#BeActive! Sedmý ročník Evropského týdne sportu nabídne přes 600 akcí po celém Česku

Sport v okolí
Sport v okolí
1 Minuta čtení
1 Minuta čtení

Je z čeho vybírat! Evropský týden sportu znovu nabízí nepřeberné množství aktivit, které vás zaručeně budou bavit. Napříč Českou republikou i napříč nejrůznějšími sporty můžete na portále Sport v okolí vybírat z více než 600 sportovních událostí. Co například? Podívejte se do našeho přehledu.

Gymnathlon Be Active Night - cílem Gymnathlonu je vybudovat u dětí celoživotní lásku k pohybu, a to maximálně hravou a prožitkovou formou. Vyzkoušet si ho zdarma můžete se svými dětmi právě teď v rámci Evropského týdne sportu – například v Brně Lužánkách. Gymnathlonem děti provedou zkušení trenéři.

Atletický čtyřboj a Atletika pro rodiče a děti je nachystán ve sportovním areálu ZŠ Polešovice v pátek 24.9. 2021. Dopoledne proběhne tradiční atletický čtyřboj pro děti prvního stupně pro školy. Odpoledne se ponese ve znamení atletiky s rodiči. Zúčastnit se může kdokoliv - vždy dospělý, dítě, kteří si zkusí zasoutěžit v běhu, skoku, hodu a štafetě. Akce bude probíhat od 15 hodin.

Neváhejte!

Sokol pod heslem Spolu v pohybu pořádá různorodé akce po celé republice. Například v Žalkovicích nachystali na úterý 28.9. 2021 soutěže pro děti, turnaj školičky ve fotbale, cvičení žen, odznak zdatnosti a turistický výšlap.

Včera odstartoval Evropský týden sportu a zapojit se můžete i vy! Stačí najít aktivitu ve vašem okolí: olympijskytym.cz/vyberte-si-lokalitu #BeActive

Zveřejnil(a) Sport v okolí dne Pátek 24. září 2021

Do Evropského týdne sportu se zapojili také hokejisté se svou akcí Pojď hrát hokej. Nábory probíhají po celém území České republiky. Třeba i na zimním stadionu HC Baník Sokolov. V neděli 26. 9. 2021 od 10:00 tak budou mít všechny děti ve věku 4-8 let jedinečnou možnost vyzkoušet si, jaké to je být hokejistou.

V Přerově si v pondělí 27.9.2021 mohou děti vyzkoušet základy kanoistiky. V loděnici TJ Spartak Přerov budou probíhat nábory až do konce září.

Všech více než 600 akcí v rámci Evropského týdne sportu, najdete na webových stránkách Sport v okolí. Dlouhodobým cílem projektu, který na národní úrovni koordinuje Český olympijský výbor, je vyzvat širokou veřejnost k pohybu po celý rok. I proto je od začátku projektu jeho hlavním heslem #BeActive.

líbil se ti článek?