Banská Bystrica 2022 - Kompletní výsledky

Kompletní program

sportovec sport disciplína umístění
Jan Kumstát
Tenis
dvouhra (Turnaj)
1
Matyáš Zach
Atletika
110 m překážek (Závod)
1
Petr Meindlschmid
Atletika
skok daleký (Závod)
1
Jan Škarban
Atletika
2000 m steeplechase (Závod)
2
Natálie Fišerová
Atletika
hod diskem (Finále)
2
Karolína Jarošová
Atletika
2000 m steeplechase (Závod)
2
Pavel Šumpík
Silniční cyklistika
časovka jednotlivců (Závod)
2
Karolína Machová
Atletika
vrh koulí (Závod)
2
 (muži)
Volejbal
turnaj (Turnaj)
3
Štěpán Šípek
Atletika
hod oštěpem (Závod)
3
Zuzana Štejfová
Atletika
hod kladivem (Závod)
3
Milan Vích
Atletika
desetiboj (Závod)
3
Viktorie Jánská
Atletika
skok daleký (Závod)
3
Ester Parohová
Atletika
100 m (Závod)
3
 (muži)
Atletika
štafeta na 100-200-300-400 m (Závod) 4.
 (ženy)
Atletika
štafeta na 100-200-300-400 m (Závod) 4.
Viktorie Jánská
Atletika
100 m překážek (Závod) 5.
František Lhotzký
Judo
- 90 kg (Turnaj) 5.
Jakub Krischke
Plavání
100 m znak (Finále) 5.
Jakub Krischke
Plavání
50 m volný způsob (Závod) 6.
Adéla Hanáková
Atletika
sedmiboj (Závod) 6.
Eliška Koletová
Atletika
800 m (Závod) 6.
Ondřej Loupal
Atletika
400 m (Závod) 6.
Lucie Krulová
Badminton
dvouhra (Závod) 6.
Jakub Racek
Atletika
skok vysoký (Závod) 6.
Jonáš Fleisig
Atletika
200 m (Závod) 6.
 (muži)
Plavání
4 x 100 m polohový závod (Závod) 7.
Soňa Artamonova
Sportovní gymnastika
kladina (Závod) 7.
Apolena Švábíková
Atletika
skok o tyči (Závod) 7.
Terezie Táborská
Atletika
200 m (Závod) 7.
Šimon Křížek
Judo
- 73 kg (Turnaj) 7.
Leona Ščerbová
Judo
- 57 kg (Turnaj) 7.
Ondřej Slavík
Plavání
100 m motýlek (Závod) 7.
David Jarolímek
Atletika
hod diskem (Závod) 7.
Daniel Marák
Atletika
3000 m (Závod) 8.
Nela Kaňkovská
Silniční cyklistika
individuální závod dívky (Závod) 9.
Filip Toul
Atletika
1500 m (Závod) 9.
Dominika Bezdíčková
Atletika
400 m překážek (Závod) 9.
David Pavlas
Atletika
800 m (Závod) 9.
Samuel Hübscher
Plavání
200 m prsa (Závod) 9.
Nela Kaňkovská
Silniční cyklistika
časovka jednotlivkyň (Závod) 9.
Marie Slaměníková
Tenis
dvouhra (Turnaj) 9.
Natálie Zápotocká
Plavání
400 m individuální polohový závod (Závod) 10.
Viktorie Křížová
Atletika
400 m (Závod) 10.
Adéla Pittnerová
Atletika
5000 m chůze (Závod) 10.
David Šopinec
Judo
do 55 kg (Turnaj) 10.
Daniela Hezinová
Silniční cyklistika
individuální závod dívky (Závod) 11.
Daniel Bago
Sportovní gymnastika
prostná (Závod) 12.
Ondřej Slavík
Plavání
50 m volný způsob (Závod) 13.
Tenis
smíšená čtyřhra (Turnaj) 14.
Darina Brozdová
Atletika
1500 m (Závod) 14.
Natálie Zápotocká
Plavání
100 m prsa (Závod) 14.
Štěpán Zahálka
Silniční cyklistika
časovka jednotlivců (Závod) 14.
Natálie Zápotocká
Plavání
200 m individuální polohový závod (Závod) 14.
Samuel Hübscher
Plavání
100 m prsa (Závod) 14.
Samuel Hübscher
Plavání
200 m individuální polohový závod (Závod) 14.
Jonáš Fleisig
Atletika
100 m (Závod) 14.
Alice Vlková
Sportovní gymnastika
kladina (Závod) 14.
Daniel Bago
Sportovní gymnastika
kruhy (Závod) 15.
Adam Pešek
Silniční cyklistika
časovka jednotlivců (Závod) 15.
Vanda Švidrnochová
Plavání
100 m znak (Závod) 15.
Šimon Korčák
Plavání
200 m prsa (Závod) 15.
Natálie Zápotocká
Plavání
200 m prsa (Závod) 16.
Pavel Šumpík
Silniční cyklistika
individuální závod chlapci (Závod) 16.
Klára Suková
Plavání
100 m znak (Závod) 16.
Lukáš Rúža
Judo
- 60 kg (Turnaj) 17.
Soňa Artamonova
Sportovní gymnastika
prostná (Závod) 17.
Alice Vlková
Sportovní gymnastika
hrazda (Závod) 18.
Anna Šťávová
Plavání
100 m prsa (Závod) 19.
Alice Vlková
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivkyň (Závod) 19.
Soňa Artamonova
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivkyň (Závod) 20.
Miroslav Durák
Sportovní gymnastika
bradla (Závod) 20.
Anna Šťávová
Plavání
200 m prsa (Závod) 22.
Daniel Bago
Sportovní gymnastika
hrazda (Závod) 22.
Iva Kovaříková
Silniční cyklistika
individuální závod dívky (Závod) 23.
Alice Vlková
Sportovní gymnastika
prostná (Závod) 23.
Klára Suková
Plavání
200 m znak (Závod) 23.
Šimon Korčák
Plavání
100 m prsa (Závod) 23.
Iva Kovaříková
Silniční cyklistika
časovka jednotlivkyň (Závod) 24.
Jan Moravík
Judo
- 66 kg (Turnaj) 25.
Ondřej Slavík
Plavání
100 m volný způsob (Závod) 26.
Daniel Bago
Sportovní gymnastika
bradla (Závod) 27.
Vanda Švidrnochová
Plavání
200 m znak (Závod) 27.
Daniel Bago
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců (Závod) 28.
Soňa Artamonova
Sportovní gymnastika
hrazda (Závod) 28.
Miroslav Durák
Sportovní gymnastika
kruhy (Závod) 30.
Vanesa Mašová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivkyň (Závod) 33.
Vanda Švidrnochová
Plavání
50 m volný způsob (Závod) 37.
Daniela Hezinová
Silniční cyklistika
časovka jednotlivkyň (Závod) 38.
Miroslav Durák
Sportovní gymnastika
prostná (Závod) 41.
Miroslav Durák
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců (Závod) 41.
Adam Pešek
Silniční cyklistika
individuální závod chlapci (Závod) 42.
Daniel Kaplan
Sportovní gymnastika
bradla (Závod) 44.
Anna Šťávová
Plavání
50 m volný způsob (Závod) 44.
Vanesa Mašová
Sportovní gymnastika
kladina (Závod) 48.
Miroslav Durák
Sportovní gymnastika
hrazda (Závod) 51.
Daniel Kaplan
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců (Závod) 51.
Daniel Kaplan
Sportovní gymnastika
hrazda (Závod) 52.
Daniel Kaplan
Sportovní gymnastika
kůň na šíř (Závod) 53.
Vanesa Mašová
Sportovní gymnastika
prostná (Závod) 53.
Miroslav Durák
Sportovní gymnastika
kůň na šíř (Závod) 54.
Daniel Kaplan
Sportovní gymnastika
prostná (Závod) 56.
Štěpán Zahálka
Silniční cyklistika
individuální závod chlapci (Závod) 71.
Daniel Bago
Sportovní gymnastika
kůň na šíř (Závod) 74.
Daniel Kaplan
Sportovní gymnastika
kruhy (Závod) 76.
Tomáš Raška
Judo
+ 100 kg (Opravy) Prohra 0:1 vs.ANTONIOU Giannis (CYP)
Samuel Hübscher
Plavání
400 m individuální polohový závod (Rozplavba) 4:50.95, nepostoupil
Badminton
smíšená čtyřhra (Turnaj) 16. - 32.
Anna Skalská
Judo
- 63 kg (Turnaj) 11. - 14.
Anna Vycpálková
Judo
- 70 kg (Turnaj) 9. - 16.
Alice Vlková
Sportovní gymnastika
přeskok (Kvalifikace) 7.
Vanesa Mašová
Sportovní gymnastika
hrazda (Kvalifikace) 8.
Jakub Krischke
Plavání
100 m volný způsob (Semifinále) DNS
Vojtěch Havlíček
Badminton
dvouhra (Turnaj) DNF