Buďte v pohodlí. Cestovní grant pro sportovce usnadní vaše putování za olympijským snem

Airbnb
Airbnb
1 Minuta čtení
1 Minuta čtení

Na 1000 sportovců z celého světa má nyní šanci zažádat si o cestovní grant od partnera Mezinárodního olympijského výboru Airbnb ve výši 2000 dolarů. Finanční prostředky lze použít na ubytování od Airbnb při jejich snaze kvalifikovat se na olympijské nebo paralympijské hry. Ale pozor! O grant si lze zažádat pouze do 20. prosince 2023 do 16 hodin.

Hodila by se vám finanční pomoc při platbě nákladů za ubytování při trénincích, kvalifikačních turnajích nebo v období regenerace a odpočinku? Tak si neváhejte zažádat o Airbnb Athlete Travel Grant, který lze použít na rezervaci pobytu Airbnb po celém světě.

Kdo si může o grant zažádat? Pouze sportovci, kteří soutěži v současné době na elitní úrovni pod federací uznanou Mezinárodním olympijským výborem nebo Mezinárodním paralympijským výborem. A navíc v rámci sportu, který je součástí oficiálního programu olympijských nebo paralympijských her pro Paříž 2024Milán-Cortina d’Ampezzo 2026.

Dalším důležitým kritériem je, že sportovec nesmí pykat za přestupek související s dopingem nebo být v trestu v podobě zákazu startu ve sportovních soutěžích. Žadatel musí být ze zákona způsobilý vytvořit si účet Airbnb, aby mohl získat kredity na zaplacení ubytování a musí být starší 18 let.

Mezinárodní olympijský výbor a Mezinárodní paralympijský výbor ve spolupráci s Airbnb společně chtějí, aby se sportovci při cestách po celém světě cítili jako doma. Najděte si ubytování od Airbnb, které bude přesně vyhovovat vašim potřebám, a navíc bude blízko místu, kde soutěžíte nebo trénujete.

Přihlášky lze podávat do 20. prosince 2023 do 16 hodin. Veškeré informace se dozvíte ZDE.

Paříž 2024: Na co se těšit?
(00:53)
líbil se ti článek?