Olympiáda dětí a mládeže 2022 – program a výsledky

29. 6. 2022

09:00

Fotbal
09:00

Plzeňský kraj - Ústecký kraj

turnaj družstev
chlapci U14
Fotbal
09:00

Jihočeský kraj - Středočeský kraj

turnaj družstev
chlapci U14
Florbal
09:00

Hlavní město Praha - Moravskoslezský kraj

turnaj družstev
turnaj dívek

Pardubický kraj - Jihočeský kraj

turnaj družstev
žákyně

Středočeský kraj - Jihomoravský kraj

turnaj družstev
žákyně

Jihomoravský kraj - Plzeňský kraj

turnaj družstev
žáci

Královéhradecký kraj - Jihočeský kraj

turnaj družstev
žáci
Tenis
09:00

Pavel Oliver Dufek - Kristián Šimek

dvouhra
mladší chlapci
Tenis
09:00

Matyáš Maršík - Tomáš Techlovský

dvouhra
mladší chlapci
Tenis
09:00

Jana Kovačková - Laura Chlumská

dvouhra
mladší dívky
Tenis
09:00

Barbora Fialová - Adina Pohanková

dvouhra
mladší dívky

Vysočina - Olomoucký kraj

turnaj dvojic
Chlapci

Zlínský kraj - Královehradecký kraj

turnaj dvojic
Chlapci

Liberecký kraj - Moravskoslezský kraj

turnaj dvojic
Dívky

Královehradecký kraj - Zlínský kraj

turnaj dvojic
Dívky
Florbal
09:00

Hlavní město Praha - Jihočeský kraj

turnaj družstev
turnaj chlapců

Marek Čepela - Jakub Bouberle

dvouhra
chlapci

Kryštof Klíma - Michael Havlíček

dvouhra
chlapci
Judo
09:00

Filip Caletka - volný los

Turnaj jednotlivců
starší žáci -42kg
Judo
09:00

Kryštof Dlouhý - Kvído Trávníček

Turnaj jednotlivců
starší žáci -42kg
Judo
09:00

Tadeáš Osička - Kryštof Jandík

Turnaj jednotlivců
starší žáci -42kg

Lukáš Thor - Jakub Klokan

dvouhra
chlapci
Judo
09:00

Jakub Šimsa - Adam Molák

Turnaj jednotlivců
starší žáci -42kg
Judo
09:00

Viktor Schindler - volný los

Turnaj jednotlivců
starší žáci -42kg
Judo
09:00

Lukáš Klásek - Marin Šimek

Turnaj jednotlivců
starší žáci -42kg
Judo
09:00

Tadeáš Šimek - volný los

Turnaj jednotlivců
starší žáci -42kg
Judo
09:00

David Březina - Marek Jákl

Turnaj jednotlivců
starší žáci -42kg
Judo
09:00

Marek Pancner - volný los

Turnaj jednotlivců
starší žáci -46kg
Judo
09:00

Jakub Herink - Jan Egrt

Turnaj jednotlivců
starší žáci -46kg
Judo
09:00

Matyáš Vajlent - Jaroslav Hána

Turnaj jednotlivců
starší žáci -46kg
Judo
09:00

Pavel Kšír - Václav Dohnal

Turnaj jednotlivců
starší žáci -46kg
Judo
09:00

Petr Dvořák - volný los

Turnaj jednotlivců
starší žáci -46kg
Judo
09:00

Matěj Tichý - Radim Mikeš

Turnaj jednotlivců
starší žáci -46kg
Judo
09:00

Adam Honzák - Christian Bracháček

Turnaj jednotlivců
starší žáci -46kg
Judo
09:00

Leon Přichystal - David Zeman

Turnaj jednotlivců
starší žáci -46kg
Judo
09:00

Tomáš Otevřel - volný los

Turnaj jednotlivců
starší žáci -50kg
Judo
09:00

Lukáš Johánek - David Chládek

Turnaj jednotlivců
starší žáci -50kg
Judo
09:00

Jan Doležal - Tobiáš Bank

Turnaj jednotlivců
starší žáci -50kg
Judo
09:00

Filip Zahrádka - Jan Kašuba

Turnaj jednotlivců
starší žáci -50kg
Judo
09:00

Daniel Lazecký - volný los

Turnaj jednotlivců
starší žáci -50kg
Judo
09:00

Daniel Nakonečniy - Václav Radimský

Turnaj jednotlivců
starší žáci -50kg
Judo
09:00

Jan Klimša - volný los

Turnaj jednotlivců
starší žáci -50kg
Judo
09:00

David Fiala - Jan Královec

Turnaj jednotlivců
starší žáci -50kg
Judo
09:00

Adam Rusňák - volný los

Turnaj jednotlivců
starší žáci -55kg
Judo
09:00

Tomislav Géryk - Le Duc Tri

Turnaj jednotlivců
starší žáci -55kg
Judo
09:00

Josef Růžička - Daniel Melnyk

Turnaj jednotlivců
starší žáci -55kg
Judo
09:00

Šimon Jan Berka - David Kopeček

Turnaj jednotlivců
starší žáci -55kg
Judo
09:00

Jan Nesnídal - volný los

Turnaj jednotlivců
starší žáci -55kg
Judo
09:00

Petr Voříšek - Matyáš Pejřil

Turnaj jednotlivců
starší žáci -55kg
Judo
09:00

Artur Čeredničenko - Viktor Taft

Turnaj jednotlivců
starší žáci -55kg
Judo
09:00

Matěj Peš - Jakub Kopecký

Turnaj jednotlivců
starší žáci -55kg

Karolína Kalkušová - Eliška Mikešová

dvouhra
dívky

Štěpánka Nýdrlová - Tereza Grznárová

dvouhra
dívky

Tereza Czajová - Nela Fliglová

dvouhra
dívky

Malvína Skrčená - Erika Osičková

dvouhra
dívky

Královéhradecký kraj - Olomoucký kraj

turnaj družstev
chlapci

Kraj Vysočina - Zlínský kraj

turnaj družstev
chlapci

Karlovarský kraj - Plzeňský kraj

turnaj družstev
dívky

Pardubický kraj - Jihočeský kraj

turnaj družstev
dívky

Hlavní město Praha - Ústecký kraj

turnaj dvojic
Dívky

Jihočeský kraj - Olomoucký kraj

turnaj dvojic
Dívky

Pardubický kraj - Středočeský kraj

turnaj dvojic
Chlapci

Moravskoslezský kraj - Jihočeský kraj

turnaj dvojic
Chlapci
Florbal
09:40

Kraj Vysočina - Karlovarský kraj

turnaj družstev
turnaj dívek

Jihomoravský kraj - Jihočeský kraj

čtyřhra
dívky

Moravskoslezský kraj - Pardubický kraj

čtyřhra
chlapci

Jihomoravský kraj - Jihočeský kraj

čtyřhra
chlapci

Královéhradecký kraj - Hlavní město Praha

čtyřhra
chlapci

10:00

Karate
10:00

Finále

kumite jednotlivci
dorostenci -60 kg
Karate
10:00

Zahájení soutěže

kumite jednotlivci
dorostenky -52kg
Florbal
10:00

Jihomoravský kraj - Jihočeský kraj

turnaj družstev
turnaj dívek

I. jízda C1

Sprint
starší žákyně C1

I. jízda K1

Sprint
starší žákyně K1

I. jízda C1

Sprint
mladší žákyně C1

I. jízda K1

Sprint
mladší žákyně K1

Jihomoravský kraj - Kraj Vysočina

turnaj družstev
starší žáci

Hlavní město Praha - Středočeský kraj

turnaj družstev
starší žákyně
Tenis
10:00

Josef Lebiš - Jan Psota

dvouhra
starší chlapci
Tenis
10:00

Daniel Vaněk - Tobiáš Čank

dvouhra
starší chlapci
Tenis
10:00

Tereza Krejčová - Kateřina Melicharová

dvouhra
starší dívky
Tenis
10:00

Julie Paštiková - Sára Oliveriusová

dvouhra
starší dívky
Florbal
10:00

Jihomoravský kraj - Ústecký kraj

turnaj družstev
turnaj chlapců
Karate
10:00

Jan Jaroš - volný los

kumite jednotlivci
starší žáci -50kg
Karate
10:00

Matouš Folwarczny - volný los

kumite jednotlivci
starší žáci -50kg
Karate
10:00

Kryštof Sluka - volný los

kumite jednotlivci
starší žáci -50kg
Karate
10:00

Daniel Dlouhý - volný los

kumite jednotlivci
starší žáci -50kg
Karate
10:00

Martin Enev - volný los

kumite jednotlivci
starší žáci -50kg
Karate
10:00

Ondřej Mareš - volný los

kumite jednotlivci
starší žáci -50kg
Karate
10:00

Radek Nechuta - volný los

kumite jednotlivci
starší žáci -50kg
Karate
10:00

Veronika Holubová - volný los

kumite jednotlivci
starší žákyně -47kg
Karate
10:00

Lucie Bukovská - volný los

kumite jednotlivci
starší žákyně -47kg
Karate
10:00

Matyáš Dvořák - Alex Knap

kumite jednotlivci
starší žáci -50kg
Karate
10:00

Simone Otranto - volný los

kumite jednotlivci
starší žáci -50kg
Karate
10:00

Martin Vaněk - volný los

kumite jednotlivci
starší žáci -50kg
Karate
10:00

Angelina Issayev - volný los

kumite jednotlivci
starší žákyně -47kg
Karate
10:00

Igor Hurban - volný los

kumite jednotlivci
starší žáci -50kg
Karate
10:00

David David - volný los

kumite jednotlivci
starší žáci -50kg
Karate
10:00

Natálie Dubová - Nikola Pracnová

kumite jednotlivci
starší žákyně -47kg
Karate
10:00

Tomáš Vrbecký - volný los

kumite jednotlivci
starší žáci -50kg
Karate
10:00

Filip Horňák - volný los

kumite jednotlivci
starší žáci -50kg
Karate
10:00

Elena Wirciňská - volný los

kumite jednotlivci
starší žákyně -47kg
Karate
10:00

Mikuláš Pater - volný los

kumite jednotlivci
starší žáci -50kg
Karate
10:00

Markéta Hrušková - volný los

kumite jednotlivci
starší žákyně -47kg
Karate
10:00

Zdeněk Vlk - Michal Brzobohatý

kumite jednotlivci
starší žáci -50kg
Karate
10:00

Kateřina Ryšavá - volný los

kumite jednotlivci
starší žákyně -47kg
Karate
10:00

Nelly Kuryviálová - Nela Kubelková

kumite jednotlivci
starší žákyně -47kg
Judo
10:00

Martin Blažek - volný los

Turnaj jednotlivců
starší žáci -60kg
Judo
10:00

Vojtěch Dolejš - Marek Michalica

Turnaj jednotlivců
starší žáci -60kg
Judo
10:00

Jaří Nakládal - Jiří Hejtmánek

Turnaj jednotlivců
starší žáci -60kg
Judo
10:00

David Kebrdle - Petr Pěnkava

Turnaj jednotlivců
starší žáci -60kg
Judo
10:00

Adam Žák - volný los

Turnaj jednotlivců
starší žáci -60kg
Judo
10:00

Matěj Šaroch - Jakub Procházka

Turnaj jednotlivců
starší žáci -60kg
Judo
10:00

David Žemlička - Maxim Hradecký

Turnaj jednotlivců
starší žáci -60kg
Judo
10:00

Tomáš Kroča - Daniel Šimon

Turnaj jednotlivců
starší žáci -60kg
Judo
10:00

Lada Vondráková - volný los

Turnaj jednotlivců
starší žákyně -44kg
Judo
10:00

Barbora Káňová - Andrea Merzová

Turnaj jednotlivců
starší žákyně -44kg
Judo
10:00

Barbora Zachová - volný los

Turnaj jednotlivců
starší žákyně -44kg
Judo
10:00

Anna Smejkalová - Alena Jindrová

Turnaj jednotlivců
starší žákyně -44kg
Judo
10:00

Sofie Špičková - volný los

Turnaj jednotlivců
starší žákyně -44kg
Judo
10:00

Kateřina Dušková - Adéla Pospíšilová

Turnaj jednotlivců
starší žákyně -44kg
Judo
10:00

Rozárka Košnarová - volný los

Turnaj jednotlivců
starší žákyně -44kg
Judo
10:00

Lucie Burešová - Tereza Matějíčková

Turnaj jednotlivců
starší žákyně -44kg
Judo
10:00

Mia Vranová - volný los

Turnaj jednotlivců
starší žákyně -48kg
Judo
10:00

Kateřina Fikartová - Karolína Tittlová

Turnaj jednotlivců
starší žákyně -48kg
Judo
10:00

Adéla Horňáková - Nikola Šafránková

Turnaj jednotlivců
starší žákyně -48kg
Judo
10:00

Anna Tucauferová - Lilly Sofie Helceletová

Turnaj jednotlivců
starší žákyně -48kg
Judo
10:00

Zuzana Potočková - volný los

Turnaj jednotlivců
starší žákyně -48kg
Judo
10:00

Natálie Urbanová - Nikola Rychlá

Turnaj jednotlivců
starší žákyně -48kg
Judo
10:00

Ella Vrbská - volný los

Turnaj jednotlivců
starší žákyně -48kg
Judo
10:00

Lucie Kocmanová - Lucie Poklopová

Turnaj jednotlivců
starší žákyně -48kg
Judo
10:00

Amalie Ščerbová - volný los

Turnaj jednotlivců
starší žákyně -52kg
Judo
10:00

Alena Zachová - Františka Tináková

Turnaj jednotlivců
starší žákyně -52kg
Judo
10:00

Darina Jirásková - volný los

Turnaj jednotlivců
starší žákyně -52kg
Judo
10:00

Natálie Pinterová - Alžběta Fryšáková

Turnaj jednotlivců
starší žákyně -52kg
Judo
10:00

Lucie Čepeláková - volný los

Turnaj jednotlivců
starší žákyně -52kg
Judo
10:00

Lucie Zatloukalová - Natálie Krahulová

Turnaj jednotlivců
starší žákyně -52kg
Judo
10:00

Anna Kučerová - volný los

Turnaj jednotlivců
starší žákyně -52kg
Judo
10:00

Jana Pešková - volný los

Turnaj jednotlivců
starší žákyně -52kg
Judo
10:00

Zuzana Sadílková - volný los

Turnaj jednotlivců
starší žákyně -57kg
Judo
10:00

Kristýna Pelclová - Anna Nechanická

Turnaj jednotlivců
starší žákyně -57kg
Judo
10:00

Monika Jančíková - Eliška Štěpánková

Turnaj jednotlivců
starší žákyně -57kg
Judo
10:00

Miroslava Křížová - Anna Panáková

Turnaj jednotlivců
starší žákyně -57kg
Judo
10:00

Karolína Hermanová - volný los

Turnaj jednotlivců
starší žákyně -57kg
Judo
10:00

Klára Fučíková - Vanesa Trejbalová

Turnaj jednotlivců
starší žákyně -57kg
Judo
10:00

Jana Marková - Karla Vosátková

Turnaj jednotlivců
starší žákyně -57kg
Judo
10:00

Veronika Zapletalová - Barbora Medunová

Turnaj jednotlivců
starší žákyně -57kg
Judo
10:00

Lada Vondráková - Andrea Merzová

Turnaj jednotlivců
starší žákyně -44kg
Judo
10:00

Barbora Zachová - Anna Smejkalová

Turnaj jednotlivců
starší žákyně -44kg
Judo
10:00

Filip Caletka - Kryštof Dlouhý

Turnaj jednotlivců
starší žáci -42kg
Judo
10:00

Sofie Špičková - Adéla Pospíšilová

Turnaj jednotlivců
starší žákyně -44kg
Judo
10:00

Tadeáš Osička - Jakub Šimsa

Turnaj jednotlivců
starší žáci -42kg
Judo
10:00

Rozárka Košnarová - Lucie Burešová

Turnaj jednotlivců
starší žákyně -44kg
Judo
10:00

Viktor Schindler - Martin Šimek

Turnaj jednotlivců
starší žáci -42kg
Judo
10:00

Tadeáš Malík - David Březina

Turnaj jednotlivců
starší žáci -42kg
Judo
10:00

Filip Caletka - Tadeáš Osička

Turnaj jednotlivců
starší žáci -42kg
Judo
10:00

Viktor Schindler - David Březina

Turnaj jednotlivců
starší žáci -42kg
Judo
10:00

Kryštof Dlouhý - volný los

Turnaj jednotlivců
starší žáci -42kg
Judo
10:00

Kryštof Jandík - Jakub Šimsa

Turnaj jednotlivců
starší žáci -42kg