Hledáme právě tebe. Přidej se do týmu dobrovolníků na ODM 2023!

ODM 2023
ODM 2023
1 Minuta čtení
1 Minuta čtení

Chceš být součástí největší multisportovní akce v České republice a potkat se s mladými sportovními talenty i úspěšnými olympioniky? Přidej se k nám jako dobrovolník a zažij zimu na jubilejní dvacáté Olympiádě dětí a mládeže.

Na ODM v Královéhradeckém kraji hledáme 80 nadšenců, kteří mají rádi sport, olympijskou atmosféru a nechybí jim dobrá nálada. Co budeš dělat? Pomůžeš nám s organizací na sportovištích, zajištěním ceremoniálů nebo třeba se zpracováním sportovních výsledků.

My tě na oplátku oblékneme do kolekce pro dobrovolníky, která obsahuje speciální čepici, triko, mikinu a dobrovolníci pracující v terénu dostanou také originální funkční plášť. Zajištěnou budeš mít plnou penzi a podle potřeby ubytování a pitný režim.

Manifest ODM
(1:41)

„Dobrovolníci jsou nepostradatelnou součástí každé větší sportovní akce. K organizačnímu týmu ODM se každoročně připojí desítky nadšenců, kteří zajišťují hladký průběh a dotváří celkovou přátelskou atmosféru. Na jedinečné olympijské zážitky pak stejně jako mladí sportovci vzpomínají celý život,” říká manažerka Olympiády dětí a mládeže Radana Kubešová.

Hlásit se můžeš na termíny před konáním akce, v jejím průběhu nebo také po skončení. Bližší informace a registrační formulář nalezneš zde. Čas na přihlášení máš do 20. prosince.

líbil se ti článek?