Kompletní výsledky - Zápas

Olympiáda sportovec sport disciplína umístění
Tokio 2020 Artur Omarov
Zápas
řecko-římský styl do 97 kg (Závod)
11.
Baku 2019 Šimčík Jakub
Zápas
volný styl do 65 kg
17.
Baku 2019 Michal Zelenka
Zápas
řecko-římský styl do 60 kg (1. kolo)
23.
Minsk 2019 Lenka Hocková
Zápas
volný styl do 57 kg
16.
Minsk 2019 Adéla Hanzlíčková
Zápas
volný styl do 68 kg
11.
Minsk 2019 Štěpán David
Zápas
volný styl 130kg
10.
Rio 2016 Adéla Hanzlíčková
Zápas
volný styl do 63 kg
19.
Baku 2015 Vratislav Chotaš
Zápas
volný styl do 86 kg
21.
Baku 2015 Lenka Hocková
Zápas
volný styl do 53 kg
12.
Baku 2015 Artur Omarov
Zápas
řecko-římský styl do 85 kg
18.
Baku 2015 Adéla Hanzlíčková
Zápas
volný styl do 63 kg
7.
Baku 2015 Michal Novák
Zápas
řecko-římský styl do 59 kg
16.
Baku 2015 Matouš Morbitzer
Zápas
řecko-římský styl do 66 kg
26.
Baku 2015 Tomáš Sobecký
Zápas
řecko-římský styl do 71 kg
19.
Baku 2015 Petr Novák
Zápas
řecko-římský styl do 75 kg
19.
Baku 2015 Pavel Powada
Zápas
řecko-římský styl do 80 kg
12.
Londýn 2012 David Vála
Zápas
řecko-římský styl nad 87 kg
12.
Peking 2008 Marek Švec
Zápas
řecko-římský styl do 96 kg
3
Atény 2004 David Vála
Zápas
volný styl 130kg
14.
Atény 2004 Petr Švehla
Zápas
řecko-římský styl do 55 kg
19.
Sydney 2000 Marek Švec
Zápas
volný styl 97 kg
18.
Sydney 2000 David Vála
Zápas
volný styl 130kg
9.
Sydney 2000 Petr Švehla
Zápas
řecko-římský styl do 54 kg
16.
Atlanta 1996 Jaroslav Zeman
Zápas
řecko-římský styl do 74 kg
12.
Atlanta 1996 Pavel Frinta
Zápas
řecko-římský styl do 82 kg
13.
Atlanta 1996 Marek Švec
Zápas
řecko-římský styl do 90 kg
8.
Barcelona 1992 Milan Revický
Zápas
volný styl do 74 kg
3. kolo
Barcelona 1992 Juraj Štěch
Zápas
volný styl do 130 kg
2. kolo
Barcelona 1992 Jindřich Vavrla
Zápas
řecko-římský styl do 63 kg
2. kolo
Barcelona 1992 Jaroslav Zeman
Zápas
řecko-římský styl do 74 kg
7.
Barcelona 1992 Pavel Frinta
Zápas
řecko-římský styl do 82 kg
8.
Barcelona 1992 Jozef Lohyňa
Zápas
volný styl do 82 kg
5.
Barcelona 1992 Jozef Palatinus
Zápas
volný styl do 90 kg
3. kolo
Soul 1988 Jozef Schwendtner
Zápas
volný styl do 57 kg
2. kolo
Soul 1988 Lubomír David
Zápas
volný styl 130kg
2. kolo
Soul 1988 Tibor Jankovics
Zápas
řecko-římský styl do 52 kg
6.
Soul 1988 Július Strnisko
Zápas
volný styl do 100 kg
3. kolo
Soul 1988 Miroslav Luberda
Zápas
volný styl do 130 kg
2. kolo
Soul 1988 Jozef Lohyňa
Zápas
volný styl do 85 kg
3
Soul 1988 Jaroslav Zeman
Zápas
řecko-římský styl do 74 kg
2. kolo
Soul 1988 Pavel Frinta
Zápas
řecko-římský styl do 82 kg
2. kolo
Soul 1988 Dušan Masár
Zápas
řecko-římský styl do 100 kg
2. kolo
Moskva 1980 Dan Karabin
Zápas
volný styl do 74 kg
3
Moskva 1980 Antonín Jelínek
Zápas
řecko-římský styl do 52 kg
5.
Moskva 1980 Július Strnisko
Zápas
volný styl do 100 kg
3
Moskva 1980 Josef Krysta
Zápas
řecko-římský styl do 58 kg
6.
Moskva 1980 Michal Vejsada
Zápas
řecko-římský styl do 63 kg
8.
Moskva 1980 Vítězslav Mácha
Zápas
řecko-římský styl do 74 kg
6.
Moskva 1980 Miroslav Janota
Zápas
řecko-římský styl do 82 kg
8.
Moskva 1980 Oldřich Dvořák
Zápas
řecko-římský styl do 100 kg
6.
Montreal 1976 Dan Karabin
Zápas
volný styl do 74 kg
nedokončil
Montreal 1976 Petr Drozda
Zápas
volný styl do 100 kg
4.
Montreal 1976 Josef Krysta
Zápas
řecko-římský styl do 58 kg
8.
Montreal 1976 Vítězslav Mácha
Zápas
řecko-římský styl do 74 kg
2
Montreal 1976 Miroslav Janota
Zápas
řecko-římský styl do 82 kg
5.
Mnichov 1972 Miroslav Musil
Zápas
volný styl do 74 kg
4. kolo
Mnichov 1972 Miroslav Zeman
Zápas
řecko-římský styl do 52 kg
4.
Mnichov 1972 Karel Engel
Zápas
volný styl do 100 kg
2. kolo
Mnichov 1972 Jan Neckář
Zápas
řecko-římský styl do 58 kg
10.
Mnichov 1972 Vítězslav Mácha
Zápas
řecko-římský styl do 74 kg
1
Mnichov 1972 Miroslav Janota
Zápas
řecko-římský styl do 82 kg
4.
Mnichov 1972 Petr Kment
Zápas
řecko-římský styl nad 100 kg
7.
Mnichov 1972 Stanislav Tůma
Zápas
volný styl do 63 kg
2. kolo
Mnichov 1972 Josef Engel
Zápas
volný styl do 69 kg
3. kolo
Mnichov 1972 Oldřich Vlasák
Zápas
volný styl nad 100 kg
2. kolo
Mexiko 1968 Jiří Kormaník
Zápas
volný styl 87 kg
3. kolo
Mexiko 1968 Petr Kment
Zápas
řecko-římský styl nad 87 kg
3
Mexiko 1968 Miroslav Zeman
Zápas
řecko-římský styl do 52 kg
3
Mexiko 1968 Vítězslav Mácha
Zápas
řecko-římský styl do 69 kg
9.
Mexiko 1968 Jiří Švec
Zápas
řecko-římský styl do 63 kg
3. kolo
Mexiko 1968 Josef Engel
Zápas
volný styl do 63 kg
3. kolo
Tokio 1964 Jiří Kormaník
Zápas
volný styl 87 kg
2
Tokio 1964 Jiří Švec
Zápas
řecko-římský styl do 58 kg
4.
Tokio 1964 Petr Kment
Zápas
řecko-římský styl nad 97 kg
4.
Tokio 1964 Bohumil Kubát
Zápas
volný styl nad 97 kg
4.
Řím 1960 Karel Matoušek
Zápas
volný styl 67 kg
4.
Řím 1960 Bohumil Kubát
Zápas
řecko-římský styl nad 87 kg
3
Řím 1960 Jiří Švec
Zápas
řecko-římský styl do 58 kg
5.
Řím 1960 Vojtěch Tóth
Zápas
řecko-římský styl do 63 kg
6.
Řím 1960 Jiří Kormaník
Zápas
řecko-římský styl do 79 kg
9.
Helsinky 1952 Vladislav Sekal
Zápas
volný styl do 74 kg
5.
Helsinky 1952 Mikuláš Athanasov
Zápas
volný styl 67 kg
3
Helsinky 1952 Josef Růžička
Zápas
volný styl nad 87 kg
2. kolo
Helsinky 1952 Josef Růžička
Zápas
řecko-římský styl nad 87 kg
2
Helsinky 1952 Josef Zeman
Zápas
řecko-římský styl do 52 kg
2. kolo
Helsinky 1952 Vladislav Sekal
Zápas
řecko-římský styl do 74 kg
2. kolo
Londýn 1948 Václav Tuhý
Zápas
volný styl 67 kg
diskvalifikován
Londýn 1948 Josef Růžička
Zápas
volný styl nad 87 kg
5.
Londýn 1948 Josef Růžička
Zápas
řecko-římský styl nad 87 kg
diskvalifikován
Londýn 1948 Jan Stehlík
Zápas
řecko-římský styl do 63 kg
diskvalifikován
Berlín 1936 Antonín Nič
Zápas
volný styl do 57 kg
2. kolo
Berlín 1936 Alois Samec
Zápas
volný styl do 74 kg
2. kolo
Berlín 1936 František Mráček
Zápas
volný styl 87 kg
2. kolo
Berlín 1936 Josef Klapuch
Zápas
volný styl nad 87 kg
2
Berlín 1936 Josef Klapuch
Zápas
řecko-římský styl nad 87 kg
3. kolo
Berlín 1936 Jozef Herda
Zápas
řecko-římský styl do 69 kg
2
Berlín 1936 Ferdinand Hýža
Zápas
řecko-římský styl do 55 kg
3. kolo
Berlín 1936 Karel Zvonař
Zápas
řecko-římský styl do 74 kg
3. kolo
Berlín 1936 Jaroslav Sysel
Zápas
volný styl do 82 kg
5.
Berlín 1936 Josef Přibyl
Zápas
řecko-římský styl do 79 kg
3. kolo
Berlín 1936 František Janda
Zápas
řecko-římský styl do 61 kg
3. kolo
Berlín 1936 Karel Kváček
Zápas
volný styl do 61 kg
2. kolo
Berlín 1936 Václav Brdek
Zápas
volný styl do 67 kg
2. kolo
Berlín 1936 Hubert Prokop
Zápas
volný styl do 87 kg
3. kolo
Los Angeles 1932 Josef Urban
Zápas
řecko-římský styl nad 87 kg
2
Los Angeles 1932 Jindřich Maudr
Zápas
řecko-římský styl do 63 kg
4.
Amsterdam 1928 Jindřich Maudr
Zápas
řecko-římský styl do 58 kg
2
Amsterdam 1928 Vladimír Vávra
Zápas
řecko-římský styl do 69 kg
5.
Amsterdam 1928 František Kratochvíl
Zápas
řecko-římský styl do 63 kg
3. kolo
Amsterdam 1928 František Hála
Zápas
řecko-římský styl do 74 kg
6.
Amsterdam 1928 Josef Vávra
Zápas
řecko-římský styl do 82 kg
3. kolo
Amsterdam 1928 Josef Urban
Zápas
řecko-římský styl nad 82 kg
5.
Paříž 1924 František Kratochvíl
Zápas
volný styl 67 kg
5.
Paříž 1924 Josef Beránek
Zápas
volný styl 67 kg
3. kolo
Paříž 1924 Antonín Skopový
Zápas
řecko-římský styl do 58 kg
3. kolo
Paříž 1924 Jan Bozděch
Zápas
řecko-římský styl do 58 kg
3. kolo
Paříž 1924 František Dyršmíd
Zápas
řecko-římský styl do 63 kg
3. kolo
Paříž 1924 František Řezáč
Zápas
řecko-římský styl do 63 kg
3. kolo
Paříž 1924 František Pražský
Zápas
řecko-římský styl do 74 kg
3. kolo
Paříž 1924 Oldřich Pštros
Zápas
řecko-římský styl do 74 kg
4. kolo
Paříž 1924 František Tázler
Zápas
řecko-římský styl do 82 kg
2. kolo
Antverpy 1920 Karel Halík
Zápas
volný styl 67 kg
2. kolo
Antverpy 1920 František Kopřiva
Zápas
volný styl 67 kg
2. kolo
Antverpy 1920 Josef Beránek
Zápas
řecko-římský styl do 63 kg
6.
Antverpy 1920 František Řezáč
Zápas
řecko-římský styl do 63 kg
1. kolo
Antverpy 1920 Jan Balej
Zápas
řecko-římský styl do 74 kg
3. kolo
Antverpy 1920 Josef Huml
Zápas
řecko-římský styl do 74 kg
2. kolo
Antverpy 1920 František Tázler
Zápas
řecko-římský styl do 82 kg
2. kolo
Antverpy 1920 František Kocián
Zápas
řecko-římský styl do 82 kg
2. kolo
Antverpy 1920 Jan Kraus
Zápas
řecko-římský styl nad 82 kg
1. kolo
Antverpy 1920 Josef Struna
Zápas
řecko-římský styl nad 82 kg
1. kolo
Stockholm 1912 Jan Balej
Zápas
volný styl 67 kg
6.
Stockholm 1912 Karel Halík
Zápas
volný styl 67 kg
3. kolo
Stockholm 1912 František Kopřiva
Zápas
řecko-římský styl do 82 kg
2. kolo
Stockholm 1912 Josef Beránek
Zápas
řecko-římský styl do 61 kg
4. kolo
Londýn 1908 Karel Halík
Zápas
volný styl 67 kg
1. kolo
Londýn 1908 Jaroslav Týfa
Zápas
řecko-římský styl do 74 kg
2. kolo
Londýn 1908 Josef Bechyně
Zápas
řecko-římský styl do 74 kg
1. kolo
Londýn 1908 Miroslav Šustera
Zápas
řecko-římský styl do 90 kg
1. kolo