Baku 2015 - Kompletní výsledky

sportovec sport disciplína umístění
Lukáš Krpálek
Judo
- 100 kg (Finále)
2
Martin Fuksa
Rychlostní kanoistika
C1 1000 m
2
Plážový volejbal
turnaj (O 3. místo)
3
Martin Fuksa
Rychlostní kanoistika
C1 200m
3
 (ženy)
Stolní tenis
týmy (O 3. místo)
3
Petr Vakoč
Silniční cyklistika
silniční závod (Závod)
3
Aneta Hladíková
BMX
závod (Finále)
3
Skoky na trampolíně
dvojice 4.
Barbora Seemanová
Plavání
100 m volný způsob 4.
 (muži)
Rychlostní kanoistika
K4 1000m 4.
Badminton
smíšená čtyřhra 5.
Petr Koukal
Badminton
dvouhra 5.
Jan Sychra
Sportovní střelba
skeet 5.
Veronika Mišková
kata
kata 5.
Ondřej Cink
Horská kola
závod 5.
 (muži)
Basketbal 3 na 3
turnaj 8 týmů 5.
Plážový volejbal
turnaj 5.
Josef Dostál
Rychlostní kanoistika
K1 1000 m 6.
Sportovní střelba
skeet mix 6.
Lukáš Trefil
Rychlostní kanoistika
K1 5000 m 6.
Rychlostní kanoistika
C2 1000 m 6.
Adéla Hanzlíčková
Zápas
volný styl do 63 kg 7.
Nikola Šarounová
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška 7.
Rychlostní kanoistika
K2 1000 m 8.
Romana Labounková
BMX
závod 8.
Filip Šváb
Rychlostní kanoistika
K1 200 m 8.
Marek Osina
Plavání
200 m indivuduální polohový závod 8.
Marek Osina
Plavání
400 m individuální polohový závod 8.
Martin Podhráský
Sportovní střelba
25 m rychlopalná pistole 8.
Barbora Seemanová
Plavání
200 m volný způsob 8.
Plážový volejbal
turnaj 9.
Plážový volejbal
turnaj 9.
Tomáš Franta
Plavání
100 m znak 9.
 (muži)
Stolní tenis
týmy 9.
Daniel Táborský
Box
super těžká váha (+91kg) 9.
Martina Schmoranzová
Box
do 64 kg 9.
Tomáš Franta
Plavání
200 m znak 9.
Kristina Gavnholt
Badminton
dvouhra 9.
 (ženy)
Basketbal 3 na 3
turnaj 8 týmů 9.
Badminton
čtyřhra 9.
 (smíšené)
Plavání
4 x 100 m smíšená polohová štafeta 9.
Badminton
čtyřhra 9.
Tereza Vlk Huříková
Horská kola
závod 10.
Anna Kožíšková
Rychlostní kanoistika
K1 5000 m 11.
Alexander Choupenitch
Šerm
fleret 11.
Edita Chrápavá
Plavání
100 m motýlek 11.
Tomáš Franta
Plavání
50 m znak 11.
Petra Trdličková
Sportovní střelba
sportovní pistole 11.
 (ženy)
Rychlostní kanoistika
K4 500 m 12.
Lenka Hocková
Zápas
volný styl do 53 kg 12.
Josef Moser
Plavání
100 m volný způsob 12.
Pavel Powada
Zápas
řecko-římský styl do 80 kg 12.
Dominika Geržová
Plavání
100 m motýlek 12.
Martin Strnad
Sportovní střelba
25 m rychlopalná pistole 13.
Barbora Seemanová
Plavání
50 m volný způsob 13.
Nikola Šarounová
Sportovní střelba
sportovní malorážka 3 x 20 13.
Barbora Průdková
Horská kola
závod 13.
Marek Osina
Plavání
50 m znak 14.
Synchronizované plavání
dueta 15.
Anna-Marie Benešová
Plavání
400 m volný způsob 15.
Anna-Marie Benešová
Plavání
800 m volný způsob 15.
Barbora Janíčková
Plavání
50 m motýlek 15.
Naim Ashhab
Skoky na trampolíně
soutěž jednotlivců 15.
Gabriela Etrichová
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška 15.
Barbora Janíčková
Plavání
50 m znak 15.
Martin Pelc
Skoky na trampolíně
soutěž jednotlivců 16.
Jindřich Dubový
Sportovní střelba
pistole 50 m 16.
Jakub Březina
Plavání
50 m prsa 16.
Libuše Jahodová
Sportovní střelba
skeet 16.
Michal Novák
Zápas
řecko-římský styl do 59 kg 16.
Jakub Tomeček
Sportovní střelba
skeet 16.
Sportovní střelba
10m vzduchová pistole smíšený tým 17.
Marie Vlasáková
Synchronizované plavání
jednotlivci 17.
Vít Král
Box
střední váha (69 - 75 kg) 17.
David Kostelecký
Sportovní střelba
trap 17.
David Hošek
Box
těžká váha (81 - 91 kg) 17.
 (ženy)
Sportovní gymnastika
víceboj družstev 17.
Jindřich Dubový
Sportovní střelba
10 m vzduchová pistole 18.
Tereza Přibáňová
Sportovní střelba
10 m vzduchová pistole 18.
Michaela Mlezivová
Rychlostní kanoistika
K1 200 m 18.
Artur Omarov
Zápas
řecko-římský styl do 85 kg 18.
Tomáš Sobecký
Zápas
řecko-římský styl do 71 kg 19.
Edita Chrápavá
Plavání
200 m motýlek 19.
Marek Osina
Plavání
100 m znak 19.
Petr Novák
Zápas
řecko-římský styl do 75 kg 19.
Josef Moser
Plavání
50 m volný způsob 20.
Petra Kuříková
Triatlon
individuální závod 21.
Vratislav Chotaš
Zápas
volný styl do 86 kg 21.
František Linduška
Triatlon
individuální závod 22.
 (muži)
Sportovní gymnastika
soutěž družstev 22.
Daniel Turek
Silniční cyklistika
časovka jednotlivců 22.
Jiří Lipták
Sportovní střelba
trap 22.
Tereza Přibáňová
Sportovní střelba
sportovní pistole 24.
Edita Chrápavá
Plavání
50 m prsa 24.
Adéla Bruns
Sportovní střelba
sportovní malorážka 3 x 20 25.
Barbora Janíčková
Plavání
100 m motýlek 26.
Dominika Geržová
Plavání
50 m motýlek 26.
Ondřej Rozsypal
Sportovní střelba
libovolná malorážka vleže 26.
Matouš Morbitzer
Zápas
řecko-římský styl do 66 kg 26.
Zuzana Neckářová
Silniční cyklistika
časovka jednotlivců 27.
Andrea Bímová
Šerm
fleret 28.
Edita Chrápavá
Plavání
200 m indivuduální polohový závod 28.
Michaela Trnková
Plavání
200 m znak 29.
Michaela Trnková
Plavání
100 m znak 29.
Jitka Šimáková
Triatlon
individuální závod 30.
Josef Černý
Silniční cyklistika
časovka jednotlivců 31.
Michaela Trnková
Plavání
50 m znak 31.
Tomáš Svoboda
Triatlon
individuální závod 33.
Dominika Geržová
Plavání
50 m volný způsob 33.
Edita Chrápavá
Plavání
50 m motýlek 34.
Klára Hanzlíková
Šerm
šavle 35.
Jakub Březina
Plavání
100 m prsa 35.
Barbora Průdková
Silniční cyklistika
silniční závod 39.
František Kubínek
Triatlon
individuální závod 39.
David Jessen
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 40.
Veronika Cenková
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 41.
Anna-Mária Kányai
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 43.
Anna-Marie Benešová
Plavání
200 m volný způsob 45.
Daniel Turek
Silniční cyklistika
silniční závod 51.
Josef Černý
Silniční cyklistika
silniční závod 53.
Daniel Radovesnický
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 55.
Jakub Ječmínek
Judo
- 73 kg 2. kolo
Petra Fialová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců nedokončila
Dmitrij Prokopcov
Stolní tenis
dvouhra 2. kolo
Jan Švub
BMX
závod kvalifikace
Pavel Petřikov
Judo
- 60 kg osmifinále
Alois Kaňkovský
Silniční cyklistika
silniční závod nedokončil
Renata Štrbíková
Stolní tenis
dvouhra 3. kolo
Jaromír Ježek
Judo
- 73 kg osmifinále
Michal Schlegel
Silniční cyklistika
silniční závod nedokončil
Martin Konečný
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců nedokončil
Iveta Vacenovská
Stolní tenis
dvouhra 2. kolo
Michal Horák
Judo
+ 100 kg 1. kolo
Jaromír Musil
Judo
- 81 kg 2. kolo
David Klammert
Judo
- 90 kg 1. kolo
Alexandr Jurečka
Judo
- 90 kg 1. kolo
Tomáš Konečný
Stolní tenis
dvouhra 1. kolo
Alena Eiglová
Judo
- 70 kg 1. kolo