Sport jako nástroj pro rozvoj. Nenechte si ujít druhý díl série SPORTSDIP

Sportovní diplomacie
Sportovní diplomacie
1 Minuta čtení
1 Minuta čtení

Chcete se přesvědčit o tom, že sport je skvělý nástroj pro rozvoj. Nyní máte možnost dozvědět se něco víc prostřednictvím druhé části šestidílného seriálu webinářů SPORTSDIP. Pro širokou i odbornou veřejnost ho připravil Český olympijský výbor ve spolupráci s Velvyslanectvím České republiky ve Washingtonu.

Téma „Sport jako nástroj pro rozvoj“ nabídne odpovědi třeba na otázky, jak státní subjekty, sportovní řídící orgány, nevládní organizace a soukromé firmy využívají sport k dosažení změn ve společnosti. Zjistěte také, jak dát úspěšné fotbalové akademii humanitární rozměr, jak důležitý je tento sport v Africe a proč potřebujeme sport v rozvojových projektech i ve zdánlivě vyspělých zemích.

Diskutovat můžete s Donaldem Rukarem, prezidentem Ugandského olympijského výboru, také s Liborem Volfem, zakladatelem Volf Soccer Academy nebo s Lenkou Martinákovou, která se v rámci fotbalu věnuje pomoci znevýhodněné mládeži a také tématu fair play.. Online fórum proběhne v úterý 4. května v 16.00 ZDE.

Seriál webinářů SPORTSDIP spojuje sport a diplomacii a má ambici inspirovat, pobavit a vzdělávat.

Program série SPORTSDIP:
Červen: Velké sportovní události – pořadatelství, politika a kontroverze
Září: Právo jako nástroj sportovní diplomacie
Říjen: Ženy a sport – zdolávání překážek
Listopad: Důležitost českého zastoupení v mezinárodních sportovních organizacích

 
líbil se ti článek?