„Beach je cesta na olympiádu, ale šestkový volejbal by mi chyběl,“ říká Jan Hadrava

Podcast
Podcast
1 Minuta čtení
1 Minuta čtení

Má za sebou angažmá v jednom ze světových volejbalových velkoklubů a táhne již třetí generaci volejbalistů v rodině. Stejně ho podle jeho slov zná více lidí v zahraničí než v Česku. Do 133. dílu podcastu Přes Příkop dorazil Jan Hadrava, český volejbalový reprezentant.

Jaká stinná stránka se objevila při jeho světovém angažmá? Jak velký je to nápor na psychiku, když hráč nemá důvěru trenéra? Který volejbalový zážitek byl pro něj nejsilnější? Je v Polsku volejbal oblíbený?

Honza je profesionál od A do Z. Co si „normální” člověk má ale představit pod pojmem profesionál? Kdy ve své kariéře zažil největší zlom? Jaký vliv na jeho roli mají agenti? Co je při hře náplní diagonálního hráče? V jaké zemi se mu žilo a hrálo nejlépe? Co očekává od nového tureckého angažmá?

Národní tým se v nedávné době kvalifikoval na evropský šampionát a ještě tuto sezónu si zahraje o účast na OH. Jak velká šance existuje, že uvidíme v Paříži český volejbal? Nepřemýšlí nad přechodem k beachvolejbalu kvůli účastí na olympiádě? Nároďák vs. klub – co má radši? Kde se vidí za 15 let? Co spojuje Honzu a moderátora Zdeňka Haníka? Jaký vzkaz vyslal k mladým hráčům?

Další díly podcastu Přes Příkop najdete ZDE.

líbil se ti článek?