Čtyři vteřiny jsou pro nás na střelnici mžik. Pro fanouška u TV věčnost, říká biatlonista Krčmář

Podcast
Podcast
1 Minuta čtení
1 Minuta čtení

Biatlonová sezona odstartovala a těsně před jejím zahájením jsme vyzpovídali v podcastu Přes Příkop aktuálně nejzkušenějšího člena české reprezentace a olympijského medailistu, Michala Krčmáře.

Kdy se rozhodl vše podřídit sportu? Jak se postupně vyvíjela jeho kariéra? Co znamená trimestr a jak dlouho trvá? Je dříč nebo spoléhá na talent? Proč kritizoval fotbalistu Micka van Burena?

Michal začal s biatlonem ve 13 letech. Jaký je postup u dětí, které se vydají na stejnou sportovní dráhu? Kdy poprvé vezmou do ruky zbraň? Jaký trenérský přístup Michalovi nejvíce vyhovuje? Kolik hodin denně stráví tréninkem v sezóně? Co znamená, když biatlonista na střelnici cvaká? Co se mu při střelbě honí hlavou? Co říká na spolupráci s manžely Emmons?

MICHAL KRČMÁŘ | Nemám proč mít strach. Jsem připravenej!
(04:32)

Nejenže je Michal skvělý biatlonista, ale také táta a sparťan jak poleno. Jaký je táta a jak jeho partnerka hledí na jeho sportovní život? Co se děje ve Spartě, že se jim tolik nedaří? Chodí se dívat na domácí zápasy? Vyhlíží už Michal konec kariéry a má nějaká zadní vrátka?

Podcast Přes Příkop vychází pravidelně každý týden. Všechny díly najdete zde.

Michal Krčmář
23. 01. 1991, Vrchlabí
Biatlon
Počet stříbrných medailí
1
líbil se ti článek?