Čeští olympionici v seriálech. Vzpomenete si, koho jste viděli v televizi?

Seriálové tipy
Seriálové tipy
2 Minuty čtení
2 Minuty čtení

Vyzkoušeli si herecké řemeslo. Řada známých českých olympioniků se objevila před kamerou během natáčení populárních televizních seriálu. Viděli jste je na obrazovce?

Vždycky je to velká událost a diváci u televizních obrazovek netrpělivě čekají, jak si slavní sportovci před kamerou povedou. Naštěstí se nemusí převtělit do jiné postavy jako profesionální herci, protože většinou hrají olympionici sebe. Takže se stačí naučit jen text a nemít trému.

Eva Samková

Olympijská vítězka se objevila v 10. epizodě komediálního seriálu České televize – Rudyho má každý rád. Sportovní novinář Rudolf (Saša Rašilov) se snowboardistkou dělal rozhovor v dámské šatně po závodech, kde se Eva začala svlékat.

Dominik Hašek

Ve stejném seriálu jako Eva Samková se objevil i zlatý gólman z Nagana. Sporťák Rudolf chce s legendárním Dominátorem napsat knihu, jenže mu onemocnění děti i manželka. On se tak musí s Haškem sejít na pracovní schůzce v čekárně u dětského doktora. Jak si Dominik na place poradl uvidíte na videu od času 8:55.

Petra Kvitová

Dvojnásobná Wimbledonská vítězka si během cestování po turnajích ráda krátí chvíle sledováním seriálu TV Nova Ordinace v Růžové zahradě. Herec Petr Rychlý, který ztvárňuje jednou z hlavních postav seriálu doktora Čestmíra Mázla, tak tenistce zařídil roli. V dílu s názvem Tak hodně štěstí učí Mázla tenis a promlouvá mu i do duše.

Roman Šebrle

I olympijský vítěz v desetiboji si zahrál v Ordinaci v růžové zahradě a to už v roce 2013. Také hrál sám sebe a tentokrát chtěl tajně podstoupit operaci, jenže se brzy provalilo, že slavný atlet je v nemocnici. Šebrle si střihl i krátkou roli v seriálu TV Prima Ohnivé kuře v epizodě Velký mejdan.

Gabriela Soukalová

Objevila se ve dvou dílech seriálu TV Prima Sestřičky. Bývalá úspěšná biatlonistka také ztvárnila před kamerou sebe. Nejdříve trénovala jednu z postav a později se po těžkém pádu stala pacientkou na urgentním příjmu v seriálové nemocnici.

Jaromír Jágr

Roli v televizním seriálu neunikl ani nejproduktivnější Evropan v historii NHL. Olympijský vítěz si zahrál v roce 2006 v seriálu České televize Poslední sezona. Hlavní postavou byl fiktivní hokejista Jan Krol (Martin Dejdar), který si zahrál na ledě právě i s Jaromírem Jágrem.

líbil se ti článek?