Cyklistická dvojka Furt Pryč za 16 měsíců našlapala na kolech přes 28 tisíc kilometrů

Podcast
Podcast
1 Minuta čtení
1 Minuta čtení

Za 16 měsíců projeli na gravel kolech nespočet zemí po celém světě, cestou našlapali přes 28 tisíc kilometrů a především získali obrovské množství zážitků. Teď jsou zpět doma a na nahrávání podcastu Přes Příkop dorazili Zdeněk Zeman a Iva Frühaufová, známí jako Furt Pryč. Kdy se vrátili ze svého více než ročního putování a jaký je návrat do reality? Chybí jim, že již nešlapou do pedálů každý den od rána do večera?

Svou cestu pojali trochu punkově a hlavně lowcost, takže spali ve stanu a vařili na plynovém vařiči. Zažili nějaké nepříjemné probuzení? Jaký byl jejich hlavní motiv cestovat na kolech po celém světě? Co všechno bylo potřeba zařídit před odjezdem?

Kolik vážila jejich kola po naložení veškeré bagáže? Jaké byly první dny na cestách? Objevily se nějaké problémy už na začátku? Berou to spíše jako sportovní nebo cestovatelský zážitek? Na kolik vyjde takové cestování?

Iva a Zdeněk za první rok dojeli přes Indii až na Srí Lanku. Měnil se nějak zážitek z cesty s tím, jak se vzdalovali Evropě? Měli někdy strach z lidí, které potkávali? Jaký byl největší průšvih a naopak největší highlight z cesty? Nastala u nich ponorka? V čem se změnili a co je čeká v nejbližších dnech? Odpovědi na všechny tyto otázky najdete v podcastu Přes Příkop.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Furt Pryč (@furtpryc)

líbil se ti článek?