Olympiáda dětí a mládeže 2019 – program a výsledky

Rozpis akcí

Datum a den Čas Sport Disciplína Závod Akce Místo Stav akce Média

24. 06. 2019

Pondělí
08:30
Tenis
dvouhra starší chlapci Petr - volný los ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
08:30
Tenis
dvouhra starší chlapci Málek - Opluštil ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
08:30
Tenis
dvouhra mladší chlapci Fröhlich J. - Kotrc Liberecký tenisový klub Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
08:30
Tenis
dvouhra mladší chlapci Sedlář - volný los Liberecký tenisový klub Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
08:30
Tenis
dvouhra mladší chlapci Svoboda - Pospíšil Liberecký tenisový klub Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
08:30
Tenis
dvouhra mladší chlapci Bryol - Podrábský Liberecký tenisový klub Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
08:30
Tenis
dvouhra mladší chlapci Psota - Dvořák Liberecký tenisový klub Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
08:30
Tenis
dvouhra mladší chlapci Kumstát - volný los Liberecký tenisový klub Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
08:30
Tenis
dvouhra mladší dívky Slaměníková - volný los Liberecký tenisový klub Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
08:30
Tenis
dvouhra mladší dívky Svítilová - Krejčová Liberecký tenisový klub Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
08:30
Tenis
dvouhra starší chlapci Velík - volný los ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
08:30
Tenis
dvouhra starší dívky Lukešová - Roháčová ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
08:30
Tenis
dvouhra starší chlapci Kusý - Vrtěna ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
08:30
Tenis
dvouhra mladší dívky Kovačková - volný los Liberecký tenisový klub Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
08:30
Tenis
dvouhra mladší dívky Chrisstoffels - Michálková Liberecký tenisový klub Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
08:30
Tenis
dvouhra starší dívky Kubíčková - Dvořáčková ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
08:30
Tenis
dvouhra mladší dívky Zourková - Dobiášová Liberecký tenisový klub Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
08:30
Tenis
dvouhra mladší dívky Suchá - volný los Liberecký tenisový klub Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
08:30
Tenis
dvouhra starší dívky Říhová - Zástěrová ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
08:30
Tenis
dvouhra mladší dívky Princi - Divilová Liberecký tenisový klub Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
08:30
Tenis
dvouhra mladší dívky Linhartová - volný los Liberecký tenisový klub Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
08:30
Tenis
dvouhra starší dívky Šimonovská - Havlová ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
08:30
Tenis
dvouhra starší chlapci Vašenka - Peták ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
08:30
Tenis
dvouhra starší chlapci Kalina - volný los ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
08:30
Tenis
dvouhra starší chlapci Valeš - Laštovička ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
08:30
Tenis
dvouhra starší chlapci Menšík - volný los ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
08:52
Basketbal
turnaj družstev chlapci Moravskoslezský kraj x Jihočeský kraj TJ Lokomotiva Liberec I. Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
08:58
Tenis
dvouhra mladší chlapci Mrva - volný los Liberecký tenisový klub Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
09:00
Judo
turnaj koedukovaných družstev turnaj koedukovaných družstvev Středočeský kraj - Královehradecký kraj Sport Park Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
09:00
Judo
turnaj koedukovaných družstev turnaj koedukovaných družstvev Plzeňský kraj - Jihočeský kraj Sport Park Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
09:00
Judo
turnaj koedukovaných družstev turnaj koedukovaných družstvev Středočeský kraj - Jihočeský kraj Sport Park Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
09:00
Judo
turnaj koedukovaných družstev turnaj koedukovaných družstvev Plzeňský kraj - Královehradecký kraj Sport Park Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
09:00
Judo
turnaj koedukovaných družstev turnaj koedukovaných družstvev Moravskoslezský kraj - Zlínský kraj Sport Park Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
09:00
Judo
turnaj koedukovaných družstev turnaj koedukovaných družstvev Karlovarský kraj - Moravskoslezský kraj Sport Park Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
09:00
Judo
turnaj koedukovaných družstev turnaj koedukovaných družstvev Liberecký kraj - Padubický kraj Sport Park Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
09:00
Judo
turnaj koedukovaných družstev turnaj koedukovaných družstvev Olomoucký kraj - Ústecký kraj Sport Park Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
09:00
Judo
turnaj koedukovaných družstev turnaj koedukovaných družstvev Olomoucký kraj - Pardubický kraj Sport Park Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
09:00
Judo
turnaj koedukovaných družstev turnaj koedukovaných družstvev Ústecký kraj - Liberecký kraj Sport Park Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
09:00
Judo
turnaj koedukovaných družstev turnaj koedukovaných družstvev Hlavní město Praha - Jihomoravský kraj Sport Park Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
09:00
Judo
turnaj koedukovaných družstev turnaj koedukovaných družstvev Kraj Vysočina - Hlavní město Praha Sport Park Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
09:00
Fotbal
turnaj družstev dívky U14 Zlínský kraj x Liberecký kraj Fotbalové hřiště - Mozartova Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
09:00
Fotbal
turnaj družstev dívky U14 Středočeský kraj : Jihočeský kraj Fotbalové hřiště - Mšeno Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
09:00
Fotbal
turnaj družstev chlapci U14 Královéhradecký kraj x Karlovarský kraj Fotbalové hřiště - Svojsíkova Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
09:00
Fotbal
turnaj družstev chlapci U14 Jihomoravský kraj x Plzeňský kraj Sport Park Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
09:00
Basketbal
turnaj družstev chlapci Jihomoravský kraj x Karlovarský kraj Sport Park Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
09:00
Basketbal
turnaj družstev dívky Karlovarský kraj x Královéhradecký kraj Sportovní hala - SOŠ Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
09:00
Basketbal
turnaj družstev dívky Jihočeský kraj x Zlínský kraj Městská sportovní hala Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
09:00
Beachvolejbal
turnaj dvojic dívky Zlínský kraj x Plzeňský kraj Beach Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
09:00
Beachvolejbal
turnaj dvojic dívky Liberecký kraj x Jihočeský kraj Beach Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
09:00
Beachvolejbal
turnaj dvojic dívky Hlavní město Praha x Pardubický kraj Beach Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
09:00
Sportovní střelba
vzduchová puška (VzPu 40) dívky směna I - nástup Krajský úřad Libereckého kraje
sport není streamován
09:00
Florbal
turnaj družstev dívky Ústecký kraj x Středočeský kraj Sport Park Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
09:00
Florbal
turnaj družstev dívky Liberecký kraj x Hlavní město Praha Sport Park Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
09:00
Florbal
turnaj družstev chlapci Ústecký kraj x Středočeský kraj Sport Park Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
09:00
Stolní tenis
smíšená čtyřhra mladší dívky a chlapci Středočeský kraj - volný los Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
09:00
Stolní tenis
smíšená čtyřhra mladší dívky a chlapci Karlovarský kraj - Jihočeský kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
09:00
Stolní tenis
smíšená čtyřhra mladší dívky a chlapci Zlínský kraj - Olomoucký kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
09:00
Stolní tenis
smíšená čtyřhra mladší dívky a chlapci Hlavní město Praha - Pardubický kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
09:00
Stolní tenis
smíšená čtyřhra mladší dívky a chlapci Moravskoslezský kraj - Plzeňský kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
09:00
Stolní tenis
smíšená čtyřhra mladší dívky a chlapci Jimoravský kraj - Ústecký kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
09:00
Stolní tenis
smíšená čtyřhra mladší dívky a chlapci Kraj Vysočina - Liberecký kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
09:00
Stolní tenis
smíšená čtyřhra mladší dívky a chlapci Královéhradecký kraj - volný los Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
09:00
Stolní tenis
smíšená čtyřhra mladší dívky a chlapci Středočeský kraj - volný los Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
09:00
Stolní tenis
smíšená čtyřhra mladší dívky a chlapci Ústecký kraj - Královéhradecký kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
09:00
Stolní tenis
smíšená čtyřhra mladší dívky a chlapci Jihomoravský kraj - Pardubický kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
09:00
Beachvolejbal
turnaj dvojic chlapci Moravskoslezský kraj x Královéhradecký kraj Beach Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
09:00
Beachvolejbal
turnaj dvojic chlapci Ústecký kraj x Jihomoravský kraj Beach Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
09:00
Beachvolejbal
turnaj dvojic chlapci Hlavní město Praha x Pardubický kraj Beach Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
09:15
Sportovní střelba
vzduchová puška (VzPu 40) dívky směna I - nástřel Krajský úřad Libereckého kraje
sport není streamován
09:30
Cyklistika
MTB XCO starší dívky trénink na trati Bedřichov - stadión
sport není streamován
09:30
Cyklistika
MTB XCO starší chlapci trénink na trati Bedřichov - stadión
sport není streamován
09:30
Cyklistika
MTB XCO kadeti trénink na trati Bedřichov - stadión
sport není streamován
09:30
Cyklistika
MTB XCO kadetky trénink na trati Bedřichov - stadión
sport není streamován
09:30
Sportovní střelba
vzduchová puška (VzPu 40) dívky směna I - začátek závodu Krajský úřad Libereckého kraje Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
09:30
Stolní tenis
smíšená čtyřhra mladší dívky a chlapci Plzeňský kraj - Jihočeský kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
09:30
Stolní tenis
smíšená čtyřhra mladší dívky a chlapci Kraj Vysočina - Liberecký kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
09:30
Stolní tenis
smíšená čtyřhra mladší dívky a chlapci Karlovarský kraj - Zlínský kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
09:30
Stolní tenis
smíšená čtyřhra mladší dívky a chlapci Hlavní město Praha - Olomoucký kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
09:30
Stolní tenis
smíšená čtyřhra mladší dívky a chlapci volný los - Moravskoslezský kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
09:30
Tenis
dvouhra mladší chlapci Derenin - Čepelík Liberecký tenisový klub Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
09:30
Tenis
dvouhra starší chlapci Douda - Vacula ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
09:30
Stolní tenis
smíšená čtyřhra starší dívky a chlapci Královéhradecký kraj - volný los Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
09:30
Tenis
dvouhra starší chlapci Brill - Hrazdil ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
09:30
Stolní tenis
smíšená čtyřhra starší dívky a chlapci Pardubický kraj - Středočeský kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
09:30
Stolní tenis
smíšená čtyřhra starší dívky a chlapci Kraj Vysočina - Plzeňský kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
09:30
Stolní tenis
smíšená čtyřhra starší dívky a chlapci Zlínský kraj - Ústecký kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
09:30
Tenis
dvouhra mladší dívky Petrásová - Janíčkovičová Liberecký tenisový klub Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
09:30
Tenis
dvouhra starší dívky Fuksová - Vrabcová ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
09:30
Tenis
dvouhra starší chlapci Leipner - Macháček ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
09:30
Tenis
dvouhra starší dívky Heiderová - Mičolová ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
09:30
Tenis
dvouhra starší chlapci Kolařík - Vintera ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
09:30
Tenis
dvouhra mladší dívky Pancová - Holubová Liberecký tenisový klub Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
09:30
Tenis
dvouhra starší dívky Starečková - Závišková ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
09:30
Tenis
dvouhra starší dívky Líbalová - Paterová ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
09:40
Florbal
turnaj družstev dívky Zlínský kraj x Karlovarský kraj Sport Park Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
09:40
Florbal
turnaj družstev dívky Olomoucký kraj x Plzeňský kraj Sport Park Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
09:40
Florbal
turnaj družstev chlapci Zlínský kraj x Karlovarský kraj Sport Park Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
09:50
Beachvolejbal
turnaj dvojic dívky Karlovarský kraj x Středočeský kraj Beach Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
09:50
Beachvolejbal
turnaj dvojic dívky Moravskoslezský kraj x Královéhradecký kraj Beach Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
09:50
Beachvolejbal
turnaj dvojic dívky Ústecký kraj x Jihomoravský kraj Beach Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
09:50
Beachvolejbal
turnaj dvojic chlapci Zlínský kraj x Plzeňský kraj Beach Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
09:50
Beachvolejbal
turnaj dvojic chlapci Liberecký kraj x Jihočeský kraj Beach Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
09:50
Beachvolejbal
turnaj dvojic chlapci Karlovarský kraj x Středočeský kraj Beach Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:00
Orientační běh
sprint mladší dívky závod Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:00
Orientační běh
sprint mladší chlapci závod Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:00
Soutěžní lezení
lezení na obtížnost dívky kvalifikace Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky Živě
10:00
Soutěžní lezení
lezení na obtížnost chlapci kvalifikace Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky Živě
10:00
Atletika
výška mladší dívky kvalifikace 1 Areál Střelnice Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:00
Atletika
oštěp mladší chlapci finále Areál Střelnice Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:00
Street art
Street art soutěž předání zázemí, instruktáž Sportovní hala - SOŠ Liberec
sport není streamován
10:00
Atletika
koule 3 kg starší dívky finále Areál Střelnice Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:00
Tenis
dvouhra mladší chlapci Šefčík - Košárko Liberecký tenisový klub Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:00
Tenis
dvouhra mladší chlapci Postupa - Žahour Liberecký tenisový klub Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:00
Tenis
dvouhra mladší chlapci Majera - Kozlovský Liberecký tenisový klub Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:00
Tenis
dvouhra mladší dívky Soukupová - Rakoušová Liberecký tenisový klub Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:00
Tenis
dvouhra starší dívky Tomajková - volný los ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:00
Stolní tenis
smíšená čtyřhra starší dívky a chlapci Moravskoslezský kraj - volný los Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:00
Stolní tenis
smíšená čtyřhra starší dívky a chlapci Jihomoravský kraj - Hlavní město Praha Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:00
Tenis
dvouhra starší dívky Odehnalová - volný los ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:00
Stolní tenis
smíšená čtyřhra starší dívky a chlapci Liberecký kraj - Karlovarský kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:00
Stolní tenis
smíšená čtyřhra starší dívky a chlapci volný los - Jihočeský kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:00
Tenis
dvouhra mladší dívky Žingorová - Valentová Liberecký tenisový klub Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:00
Stolní tenis
smíšená čtyřhra starší dívky a chlapci Zlínský kraj - volný los Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:00
Stolní tenis
smíšená čtyřhra starší dívky a chlapci Karlovarský kraj - Ústecký kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:00
Stolní tenis
smíšená čtyřhra starší dívky a chlapci Královéhradecký kraj - Plzeňský kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:00
Stolní tenis
smíšená čtyřhra starší dívky a chlapci volný los - Středočeský kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:00
Stolní tenis
smíšená čtyřhra starší dívky a chlapci Hlavní město Praha - Jihomoravský kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:00
Stolní tenis
smíšená čtyřhra starší dívky a chlapci Kraj Vysočina - Jihočeský kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:00
Stolní tenis
smíšená čtyřhra starší dívky a chlapci Liberecký kraj - Pardubický kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:00
Stolní tenis
smíšená čtyřhra starší dívky a chlapci volný los - Moravskoslezský kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:00
Tenis
dvouhra starší dívky Přecechtělová - volný los ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:00
Tenis
dvouhra starší dívky Pávková - volný los ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:00
Atletika
60 m mladší dívky rozběh 1 Areál Střelnice Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:00
Atletika
60 m mladší dívky rozběh 2 Areál Střelnice Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:00
Atletika
60 m mladší dívky rozběh 3 Areál Střelnice Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:00
Atletika
60 m mladší dívky rozběh 4 Areál Střelnice Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:15
Atletika
60 m mladší chlapci rozběh 1 Areál Střelnice Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:15
Basketbal
turnaj družstev chlapci Pardubický kraj x Liberecký kraj Sport Park Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:15
Basketbal
turnaj družstev dívky Jihomoravský kraj x Olomoucký kraj Sportovní hala - SOŠ Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:15
Basketbal
turnaj družstev dívky kraj Vysočina x Moravskoslezský kraj Městská sportovní hala Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:15
Atletika
60 m mladší chlapci rozběh 3 Areál Střelnice Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:15
Atletika
60 m mladší chlapci rozběh 2 Areál Střelnice Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:15
Atletika
60 m mladší chlapci rozběh 4 Areál Střelnice Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:20
Fotbal
turnaj družstev chlapci U14 Olomoucký kraj x Kraj Vysočina Fotbalové hřiště - Svojsíkova Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:20
Florbal
turnaj družstev dívky Královéhradecký kraj x Moravskoslezský kraj Sport Park Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:20
Florbal
turnaj družstev dívky Pardubický kraj x Jihomoravský kraj Sport Park Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:20
Florbal
turnaj družstev chlapci Královéhradecký kraj x Moravskoslezský kraj Sport Park Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:25
Basketbal
turnaj družstev chlapci Plzeňský kraj x Olomoucký kraj TJ Lokomotiva Liberec I. Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:30
Atletika
60 m starší dívky rozběh 1 Areál Střelnice Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:30
Fotbal
turnaj družstev dívky U14 Moravskoslezský kraj x Jihomoravský kraj Fotbalové hřiště - Mozartova Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:30
Fotbal
turnaj družstev dívky U14 hlavní město Praha : Královehradecký kraj Fotbalové hřiště - Mšeno Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:30
Fotbal
turnaj družstev chlapci U14 Ústecký kraj x Pardubický kraj Sport Park Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:30
Stolní tenis
dvouhra mladší chlapci Šíp - volný los Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:30
Stolní tenis
dvouhra mladší chlapci Šindelář - Vesecký Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:30
Stolní tenis
dvouhra mladší chlapci Nechyba - Vranka Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:30
Stolní tenis
dvouhra mladší chlapci Vyhlídal - Hitzger Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:30
Stolní tenis
dvouhra mladší chlapci Volhejn - Zoubek Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:30
Stolní tenis
dvouhra mladší chlapci Bednář - Slaný Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:30
Stolní tenis
dvouhra mladší chlapci Hodina - Vogel Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:30
Stolní tenis
dvouhra mladší chlapci Morávek - volný los Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:30
Stolní tenis
dvouhra mladší chlapci Kment - volný los Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:30
Stolní tenis
dvouhra mladší chlapci Řehounek - Holub Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:30
Stolní tenis
dvouhra mladší chlapci Škalda - Kotál Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:30
Atletika
60 m starší dívky rozeběh 2 Areál Střelnice Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:30
Atletika
60 m starší dívky rozeběh 3 Areál Střelnice Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:40
Beachvolejbal
turnaj dvojic dívky Olomoucký kraj x Liberecký kraj Beach Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:40
Beachvolejbal
turnaj dvojic dívky Hlavní město Praha x Středočeský kraj Beach Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:40
Beachvolejbal
turnaj dvojic dívky Jihočeský kraj x Plzeňský kraj Beach Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:40
Beachvolejbal
turnaj dvojic chlapci Kraj Vysočina x Ústecký kraj Beach Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:40
Beachvolejbal
turnaj dvojic chlapci Jihomoravský kraj x Královéhradecký kraj Beach Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:40
Beachvolejbal
turnaj dvojic chlapci Hlavní město Praha x Středočeský kraj Beach Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:42
Atletika
výška mladší dívky kvalifikace 2 Areál Střelnice Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:45
Atletika
60 m starší chlapci rozběh 1 Areál Střelnice Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:45
Atletika
dálka starší dívky kvalifikace 1 Areál Střelnice Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:45
Sportovní střelba
vzduchová puška (VzPu 40) chlapci směna II - nástup Krajský úřad Libereckého kraje
sport není streamován
10:45
Atletika
60 m starší chlapci rozběh 3 Areál Střelnice Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:45
Atletika
60 m starší chlapci rozběh 2 Areál Střelnice Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
10:45
Atletika
dálka starší dívky kvalifikace 2 Areál Střelnice Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
11:00
Orientační běh
sprint starší dívky závod Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
11:00
Orientační běh
sprint starší chlapci závod Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
11:00
Atletika
800 m mladší dívky rozběh 1 Areál Střelnice Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
11:00
Sportovní střelba
vzduchová puška (VzPu 40) chlapci směna II - nástřel Krajský úřad Libereckého kraje
sport není streamován
11:00
Florbal
turnaj družstev dívky Ústecký kraj x Zlínský kraj Sport Park Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
11:00
Florbal
turnaj družstev dívky Liberecký kraj x Olomoucký kraj Sport Park Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
11:00
Florbal
turnaj družstev chlapci Liberecký kraj x Hlavní město Praha Sport Park Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
11:00
Street art
Street art soutěž tvorba Sportovní hala - SOŠ Liberec
sport není streamován
11:00
Tenis
dvouhra mladší chlapci Raštica - Škrlík Liberecký tenisový klub Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
11:00
Tenis
dvouhra starší chlapci Rouchal - Brašna ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
11:00
Tenis
dvouhra starší dívky Bejlek - Jílková ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
11:00
Stolní tenis
dvouhra mladší chlapci Kudělka - Sochor Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
11:00
Stolní tenis
dvouhra mladší chlapci Nádvorník - Švarc Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
11:00
Stolní tenis
dvouhra mladší chlapci Šolle - Jedlička Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
11:00
Stolní tenis
dvouhra mladší chlapci Halabrín - Čermák Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
11:00
Stolní tenis
dvouhra mladší chlapci Brhel - volný los Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
11:00
Stolní tenis
dvouhra mladší dívky Pisárová - volný los Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
11:00
Stolní tenis
dvouhra mladší dívky Glücková - Petrů Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
11:00
Stolní tenis
dvouhra mladší dívky Rohová - Zuzáková Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
11:00
Stolní tenis
dvouhra mladší dívky Vobrubová - Juchelková Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
11:00
Stolní tenis
dvouhra mladší dívky Ščibrániová - Vostrovská Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
11:00
Atletika
800 m mladší dívky rozběh 2 Areál Střelnice Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
11:00
Atletika
800 m mladší dívky rozběh 3 Areál Střelnice Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
11:15
Atletika
800 m mladší chlapci rozběh 1 Areál Střelnice Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
11:15
Sportovní střelba
vzduchová puška (VzPu 40) chlapci směna II - začátek závodu Krajský úřad Libereckého kraje Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
11:15
Atletika
800 m mladší chlapci rozběh 2 Areál Střelnice Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
11:15
Atletika
800 m mladší chlapci rozběh 3 Areál Střelnice Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
11:30
Atletika
800 m starší dívky rozběh 1 Areál Střelnice Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
11:30
Basketbal
turnaj družstev chlapci Ústecký kraj x Středočeský kraj Sport Park Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
11:30
Basketbal
turnaj družstev dívky Pardubický kraj x Středočeský kraj Sportovní hala - SOŠ Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
11:30
Basketbal
turnaj družstev dívky Liberecký kraj x Hlavní město Praha Městská sportovní hala Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
11:30
Beachvolejbal
turnaj dvojic dívky Kraj Vysočina x Ústecký kraj Beach Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
11:30
Beachvolejbal
turnaj dvojic dívky Jihomoravský kraj x Královéhradecký kraj Beach Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
11:30
Beachvolejbal
turnaj dvojic dívky Karlovarský kraj x Pardubický kraj Beach Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
11:30
Stolní tenis
dvouhra mladší dívky Novotná E. - Lošťáková Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
11:30
Stolní tenis
dvouhra mladší dívky Jaramillo - Prousková Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
11:30
Stolní tenis
dvouhra mladší dívky Šichanová - volný los Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
11:30
Stolní tenis
dvouhra mladší dívky Mazalová - volný los Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
11:30
Stolní tenis
dvouhra mladší dívky Gallerachová - Janků Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
11:30
Stolní tenis
dvouhra mladší dívky Najmanová - Šerešová Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
11:30
Stolní tenis
dvouhra mladší dívky Křížová - Poláková Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
11:30
Stolní tenis
dvouhra mladší dívky Ďuláková - Kemlinková Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
11:30
Stolní tenis
dvouhra mladší dívky Korpová - Janů Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
11:30
Stolní tenis
dvouhra mladší dívky Petržílková - Novotná T. Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
11:30
Stolní tenis
dvouhra mladší dívky Sazimová - volný los Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
11:30
Atletika
800 m starší dívky rozběh 2 Areál Střelnice Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
11:30
Atletika
800 m starší dívky rozběh 3 Areál Střelnice Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
11:30
Beachvolejbal
turnaj dvojic chlapci Liberecký kraj x Plzeňský kraj Beach Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
11:30
Beachvolejbal
turnaj dvojic chlapci Zlínský kraj x Jihočeský kraj Beach Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
11:37
Basketbal
turnaj družstev chlapci Hlavní město Praha x Královéhradecký kraj TJ Lokomotiva Liberec I. Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
11:40
Florbal
turnaj družstev dívky Karlovarský kraj x Středočeský kraj Sport Park Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
11:40
Florbal
turnaj družstev dívky Plzeňský kraj x Hlavní město Praha Sport Park Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
11:40
Beachvolejbal
turnaj dvojic chlapci Karlovarský kraj x Pardubický kraj Beach Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
11:45
Atletika
1500 m starší chlapci rozběh 1 Areál Střelnice Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
11:45
Fotbal
turnaj družstev chlapci U14 Středočeský kraj x Jihočeský kraj Fotbalové hřiště - Svojsíkova Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
11:45
Tenis
dvouhra mladší chlapci Fröhlich M. - Grois Liberecký tenisový klub Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
11:45
Atletika
1500 m starší chlapci rozběh 2 Areál Střelnice Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
11:48
Florbal
turnaj družstev chlapci Olomoucký kraj x Plzeňský kraj Sport Park Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
11:50
Tenis
dvouhra starší chlapci Jedlička - Mojžíš ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
12:00
Judo
turnaj koedukovaných družstev turnaj koedukovaných družstvev Královehradecký kraj - Jihočeský kraj Sport Park Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
12:00
Judo
turnaj koedukovaných družstev turnaj koedukovaných družstvev Středočeský kraj -. Plzeňský kraj Sport Park Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
12:00
Judo
turnaj koedukovaných družstev turnaj koedukovaných družstvev Karlovarský kraj - Zlínský kraj Sport Park Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
12:00
Judo
turnaj koedukovaných družstev turnaj koedukovaných družstvev Liberecký kraj - Olomoucký kraj Sport Park Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
12:00
Judo
turnaj koedukovaných družstev turnaj koedukovaných družstvev Pardubický kraj - Ústecký kraj Sport Park Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
12:00
Judo
turnaj koedukovaných družstev turnaj koedukovaných družstvev Kraj Vysočina - Jihomoravský kraj Sport Park Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
12:00
Fotbal
turnaj družstev dívky U14 Plzeňský kraj x Ústecký kraj Fotbalové hřiště - Mozartova Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
12:00
Fotbal
turnaj družstev dívky U14 Karlovarský kraj : Olomoucký kraj Fotbalové hřiště - Mšeno Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
12:00
Fotbal
turnaj družstev chlapci U14 Zlínský kraj x Liberecký kraj Sport Park Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
12:00
Gymnastika
prostná dívky organizované rozcvičení I. sledu Sport Park Liberec
sport není streamován
12:00
Gymnastika
přeskok dívky organizované rozcvičení I. sledu Sport Park Liberec
sport není streamován
12:00
Gymnastika
bradla dívky organizované rozcvičení I. sledu Sport Park Liberec
sport není streamován
12:00
Gymnastika
kladina dívky organizované rozcvičení I. sledu Sport Park Liberec
sport není streamován
12:00
Tenis
dvouhra mladší chlapci Vilt - Drápela Liberecký tenisový klub Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
12:00
Tenis
dvouhra mladší chlapci Sklenička - volný los Liberecký tenisový klub Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
12:00
Tenis
dvouhra mladší dívky Forejtková - Valdmannová Liberecký tenisový klub Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
12:00
Tenis
dvouhra mladší dívky Jiráková - Shejbalová Liberecký tenisový klub Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
12:00
Tenis
dvouhra mladší dívky Huťková - Lebrušková Liberecký tenisový klub Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
12:00
Tenis
dvouhra mladší dívky Bratršovská - Badová Liberecký tenisový klub Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
12:00
Tenis
dvouhra mladší chlapci Sedlář - Pospíšil Liberecký tenisový klub Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
12:00
Tenis
dvouhra starší chlapci Vašenka - Kalina ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
12:00
Stolní tenis
dvouhra starší chlapci Lebeda - volný los Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
12:00
Stolní tenis
dvouhra starší chlapci Pijáček - Lisztwan Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
12:00
Stolní tenis
dvouhra starší chlapci Fencl - Chaloupka Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
12:00
Stolní tenis
dvouhra starší chlapci Veinfurt - Otáhal Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
12:00
Stolní tenis
dvouhra starší chlapci Rosu - Jůza Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
12:00
Stolní tenis
dvouhra starší chlapci Svojanovský - Sivera Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
12:00
Stolní tenis
dvouhra starší chlapci Podrazil - Sigmund Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
12:00
Stolní tenis
dvouhra starší chlapci Karel - volný los Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
12:00
Stolní tenis
dvouhra starší chlapci Košťál - volný los Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
12:00
Stolní tenis
dvouhra starší chlapci Kokeš - Waldhauser Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
12:00
Stolní tenis
dvouhra starší chlapci Baroš - Skála Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
12:20
Beachvolejbal
turnaj dvojic dívky Zlínský kraj x Jihočeský kraj Beach Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
12:20
Beachvolejbal
turnaj dvojic dívky Olomoucký kraj x Plzeňský kraj Beach Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
12:20
Florbal
turnaj družstev dívky Pardubický kraj x Kraj Vysočina Sport Park Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
12:20
Tenis
dvouhra starší dívky Nováková - Kareisová ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
12:20
Tenis
dvouhra mladší dívky Zourková - Suchá Liberecký tenisový klub Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
12:20
Beachvolejbal
turnaj dvojic chlapci Moravskoslezský kraj x Jihomoravský kraj Beach Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
12:20
Beachvolejbal
turnaj dvojic chlapci Kraj Vysočina x Královéhradecký kraj Beach Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
12:28
Florbal
turnaj družstev dívky Královéhradecký kraj x Jihočeský kraj Sport Park Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
12:29
Florbal
turnaj družstev chlapci Pardubický kraj x Jihomoravský kraj Sport Park Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
12:30
Stolní tenis
dvouhra starší chlapci Prázdný - Dobiáš Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
12:30
Stolní tenis
dvouhra starší chlapci Vondráček - Šperl Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
12:30
Stolní tenis
dvouhra starší chlapci Starka - Truněček Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
12:30
Stolní tenis
dvouhra starší chlapci Gajda - Holub Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
12:30
Stolní tenis
dvouhra starší chlapci Pisár - volný los Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
12:30
Stolní tenis
dvouhra starší dívky Sommerová - volný los Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
12:30
Stolní tenis
dvouhra starší dívky Kašubiaková - Grimmerová Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
12:30
Stolní tenis
dvouhra starší dívky Vydrová - Čáchová Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
12:30
Stolní tenis
dvouhra starší dívky Vrzalová - Meškánová Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
12:30
Stolní tenis
dvouhra starší dívky Handlová - volný los Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
12:40
Tenis
dvouhra starší dívky Smékalová - Hrabalová ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
12:45
Basketbal
turnaj družstev chlapci Karlovarský kraj x Zlínský kraj Sport Park Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
12:45
Basketbal
turnaj družstev dívky Královéhradecký kraj x Plzeňský kraj Sportovní hala - SOŠ Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
12:45
Basketbal
turnaj družstev dívky Zlínský kraj x Ústecký kraj Městská sportovní hala Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
12:45
Tenis
dvouhra mladší chlapci Chodura - Brückner Liberecký tenisový klub Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
12:45
Tenis
dvouhra starší dívky Valentová - Willanderová ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
12:45
Tenis
dvouhra mladší chlapci Mrva - Fröhlich J. Liberecký tenisový klub Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
12:52
Basketbal
turnaj družstev chlapci Jihočeský kraj x kraj Vysočina TJ Lokomotiva Liberec I. Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
13:00
Cyklistika
MTB XCO starší dívky závod finále Bedřichov - stadión Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
13:00
Sportovní střelba
vzduchová puška (VzPu 40) dívky finále - směna I Krajský úřad Libereckého kraje Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
13:00
Florbal
turnaj družstev chlapci Ústecký kraj x Zlínský kraj Sport Park Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
13:00
Gymnastika
prostná dívky slavnostní zahájení soutěže dívek I. i II. sled Sport Park Liberec
sport není streamován
13:00
Gymnastika
přeskok dívky slavnostní zahájení soutěže dívek I. i II. sled Sport Park Liberec
sport není streamován
13:00
Gymnastika
bradla dívky slavnostní zahájení soutěže dívek I. i II. sled Sport Park Liberec
sport není streamován
13:00
Gymnastika
kladina dívky slavnostní zahájení soutěže dívek I. i II. sled Sport Park Liberec
sport není streamován
13:00
Gymnastika
prostná dívky závod I. sledu dívek Sport Park Liberec
sport není streamován
13:00
Gymnastika
přeskok dívky závod I. sledu dívek Sport Park Liberec
sport není streamován
13:00
Gymnastika
bradla dívky závod I. sledu dívek Sport Park Liberec
sport není streamován
13:00
Gymnastika
kladina dívky závod I. sledu dívek Sport Park Liberec
sport není streamován
13:00
Tenis
dvouhra mladší dívky Princi - Linhartová Liberecký tenisový klub Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
13:00
Tenis
dvouhra mladší chlapci Psota - Kumstát Liberecký tenisový klub Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
13:00
Stolní tenis
dvouhra starší dívky Kmoníčková - Bačinová Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
13:00
Gymnastika
víceboj družstev dívky Víceboj družstev (dívky) Sport Park Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
13:00
Stolní tenis
dvouhra starší dívky Látalová - Janáčková Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
13:00
Stolní tenis
dvouhra starší dívky Segetová - volný los Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
13:00
Stolní tenis
dvouhra starší dívky Hanáková - volný los Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
13:00
Stolní tenis
dvouhra starší dívky Furchová - Dosedělová Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
13:00
Gymnastika
víceboj jednotlivců dívky Víceboj jednotlivců (dívky) Sport Park Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
13:00
Stolní tenis
dvouhra starší dívky Botková - Dubravcová Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
13:00
Stolní tenis
dvouhra starší dívky Pařízková - volný los Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
13:00
Stolní tenis
dvouhra starší dívky Březinová - Peštálová Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
13:00
Stolní tenis
dvouhra starší dívky Doležalová - Holubová Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
13:00
Stolní tenis
dvouhra starší dívky Jungwirthová - Dohnálková Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
13:00
Stolní tenis
dvouhra starší dívky Bártová - volný los Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
13:00
Tenis
dvouhra mladší dívky Soukupová - Janíčkovičová Liberecký tenisový klub Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
13:05
Fotbal
turnaj družstev chlapci U14 Hlavní město Praha x Královéhradecký kraj Fotbalové hřiště - Svojsíkova Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
13:05
Tenis
dvouhra starší chlapci Kučera - Patyk ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
13:07
Florbal
turnaj družstev chlapci Liberecký kraj x Olomoucký kraj Sport Park Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
13:08
Florbal
turnaj družstev dívky Moravskoslezský kraj x Zlínský kraj Sport Park Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
13:10
Beachvolejbal
turnaj dvojic dívky Moravskoslezský kraj x Jihomoravský kraj Beach Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
13:10
Beachvolejbal
turnaj dvojic dívky Kraj Vysočina x Královéhradecký kraj Beach Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
13:10
Tenis
dvouhra starší chlapci Filip - Kubatko ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
13:20
Tenis
dvouhra mladší dívky Kovačková - Chrisstoffels Liberecký tenisový klub Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
13:25
Tenis
dvouhra mladší chlapci Podrábský - Sklenička Liberecký tenisový klub Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
13:30
Fotbal
turnaj družstev dívky U14 Pardubický kraj x Zlínský kraj Fotbalové hřiště - Mozartova Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
13:30
Fotbal
turnaj družstev dívky U14 Středočeský kraj : kraj Vysočina Fotbalové hřiště - Mšeno Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
13:30
Fotbal
turnaj družstev chlapci U14 Moravskoslezský kraj x Jihomoravský kraj Sport Park Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
13:30
Cyklistika
MTB XCO starší chlapci závod finále Bedřichov - stadión Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
13:40
Florbal
turnaj družstev chlapci Královéhradecký kraj x Jihočeský kraj Sport Park Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
13:43
Florbal
turnaj družstev dívky Královéhradecký kraj x Ústecký kraj Sport Park Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
13:53
Florbal
turnaj družstev chlapci Plzeňský kraj x Hlavní město Praha Sport Park Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
13:55
Tenis
dvouhra mladší dívky Slaměníková - Krejčová Liberecký tenisový klub Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
13:55
Tenis
dvouhra starší dívky Havlová - Pávková ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
14:00
Plavání
50 VZ dívky ročník 2005 rozplavby Bazén Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
14:00
Plavání
400 VZ dívky ročník 2005 finále Bazén Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
14:00
Plavání
400 VZ dívky ročník 2006 finále Bazén Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
14:00
Plavání
400 VZ dívky ročník 2007 finále Bazén Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
14:00
Plavání
400 VZ chlapci ročník 2005 finále Bazén Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
14:00
Plavání
400 VZ chlapci ročník 2006 finále Bazén Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
14:00
Plavání
400 VZ chlapci ročník 2007 finále Bazén Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
14:00
Plavání
50 VZ dívky ročník 2006 rozplavby Bazén Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
14:00
Plavání
50 VZ dívky ročník 2007 rozplavby Bazén Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
14:00
Plavání
50 VZ chlapci ročník 2005 rozplavby Bazén Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
14:00
Plavání
50 VZ chlapci ročník 2006 rozplavby Bazén Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
14:00
Plavání
50 VZ chlapci ročník 2007 rozplavby Bazén Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
14:00
Plavání
100 P dívky ročník 2005 rozplavby Bazén Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
14:00
Plavání
100 P dívky ročník 2006 rozplavby Bazén Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
14:00
Plavání
100 P dívky ročník 2007 rozplavby Bazén Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
14:00
Plavání
100 P chlapci ročník 2005 rozplavby Bazén Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
14:00
Plavání
100 P chlapci ročník 2006 rozplavby Bazén Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
14:00
Plavání
100 P chlapci ročník 2007 rozplavby Bazén Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
14:00
Basketbal
turnaj družstev chlapci Liberecký kraj x Jihomoravský kraj Sport Park Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
14:00
Basketbal
turnaj družstev chlapci Olomoucký kraj x Moravskoslezský kraj TJ Lokomotiva Liberec I. Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
14:00
Basketbal
turnaj družstev dívky Olomoucký kraj x Karlovarský kraj Sportovní hala - SOŠ Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
14:00
Basketbal
turnaj družstev dívky Moravskoslezský kraj x Jihočeský kraj Městská sportovní hala Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
14:05
Tenis
dvouhra mladší dívky Pancová - Žingorová Liberecký tenisový klub Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
14:05
Tenis
dvouhra mladší chlapci Košárko - Čepelík Liberecký tenisový klub Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
14:10
Tenis
dvouhra starší chlapci Valeš - Menšík ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
14:15
Cyklistika
MTB XCO kadetky závod finále Bedřichov - stadión Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
14:20
Florbal
turnaj družstev chlapci Karlovarský kraj x Středočeský kraj Sport Park Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
14:20
Tenis
dvouhra starší chlapci Petr - Opluštil ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
14:20
Tenis
dvouhra mladší dívky Huťková - Badová Liberecký tenisový klub Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
14:25
Florbal
turnaj družstev dívky Středočeský kraj x Jihočeský kraj Sport Park Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
14:30
Sportovní střelba
vzduchová puška (VzPu 40) chlapci finále - směna II Krajský úřad Libereckého kraje Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
14:30
Stolní tenis
smíšená čtyřhra mladší dívky a chlapci Středočeský kraj - Jihočeský kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
14:30
Stolní tenis
smíšená čtyřhra mladší dívky a chlapci Olomoucký kraj - Pardubický kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
14:30
Stolní tenis
smíšená čtyřhra mladší dívky a chlapci Moravskoslezský kraj - Ústecký kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
14:30
Stolní tenis
smíšená čtyřhra mladší dívky a chlapci Kraj Vysočina - Královéhradecký kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
14:30
Stolní tenis
smíšená čtyřhra mladší dívky a chlapci Středočeský kraj - Královéhradecký kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
14:30
Stolní tenis
smíšená čtyřhra mladší dívky a chlapci Jihomoravský kraj - Jihočeský kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
14:30
Stolní tenis
smíšená čtyřhra mladší dívky a chlapci Kraj Vysočina - Karlovarský kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
14:30
Stolní tenis
smíšená čtyřhra mladší dívky a chlapci Hlavní město Praha - Moravskoslezský kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
14:32
Florbal
turnaj družstev chlapci Pardubický kraj x Kraj Vysočina Sport Park Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
14:35
Tenis
dvouhra starší dívky Odehnalová - Dvořáčková ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
14:40
Tenis
dvouhra starší dívky Zástěrová - Přecechtělová ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
14:45
Fotbal
turnaj družstev chlapci U14 Karlovarský kraj x Olomoucký kraj Fotbalové hřiště - Svojsíkova Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
14:45
Tenis
dvouhra mladší chlapci Žahour - Kozlovský Liberecký tenisový klub Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
14:45
Tenis
dvouhra mladší chlapci Škrlík - Drápela Liberecký tenisový klub Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
14:55
Tenis
dvouhra starší chlapci Velík - Kusý ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
15:00
Atletika
výška mladší chlapci kvalifikace Areál Střelnice Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
15:00
Atletika
koule 4 kg starší chlapci finále Areál Střelnice Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
15:00
Atletika
oštěp mladší dívky finále Areál Střelnice Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
15:00
Atletika
dálka starší chlapci kvalifikace Areál Střelnice Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
15:00
Fotbal
turnaj družstev dívky U14 Liberecký kraj x Moravskoslezský kraj Fotbalové hřiště - Mozartova Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
15:00
Fotbal
turnaj družstev dívky U14 Jihočeský kraj : hlavní město Praha Fotbalové hřiště - Mšeno Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
15:00
Fotbal
turnaj družstev chlapci U14 Plzeňský kraj x Ústecký kraj Sport Park Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
15:00
Cyklistika
MTB XCO kadeti závod finále Bedřichov - stadión Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
15:00
Florbal
turnaj družstev chlapci Moravskoslezský kraj x Zlínský kraj Sport Park Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
15:00
Gymnastika
prostná dívky organizované rozcvičení II. sledu Sport Park Liberec
sport není streamován
15:00
Gymnastika
přeskok dívky organizované rozcvičení II. sledu Sport Park Liberec
sport není streamován
15:00
Gymnastika
bradla dívky organizované rozcvičení II. sledu Sport Park Liberec
sport není streamován
15:00
Gymnastika
kladina dívky organizované rozcvičení II. sledu Sport Park Liberec
sport není streamován
15:00
Atletika
výška mladší chlapci kvalifikace Areál Střelnice Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
15:00
Atletika
dálka starší chlapci kvalifikace Areál Střelnice Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
15:00
Stolní tenis
smíšená čtyřhra starší dívky a chlapci Královéhradecký kraj - Středočeský kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
15:00
Stolní tenis
smíšená čtyřhra starší dívky a chlapci Kraj Vysočina - Ústecký kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
15:00
Stolní tenis
smíšená čtyřhra starší dívky a chlapci Moravskoslezský kraj - Jihomoravský kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
15:00
Stolní tenis
smíšená čtyřhra starší dívky a chlapci Liberecký kraj - Jihočeský kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
15:00
Stolní tenis
smíšená čtyřhra starší dívky a chlapci Zlínský kraj - Ústecký kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
15:00
Stolní tenis
smíšená čtyřhra starší dívky a chlapci Plzeňský kraj - Středočeský kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
15:00
Stolní tenis
smíšená čtyřhra starší dívky a chlapci Hlavní město Praha - Kraj Vysočina Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
15:00
Stolní tenis
smíšená čtyřhra starší dívky a chlapci Liberecký kraj - Moravskoslezský kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
15:02
Florbal
turnaj družstev dívky Pardubický kraj x Liberecký kraj Sport Park Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
15:14
Florbal
turnaj družstev chlapci Jihomoravský kraj x Olomoucký kraj Sport Park Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
15:15
Basketbal
turnaj družstev chlapci Středočeský kraj x Pardubický kraj Sport Park Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
15:15
Basketbal
turnaj družstev chlapci Královéhradecký kraj x Plzeňský kraj TJ Lokomotiva Liberec I. Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
15:15
Basketbal
turnaj družstev dívky Středočeský kraj x Jihomoravský kraj Sportovní hala - SOŠ Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
15:15
Tenis
dvouhra starší dívky Tomajková - Roháčová ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
15:20
Tenis
dvouhra starší dívky Starečková - Líbalová ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
15:30
Atletika
60 m mladší dívky semifinále 1 Areál Střelnice Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
15:30
Tenis
dvouhra mladší dívky Forejtková - Shejbalová Liberecký tenisový klub Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
15:30
Stolní tenis
dvouhra mladší chlapci Šíp - Vesecký Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
15:30
Stolní tenis
dvouhra mladší chlapci Nechyba - Hitzger Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
15:30
Stolní tenis
dvouhra mladší chlapci Volhejn - Slaný Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
15:30
Stolní tenis
dvouhra mladší chlapci Hodina - Morávek Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
15:30
Stolní tenis
dvouhra mladší chlapci Kment - Holub Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
15:30
Stolní tenis
dvouhra mladší chlapci Škalda - Sochor Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
15:30
Stolní tenis
dvouhra mladší chlapci Nádvorník - Šolle Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
15:30
Stolní tenis
dvouhra mladší chlapci Halabrín - Brhel Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
15:30
Atletika
60 m mladší dívky semifinále 2 Areál Střelnice Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
15:35
Basketbal
turnaj družstev dívky Hlavní město Praha x kraj Vysočina Městská sportovní hala Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
15:40
Atletika
60 m mladší chlapci semifinále 1 Areál Střelnice Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
15:40
Florbal
turnaj družstev dívky Hlavní město Praha x kraj Vysočina Sport Park Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
15:40
Florbal
turnaj družstev chlapci Královéhradecký kraj x Ústecký kraj Sport Park Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
15:40
Tenis
dvouhra starší chlapci Vacula - Hrazdil ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
15:40
Atletika
60 m mladší chlapci Semifinále 2 Areál Střelnice Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
15:50
Atletika
60 m starší dívky semifinále 1 Areál Střelnice Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
15:50
Atletika
60 m starší dívky semifinále 2 Areál Střelnice Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
15:55
Tenis
dvouhra starší chlapci Rouchal - Kučera ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
15:58
Florbal
turnaj družstev chlapci Hlavní město Praha x kraj Vysočina Sport Park Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
16:00
Plavání
50 VZ dívky ročník 2005 finále Bazén Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
16:00
Plavání
50 VZ dívky ročník 2006 finále Bazén Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
16:00
Plavání
50 VZ dívky ročník 2007 finále Bazén Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
16:00
Plavání
50 VZ chlapci ročník 2005 finále Bazén Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
16:00
Plavání
50 VZ chlapci ročník 2006 finále Bazén Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
16:00
Plavání
50 VZ chlapci ročník 2007 finále Bazén Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
16:00
Plavání
100 P dívky ročník 2005 finále Bazén Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
16:00
Plavání
100 P dívky ročník 2006 finále Bazén Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
16:00
Plavání
100 P dívky ročník 2007 finále Bazén Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
16:00
Plavání
100 P chlapci ročník 2005 finále Bazén Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
16:00
Plavání
100 P chlapci ročník 2006 finále Bazén Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
16:00
Plavání
100 P chlapci ročník 2007 finále Bazén Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
16:00
Soutěžní lezení
lezení na obtížnost dívky finále Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
16:00
Soutěžní lezení
lezení na obtížnost chlapci finále Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
16:00
Atletika
60 m starší chlapci semifinále 1 Areál Střelnice Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
16:00
Fotbal
turnaj družstev chlapci U14 Kraj Vysočina x Středočeský kraj Fotbalové hřiště - Svojsíkova Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
16:00
Gymnastika
prostná dívky závod II. sledu dívek Sport Park Liberec
sport není streamován
16:00
Gymnastika
přeskok dívky závod II. sledu dívek Sport Park Liberec
sport není streamován
16:00
Gymnastika
bradla dívky závod II. sledu dívek Sport Park Liberec
sport není streamován
16:00
Gymnastika
kladina dívky závod II. sledu dívek Sport Park Liberec
sport není streamován
16:00
Tenis
dvouhra starší dívky Fuksová - Heiderová ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
16:00
Tenis
dvouhra mladší chlapci Chodura - Fröhlich M. Liberecký tenisový klub Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
16:00
Stolní tenis
dvouhra mladší dívky Pisárová - Petrů Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
16:00
Stolní tenis
dvouhra mladší dívky Rohová - Juchelková Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
16:00
Stolní tenis
dvouhra mladší dívky Ščibrániová - Lošťáková Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
16:00
Stolní tenis
dvouhra mladší dívky Jaramillo - Šichanová Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
16:00
Stolní tenis
dvouhra mladší dívky Mazalová - Gallerachová Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
16:00
Stolní tenis
dvouhra mladší dívky Najmanová - Poláková Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
16:00
Stolní tenis
dvouhra mladší dívky Ďuláková - Janů Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
16:00
Stolní tenis
dvouhra mladší dívky Novotná T. - Sazimová Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
16:00
Atletika
60 m starší chlapci Semifinále 2 Areál Střelnice Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
16:05
Tenis
dvouhra starší chlapci Jedlička - Filip ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
16:20
Florbal
turnaj družstev dívky Jihomoravský kraj x Olomoucký kraj Sport Park Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
16:20
Florbal
turnaj družstev chlapci Středočeský kraj x Jihočeský kraj Sport Park Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
16:20
Tenis
dvouhra starší chlapci Kolářík - Macháček ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
16:30
Fotbal
turnaj družstev dívky U14 Jihomoravský kraj x Plzeňský kraj Fotbalové hřiště - Mozartova Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
16:30
Fotbal
turnaj družstev dívky U14 Královehradecký kraj : Karlovarský kraj Fotbalové hřiště - Mšeno Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
16:30
Fotbal
turnaj družstev chlapci U14 Pardubický kraj x Zlínský kraj Sport Park Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
16:30
Basketbal
turnaj družstev chlapci Zlínský kraj x Ústecký kraj Sport Park Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
16:30
Basketbal
turnaj družstev dívky Plzeňský kraj x Pardubický kraj Sportovní hala - SOŠ Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
16:30
Stolní tenis
dvouhra starší chlapci Lebeda - Lisztwan Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
16:30
Stolní tenis
dvouhra starší chlapci Fencl - Otáhal Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
16:30
Stolní tenis
dvouhra starší chlapci Rosu - Sivera Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
16:30
Stolní tenis
dvouhra starší chlapci Podrazil - Karel Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
16:30
Stolní tenis
dvouhra starší chlapci Košťál - Waldhauser Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
16:30
Stolní tenis
dvouhra starší chlapci Baroš - Dobiáš Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
16:30
Stolní tenis
dvouhra starší chlapci Vondráček - Truněček Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
16:30
Stolní tenis
dvouhra starší chlapci Gajda - Pisár Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
16:37
Florbal
turnaj družstev chlapci Pardubický kraj x Liberecký kraj Sport Park Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
16:40
Tenis
dvouhra starší dívky Bejlek - Valentová ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
16:45
Basketbal
turnaj družstev chlapci kraj Vysočina x Hlavní město Praha TJ Lokomotiva Liberec I. Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
16:54
Basketbal
turnaj družstev dívky Ústecký kraj x Liberecký kraj Městská sportovní hala Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
17:00
Letní biatlon
sprint mladší dívky závod Jablonec nad Nisou - Biatlonový areál Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
17:00
Letní biatlon
sprint starší dívky závod Jablonec nad Nisou - Biatlonový areál Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
17:00
Letní biatlon
sprint mladší chlapci závod Jablonec nad Nisou - Biatlonový areál Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
17:00
Florbal
turnaj družstev dívky Karlovarský kraj x Královéhradecký kraj Sport Park Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
17:00
Florbal
turnaj družstev chlapci Karlovarský kraj x Královéhradecký kraj Sport Park Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
17:00
Tenis
dvouhra starší dívky Kareisová - Smékalová ČLTK Bižuterie Jablonec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
17:00
Stolní tenis
dvouhra starší dívky Sommerová - Grimmerová Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
17:00
Stolní tenis
dvouhra starší dívky Vydrová - Meškánová Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
17:00
Stolní tenis
dvouhra starší dívky Handlová - Bačinová Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
17:00
Stolní tenis
dvouhra starší dívky Látalová - Segetová Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
17:00
Stolní tenis
dvouhra starší dívky Hanáková - Dosedělová Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
17:00
Stolní tenis
dvouhra starší dívky Botková - Pařízková Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
17:00
Stolní tenis
dvouhra starší dívky Pešťálová - Doležalová Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
17:00
Stolní tenis
dvouhra starší dívky Jungwirthová - Bártová Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
17:25
Fotbal
turnaj družstev chlapci U14 Jihočeský kraj x Hlavní město Praha Fotbalové hřiště - Svojsíkova Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
17:25
Florbal
turnaj družstev chlapci Plzeňský kraj x Pardubický kraj Sport Park Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
17:30
Letní biatlon
sprint starší chlapci závod Jablonec nad Nisou - Biatlonový areál Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
17:30
Stolní tenis
smíšená čtyřhra mladší dívky a chlapci Středočeský kraj - Pardubický kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
17:30
Stolní tenis
smíšená čtyřhra mladší dívky a chlapci Moravskoslezský kraj - Královéhradecký kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
17:30
Stolní tenis
smíšená čtyřhra mladší dívky a chlapci Středočeský kraj - Jihočeský kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
17:30
Stolní tenis
smíšená čtyřhra mladší dívky a chlapci Kraj Vysočina - Moravskoslezský Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
17:30
Stolní tenis
smíšená čtyřhra starší dívky a chlapci Královéhradecký kraj - Ústecký kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
17:30
Stolní tenis
smíšená čtyřhra starší dívky a chlapci Moravskoslezský kraj - Jihočeský kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
17:30
Stolní tenis
smíšená čtyřhra starší dívky a chlapci Zlínský kraj - Plzeňský kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
17:30
Stolní tenis
smíšená čtyřhra starší dívky a chlapci Hlavní město Praha - Liberecký kraj Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
17:40
Florbal
turnaj družstev dívky Jihočeský kraj x Moravskoslezský kraj Sport Park Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
17:40
Florbal
turnaj družstev chlapci Jihočeský kraj x Moravskoslezský kraj Sport Park Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
17:45
Basketbal
turnaj družstev chlapci Liberecký kraj x Karlovarský kraj Sport Park Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
17:45
Basketbal
turnaj družstev dívky Olomoucký kraj x Královéhradecký kraj Sportovní hala - SOŠ Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
18:00
Fotbal
turnaj družstev dívky U14 Ústecký kraj x Pardubický kraj Fotbalové hřiště - Mozartova Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
18:00
Fotbal
turnaj družstev dívky U14 Olomoucký kraj : kraj Vysočina Fotbalové hřiště - Mšeno Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
18:00
Fotbal
turnaj družstev chlapci U14 Liberecký kraj x Moravskoslezský kraj Sport Park Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
18:00
Stolní tenis
dvouhra mladší dívky Pisárová - Juchelková Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
18:00
Stolní tenis
dvouhra mladší dívky Ščibrániová - Šichanová Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
18:00
Stolní tenis
dvouhra mladší dívky Mazalová - Poláková Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
18:00
Stolní tenis
dvouhra mladší dívky Ďuláková - Sazimová Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
18:00
Stolní tenis
dvouhra mladší chlapci Šíp - Hitzger Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
18:00
Stolní tenis
dvouhra mladší chlapci Slaný - Hodina Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
18:00
Stolní tenis
dvouhra mladší chlapci Holub - Sochor Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
18:00
Stolní tenis
dvouhra mladší chlapci Nádvorník - Halabrín Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
18:05
Basketbal
turnaj družstev chlapci Olomoucký kraj x Jihočeský kraj TJ Lokomotiva Liberec I. Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
18:05
Florbal
turnaj družstev chlapci Kraj Vysočina x Jihomoravský kraj Sport Park Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
18:13
Basketbal
turnaj družstev dívky Moravskoslezský kraj x Zlínský kraj Městská sportovní hala Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
18:20
Florbal
turnaj družstev dívky Kraj Vysočina x Jihomoravský kraj Sport Park Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
18:20
Florbal
turnaj družstev dívky Plzeňský kraj x Pardubický kraj Sport Park Liberec Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
18:30
Stolní tenis
dvouhra starší chlapci Lebeda - Fencl Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
18:30
Stolní tenis
dvouhra starší chlapci Rosu - Karel Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
18:30
Stolní tenis
dvouhra starší chlapci Košťál - Baroš Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
18:30
Stolní tenis
dvouhra starší chlapci Vondráček - Pisár Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
18:30
Stolní tenis
dvouhra starší dívky Sommerová - Meškánová Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
18:30
Stolní tenis
dvouhra starší dívky Handlová - Segetová Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
18:30
Stolní tenis
dvouhra starší dívky Hanáková - Botková Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován
18:30
Stolní tenis
dvouhra starší dívky Doležalová - Bártová Technická univerzita v Liberci Startovní listina, Výsledky
sport není streamován