Olympiáda dětí a mládeže 2022 – program a výsledky

28. 6. 2022

09:00

Fotbal
09:00

Plzeňský kraj - Hlavní město Praha

turnaj družstev
chlapci U14
Fotbal
09:00

Jihočeský kraj - Kraj Vysočina

turnaj družstev
chlapci U14
Florbal
09:00

Liberecký kraj - Plzeňský kraj

turnaj družstev
turnaj chlapců
Florbal
09:00

Ústecký kraj - Karlovarský kraj

turnaj družstev
turnaj chlapců
Florbal
09:00

Ústecký kraj - Karlovarský kraj

turnaj družstev
turnaj dívek

Ústecký kraj - Liberecký kraj

turnaj družstev
starší žáci

Královéhradecký kraj - Hlavní město Praha

turnaj družstev
starší žáci

Královéhradecký kraj - Karlovarský kraj

turnaj družstev
starší žákyně

Olomoucký kraj - Kraj Vysočina

turnaj družstev
starší žákyně

Moravskoslezský kraj - Olomoucký kraj

turnaj družstev
žákyně

Kraj Vysočina - Zlínský kraj

turnaj družstev
žákyně

Hlavní město Praha - Kraj Vysočina

turnaj družstev
žáci

Středočeský kraj - Moravskoslezský kraj

turnaj družstev
žáci

David Šimůnek - Filip Ondráček (PAK) - Vojtěch Kudrnovský - Martin Koupšet (PLK)

turnaj dvojic
Chlapci

Jiří Donát - David Knebl (JHM) - Roman Plch - Ondřej Gloza (ZLK)

turnaj dvojic
Chlapci

Tereza Janečková - Anežka Vilčová (PAK) - Nela Bořková - Sofie Piechová (HKK)

turnaj dvojic
Dívky

Jana Mrkvičková - Adéla Petříková (PHA) - Lenka Ruckensteinerová - Tereza Studená (LBK)

turnaj dvojic
Dívky
Tenis
09:00

Pavel Oliver Dufek - Tomáš Havel

dvouhra
mladší chlapci
Tenis
09:00

Kristián Šimek - Ondřej Kačín

dvouhra
mladší chlapci
Tenis
09:00

Matyáš Maršík - David Drlík

dvouhra
mladší chlapci
Tenis
09:00

Tomáš Techlovský - Šimon Kabrhel

dvouhra
mladší chlapci
Tenis
09:00

Jana Kovačková - Eliška Holubová

dvouhra
mladší dívky
Tenis
09:00

Gloria Levinsky - Laura Chlumská

dvouhra
mladší dívky
Tenis
09:00

Viktorie Krejčíková - Barbora Fialová

dvouhra
mladší dívky
Tenis
09:00

Adina Pohanková - Kristýna Přikrylová

dvouhra
mladší dívky
Judo
09:00

Hlavní město Praha - Plzeňský kraj

turnaj koedukovaných družstev
turnaj koedukovaných družstev
Judo
09:00

Moravskoslezský kraj - Středočeský kraj

turnaj koedukovaných družstev
turnaj koedukovaných družstev
Judo
09:00

Moravskoslezský kraj - Pardubický kraj

turnaj koedukovaných družstev
turnaj koedukovaných družstev
Judo
09:00

Středočeský kraj - Pardubický kraj

turnaj koedukovaných družstev
turnaj koedukovaných družstev
Tenis
09:00

Tereza Krejčová - Lucie Slaměníková

dvouhra
starší dívky
Judo
09:00

Jihomoravský kraj - Královehradecký kraj

turnaj koedukovaných družstev
turnaj koedukovaných družstev
Judo
09:00

Ústecký kraj - Karlovarský kraj

turnaj koedukovaných družstev
turnaj koedukovaných družstev
Judo
09:00

Jihomoravský kraj - Karlovarský kraj

turnaj koedukovaných družstev
turnaj koedukovaných družstev
Tenis
09:00

Monika Jiroušková - Kateřina Melicharová

dvouhra
starší dívky
Judo
09:00

Královehradecký kraj - Ústecký kraj

turnaj koedukovaných družstev
turnaj koedukovaných družstev
Judo
09:00

Jihomoravský kraj - Ústecký kraj

turnaj koedukovaných družstev
turnaj koedukovaných družstev
Judo
09:00

Královehradecký kraj - Karlovarský kraj

turnaj koedukovaných družstev
turnaj koedukovaných družstev
Judo
09:00

Hlavní město Praha - Liberecký kraj

turnaj koedukovaných družstev
turnaj koedukovaných družstev
Judo
09:00

Plzeňský kraj - Liberecký kraj

turnaj koedukovaných družstev
turnaj koedukovaných družstev
Judo
09:00

Olomoucký kraj - Jihočeský kraj

turnaj koedukovaných družstev
turnaj koedukovaných družstev
Judo
09:00

Kraj Vysočina - Zlínský kraj

turnaj koedukovaných družstev
turnaj koedukovaných družstev
Judo
09:00

Olomoucký kraj - Zlínský kraj

turnaj koedukovaných družstev
turnaj koedukovaných družstev
Judo
09:00

Jihočeský kraj - Kraj Vysočina

turnaj koedukovaných družstev
turnaj koedukovaných družstev
Judo
09:00

Olomoucký kraj - Kraj Vysočina

turnaj koedukovaných družstev
turnaj koedukovaných družstev
Judo
09:00

Jihočeský kraj - Zlínský kraj

turnaj koedukovaných družstev
turnaj koedukovaných družstev
Tenis
09:00

Natálie Donald - Julie Paštiková

dvouhra
starší dívky
Tenis
09:00

Karolína Ondrášková - Sára Oliveriusová

dvouhra
starší dívky
Tenis
09:00

Filip Ladman - Josef Lebiš

dvouhra
starší chlapci
Tenis
09:00

Matouš Čepelík - Jan Psota

dvouhra
starší chlapci
Tenis
09:00

Daniel Vaněk - Mathias Škrlík

dvouhra
starší chlapci
Tenis
09:00

Aleš Kotrc - Tobiáš Čank

dvouhra
starší chlapci
Karate
09:00

Mikuláš Pater - Daniel Dlouhý

kata jednotlivci
starší žáci
Karate
09:00

Veronika Rešová - Nela Kubelová

kata jednotlivci
starší žákyně
Karate
09:00

Filip Horňák - volný los

kata jednotlivci
starší žáci
Karate
09:00

Adina Matoulková - volný los

kata jednotlivci
starší žákyně
Karate
09:00

Kryštof Sluka - Martin Vaněk

kata jednotlivci
starší žáci
Karate
09:00

Radek Nechuta - volný los

kata jednotlivci
starší žáci
Karate
09:00

Adam Zíka - Leonard Ondovčák

kata jednotlivci
starší žáci
Karate
09:00

Kamila Karásková - Lucie Kuncová

kata jednotlivci
starší žákyně
Karate
09:00

Matouš Folwarczny - volný los

kata jednotlivci
starší žáci
Karate
09:00

Ondřej Mareš - Tomáš Vrbecký

kata jednotlivci
starší žáci
Karate
09:00

Jan Jaroš - volný los

kata jednotlivci
starší žáci
Karate
09:00

Martin Enev - Lukáš Dobrozemský

kata jednotlivci
starší žáci
Karate
09:00

David David - volný los

kata jednotlivci
starší žáci
Karate
09:00

Natálie Dubová - volný los

kata jednotlivci
starší žákyně
Karate
09:00

Matyáš Brož - Alex Knap

kata jednotlivci
starší žáci
Karate
09:00

Jan Hruška - volný los

kata jednotlivci
starší žáci
Karate
09:00

Michal Brzobohatý - Simone Otranto

kata jednotlivci
starší žáci
Karate
09:00

Andrej Svoboda - volný los

kata jednotlivci
starší žáci
Karate
09:00

Lucie Bukovská - Kateřina Ryšavá

kata jednotlivci
starší žákyně
Karate
09:00

Sofia Mazur - volný los

kata jednotlivci
starší žákyně
Karate
09:00

Taťána Russwurmová - Nikola Pracnová

kata jednotlivci
starší žákyně
Karate
09:00

Klaudia Kašík - volný los

kata jednotlivci
starší žákyně
Karate
09:00

Martin Palan - volný los

kata jednotlivci
starší žáci
Karate
09:00

Zdeněk Vlk - volný los

kata jednotlivci
starší žáci
Karate
09:00

Ellen Rezková - Elena Wirciňská

kata jednotlivci
starší žákyně
Karate
09:00

Mariia Kobernyk - volný los

kata jednotlivci
starší žákyně
Karate
09:00

Nelly Kuryviálová - Nela Červená

kata jednotlivci
starší žákyně
Karate
09:00

Tereza Sibřinová - volný los

kata jednotlivci
starší žákyně
Karate
09:00

Emma Kubečková - Veronika Holubová

kata jednotlivci
starší žákyně
Karate
09:00

Silvie Troblová - volný los

kata jednotlivci
starší žákyně
Karate
09:00

Angelina Issayev - Markéta Hrušková

kata jednotlivci
starší žákyně
Karate
09:00

Viktorie Sekaninová - volný los

kata jednotlivci
starší žákyně

I. jízda C1

Slalom
starší žákyně C1

I. jízda K1

Slalom
starší žákyně K1

I. jízda C1

Slalom
mladší žákyně C1

I. jízda K1

Slalom
mladší žákyně K1

Liberecký kraj - Olomoucký kraj

turnaj družstev
chlapci

Zlínský kraj - Karlovarský kraj

turnaj družstev
chlapci

Kraj Vysočina - Olomoucký kraj

turnaj družstev
dívky

Zlínský kraj - Liberecký kraj

turnaj družstev
dívky

Liberecký kraj - Olomoucký kraj

turnaj družstev
chlapci

Zlínský kraj - Karlovarský kraj

turnaj družstev
chlapci
Florbal
09:40

Hlavní město Praha - Jihomoravský kraj

turnaj družstev
turnaj chlapců
Florbal
09:40

Středočeský kraj - Moravskoslezský kraj

turnaj družstev
turnaj chlapců
Florbal
09:40

Středočeský kraj - Moravskoslezský kraj

turnaj družstev
turnaj dívek

Jihočeský kraj - Jihomoravský kraj

turnaj družstev
starší žáci

Olomoucký kraj - Zlínský kraj

turnaj družstev
starší žáci

Jihomoravský kraj - Jihočeský kraj

turnaj družstev
starší žákyně

Moravskoslezský kraj - Hlavní město Praha

turnaj družstev
starší žákyně

Šimon Lank - Matyáš Volf (ULK) - Ondřej Poloch - Jakub Jonszta (MSK)

turnaj dvojic
Chlapci

Adrian Ibrahim - David Zimmermann (STC) - Miroslav Švec - Tomáš Zahrádka (KVK)

turnaj dvojic
Chlapci

Adéla Šimánková - Vanesa Mrázková (JHC) - Monika Brodilová - Lenka Veselá (KVK)

turnaj dvojic
Dívky

Veronika Kleiblová - Tereza Lajkebová (JHM) - Anna Preyová - Nikol Neckařová (ULK)

turnaj dvojic
Dívky

10:00

Finále

krátká trať
mladší žáci

Finále

krátká trať
mladší žákyně

Finále

krátká trať
starší žáci

Finále

krátká trať
starší žákyně
Karate
10:00

Igor Laštůvka - Matyáš Houska

kata jednotlivci
dorostenci
Karate
10:00

Richard Kuhn - Jáchym Jetel

kata jednotlivci
dorostenci
Karate
10:00

Sebastian Noštinský - Pavel Krátký

kata jednotlivci
dorostenci
Karate
10:00

Tomáš Slabý - volný los

kata jednotlivci
dorostenci
Karate
10:00

Ondřej Bednář - Šimon Harvilko

kata jednotlivci
dorostenci
Karate
10:00

Vít Švehla - volný los

kata jednotlivci
dorostenci
Karate
10:00

Daniel Dub - Jakub Paluch

kata jednotlivci
dorostenci
Karate
10:00

Adam Šmejkal - volný los

kata jednotlivci
dorostenci
Karate
10:00

Jakub Jízdný - Miroslav Šos

kata jednotlivci
dorostenci
Karate
10:00

Tadeáš Bína - volný los

kata jednotlivci
dorostenci
Karate
10:00

Radek Tirala - Alex Kirschner

kata jednotlivci
dorostenci
Karate
10:00

Kimi Zita - volný los

kata jednotlivci
dorostenci
Karate
10:00

Filip Andres - Ondřej Vágner

kata jednotlivci
dorostenci
Karate
10:00

Pavel Žíla - volný los

kata jednotlivci
dorostenci
Karate
10:00

Michaela Válková - Amálie Haková

kata jednotlivci
dorostenky
Karate
10:00

Sylva Havlíčková - volný los

kata jednotlivci
dorostenky
Karate
10:00

Jan Stránský - Matyáš Řezáč

kata jednotlivci
dorostenci
Karate
10:00

Ondřej Náhlík - volný los

kata jednotlivci
dorostenci
Karate
10:00

Natálie Malafová - Sylvie Kokhanina

kata jednotlivci
dorostenky