Jsou zpět. Trenérské dialogy ON-LINE opět přináší zajímavá témata

Trenéři
Trenéři
1 Minuta čtení
1 Minuta čtení

Česká trenérská akademie ČOV připravila sérii šesti videí Trenérské dialogy ON-LINE. Odborníci z řad trenérů či analytiků probírají v panelové diskuzi témata jako veteráni v týmu, jak data pomáhají koučům či zaměření se na individuální trénink v kolektivním sportu.

Každý týden se můžete těšit na nový díl Trenérských dialogů ON-LINE na kanálech Českého olympijského týmu. První díl se zaměřil na téma Sport a sociální média. Moderátor Zdeněk Haník měl ve studiu hosty Jiřího Kalembu, vedoucího webu a sociálních sítí ČT sport, marketingovou ředitelku a trenérku softbalu Danielu Viktorýnovou a Filipa Šumana, místopředsedu ČOV a prezidenta Českého florbalu.

Jak pracovat na sítích v oblasti sportu!? 🤔
(47:43)

Těšit se můžete i na dialog o veteránech ve sportu s hosty Dominikem Haškem, olympijským vítězem z Nagana či Michalem Bardou, olympionikem, hráčem výběru světa v házené a vítěze Champions League. Tématem provází moderátor Slavomír Lener.

Co pro vás představuje úspěch? 🌟
(42:48)

Hlavním posláním a účelem České trenérské akademie je odborná činnost, kterou poskytuje trenérům zejména v oblastech jako je vzdělávání trenérů, odborná publikační činnost a v současnosti se zabývá i aktuálním a hodně probíraným tématem Covid a sport především u dětí. Více se dočtete zde.

Elitní versus superelitní sportovci 🦸🏻‍♀️ 🦸🏼‍♂️
(47:12)
Co mohou týmu přinést zkušení hráči? 👴🏻
(46:54)
Data nejsou jenom čísla. Jak s nimi pracovat ve sportu? 📈
(47:50)
Individualizace přípravy aneb cesta k týmovému výkonu 💪🏻
(47:30)
 
líbil se ti článek?