Olympiáda dětí a mládeže 2022 – program a výsledky

27. 6. 2022

08:00

Šerm
08:30

František Zbránek - Martin Pavlíček

Šerm kordem
šerm chlapci U13 a U15
Šerm
08:30

Ondřej Hronek - Jonáš Waller

Šerm kordem
šerm chlapci U13 a U15
Šerm
08:30

Mikuláš Nováček - Kryštof Vojáček

Šerm kordem
šerm chlapci U13 a U15
Šerm
08:30

Tomáš Augustin - Karel Bór

Šerm kordem
šerm chlapci U13 a U15
Šerm
08:30

Jonáš Waller - František Zbránek

Šerm kordem
šerm chlapci U13 a U15
Šerm
08:30

Jan Gaisler - Michal Charamza

Šerm kordem
šerm chlapci U13 a U15
Šerm
08:30

Martin Pavlíček - Mikuláš Nováček

Šerm kordem
šerm chlapci U13 a U15
Šerm
08:30

Jan Pur - Otakar Toloch

Šerm kordem
šerm chlapci U13 a U15
Šerm
08:30

Tomáš Vaněk - Štěpán Pavlíček

Šerm kordem
šerm chlapci U13 a U15
Šerm
08:30

Milan Vráblík - Adam Waller

Šerm kordem
šerm chlapci U13 a U15
Šerm
08:30

Jakub Coufal - Ivan Ostalskiy

Šerm kordem
šerm chlapci U13 a U15
Šerm
08:30

Vojtěch Gaisler - Filip Kocman

Šerm kordem
šerm chlapci U13 a U15
Šerm
08:30

Michal Charamza - Tomáš Augustin

Šerm kordem
šerm chlapci U13 a U15
Šerm
08:30

Kryštof Vojáček - Ondřej Hronek

Šerm kordem
šerm chlapci U13 a U15
Šerm
08:30

František Zbránek - Mikuláš Nováček

Šerm kordem
šerm chlapci U13 a U15
Šerm
08:30

Lukáš Ptáčník - Adam Sejkora

Šerm kordem
šerm chlapci U13 a U15
Šerm
08:30

Filip Žák - Kryštof Neshoda

Šerm kordem
šerm chlapci U13 a U15
Šerm
08:30

Karel Bór - Milan Vráblík

Šerm kordem
šerm chlapci U13 a U15
Šerm
08:30

Jonáš Waller - Kryštof Vojáček

Šerm kordem
šerm chlapci U13 a U15
Šerm
08:30

Patrik Volák - Václav Krogner

Šerm kordem
šerm chlapci U13 a U15
Šerm
08:30

Ondřej Hronek - Martin Pavlíček

Šerm kordem
šerm chlapci U13 a U15
Šerm
08:30

Ivan Ostalskiy - Jan Pur

Šerm kordem
šerm chlapci U13 a U15
Šerm
08:30

Adam Waller - Jan Gaisler

Šerm kordem
šerm chlapci U13 a U15
Šerm
08:30

Filip Kocman - Tomáš Vaněk

Šerm kordem
šerm chlapci U13 a U15
Šerm
08:30

Petr Burda - Patrik Bryknar

Šerm kordem
šerm chlapci U13 a U15
Šerm
08:30

Max Kavecký - Tom Garreis

Šerm kordem
šerm chlapci U13 a U15
Šerm
08:30

Kryštof Vojáček - František Zbránek

Šerm kordem
šerm chlapci U13 a U15
Šerm
08:30

Tomáš Augustin - Milan Vráblík

Šerm kordem
šerm chlapci U13 a U15
Šerm
08:30

Mikuláš Nováček - Ondřej Hronek

Šerm kordem
šerm chlapci U13 a U15
Šerm
08:30

Michal Charamza - Adam Waller

Šerm kordem
šerm chlapci U13 a U15
Šerm
08:30

Patrik Bryknar - Patrik Volák

Šerm kordem
šerm chlapci U13 a U15
Šerm
08:30

František Zbránek - Ondřej Hronek

Šerm kordem
šerm chlapci U13 a U15
Šerm
08:30

Václav Krogner - Max Kavecký

Šerm kordem
šerm chlapci U13 a U15
Šerm
08:30

Tom Garreis - Petr Burda

Šerm kordem
šerm chlapci U13 a U15
Šerm
08:30

Jan Gaisler - Karel Bór

Šerm kordem
šerm chlapci U13 a U15
Šerm
08:30

Patrik Volák - Max Kavecký

Šerm kordem
šerm chlapci U13 a U15
Šerm
08:30

Kryštof Vojáček - Martin Pavlíček

Šerm kordem
šerm chlapci U13 a U15
Šerm
08:30

Adam Waller - Tomáš Augustin

Šerm kordem
šerm chlapci U13 a U15
Šerm
08:30

Jonáš Waller - Mikuláš Nováček

Šerm kordem
šerm chlapci U13 a U15
Šerm
08:30

Otakar Toloch - Filip Žák

Šerm kordem
šerm chlapci U13 a U15
Šerm
08:30

Štěpán Pavlíček - Lukáš Ptáčník

Šerm kordem
šerm chlapci U13 a U15
Šerm
08:30

Milan Vráblík - Jan Gaisler

Šerm kordem
šerm chlapci U13 a U15
Šerm
08:30

Patrik Bryknar - Tom Garreis

Šerm kordem
šerm chlapci U13 a U15
Šerm
08:30

Kryštof Neshoda - Jakub Coufal

Šerm kordem
šerm chlapci U13 a U15
Šerm
08:30

Petr Burda - Václav Krogner

Šerm kordem
šerm chlapci U13 a U15
Šerm
08:30

Karel Bór - Michal Charamza

Šerm kordem
šerm chlapci U13 a U15
Šerm
08:30

Tom Garreis - Patrik Volák

Šerm kordem
šerm chlapci U13 a U15
Šerm
08:30

Adam Sejkora - Vojtěch Gaisler

Šerm kordem
šerm chlapci U13 a U15
Šerm
08:30

Max Kavecký - Petr Burda

Šerm kordem
šerm chlapci U13 a U15
Šerm
08:30

Jan Pur - Filip Žák

Šerm kordem
šerm chlapci U13 a U15
Šerm
08:30

Tomáš Augustin - Jan Gaisler

Šerm kordem
šerm chlapci U13 a U15
Šerm
08:30

Václav Krogner - Patrik Bryknar

Šerm kordem
šerm chlapci U13 a U15
Šerm
08:30

Tomáš Vaněk - Lukáš Ptáčník

Šerm kordem
šerm chlapci U13 a U15
Šerm
08:30

Patrik Volák - Petr Burda

Šerm kordem
šerm chlapci U13 a U15
Šerm
08:30

Ivan Ostalskiy - Kryštof Neshoda

Šerm kordem
šerm chlapci U13 a U15
Šerm
08:30

Filip Kocman - Adam Sejkora

Šerm kordem
šerm chlapci U13 a U15
Šerm
08:30

Tom Garreis - Václav Krogner

Šerm kordem
šerm chlapci U13 a U15
Šerm
08:30

Adam Waller - Karel Bór

Šerm kordem
šerm chlapci U13 a U15
Šerm
08:30

Patrik Bryknar - Max Kavecký

Šerm kordem
šerm chlapci U13 a U15
Šerm
08:30

Vojtěch Gaisler - Štěpán Pavlíček

Šerm kordem
šerm chlapci U13 a U15
Šerm
08:30

Michal Charamza - Milan Vráblík

Šerm kordem
šerm chlapci U13 a U15
Šerm
08:30

Jakub Coufal - Otakar Toloch

Šerm kordem
šerm chlapci U13 a U15
Šerm
08:30

Adam Sejkora - Tomáš Vaněk

Šerm kordem
šerm chlapci U13 a U15
Šerm
08:30

Lukáš Ptáčník - Vojtěch Gaisler

Šerm kordem
šerm chlapci U13 a U15
Šerm
08:30

Kryštof Neshoda - Jan Pur

Šerm kordem
šerm chlapci U13 a U15
Šerm
08:30

Štěpán Pavlíček - Filip Kocman

Šerm kordem
šerm chlapci U13 a U15
Šerm
08:30

Filip Žák - Jakub Coufal

Šerm kordem
šerm chlapci U13 a U15
Šerm
08:30

Tomáš Vaněk - Vojtěch Gaisler

Šerm kordem
šerm chlapci U13 a U15
Šerm
08:30

Adam Sejkora - Štěpán Pavlíček

Šerm kordem
šerm chlapci U13 a U15
Šerm
08:30

Otakar Toloch - Ivan Ostalskiy

Šerm kordem
šerm chlapci U13 a U15
Šerm
08:30

Filip Kocman - Lukáš Ptáčník

Šerm kordem
šerm chlapci U13 a U15
Šerm
08:30

Jan Pur - Jakub Coufal

Šerm kordem
šerm chlapci U13 a U15
Šerm
08:30

Kryštof Neshoda - Otakar Toloch

Šerm kordem
šerm chlapci U13 a U15
Šerm
08:30

Ivan Ostalskiy - Filip Žák

Šerm kordem
šerm chlapci U13 a U15

09:00

Fotbal
09:00

Plzeňský kraj - Olomoucký kraj

turnaj družstev
chlapci U14
Fotbal
09:00

Jihočeský kraj - Moravskoslezský kraj

turnaj družstev
chlapci U14
Florbal
09:00

Ústecký kraj - Středočeský kraj

turnaj družstev
turnaj chlapců
Florbal
09:00

Liberecký kraj - Hlavní město Praha

turnaj družstev
turnaj dívek
Florbal
09:00

Ústecký kraj - Středočeský kraj

turnaj družstev
turnaj dívek

Plzeňský kraj - Jihočeský kraj

turnaj družstev
starší žáci

Hlavní město Praha - Olomoucký kraj

turnaj družstev
starší žáci

Karlovarský kraj - Jihomoravský kraj

turnaj družstev
starší žákyně

Ústecký kraj - Moravskoslezský kraj

turnaj družstev
starší žákyně

Jihomoravský kraj - Královéhradecký kraj

turnaj družstev
žákyně

Plzeňský kraj - Jihočeský kraj

turnaj družstev
žákyně

Jihočeský kraj - Olomoucký kraj

turnaj družstev
žáci

Karlovarský kraj - Plzeňský kraj

turnaj družstev
žáci

Jiří Donát - David Knebl (JHM) - David Šimůnek - Filip Ondráček (PAK)

turnaj dvojic
Chlapci

Robin Strnad - Matěj Janák (VYS) - Vojtěch Kudrnovský - Martin Koupšet (PLK)

turnaj dvojic
Chlapci

Jana Mrkvičková - Adéla Petříková (PHA) - Tereza Janečková - Anežka Vilčová (PAK)

turnaj dvojic
Dívky

Tereza Votavová - Anna Kalinová (VYS) - Nela Bořková - Sofie Piechová (HKK)

turnaj dvojic
Dívky

Moravskoslezský kraj I - volný los

smíšená čtyřhra
dívky + chlapci

Karlovarský kraj I - Středočeský kraj I

smíšená čtyřhra
dívky + chlapci

Jihočeský kraj I - volný los

smíšená čtyřhra
dívky + chlapci

Plzeňský kraj I - Zlínský kraj I

smíšená čtyřhra
dívky + chlapci

Ústecký kraj I - volný los

smíšená čtyřhra
dívky + chlapci

Pardubický kraj I - Královéhradecký kraj I

smíšená čtyřhra
dívky + chlapci

Jihomoravský kraj I - Královéhradecký kraj II

smíšená čtyřhra
dívky + chlapci

Olomoucký kraj I - Liberecký kraj I

smíšená čtyřhra
dívky + chlapci

Středočeský kraj II - Olomoucký kraj II

smíšená čtyřhra
dívky + chlapci

Karlovarský kraj II - Hlavní město Praha I

smíšená čtyřhra
dívky + chlapci

Zlínský kraj II - Liberecký kraj II

smíšená čtyřhra
dívky + chlapci

Jihomoravský kraj II - volný los

smíšená čtyřhra
dívky + chlapci

Moravskoslezský kraj - Liberecký kraj

turnaj družstev
chlapci

Ústecký kraj - Zlínský kraj

turnaj družstev
chlapci

Plzeňský kraj - Kraj Vysočina

turnaj družstev
dívky

Hlavní město Praha - Zlínský kraj

turnaj družstev
dívky

Plzeňský kraj - Kraj Vysočina Čajkarena

turnaj družstev
dívky
Florbal
09:40

Zlínský kraj - Karlovarský kraj

turnaj družstev
turnaj chlapců
Florbal
09:40

Olomoucký kraj - Plzeňský kraj

turnaj družstev
turnaj dívek
Florbal
09:40

Zlínský kraj - Karlovarský kraj

turnaj družstev
turnaj dívek

Liberecký kraj - Jihomoravský kraj

turnaj družstev
starší žáci

Středočeský kraj - Královéhradecký kraj

turnaj družstev
starší žáci

Pardubický kraj - Královéhradecký kraj

turnaj družstev
starší žákyně

Kraj Vysočina - Hlavní město Praha

turnaj družstev
starší žákyně

Adrian Ibrahim - David Zimmermann (STC) - Šimon Lank - Matyáš Volf (ULK)

turnaj dvojic
Chlapci

Štěpán Svoboda - David Bryknar (LBK) - Ondřej Poloch - Jakub Jonszta (MSK)

turnaj dvojic
Chlapci

Veronika Kleiblová - Tereza Lajkebová (JHM) - Adéla Šimánková - Vanesa Mrázková (JHC)

turnaj dvojic
Dívky

Barbora Grulichová - Julie Koupšetová (PLK) - Monika Brodilová - Lenka Veselá (KVK)

turnaj dvojic
Dívky

Plzeňský kraj II - Ústecký kraj II

smíšená čtyřhra
dívky + chlapci

Moravskoslezský kraj II - volný los

smíšená čtyřhra
dívky + chlapci

Pardubický kraj II - Hlavní město Praha II

smíšená čtyřhra
dívky + chlapci

Jihočeský kraj II - volný los

smíšená čtyřhra
dívky + chlapci

Moravskoslezský kraj I - Středočeský kraj I

smíšená čtyřhra
dívky + chlapci

Jihočeský kraj I - Zlínský kraj I

smíšená čtyřhra
dívky + chlapci

10:00

Středočeský kraj - Hlavní město Praha

turnaj družstev
žákyně

Pardubický kraj - Jihomoravský kraj

turnaj družstev
žákyně

Královéhradecký kraj - Zlínský kraj

turnaj družstev
žáci

Jihomoravský kraj - Jihočeský kraj

turnaj družstev
žáci
Šerm
10:15

Veronika Landgrafová - Valérie Miklendová

Šerm kordem
šerm děvčata U13 a U15
Šerm
10:15

Marie Suchánková - Nela Coufalová

Šerm kordem
šerm děvčata U13 a U15
Šerm
10:15

Ester Princová - Karolína Bednářová

Šerm kordem
šerm děvčata U13 a U15
Šerm
10:15

Ema Studená - Veronika Landgrafová

Šerm kordem
šerm děvčata U13 a U15
Šerm
10:15

Nela Coufalová - Valérie Miklendová

Šerm kordem
šerm děvčata U13 a U15
Šerm
10:15

Marie Suchánková - Ester Princová

Šerm kordem
šerm děvčata U13 a U15
Šerm
10:15

Karolína Bednářová - Ema Studená

Šerm kordem
šerm děvčata U13 a U15
Šerm
10:15

Nela Coufalová - Veronika Landgrafová

Šerm kordem
šerm děvčata U13 a U15
Šerm
10:15

Valérie Miklendová - Ester Princová

Šerm kordem
šerm děvčata U13 a U15
Šerm
10:15

Karolína Bednářová - Marie Suchánková

Šerm kordem
šerm děvčata U13 a U15
Šerm
10:15

Nela Coufalová - Ema Studená

Šerm kordem
šerm děvčata U13 a U15
Šerm
10:15

Ester Princová - Veronika Landgrafová

Šerm kordem
šerm děvčata U13 a U15
Šerm
10:15

Ema Studená - Marie Suchánková

Šerm kordem
šerm děvčata U13 a U15
Šerm
10:15

Ester Princová - Nela Coufalová

Šerm kordem
šerm děvčata U13 a U15
Šerm
10:15

Veronika Landgrafová - Karolína Bednářová

Šerm kordem
šerm děvčata U13 a U15
Šerm
10:15

Marie Suchánková - Valérie Miklendová

Šerm kordem
šerm děvčata U13 a U15
Šerm
10:15

Ema Studená - Ester Princová

Šerm kordem
šerm děvčata U13 a U15
Šerm
10:15

Karolína Bednářová - Nela Coufalová

Šerm kordem
šerm děvčata U13 a U15
Šerm
10:15

Barbora Hašková - Karin Fojtová

Šerm kordem
šerm děvčata U13 a U15
Šerm
10:15

Žofie Korbelová - Karolína Konečná

Šerm kordem
šerm děvčata U13 a U15
Šerm
10:15

Viktoriia Todoryshyna - Magdaléna Landovská

Šerm kordem
šerm děvčata U13 a U15
Šerm
10:15

Natálie Coufalová - Barbora Hašková

Šerm kordem
šerm děvčata U13 a U15
Šerm
10:15

Karolína Konečná - Karin Fojtová

Šerm kordem
šerm děvčata U13 a U15
Šerm
10:15

Žofie Korbelová - Viktoriia Todoryshyna

Šerm kordem
šerm děvčata U13 a U15
Šerm
10:15

Veronika Landgrafová - Marie Suchánková

Šerm kordem
šerm děvčata U13 a U15
Šerm
10:15

Magdaléna Landovská - Natálie Coufalová

Šerm kordem
šerm děvčata U13 a U15
Šerm
10:15

Valérie Miklendová - Ema Studená

Šerm kordem
šerm děvčata U13 a U15
Šerm
10:15

Karolína Konečná - Barbora Hašková

Šerm kordem
šerm děvčata U13 a U15
Šerm
10:15

Tea Melounová - Magdalena Veselá

Šerm kordem
šerm děvčata U13 a U15
Šerm
10:15

Karin Fojtová - Viktoriia Todoryshyna

Šerm kordem
šerm děvčata U13 a U15
Šerm
10:15

Magdaléna Landovská - Žofie Korbelová

Šerm kordem
šerm děvčata U13 a U15
Šerm
10:15

Viktoriia Todoryshyna - Barbora Hašková

Šerm kordem
šerm děvčata U13 a U15
Šerm
10:15

Ivona Filasová - Eliška Kahabková

Šerm kordem
šerm děvčata U13 a U15
Šerm
10:15

Karin Fojtová - Magdaléna Landovská

Šerm kordem
šerm děvčata U13 a U15
Šerm
10:15

Natálie Coufalová - Žofie Korbelová

Šerm kordem
šerm děvčata U13 a U15
Šerm
10:15

Tereza Vojtová - Sofie Karafiátová

Šerm kordem
šerm děvčata U13 a U15
Šerm
10:15

Viktoriia Todoryshyna - Karolína Konečná

Šerm kordem
šerm děvčata U13 a U15
Šerm
10:15

Hana Jurková - Zuzana Závitkovská

Šerm kordem
šerm děvčata U13 a U15