Škola ping pongu je tady! Naučte se základy i super triky

Škola sportu
Škola sportu
1 Minuta čtení
1 Minuta čtení

Ping pong už si zahrál asi každý z vás. My vám nyní se špičkovými českými hráči ukážeme tajemství stolního tenisu od úplných základů až po tipy, jak se ještě zlepšit. Tak jdeme na to!

Ať už jste úplný začátečník či přeborník ve stolním tenise, určitě si nenechte ujít Školu ping-pongu, kde se dozvíte nejen základní rady, ale i parádní fígle. A těšit se můžete i na několik bonusů od našich lektorů. Pálky do ruky, a ať to lítá po stole!

1) Základy pingpongu pro každého

Je to tady! Nová série videí, ve které vás naučíme ping-ping od A do Z a ještě vám poradíme pár super triků.

2) Jak vybrat vybavení na pingpong?

Která pálka nejvíc točí a jaké jsou druhy potahů?To se dozvíte tady!

3) 7 tipů jak se zlepšit v pingpongu

Být lepší! To chcete! Takže zapněte další díl série Škola ping-pongu a podívejte se na pár tipů, které je rozhodně dobré znát.

4) Zlepši svoje pingpongové podání

Podáváme! Ve čtvrtém díle naší série Škola sportu vás naučíme, jak na podání. Dávejte dobrý pozor, na konci videa vám dokonce ukážeme takový servis, který zaručeně nevezme téměř žádný protivník!

5) Neuvěřitelné pingpongové výměny

Věděli jste, že nejdelší výměna ve stolním tenise trvala celé 2 hodiny? A že dokonce nedávno v Česku se hrála výměna, ve které padlo přes 90 úderů?

6) Nejzábavnější pingpongové hry

Stolní tenis je opravdu zábavná hra, kterou můžete hrát kdekoliv, jakkoliv, s kýmkoliv a přitom zažít spoustu legrace. Připravili jsme pro vás pár herních tipů, jak si pingpong zpestřit.

7) Trénink profíků

Jak trénují pingpong profíci? Vše vám prozradíme v dalším videu naší Školy sportu.

8) Typy hráčů na pingpongu

Jaký jste hráč pingpongu? Točeňák, dupák nebo větrák? V předposledním videu naší série Škola sportu jsme vybrali pár typických hráčů a představili jejich hlavní vlastnosti.

9) Proč jsou Číňani v pingpongu nejlepší na světě?

Všichni to víme, všichni to říkáme. Ale proč jsou Číňani v pingpongu nejlepší na světě? Zjistěte to v dalším videu naší série Škola sportu.

líbil se ti článek?