Hlaváčková s Vernerem to ve StarDance rozjeli. Teď je tu ale první hrozba!

Česká televize
Česká televize
1 Minuta čtení
1 Minuta čtení

Byli neskuteční! Tenistka Andrea Sestini Hlaváčková a krasobruslař Tomáš Verner okouzlili diváky v prvním kole oblíbené taneční soutěže StarDance, když hvězdy tančí.

Nebyla na nich znát nervozita ani stres. Sestini Hlaváčková i Verner si na parketu počínali jako opravdoví taneční profíci. „Byl to zážitek, na který nezapomenu. Vyčerpanost, nervozitu a bolest vystřídala ohromná euforie a radost, že to mám za sebou,“ popisovala své pocity po prvním kole bývalá tenistka.

Se svým tanečníkem Michalem Necpálem tančila cha-chu. Od poroty pak dostal tento pár 25 bodů a pochvalu.

Ještě větší bodovou nadílku obdržel Tomáš Verner. S tanečnicí Kristýnou Coufalovou si vysloužili 32 bodů za parádní sambu. Někdejší mistr Evropy předvedl na place i několik parádních prvků z krasobruslení a dostal tak publikum do varu.

Podle bookmakerů společnosti SAZKA se oba sportovci řadí mezi favority soutěže. Verner s kurzem 3,5:1 je hned druhý za hercem Janem Cinou. Tenistka Sestini Hlaváčková se s kurzem 12:1 řadí do nejlepší pětky. Na kurzy všech soutěžících se podívejte ZDE.

Ve druhém kole půjde do tuhého. Ve StarDance se bude poprvé vyřazovat jeden z párů. Kromě bodování poroty rozhodují o úspěchu či neúspěchu hlasy diváků přes SMS. Jak si povedou čeští sportovci můžete sledovat v sobotu od 20:10 na prvním kanále České televize.

líbil se ti článek?