Olympiáda dětí a mládeže 2022 – program a výsledky

Rozpis akcí

Datum a den Čas Sport Disciplína Závod Akce Místo Stav akce Média

30. 06. 2022

Čtvrtek
08:20
Volejbal
turnaj družstev žákyně Královéhradecký kraj - Ústecký kraj Národní sportovní centrum Prostějov Startovní listina, Výsledky Živě
08:20
Volejbal
turnaj družstev žákyně Moravskoslezský kraj - Pardubický kraj Národní sportovní centrum Prostějov Startovní listina, Výsledky Živě
09:00
Fotbal
turnaj družstev chlapci U14 Pardubický kraj - Jihočeský kraj zápas o 13. místo 1. HFK Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
09:00
Fotbal
turnaj družstev chlapci U14 Liberecký kraj - Karlovarský kraj Zápas o 11. místo FK Nové Sady Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
09:00
Plavání
50 VZ chlapci ročník 2008 rozplavby Plavecký stadion v Olomouci Startovní listina, Výsledky Živě
09:00
Plavání
50 VZ chlapci ročník 2009 rozplavby Plavecký stadion v Olomouci Startovní listina, Výsledky Živě
09:00
Plavání
50 VZ chlapci ročník 2010 rozplavby Plavecký stadion v Olomouci Startovní listina, Výsledky Živě
09:00
Tenis
dvouhra mladší dívky Barbora Fialová - Jana Kovačková Tenisové kurty TK Prostějov Startovní listina, Výsledky Živě
09:00
Tenis
čtyřhra mladší chlapci Pardubický kraj - Hlavní město Praha Tenisové kurty TK Prostějov Startovní listina, Výsledky Živě
09:00
Tenis
čtyřhra mladší dívky Středočeský kraj - Plzeňský kraj Tenisové kurty TK Prostějov Startovní listina, Výsledky Živě
09:00
Tenis
čtyřhra starší dívky Jihomoravský kraj - Olomoucký kraj Tenisové kurty TK Prostějov Startovní listina, Výsledky Živě
09:00
Florbal
turnaj družstev turnaj chlapců Kraj Vysočina - Moravskoslezský kraj Reálné gymnázium a ZŠ města Prostějova, Studentská 2 Startovní listina, Výsledky Živě
09:00
Florbal
turnaj družstev turnaj dívek Plzeňský kraj - Karlovarský kraj Reálné gymnázium a ZŠ města Prostějova, Studentská 2 Startovní listina, Výsledky Živě
09:00
Florbal
turnaj družstev turnaj dívek Liberecký kraj - Jihomoravský kraj Sportcentrum Prostějov Startovní listina, Výsledky Živě
09:00
Volejbal
turnaj družstev žáci Olomoucký kraj - Hlavní město Praha Sportovní hala Kojetín Startovní listina, Výsledky Živě
09:00
Volejbal
turnaj družstev žáci Jihočeský kraj - Moravskoslezský kraj Sportovní hala Kojetín Startovní listina, Výsledky Živě
09:00
Beachvolejbal
turnaj dvojic Chlapci Jihočeský kraj - Jihomoravský kraj Koupaliště Kojetín Startovní listina, Výsledky Živě
09:00
Beachvolejbal
turnaj dvojic Chlapci Středočeský kraj - Plzeňský kraj Koupaliště Kojetín Startovní listina, Výsledky Živě
09:00
Beachvolejbal
turnaj dvojic Dívky Ústecký kraj - Kraj Vysočina Koupaliště Kojetín Startovní listina, Výsledky Živě
09:00
Beachvolejbal
turnaj dvojic Dívky Jihočeský kraj - Pardubický kraj Koupaliště Kojetín Startovní listina, Výsledky Živě
09:13
Plavání
50 VZ dívky ročník 2008 rozplavby Plavecký stadion v Olomouci Startovní listina, Výsledky Živě
09:13
Plavání
50 VZ dívky ročník 2009 rozplavby Plavecký stadion v Olomouci Startovní listina, Výsledky Živě
09:13
Plavání
50 VZ dívky ročník 2010 rozplavby Plavecký stadion v Olomouci Startovní listina, Výsledky Živě
09:15
Sportovní střelba
vzduchová puška (mix) dorost 1.směna kvalifikace Městská sportovní hala Přerov Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
09:27
Plavání
100 P chlapci ročník 2008 rozplavby Plavecký stadion v Olomouci Startovní listina, Výsledky Živě
09:27
Plavání
100 P chlapci ročník 2009 rozplavby Plavecký stadion v Olomouci Startovní listina, Výsledky Živě
09:27
Plavání
100 P chlapci ročník 2010 rozplavby Plavecký stadion v Olomouci Startovní listina, Výsledky Živě
09:30
Atletika
oštěp starší žákyně Finále Sportovní areál TJ Lokomotiva Olomouc Startovní listina, Výsledky Živě
09:30
Tenis
čtyřhra mladší dívky Hlavní město Praha - Jihomoravský kraj Tenisové kurty TK Prostějov Startovní listina, Výsledky Živě
09:30
Tenis
čtyřhra starší chlapci Liberecký kraj - Středočeský kraj Tenisové kurty TK Prostějov Startovní listina, Výsledky Živě
09:30
Házená
turnaj družstev starší žákyně Pardubický kraj - Kraj Vysočina Sportovní hala Žeravice Startovní listina, Výsledky Živě
09:30
Házená
turnaj družstev starší žáci Pardubický kraj - Královéhradecký kraj SH 1, Velká Bystřice Startovní listina, Výsledky Živě
09:30
Basketbal
turnaj družstev chlapci Jihomoravský kraj - Středočeský kraj O 3. místo Sportovní hala SKUP Olomouc Startovní listina, Výsledky Živě
09:30
Basketbal
turnaj družstev dívky Královehradecký kraj - Ústecký kraj zápas o 3. místo Sportovní hala SKUP Olomouc Startovní listina, Výsledky Živě
09:35
Volejbal
turnaj družstev žákyně Středočeský kraj - Zlínský kraj Národní sportovní centrum Prostějov Startovní listina, Výsledky Živě
09:35
Volejbal
turnaj družstev žákyně Olomoucký kraj - Jihomoravský kraj Národní sportovní centrum Prostějov Startovní listina, Výsledky Živě
09:40
Florbal
turnaj družstev turnaj dívek Královéhradecký kraj - Jihočeský kraj Sportcentrum Prostějov Startovní listina, Výsledky Živě
09:40
Florbal
turnaj družstev turnaj dívek Kraj Vysočina - Zlínský kraj Reálné gymnázium a ZŠ města Prostějova, Studentská 2 Startovní listina, Výsledky Živě
09:45
Atletika
dálka mladší žáci Finále Sportovní areál TJ Lokomotiva Olomouc Startovní listina, Výsledky Živě
09:50
Beachvolejbal
turnaj dvojic Dívky Olomoucký kraj - Středočeský kraj Koupaliště Kojetín Startovní listina, Výsledky Živě
09:50
Beachvolejbal
turnaj dvojic Chlapci Moravskoslezský kraj - Hlavní město Praha Koupaliště Kojetín Startovní listina, Výsledky Živě
09:55
Plavání
100 P dívky ročník 2008 rozplavby Plavecký stadion v Olomouci Startovní listina, Výsledky Živě
09:55
Plavání
100 P dívky ročník 2009 rozplavby Plavecký stadion v Olomouci Startovní listina, Výsledky Živě
09:55
Plavání
100 P dívky ročník 2010 rozplavby Plavecký stadion v Olomouci Startovní listina, Výsledky Živě
10:00
Atletika
dálka starší žákyně Finále Sportovní areál TJ Lokomotiva Olomouc Startovní listina, Výsledky Živě
10:00
Orientační běh
sprint smíšené štafety mladší žactvo Finále ZŠ Tererovo náměstí Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:00
Tenis
dvouhra mladší chlapci Pavel Oliver Dufek - Tomáš Techlovský Tenisové kurty TK Prostějov Startovní listina, Výsledky Živě
10:00
Tenis
dvouhra mladší dívky Laura Chlumská - Adina Pohanková Tenisové kurty TK Prostějov Startovní listina, Výsledky Živě
10:00
Tenis
dvouhra starší dívky Julie Paštiková - Tereza Krejčová Tenisové kurty TK Prostějov Startovní listina, Výsledky Živě
10:00
Tenis
dvouhra starší dívky Eva Melicharová - Sára Oliveriusová Tenisové kurty TK Prostějov Startovní listina, Výsledky Živě
10:00
Tenis
dvouhra starší chlapci Tobiáš Čank - Josef Lebiš Tenisové kurty TK Prostějov Startovní listina, Výsledky Živě
10:00
Tenis
dvouhra mladší chlapci Kristián Šimek - Matyáš Maršík Tenisové kurty TK Prostějov Startovní listina, Výsledky Živě
10:10
Sportovní střelba
vzduchová puška (mix) dorost 2.směna kvalifikace Městská sportovní hala Přerov Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:10
Házená
turnaj družstev starší žákyně Jihomoravský kraj - Hlavní město Praha Sportovní hala Žeravice Startovní listina, Výsledky Živě
10:10
Házená
turnaj družstev starší žáci Ústecký kraj - Jihomoravský kraj Semifinále SH 1, Velká Bystřice Startovní listina, Výsledky Živě
10:10
Florbal
turnaj družstev turnaj chlapců Liberecký kraj - Jihomoravský kraj Sportcentrum Prostějov Startovní listina, Výsledky Živě
10:15
Volejbal
turnaj družstev žáci Karlovarský kraj - Pardubický kraj Národní sportovní centrum Prostějov Startovní listina, Výsledky Živě
10:15
Volejbal
turnaj družstev žáci Kraj Vysočina - Zlínský kraj Sportovní hala Kojetín Startovní listina, Výsledky Živě
10:17
Plavání
400 VZ chlapci ročník 2008 Finále Plavecký stadion v Olomouci Startovní listina, Výsledky Živě
10:17
Plavání
400 VZ chlapci ročník 2009 Finále Plavecký stadion v Olomouci Startovní listina, Výsledky Živě
10:17
Plavání
400 VZ chlapci ročník 2010 Finále Plavecký stadion v Olomouci Startovní listina, Výsledky Živě
10:20
Florbal
turnaj družstev turnaj chlapců Zlínský kraj - Plzeňský kraj Sportcentrum Prostějov Startovní listina, Výsledky Živě
10:20
Florbal
turnaj družstev turnaj chlapců Olomoucký kraj - Karlovarský kraj Reálné gymnázium a ZŠ města Prostějova, Studentská 2 Startovní listina, Výsledky Živě
10:30
Atletika
60 m překážek mladší žákyně Finále Sportovní areál TJ Lokomotiva Olomouc Startovní listina, Výsledky Živě
10:30
Fotbal
turnaj družstev chlapci U14 Plzeňský kraj - Kraj Vysočina Zápas o 9. místo 1. HFK Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:30
Fotbal
turnaj družstev chlapci U14 Hlavní město Praha - Královehradecký kraj Zápas o 7. místo FK Nové Sady Olomouc Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:40
Atletika
60 m překážek mladší žáci Finále Sportovní areál TJ Lokomotiva Olomouc Startovní listina, Výsledky Živě
10:40
Beachvolejbal
turnaj dvojic Dívky Jihomoravský kraj - Hlavní město Praha Koupaliště Kojetín Startovní listina, Výsledky Živě
10:50
Házená
turnaj družstev starší žákyně Plzeňský kraj - Olomoucký kraj Sportovní hala Žeravice Startovní listina, Výsledky Živě
10:50
Házená
turnaj družstev starší žáci Moravskoslezský kraj - Plzeňský kraj Semifinále SH 1, Velká Bystřice Startovní listina, Výsledky Živě
10:50
Volejbal
turnaj družstev žákyně Plzeňský kraj - Karlovarský kraj Národní sportovní centrum Prostějov Startovní listina, Výsledky Živě
10:50
Volejbal
turnaj družstev žákyně Liberecký kraj - Jihočeský kraj Národní sportovní centrum Prostějov Startovní listina, Výsledky Živě
11:00
Atletika
100 m překážek starší žákyně Finále Sportovní areál TJ Lokomotiva Olomouc Startovní listina, Výsledky Živě
11:00
Orientační běh
sprint smíšené štafety starší žactvo Finále ZŠ Tererovo náměstí Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
11:00
Tenis
čtyřhra starší dívky Hlavní město Praha - Karlovarský kraj Tenisové kurty TK Prostějov Startovní listina, Výsledky Živě
11:00
Florbal
turnaj družstev turnaj chlapců Jihočeský kraj - Ústecký kraj Sportcentrum Prostějov Startovní listina, Výsledky Živě
11:00
Florbal
turnaj družstev turnaj dívek Pardubický kraj - Ústecký kraj Reálné gymnázium a ZŠ města Prostějova, Studentská 2 Startovní listina, Výsledky Živě
11:00
Atletika
oštěp starší žáci Finále Sportovní areál TJ Lokomotiva Olomouc Startovní listina, Výsledky Živě
11:00
Basketbal
turnaj družstev dívky Hlavní město Praha - Jihomoravský kraj finále Sportovní hala SKUP Olomouc Startovní listina, Výsledky Živě
11:10
Atletika
100 m překážek starší žáci Finále Sportovní areál TJ Lokomotiva Olomouc Startovní listina, Výsledky Živě
11:12
Plavání
400 VZ dívky ročník 2008 Finále Plavecký stadion v Olomouci Startovní listina, Výsledky Živě
11:12
Plavání
400 VZ dívky ročník 2009 Finále Plavecký stadion v Olomouci Startovní listina, Výsledky Živě
11:12
Plavání
400 VZ dívky ročník 2010 Finále Plavecký stadion v Olomouci Startovní listina, Výsledky Živě
11:15
Atletika
dálka mladší žákyně Finále Sportovní areál TJ Lokomotiva Olomouc Startovní listina, Výsledky Živě
11:20
Sportovní střelba
vzduchová puška (mix) dorost o 3. místo - rozstřel 1 Městská sportovní hala Přerov Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
11:20
Florbal
turnaj družstev turnaj dívek Hlavní město Praha - Olomoucký kraj Sportcentrum Prostějov Startovní listina, Výsledky Živě
11:30
Atletika
300 m starší žákyně Finále Sportovní areál TJ Lokomotiva Olomouc Startovní listina, Výsledky Živě
11:30
Atletika
dálka starší žáci Finále Sportovní areál TJ Lokomotiva Olomouc Startovní listina, Výsledky Živě
11:30
Beachvolejbal
turnaj dvojic Chlapci Pardubický kraj - Liberecký kraj Koupaliště Kojetín Startovní listina, Výsledky Živě
11:30
Házená
turnaj družstev starší žáci Jihočeský kraj - Středočeský kraj SH 1, Velká Bystřice Startovní listina, Výsledky Živě
11:30
Házená
turnaj družstev starší žákyně Královéhradecký kraj - Moravskoslezský kraj Sportovní hala Žeravice Startovní listina, Výsledky Živě
11:30
Tenis
dvouhra starší chlapci Daniel Vaněk - Jan Psota Tenisové kurty TK Prostějov Startovní listina, Výsledky Živě
11:30
Volejbal
turnaj družstev žáci Plzeňský kraj - Ústecký kraj Sportovní hala Kojetín Startovní listina, Výsledky Živě
11:30
Volejbal
turnaj družstev žáci Liberecký kraj - Jihomoravský kraj Sportovní hala Kojetín Startovní listina, Výsledky Živě
11:40
Atletika
300 m starší žáci Finále Sportovní areál TJ Lokomotiva Olomouc Startovní listina, Výsledky Živě
11:40
Florbal
turnaj družstev turnaj dívek Moravskoslezský kraj - Středočeský kraj Sportcentrum Prostějov Startovní listina, Výsledky Živě
11:45
Fotbal
turnaj družstev chlapci U14 Olomoucký kraj - Moravskoslezský kraj Zápas o 5. místo 1. HFK Olomouc Startovní listina, Výsledky Živě
12:00
Atletika
4 x 60 m smíšená štafeta mladší žactvo Běh 1 Sportovní areál TJ Lokomotiva Olomouc Startovní listina, Výsledky Živě
12:00
Atletika
4 x 60 m smíšená štafeta mladší žactvo Běh 2 Sportovní areál TJ Lokomotiva Olomouc Startovní listina, Výsledky Živě
12:00
Atletika
4 x 60 m smíšená štafeta mladší žactvo Běh 3 Sportovní areál TJ Lokomotiva Olomouc Startovní listina, Výsledky Živě
12:05
Sportovní střelba
vzduchová puška (mix) dorost o 3.místo - rozstřel 2 Městská sportovní hala Přerov Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
12:05
Volejbal
turnaj družstev žákyně Jihomoravský kraj - Zlínský kraj Národní sportovní centrum Prostějov Startovní listina, Výsledky Živě
12:05
Volejbal
turnaj družstev žákyně Kraj Vysočina - Hlavní město Praha Národní sportovní centrum Prostějov Startovní listina, Výsledky Živě
12:10
Házená
turnaj družstev starší žáci Kraj Vysočina - Olomoucký kraj SH 1, Velká Bystřice Startovní listina, Výsledky Živě
12:10
Házená
turnaj družstev starší žákyně Jihočeský kraj - Ústecký kraj Sportovní hala Žeravice Startovní listina, Výsledky Živě
12:10
Florbal
turnaj družstev turnaj chlapců Pardubický kraj - Královehradecký kraj Reálné gymnázium a ZŠ města Prostějova, Studentská 2 Startovní listina, Výsledky Živě
12:12
Plavání
100 P chlapci ročník 2008 Finále Plavecký stadion v Olomouci Startovní listina, Výsledky Živě
12:12
Plavání
100 P chlapci ročník 2009 Finále Plavecký stadion v Olomouci Startovní listina, Výsledky Živě
12:12
Plavání
100 P chlapci ročník 2010 Finále Plavecký stadion v Olomouci Startovní listina, Výsledky Živě
12:15
Atletika
4 x 60 m starší žákyně běh 1 Sportovní areál TJ Lokomotiva Olomouc Startovní listina, Výsledky Živě
12:15
Atletika
4 x 60 m starší žákyně běh 2 Sportovní areál TJ Lokomotiva Olomouc Startovní listina, Výsledky Živě
12:24
Plavání
100 P dívky ročník 2008 Finále Plavecký stadion v Olomouci Startovní listina, Výsledky Živě
12:24
Plavání
100 P dívky ročník 2009 Finále Plavecký stadion v Olomouci Startovní listina, Výsledky Živě
12:24
Plavání
100 P dívky ročník 2010 Finále Plavecký stadion v Olomouci Startovní listina, Výsledky Živě
12:30
Atletika
4 x 60 m starší žáci běh 1 Sportovní areál TJ Lokomotiva Olomouc Startovní listina, Výsledky Živě
12:30
Florbal
turnaj družstev turnaj chlapců Hlavní město Praha - Středočeský kraj Sportcentrum Prostějov Startovní listina, Výsledky Živě
12:30
Basketbal
turnaj družstev chlapci Jihočeský kraj - Pardubický kraj Finále Sportovní hala SKUP Olomouc Startovní listina, Výsledky Živě
12:30
Atletika
4 x 60 m starší žáci běh 2 Sportovní areál TJ Lokomotiva Olomouc Startovní listina, Výsledky Živě
12:45
Volejbal
turnaj družstev žáci Hlavní město Praha - Moravskoslezský kraj Sportovní hala Kojetín Startovní listina, Výsledky Živě
12:45
Volejbal
turnaj družstev žáci Královéhradecký kraj - Středočeský kraj Sportovní hala Kojetín Startovní listina, Výsledky Živě
12:46
Plavání
50 VZ chlapci ročník 2008 Finále Plavecký stadion v Olomouci Startovní listina, Výsledky Živě
12:46
Plavání
50 VZ chlapci ročník 2009 Finále Plavecký stadion v Olomouci Startovní listina, Výsledky Živě
12:46
Plavání
50 VZ chlapci ročník 2010 Finále Plavecký stadion v Olomouci Startovní listina, Výsledky Živě
12:50
Házená
turnaj družstev starší žáci Hlavní město Praha - Zlínský kraj SH 1, Velká Bystřice Startovní listina, Výsledky Živě
12:50
Házená
turnaj družstev starší žákyně Karlovarský kraj - Zlínský kraj Sportovní hala Žeravice Startovní listina, Výsledky Živě
12:50
Sportovní střelba
vzduchová puška (mix) dorost Finále Městská sportovní hala Přerov Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
12:55
Plavání
50 VZ dívky ročník 2008 Finále Plavecký stadion v Olomouci Startovní listina, Výsledky Živě
12:55
Plavání
50 VZ dívky ročník 2009 Finále Plavecký stadion v Olomouci Startovní listina, Výsledky Živě
12:55
Plavání
50 VZ dívky ročník 2010 Finále Plavecký stadion v Olomouci Startovní listina, Výsledky Živě
13:00
Fotbal
turnaj družstev chlapci U14 Ústecký kraj - Zlínský kraj Zápas o 3. místo 1. HFK Olomouc Startovní listina, Výsledky Živě
13:30
Házená
turnaj družstev starší žáci Jihomoravský kraj - Moravskoslezský kraj SH 1, Velká Bystřice Startovní listina, Výsledky Živě
13:30
Házená
turnaj družstev starší žákyně Hlavní město Praha - Olomoucký kraj Sportovní hala Žeravice Startovní listina, Výsledky Živě
14:00
Volejbal
turnaj družstev žáci Olomoucký kraj - Jihočeský kraj Sportovní hala Kojetín Startovní listina, Výsledky Živě
14:15
Volejbal
turnaj družstev žákyně Středočeský kraj - Olomoucký kraj Národní sportovní centrum Prostějov Startovní listina, Výsledky Živě
14:30
Fotbal
turnaj družstev chlapci U14 Jihomoravský kraj - Středočeský kraj Finále 1. HFK Olomouc Startovní listina, Výsledky Živě
14:40
Házená
turnaj družstev starší žáci Ústecký kraj - Plzeňský kraj SH 1, Velká Bystřice Startovní listina, Výsledky Živě
14:40
Házená
turnaj družstev starší žákyně Jihomoravský kraj - Plzeňský kraj Sportovní hala Žeravice Startovní listina, Výsledky Živě
15:00
Tenis
čtyřhra mladší chlapci Středočeský kraj - Moravskoslezský kraj Tenisové kurty TK Prostějov Startovní listina, Výsledky Živě
15:00
Tenis
čtyřhra starší chlapci Jihomoravský kraj - Olomoucký kraj Tenisové kurty TK Prostějov Startovní listina, Výsledky Živě