Český olympijský výbor se stal jednou z nejoceňovanějších organizací na konferenci Sport Alive

ČOV
ČOV
1 Minuta čtení
1 Minuta čtení

Olympiáda dětí a mládeže, Czechteam.tv a Olympijské festivaly Tokio a Peking, to jsou tři projekty Českého olympijského výboru, které získaly ocenění na konferenci Sport Alive zaměřené na propojování sportu, marketingu a veřejného sektoru. Kromě cen přinesl první ročník konference i den plný přednášek a diskusních panelů.

Ve dvou sálech se vystřídalo třicet mluvčích a jednotícím tématem byl sport. O současnosti a budoucnosti sportu v televizi debatoval výkonný ředitel ČT Sport Jiří Ponikelský a taje fungování sportovního digitálu odhalil manažer digitálních médií Českého olympijského výboru a ředitel Czechteam.tv Tomáš Houska. 

Na závěr konference se udělovaly ceny Sport Alive Awards, a to v šesti kategoriích. První místo v kategorii Nejlepší sportovní obsah za rok 2021 získal multimediální projekt Czechteam.tv, který zprostředkovával zážitek fanouškům z posledních dvojích olympijských her. Nabízel jim pohled do zákulisí her, ale i příběhy z příprav našich nejlepších sportovců a doplňoval obsah mediálních partnerů Českého olympijského týmu, tedy České televizeČeského rozhlasu.

Pro více videí ze zákulisí olympiády odebírej kanál 👉Český olympijský tým a CZECHTEAM.TV👈🔥🔥🔥

Další první místo, a to v kategorii Nejlepší projekt města či kraje, získala Olympiáda dětí a mládeže, jejíž devatenáctý ročník se uskutečnil ve spolupráci s Olomouckým krajem. V kategorii nejlepší fanouškovský zážitek se na třetím místě umístily Olympijské festivaly Tokio a Peking.

ODM 2022 AFTERMOVIE 🔥 #ODMGANG
(1:45)

“Hlavním cílem Českého olympijského výboru je motivovat a podporovat děti ve sportování. Všechny naše oceněné projekty tento záměr naplňují. Olympiáda dětí a mládeže dává dětem cíl v jejich sportovním úsilí a pro řadu sportovců je to největší životní zážitek. Olympijské festivaly se právě v době po covidu staly startem pro nové nábory do sportovních oddílů a Czechteam.tv je platforma, díky které dokážeme ke sportu přilákat i mladší generaci,” říká ředitelka projektů ČOV Naďa Černá a dodává: “Už teď pracujeme na dalších inovacích projektů a naše úsilí směřuje k olympijským hrám v Paříži v roce 2024.”

První ročník konference Sport Alive se setkal s obrovským zájmem odborné veřejnosti a byl zcela vyprodaný.  

 
líbil se ti článek?