Trenérské dialogy ON-LINE odstartovaly. Zájem o ně neustále roste

Trenéři
Trenéři
1 Minuta čtení
1 Minuta čtení

Česká trenérská akademie ČOV připravila sérii sedmi videí Trenérské dialogy ON-LINE. Odborníci z řad trenérů či lékařů probírají aktuální témata jako je světová pandemie, a jak s ní bojovat pomocí sportu. Velký prostor dostalo i téma výchovy talentů nebo jak mít fungující a úspěšnou sportovní organizaci.

Každou středu se můžete těšit na nový díl Trenérských dialogů ON-LINE na kanálech Českého olympijského týmu. První díl odstartoval 16. prosince na téma Covid a sport.

Hosty byli profesor Jiří Beran, ředitel Centra očkování a cestovní medicíny v Hradci Králové a doktor Jiří Dostal, vedoucí fyziolog Centra sportovní medicíny. Diskuzi moderoval předseda České trenérské akademie Zdeněk Haník.

„Je to hodnotný obsah, ale nejen pro odborníky s trenérskou licencí. Je skvělý pro všechny, kdo ve sportu pracují, pro rodiče, učitelé i fanoušky, kteří chtějí o sportu vědět víc. Ukazuje se, že i časově náročnější videa na našich sociálních sítích lidi baví,“ uvedl Tomáš Houska, manažer digitálních médií ČOV.

Že je o Trenérské dialogy stále větší zájem potvrdila i čísla návštěvnosti na sítích Českého olympijského týmu. „První tři díly na téma Rodiče a dítě jen na youtube měly přes deset a půl tisíce přehrání, dalších 20 tisíc pak měly fragmenty z vystoupení trenérů na facebooku a instagramu. Pánové trenéři tak dokázaly vyprodat O2 arenu a to je myslím slušný výkon,“ dodal Houska.

Hlavním posláním a účelem České trenérské akademie je odborná činnost, kterou poskytuje trenérům zejména v oblastech jako je vzdělávání trenérů, odborná publikační činnost a v současnosti se zabývá i aktuálním a hodně probíraným tématem Covid a sport především u dětí.

Všechny díly Trenérských dialogů ON-LINE si můžete pustit zde na odkaze.

líbil se ti článek?