerm kordem šerm děvčata U13 a U15 Barbora Hašková - Karin Fojtová Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:15
Šerm
Šerm kordem šerm děvčata U13 a U15 Žofie Korbelová - Karolína Konečná Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:15
Šerm
Šerm kordem šerm děvčata U13 a U15 Viktoriia Todoryshyna - Magdaléna Landovská Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:15
Šerm
Šerm kordem šerm děvčata U13 a U15 Natálie Coufalová - Barbora Hašková Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:15
Šerm
Šerm kordem šerm děvčata U13 a U15 Karolína Konečná - Karin Fojtová Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:15
Šerm
Šerm kordem šerm děvčata U13 a U15 Žofie Korbelová - Viktoriia Todoryshyna Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:15
Šerm
Šerm kordem šerm děvčata U13 a U15 Veronika Landgrafová - Marie Suchánková Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:15
Šerm
Šerm kordem šerm děvčata U13 a U15 Magdaléna Landovská - Natálie Coufalová Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:15
Šerm
Šerm kordem šerm děvčata U13 a U15 Valérie Miklendová - Ema Studená Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:15
Šerm
Šerm kordem šerm děvčata U13 a U15 Karolína Konečná - Barbora Hašková Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:15
Šerm
Šerm kordem šerm děvčata U13 a U15 Tea Melounová - Magdalena Veselá Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:15
Šerm
Šerm kordem šerm děvčata U13 a U15 Karin Fojtová - Viktoriia Todoryshyna Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:15
Šerm
Šerm kordem šerm děvčata U13 a U15 Magdaléna Landovská - Žofie Korbelová Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:15
Šerm
Šerm kordem šerm děvčata U13 a U15 Viktoriia Todoryshyna - Barbora Hašková Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:15
Šerm
Šerm kordem šerm děvčata U13 a U15 Ivona Filasová - Eliška Kahabková Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:15
Šerm
Šerm kordem šerm děvčata U13 a U15 Karin Fojtová - Magdaléna Landovská Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:15
Šerm
Šerm kordem šerm děvčata U13 a U15 Natálie Coufalová - Žofie Korbelová Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:15
Šerm
Šerm kordem šerm děvčata U13 a U15 Tereza Vojtová - Sofie Karafiátová Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:15
Šerm
Šerm kordem šerm děvčata U13 a U15 Viktoriia Todoryshyna - Karolína Konečná Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:15
Šerm
Šerm kordem šerm děvčata U13 a U15 Hana Jurková - Zuzana Závitkovská Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:15
Šerm
Šerm kordem šerm děvčata U13 a U15 Barbora Hašková - Magdaléna Landovská Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:15
Šerm
Šerm kordem šerm děvčata U13 a U15 Karolína Tvarůžková - Michaela Adamovská Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:15
Šerm
Šerm kordem šerm děvčata U13 a U15 Žofie Korbelová - Karin Fojtová Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:15
Šerm
Šerm kordem šerm děvčata U13 a U15 Emma Rovenská - Michaela Kalinová Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:15
Šerm
Šerm kordem šerm děvčata U13 a U15 Zuzana Závitkovská - Tereza Vojtová Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:15
Šerm
Šerm kordem šerm děvčata U13 a U15 Natálie Coufalová - Viktoriia Todoryshyna Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:15
Šerm
Šerm kordem šerm děvčata U13 a U15 Sofie Karafiátová - Karolína Tvarůžková Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:15
Šerm
Šerm kordem šerm děvčata U13 a U15 Magdaléna Landovská - Karolína Konečná Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:15
Šerm
Šerm kordem šerm děvčata U13 a U15 Michaela Adamovská - Hana Jurková Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:15
Šerm
Šerm kordem šerm děvčata U13 a U15 Vanda Vysloužilová - Barbora Štěpničková Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:15
Šerm
Šerm kordem šerm děvčata U13 a U15 Barbora Hašková - Žofie Korbelová Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:15
Šerm
Šerm kordem šerm děvčata U13 a U15 Tereza Vojtová - Karolína Tvarůžková Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:15
Šerm
Šerm kordem šerm děvčata U13 a U15 Karin Fojtová - Natálie Coufalová Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:15
Šerm
Šerm kordem šerm děvčata U13 a U15 Zuzana Závitkovská - Michaela Adamovská Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:15
Šerm
Šerm kordem šerm děvčata U13 a U15 Eliška Bednářová - Tea Melounová Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:15
Šerm
Šerm kordem šerm děvčata U13 a U15 Hana Jurková - Sofie Karafiátová Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:15
Šerm
Šerm kordem šerm děvčata U13 a U15 Michaela Adamovská - Tereza Vojtová Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:15
Šerm
Šerm kordem šerm děvčata U13 a U15 Karolína Tvarůžková - Hana Jurková Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:15
Šerm
Šerm kordem šerm děvčata U13 a U15 Sofie Karafiátová - Zuzana Závitkovská Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:15
Šerm
Šerm kordem šerm děvčata U13 a U15 Michaela Kalinová - Magdalena Veselá Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:15
Šerm
Šerm kordem šerm děvčata U13 a U15 Tereza Vojtová - Hana Jurková Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:15
Šerm
Šerm kordem šerm děvčata U13 a U15 Michaela Adamovská - Sofie Karafiátová Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:15
Šerm
Šerm kordem šerm děvčata U13 a U15 Zuzana Závitkovská - Karolína Tvarůžková Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:15
Šerm
Šerm kordem šerm děvčata U13 a U15 Kateřina Illeková - Johana Vysloužilová Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:15
Šerm
Šerm kordem šerm děvčata U13 a U15 Emma Rovenská - Vanda Vysloužilová Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:15
Šerm
Šerm kordem šerm děvčata U13 a U15 Barbora Štěpničková - Eliška Bednářová Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:15
Šerm
Šerm kordem šerm děvčata U13 a U15 Michaela Kalinová - Tea Melounová Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:15
Šerm
Šerm kordem šerm děvčata U13 a U15 Alexandra Pešulová - Magda Polnarová Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:15
Šerm
Šerm kordem šerm děvčata U13 a U15 Magdalena Veselá - Vanda Vysloužilová Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:15
Šerm
Šerm kordem šerm děvčata U13 a U15 Barbora Štěpničková - Emma Rovenská Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:15
Šerm
Šerm kordem šerm děvčata U13 a U15 Karolína Konečná - Natálie Coufalová Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:15
Šerm
Šerm kordem šerm děvčata U13 a U15 Johana Vysloužilová - Ivona Filasová Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:15
Šerm
Šerm kordem šerm děvčata U13 a U15 Michaela Kalinová - Eliška Bednářová Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:15
Šerm
Šerm kordem šerm děvčata U13 a U15 Eliška Kahabková - Alexandra Pešulová Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:15
Šerm
Šerm kordem šerm děvčata U13 a U15 Vanda Vysloužilová - Tea Melounová Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:15
Šerm
Šerm kordem šerm děvčata U13 a U15 Magdalena Veselá - Barbora Štěpničková Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:15
Šerm
Šerm kordem šerm děvčata U13 a U15 Eliška Bednářová - Emma Rovenská Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:15
Šerm
Šerm kordem šerm děvčata U13 a U15 Magda Polnarová - Kateřina Illeková Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:15
Šerm
Šerm kordem šerm děvčata U13 a U15 Vanda Vysloužilová - Michaela Kalinová Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:15
Šerm
Šerm kordem šerm děvčata U13 a U15 Tea Melounová - Barbora Štěpničková Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:15
Šerm
Šerm kordem šerm děvčata U13 a U15 Emma Rovenská - Magdalena Veselá Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:15
Šerm
Šerm kordem šerm děvčata U13 a U15 Eliška Bednářová - Vanda Vysloužilová Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:15
Šerm
Šerm kordem šerm děvčata U13 a U15 Ivona Filasová - Alexandra Pešulová Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:15
Šerm
Šerm kordem šerm děvčata U13 a U15 Barbora Štěpničková - Michaela Kalinová Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:15
Šerm
Šerm kordem šerm děvčata U13 a U15 Tea Melounová - Emma Rovenská Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:15
Šerm
Šerm kordem šerm děvčata U13 a U15 Magdalena Veselá - Eliška Bednářová Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:15
Šerm
Šerm kordem šerm děvčata U13 a U15 Johana Vysloužilová - Magda Polnarová Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:15
Šerm
Šerm kordem šerm děvčata U13 a U15 Kateřina Illeková - Eliška Kahabková Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:15
Šerm
Šerm kordem šerm děvčata U13 a U15 Magda Polnarová - Ivona Filasová Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:15
Šerm
Šerm kordem šerm děvčata U13 a U15 Valérie Miklendová - Karolína Bednářová Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:15
Šerm
Šerm kordem šerm děvčata U13 a U15 Alexandra Pešulová - Kateřina Illeková Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:15
Šerm
Šerm kordem šerm děvčata U13 a U15 Eliška Kahabková - Kateřina Illeková Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:15
Šerm
Šerm kordem šerm děvčata U13 a U15 Ivona Filasová - Kateřina Illeková Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:15
Šerm
Šerm kordem šerm děvčata U13 a U15 Magda Polnarová - Eliška Kahabková Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:15
Šerm
Šerm kordem šerm děvčata U13 a U15 Johana Vysloužilová - Alexandra Pešulová Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
12:45
Šerm
Šerm kordem šerm chlapci U13 a U15 Jakub Coufal - Ondřej Hronek Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
12:45
Šerm
Šerm kordem šerm chlapci U13 a U15 Max Kavecký - Milan Vráblík Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
12:45
Šerm
Šerm kordem šerm chlapci U13 a U15 Vojtěch Gaisler - Adam Sejkora Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
12:45
Šerm
Šerm kordem šerm chlapci U13 a U15 Kryštof Neshoda - Adam Waller Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
12:45
Šerm
Šerm kordem šerm chlapci U13 a U15 Mikuláš Nováček - Jan Gaisler Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
12:45
Šerm
Šerm kordem šerm chlapci U13 a U15 Martin Pavlíček - Jonáš Waller Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
12:45
Šerm
Šerm kordem šerm chlapci U13 a U15 Václav Krogner - Lukáš Ptáčník Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
13:30
Šerm
Šerm kordem šerm chlapci U13 a U15 Štěpán Pavlíček - Patrik Volák Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
13:30
Šerm
Šerm kordem šerm děvčata U13 a U15 Vanda Vysloužilová - Magdaléna Landovská Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
13:30
Šerm
Šerm kordem šerm děvčata U13 a U15 Žofie Korbelová - Natálie Coufalová Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
13:30
Šerm
Šerm kordem šerm děvčata U13 a U15 Valérie Miklendová - Hana Jurková Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
13:40
Šerm
Šerm kordem šerm děvčata U13 a U15 Viktoriia Todoryshyna - Karin Fojtová Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
13:40
Šerm
Šerm kordem šerm děvčata U13 a U15 Magda Polnarová - Emma Rovenská Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
13:40
Šerm
Šerm kordem šerm děvčata U13 a U15 Zuzana Závitkovská - Veronika Landgrafová Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
13:40
Šerm
Šerm kordem šerm děvčata U13 a U15 Eliška Kahabková - Karolína Bednářová Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
13:40
Šerm
Šerm kordem šerm děvčata U13 a U15 Kateřina Illeková - Alexandra Pešulová Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
14:00
Šerm
Šerm kordem šerm chlapci U13 a U15 přímá eliminace Hala TJ Dukla Olomouc
sport není streamován
14:00
Šerm
Šerm kordem šerm chlapci U13 a U15 Jakub Coufal - Max Kavecký Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
14:00
Šerm
Šerm kordem šerm chlapci U13 a U15 Vojtěch Gaisler - Adam Waller Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
14:00
Šerm
Šerm kordem šerm chlapci U13 a U15 Jan Gaisler - Jonáš Waller Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
14:00
Šerm
Šerm kordem šerm chlapci U13 a U15 Václav Krogner - Patrik Volák Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
14:15
Šerm
Šerm kordem šerm děvčata U13 a U15 Vanda Vysloužilová - Natálie Coufalová Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
14:15
Šerm
Šerm kordem šerm děvčata U13 a U15 Viktoriia Todoryshyna - Emma Rovenská Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
14:15
Šerm
Šerm kordem šerm děvčata U13 a U15 Hana Jurková - Zuzana Závitkovská Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
14:15
Šerm
Šerm kordem šerm děvčata U13 a U15 Eliška Kahabková - Kateřina Illeková Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
14:40
Šerm
Šerm kordem šerm chlapci U13 a U15 Jakub Coufal - Adam Waller Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
14:40
Šerm
Šerm kordem šerm chlapci U13 a U15 Jonáš Waller - Patrik Volák Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
14:40
Šerm
Šerm kordem šerm děvčata U13 a U15 Vanda Vysloužilová - Emma Rovenská Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
14:40
Šerm
Šerm kordem šerm děvčata U13 a U15 Zuzana Závitkovská - Eliška Kahabková Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
15:20
Šerm
Šerm kordem šerm chlapci U13 a U15 Adam Waller - Jonáš Waller Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
15:35
Šerm
Šerm kordem šerm děvčata U13 a U15 Vanda Vysloužilová - Eliška Kahabková Hala TJ Dukla Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován