Birmingham 2022 - Kompletní výsledky

sportovec sport disciplína umístění
Jaroslav Lorenc
Bowling
jednotlivci (tenpin) (Turnaj)
2
 (muži)
Inline hokej
turnaj mužů (Turnaj)
2
Tereza Janošíková
Orientační sporty
sprint (Závod)
2
 (muži)
Florbal
Turnaj mužů (Turnaj)
3
Petr Dvořáček
Kickbox
K1, do 75 kg (Turnaj)
3
Tomáš Křivda
Orientační sporty
sprint (Závod)
3
Taneční sport
rock `n` roll, dvojice (Finále) 4.
Martin Chromeček
Parkour
závod na rychlost (Finále) 4.
 (smíšené)
Orientační sporty
štafeta (Závod) 4.
Klára Strnadová
Kickbox
K1, do 52 kg (Turnaj) 4.
Adéla Měrková
Parkour
freestyle (Finále) 4.
Martin Kolman
Vodní lyžování
trick (Závod) 4.
Filip Látal
Ploutvové plavání
200 m plavání s ploutvemi (Finále) 5.
Jakub Klauda
Muaythai
do 91 kg (Turnaj) 5.
Jindřiška Vaněčková
Lukostřelba
terénní luk (Závod) 5.
 (smíšené)
Korfbal
turnaj (Turnaj) 8.
Kateřina Mílová
Rychlostní kanoistika
K1, maraton (Finále) 8.
 (ženy)
Lakros
turnaj, Sixes (Turnaj) 8.
Martina Šáchová
kumite
nad 68 kg (Turnaj) 8.
Taneční sport
latina, dvojice (Závod) 8.
Michal Prokop
In-line rychlobruslení
Závod na 10 000 m (dráha, eliminace, bodovací závod) (Závod) 9.
Tadeáš Kalvas
Lukostřelba
terénní luk (Závod) 9.
Tereza Janošíková
Orientační sporty
střední trať (Závod) 9.
Michal Prokop
In-line rychlobruslení
závod na 15 000 m (silniční, eliminace) (Finále) 9.
Jakub Solnický
Squash
jednotlivci (Turnaj) 9.
Tomáš Křivda
Orientační sporty
střední trať (Závod) 10.
Kateřina Mílová
Rychlostní kanoistika
K1, krátký závod (Finále) 10.
Daniel Odvárko
Vodní lyžování
slalom (Závod) 10.
Vojtěch Král
Orientační sporty
sprint (Závod) 11.
David Špaček
Létání s drony
závod s dronem (Závod) 11.
Michal Prokop
In-line rychlobruslení
závod na 10 000 m (silniční, bodovací závod) (Finále) 11.
Michal Prokop
In-line rychlobruslení
sprint 1000 m (Závod) 11.
Jakub Sklenka
Parašutismus
pilotování padáku (Finále) 11.
Vojtěch Král
Orientační sporty
střední trať (Závod) 13.
Petr Mojžíšek
Rychlostní kanoistika
K1, krátký závod (Finále) 14.
Petr Mojžíšek
Rychlostní kanoistika
K1, maraton (Finále) 14.
Anna Serme
Squash
jednotlivkyně (Turnaj) 18.
Denisa Kosová
Orientační sporty
sprint (Závod) 19.
Taneční sport
latina, dvojice (Závod) 19.
Martin Švec
Squash
jednotlivci (Turnaj) 23.
Petr Měšťák
Parašutismus
pilotování padáku (Finále) 28.
Mark Rahbani
Parašutismus
pilotování padáku (Finále) 30.
Denisa Kosová
Orientační sporty
střední trať (Závod) DSQ
Viktorie Bulínová
Muaythai
do 54 kg (Turnaj) 5. - 6.
Martin Kolman
Vodní lyžování
skok (Kvalifikace) DNS
Michal Prokop
In-line rychlobruslení
závod na 10 000 m (dráha, eliminace) (Finále) DNF
Bowling
dvojice (Závod) 9. - 16.
Jan Macek
Bowling
jednotlivci (tenpin) (Turnaj) 17. - 32.