Sportovci - Olympiáda dětí a mládeže 2022

    Olympiáda dětí a mládeže 2022

    Jméno a příjmení Sport Kraj Ročník
    Abrahám Michael Abrahám
    Plavání
    Moravskoslezský kraj 2008
    Achberger Sára Achberger
    Atletika
    Středočeský kraj 2009
    Adamčík Alex Adamčík
    Gymnastika
    Moravskoslezský kraj 2008
    Adamcová Vedula Adamcová
    Házená
    Ústecký kraj 2007
    Adamec Filip Adamec
    Basketbal
    Pardubický kraj 2007
    Adámek Dominik Adámek
    Fotbal
    Ústecký kraj 2008
    Adámek Václav Adámek
    Volejbal
    Moravskoslezský kraj 2007
    Adametz Oliver Adametz
    Fotbal
    Jihomoravský kraj 2008
    Adámková Aneta Adámková
    Basketbal
    Jihomoravský kraj 2007
    Adámková Kateřina Adámková
    Plavání
    Liberecký kraj 2010
    Adámková Tamara Adámková
    Florbal
    Pardubický kraj 2006
    Adamovská Michaela Adamovská
    Šerm
    Moravskoslezský kraj 2008
    Albrecht Bruno Albrecht
    Sportovní střelba
    Plzeňský kraj 2005
    Albrechtová Ema Albrechtová
    Atletika
    Jihočeský kraj 2007
    Alter Samuel Alter
    Florbal
    Moravskoslezský kraj 2006
    Altmann Radek Altmann
    Házená
    Středočeský kraj 2007
    Ambrožová Adéla Ambrožová
    Florbal
    Královéhradecký kraj 2006
    Anděl Robin Anděl
    Orientační běh
    Plzeňský kraj 2009
    Andělová Viktorka Andělová
    Orientační běh
    Plzeňský kraj 2011
    Anderle Jakub Anderle
    Plavání
    Plzeňský kraj 2008
    Andoková Eliška Andoková
    Házená
    Olomoucký kraj 2007
    Andrejev Sebastián Andrejev
    Atletika
    Kraj Vysočina 2009
    Andres Filip Andres
    Karate
    Jihomoravský kraj 2007
    Andrlová Adéla Andrlová
    Plavání
    Ústecký kraj 2009
    Andrlová Bára Andrlová
    Atletika
    Moravskoslezský kraj 2008
    Andrlová Eliška Andrlová
    Plavání
    Olomoucký kraj 2010
    Antlová Kateřina Antlová
    Házená
    Pardubický kraj 2008
    Aradský Vojtěch Aradský
    Plavání
    Moravskoslezský kraj 2009
    Arendarčíková Hana Arendarčíková
    Volejbal
    Moravskoslezský kraj 2008
    Aridzi Sophia Aridzi
    Volejbal
    Olomoucký kraj 2008
    Árvai Vojtěch Árvai
    Basketbal
    Hlavní město Praha 2007
    Augustin Tomáš Augustin
    Šerm
    Kraj Vysočina 2009
    Augustin Tomáš Augustin
    Plavání
    Ústecký kraj 2010
    Aulická Barbora Aulická
    Volejbal
    Jihočeský kraj 2008
    Avuk Adam Avuk
    Basketbal
    Kraj Vysočina 2008
    Axmanová Karolína Axmanová
    Badminton
    Olomoucký kraj 2008
    Axon Adam Axon
    Atletika
    Středočeský kraj 2009
    Ba Marietta Ba
    Gymnastika
    Plzeňský kraj 2008
    Babáček Aleš Babáček
    Volejbal
    Jihomoravský kraj 2007
    Bábíčková Edita Bábíčková
    Basketbal
    Zlínský kraj 2008
    Babík Václav Babík
    Florbal
    Olomoucký kraj 2008
    Babjar Šimon Babjar
    Házená
    Moravskoslezský kraj 2008
    BABOROVSKÁ Natálie BABOROVSKÁ
    Házená
    Hlavní město Praha 2007
    Bačina Tomáš Bačina
    Kanoistika
    Liberecký kraj 2008
    Báčová Amálie Báčová
    Beachvolejbal
    Středočeský kraj 2006
    Baďura Vítěslav Baďura
    Plavání
    Jihočeský kraj 2009
    Bahounková Eliška Bahounková
    Basketbal
    Olomoucký kraj 2007
    Baier Lukáš Baier
    Basketbal
    Zlínský kraj 2007
    Bajgarová Emma Bajgarová
    Florbal
    Moravskoslezský kraj 2006
    Bakešová Adéla Bakešová
    Gymnastika
    Pardubický kraj 2010
    Baková Nikola Baková
    Florbal
    Královéhradecký kraj 2007
    Baláčová Tereza Baláčová
    Plavání
    Moravskoslezský kraj 2009
    Balák Daniel Balák
    Plavání
    Olomoucký kraj 2009
    Balášová Emma Balášová
    Volejbal
    Plzeňský kraj 2008
    Baláž Michal Baláž
    Volejbal
    Moravskoslezský kraj 2007
    Balcar Tomáš Balcar
    Gymnastika
    Královéhradecký kraj 2009
    Balcarová Alžběta Balcarová
    Volejbal
    Královéhradecký kraj 2009
    Baldreichová Lucie Baldreichová
    Florbal
    Jihomoravský kraj 2006
    Balíková Viola Balíková
    Taneční sport
    Karlovarský kraj 2005
    Bálintová Kristýna Bálintová
    Florbal
    Ústecký kraj 2007