Kompletní výsledky - Sportovní střelba

Olympiáda sportovec sport disciplína umístění
Paříž 2024 Petr Nymburský
Sportovní střelba
50 m libovolná malorážka, 3 pozice
Vybojoval místo
Paříž 2024 Jiří Přívratský
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška
Vybojoval místo
Paříž 2024 František Smetana
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška
Vybojoval místo
Paříž 2024 Martin Podhráský
Sportovní střelba
25 m rychlopalná pistole
Vybojoval místo
Paříž 2024 Jiří Lipták
Sportovní střelba
trap
Vybojoval místo
Paříž 2024 Jakub Tomeček
Sportovní střelba
skeet
Vybojoval místo
Paříž 2024 Veronika Blažíčková
Sportovní střelba
50 m libovolná malorážka, 3 pozice
Vybojovala místo
Krakov 2023 Jiří Přívratský
Sportovní střelba
50 m libovolná malorážka, 3 pozice (Finále)
2
Krakov 2023 Petr Nymburský
Sportovní střelba
50 m libovolná malorážka, 3 pozice (Kvalifikace)
12.
Krakov 2023 Jiří Přívratský
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška (Finále)
3
Krakov 2023 František Smetana
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška (Závod)
18.
Krakov 2023 Martin Podhráský
Sportovní střelba
25 m rychlopalná pistole (Finále)
3
Krakov 2023 Matěj Rampula
Sportovní střelba
25 m rychlopalná pistole (Finále)
7.
Krakov 2023 Pavel Schejbal
Sportovní střelba
10 m vzduchová pistole (Závod)
24.
Krakov 2023 Jindřich Dubový
Sportovní střelba
10 m vzduchová pistole (Závod)
20.
Krakov 2023 Vladimír Štěpán
Sportovní střelba
trap (Finále)
2
Krakov 2023 David Kostelecký
Sportovní střelba
trap (2. závodní den)
23.
Krakov 2023 Jiří Lipták
Sportovní střelba
trap
Nominován
Krakov 2023 Tomáš Nýdrle
Sportovní střelba
skeet (Finále)
7.
Krakov 2023 Jakub Tomeček
Sportovní střelba
skeet (Závod)
17.
Krakov 2023 Aneta Brabcová
Sportovní střelba
50 m libovolná malorážka, 3 pozice (Závod)
17.
Krakov 2023 Veronika Blažíčková
Sportovní střelba
50 m libovolná malorážka, 3 pozice (Závod)
13.
Krakov 2023 Lucie Brázdová
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška (Závod)
36.
Krakov 2023 Aneta Brabcová
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška (Závod)
15.
Krakov 2023 Veronika Schejbalová
Sportovní střelba
10 m vzduchová pistole (Kvalifikace)
13.
Krakov 2023 Anna Miřejovská
Sportovní střelba
10 m vzduchová pistole (Závod)
10.
Krakov 2023 Zina Hrdličková
Sportovní střelba
trap (2. závodní den)
9.
Krakov 2023 Barbora Šumová
Sportovní střelba
skeet (Kvalifikace)
22.
Krakov 2023 Martina Kučerová
Sportovní střelba
skeet (Závod)
12.
Krakov 2023
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška smíšený tým (Závod)
4.
Krakov 2023
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška smíšený tým (Závod)
7.
Krakov 2023
Sportovní střelba
10 m vzduchová pistole smíšený tým (Závod)
11.
Krakov 2023
Sportovní střelba
10 m vzduchová pistole smíšený tým (Závod)
6.
Krakov 2023
Sportovní střelba
trap mix (Závod)
18.
Krakov 2023 Veronika Schejbalová
Sportovní střelba
25 m sportovní pistole (Závod)
21.
Krakov 2023 Alžběta Dědová
Sportovní střelba
25 m sportovní pistole (Závod)
20.
Krakov 2023
Sportovní střelba
trap, týmy (Závod)
7.
Krakov 2023
Sportovní střelba
skeet mix (Závod)
15.
Krakov 2023
Sportovní střelba
skeet mix (Závod)
12.
Krakov 2023
Sportovní střelba
50 m libovolná malorážka, 3 pozice, týmy (Závod)
7.
Krakov 2023 Lucie Brázdová
Sportovní střelba
50 m libovolná malorážka, 3 pozice, týmy
Nominována
Krakov 2023
Sportovní střelba
50 m libovolná malorážka, 3 pozice, týmy (Finále)
2
Krakov 2023
Sportovní střelba
50 m libovolná malorážka, 3 pozice, týmy (Závod)
26.
Krakov 2023
Sportovní střelba
50 m libovolná malorážka, 3 pozice, týmy (Závod)
9.
Krakov 2023
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška, týmy (Kvalifikace)
9.
Krakov 2023
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška, týmy (Závod)
8.
Krakov 2023
Sportovní střelba
10 m vzduchová pistole, týmy (Závod)
6.
Krakov 2023
Sportovní střelba
sportovní pistole, týmy (Závod)
7.
Krakov 2023
Sportovní střelba
10 m vzduchová pistole, týmy (Závod)
5.
Krakov 2023
Sportovní střelba
25 m rychlopalná pistole, týmy (Finále)
2
Krakov 2023
Sportovní střelba
25 m rychlopalná pistole, týmy (Finále)
2
Krakov 2023
Sportovní střelba
skeet, týmy (Závod)
6.
Krakov 2023
Sportovní střelba
skeet, týmy (O 3. místo)
3
Tokio 2020 Petr Nymburský
Sportovní střelba
50 m libovolná malorážka, 3 pozice (Kvalifikace)
17.
Tokio 2020 Jiří Přívratský
Sportovní střelba
50 m libovolná malorážka, 3 pozice (Kvalifikace)
16.
Tokio 2020 David Hrčkulák
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška (Kvalifikace)
19.
Tokio 2020 Jiří Přívratský
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška (Kvalifikace)
14.
Tokio 2020 David Kostelecký
Sportovní střelba
trap (Finále)
2
Tokio 2020 Jiří Lipták
Sportovní střelba
trap (Finále)
1
Tokio 2020 Jakub Tomeček
Sportovní střelba
skeet (Kvalifikace)
7.
Tokio 2020 Nikola Šarounová
Sportovní střelba
50 m libovolná malorážka, 3 pozice (Rozřazovací kolo)
24.
Tokio 2020 Nikola Šarounová
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška (Kvalifikace)
41.
Tokio 2020 Barbora Šumová
Sportovní střelba
skeet (Kvalifikace)
14.
Tokio 2020
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška smíšený tým (Rozřazovací kolo)
25.
Minsk 2019 Filip Nepejchal
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška (Finále)
3
Minsk 2019 Petr Nymburský
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška
10.
Minsk 2019 Martin Podhráský
Sportovní střelba
25 m rychlopalná pistole
9.
Minsk 2019 Martin Strnad
Sportovní střelba
25 m rychlopalná pistole
7.
Minsk 2019 Jindřich Dubový
Sportovní střelba
10 m vzduchová pistole
24.
Minsk 2019 David Kostelecký
Sportovní střelba
trap (Finále)
1
Minsk 2019 Jiří Lipták
Sportovní střelba
trap
4.
Minsk 2019 Tomáš Nýdrle
Sportovní střelba
skeet (Finále)
2
Minsk 2019 Jakub Tomeček
Sportovní střelba
skeet
11.
Minsk 2019 Nikola Šarounová
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška (Finále)
3
Minsk 2019 Aneta Brabcová
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška
26.
Minsk 2019 Anna Dědová
Sportovní střelba
10 m vzduchová pistole
27.
Minsk 2019 Zina Hrdličková
Sportovní střelba
trap
29.
Minsk 2019 Kateřina Janečková
Sportovní střelba
trap
27.
Minsk 2019 Martina Kučerová
Sportovní střelba
skeet
13.
Minsk 2019 Barbora Šumová
Sportovní střelba
skeet
12.
Minsk 2019
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška smíšený tým (Finále)
3
Minsk 2019
Sportovní střelba
10 m vzduchová pistole smíšený tým
20.
Minsk 2019
Sportovní střelba
trap mix
11.
Minsk 2019
Sportovní střelba
trap mix
8.
Minsk 2019 Anna Dědová
Sportovní střelba
25 m sportovní pistole
20.
Minsk 2019 Renata Červenková
Sportovní střelba
25 m sportovní pistole
10.
Minsk 2019 Petr Nymburský
Sportovní střelba
libovolná malorážka 3 x 40
25.
Minsk 2019 Filip Nepejchal
Sportovní střelba
libovolná malorážka 3 x 40
4.
Minsk 2019
Sportovní střelba
skeet mix (Finále)
3
Minsk 2019
Sportovní střelba
skeet mix
13.
Minsk 2019 Nikola Šarounová
Sportovní střelba
sportovní malorážka 3 x 40 (Finále)
2
Minsk 2019 Aneta Brabcová
Sportovní střelba
sportovní malorážka 3 x 40
35.
Minsk 2019
Sportovní střelba
malorážka vleže mix
25.
Minsk 2019
Sportovní střelba
malorážka vleže mix
23.
Minsk 2019
Sportovní střelba
sportovní pistole mix
4.
Buenos Aires 2018 Pavel Schejbal
Sportovní střelba
10 m vzduchová pistole
7.
Buenos Aires 2018 Pavel Schejbal
Sportovní střelba
10 m vzduchová pistole mezinárodní týmy (Čtvrtfinále)
10.
Rio 2016 Filip Nepejchal
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška
35.
Rio 2016 David Kostelecký
Sportovní střelba
trap
4.
Rio 2016 Adéla Bruns
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška
32.
Rio 2016 Nikola Šarounová
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška
18.
Rio 2016 Libuše Jahodová
Sportovní střelba
skeet
20.
Rio 2016 Nikola Šarounová
Sportovní střelba
sportovní malorážka 3 x 20
25.
Rio 2016 Adéla Bruns
Sportovní střelba
sportovní malorážka 3 x 20
7.
Rio 2016 Filip Nepejchal
Sportovní střelba
libovolná malorážka 3 x 40
21.
Rio 2016 Filip Nepejchal
Sportovní střelba
libovolná malorážka vleže
33.
Baku 2015 Martin Strnad
Sportovní střelba
25 m rychlopalná pistole
13.
Baku 2015 Martin Podhráský
Sportovní střelba
25 m rychlopalná pistole
8.
Baku 2015 Jindřich Dubový
Sportovní střelba
10 m vzduchová pistole
18.
Baku 2015 Jiří Lipták
Sportovní střelba
trap
22.
Baku 2015 David Kostelecký
Sportovní střelba
trap
17.
Baku 2015 Jakub Tomeček
Sportovní střelba
skeet
16.
Baku 2015 Jan Sychra
Sportovní střelba
skeet
5.
Baku 2015 Gabriela Etrichová
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška
15.
Baku 2015 Nikola Šarounová
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška
7.
Baku 2015 Tereza Přibáňová
Sportovní střelba
10 m vzduchová pistole
18.
Baku 2015 Libuše Jahodová
Sportovní střelba
skeet
16.
Baku 2015
Sportovní střelba
10 m vzduchová pistole smíšený tým
17.
Baku 2015 Tereza Přibáňová
Sportovní střelba
25 m sportovní pistole
24.
Baku 2015 Petra Trdličková
Sportovní střelba
25 m sportovní pistole
11.
Baku 2015 Adéla Bruns
Sportovní střelba
sportovní malorážka 3 x 20
25.
Baku 2015 Nikola Šarounová
Sportovní střelba
sportovní malorážka 3 x 20
13.
Baku 2015 Ondřej Rozsypal
Sportovní střelba
libovolná malorážka vleže
26.
Baku 2015 Jindřich Dubový
Sportovní střelba
pistole 50 m
16.
Baku 2015
Sportovní střelba
skeet mix
6.
Nanking 2014 Tereza Přibáňová
Sportovní střelba
10 m vzduchová pistole smíšený tým (Kvalifikace)
20.
Londýn 2012 Václav Haman
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška
33.
Londýn 2012 Martin Strnad
Sportovní střelba
25 m rychlopalná pistole
9.
Londýn 2012 Martin Podhráský
Sportovní střelba
25 m rychlopalná pistole
7.
Londýn 2012 Jiří Lipták
Sportovní střelba
trap
18.
Londýn 2012 David Kostelecký
Sportovní střelba
trap
14.
Londýn 2012 Jakub Tomeček
Sportovní střelba
skeet
19.
Londýn 2012 Jan Sychra
Sportovní střelba
skeet
6.
Londýn 2012 Adéla Bruns
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška
31.
Londýn 2012 Kateřina Emmons
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška
4.
Londýn 2012 Lenka Marušková
Sportovní střelba
10 m vzduchová pistole
8.
Londýn 2012 Lenka Marušková
Sportovní střelba
25 m sportovní pistole
13.
Londýn 2012 Adéla Bruns
Sportovní střelba
sportovní malorážka 3 x 20
3
Londýn 2012 Kateřina Emmons
Sportovní střelba
sportovní malorážka 3 x 20
32.
Londýn 2012 Václav Haman
Sportovní střelba
libovolná malorážka 3 x 40
34.
Londýn 2012 Václav Haman
Sportovní střelba
libovolná malorážka vleže
41.
Singapur 2010 Petr Plecháč
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška
13.
Singapur 2010 Jindřich Dubový
Sportovní střelba
10 m vzduchová pistole
6.
Singapur 2010 Gabriela Etrichová
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška (Finále)
2
Singapur 2010 Šárka Jonáková
Sportovní střelba
10 m vzduchová pistole
11.
Peking 2008 Václav Haman
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška
13.
Peking 2008 Martin Strnad
Sportovní střelba
25 m rychlopalná pistole
16.
Peking 2008 Martin Podhráský
Sportovní střelba
25 m rychlopalná pistole
14.
Peking 2008 David Kostelecký
Sportovní střelba
trap
1
Peking 2008 Jan Sychra
Sportovní střelba
skeet
16.
Peking 2008 Kateřina Emmons
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška
1
Peking 2008 Pavla Kalná
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška
31.
Peking 2008 Michaela Musilová
Sportovní střelba
10 m vzduchová pistole
35.
Peking 2008 Lenka Marušková
Sportovní střelba
10 m vzduchová pistole
26.
Peking 2008 Michaela Musilová
Sportovní střelba
25 m sportovní pistole
34.
Peking 2008 Lenka Marušková
Sportovní střelba
25 m sportovní pistole
20.
Peking 2008 Kateřina Emmons
Sportovní střelba
sportovní malorážka 3 x 20
2
Peking 2008 Adéla Bruns
Sportovní střelba
sportovní malorážka 3 x 20
19.
Peking 2008 Martin Tenk
Sportovní střelba
libovolná pistole
36.
Peking 2008 Václav Haman
Sportovní střelba
libovolná malorážka 3 x 40
23.
Peking 2008 Tomáš Jeřábek
Sportovní střelba
libovolná malorážka vleže
46.
Peking 2008 Miroslav Varga
Sportovní střelba
libovolná malorážka vleže
29.
Atény 2004 Martin Tenk
Sportovní střelba
10 m vzduchová pistole
20.
Atény 2004 Jan Sychra
Sportovní střelba
skeet
9.
Atény 2004 Kateřina Emmons
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška
3
Atény 2004 Lenka Marušková
Sportovní střelba
10 m vzduchová pistole
16.
Atény 2004 Lenka Marušková
Sportovní střelba
25 m sportovní pistole
2
Atény 2004 Tomáš Caknakis
Sportovní střelba
běžící terč
17.
Atény 2004 Miroslav Januš
Sportovní střelba
běžící terč
15.
Atény 2004 Kateřina Emmons
Sportovní střelba
sportovní malorážka 3 x 20
27.
Atény 2004 Martin Tenk
Sportovní střelba
libovolná pistole
9.
Atény 2004 Václav Bečvář
Sportovní střelba
libovolná malorážka 3 x 40
31.
Atény 2004 Tomáš Jeřábek
Sportovní střelba
libovolná malorážka 3 x 40
24.
Atény 2004 Tomáš Jeřábek
Sportovní střelba
libovolná malorážka vleže
24.
Atény 2004 Václav Bečvář
Sportovní střelba
libovolná malorážka vleže
16.
Sydney 2000 Radim Novák
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška
43.
Sydney 2000 Václav Bečvář
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška
34.
Sydney 2000 Martin Tenk
Sportovní střelba
10 m vzduchová pistole
11.
Sydney 2000 Jiří Gach
Sportovní střelba
trap
32.
Sydney 2000 David Kostelecký
Sportovní střelba
trap
6.
Sydney 2000 Petr Málek
Sportovní střelba
skeet
2
Sydney 2000 Bronislav Bechyňský
Sportovní střelba
skeet
32.
Sydney 2000 Lucie Valová
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška
36.
Sydney 2000 Miroslav Januš
Sportovní střelba
běžící terč
8.
Sydney 2000 Lucie Valová
Sportovní střelba
sportovní malorážka 3 x 20
14.
Sydney 2000 Martin Tenk
Sportovní střelba
libovolná pistole
3
Sydney 2000 Václav Bečvář
Sportovní střelba
libovolná malorážka 3 x 40
15.
Sydney 2000 Radim Novák
Sportovní střelba
libovolná malorážka 3 x 40
15.
Sydney 2000 Radim Novák
Sportovní střelba
libovolná malorážka vleže
38.
Sydney 2000 Václav Bečvář
Sportovní střelba
libovolná malorážka vleže
5.
Sydney 2000 Jiří Gach
Sportovní střelba
dvojitý trap
16.
Atlanta 1996 Petr Kůrka
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška
11.
Atlanta 1996 Milan Bakeš
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška
8.
Atlanta 1996 Stanislav Jirkal
Sportovní střelba
10 m vzduchová pistole
39.
Atlanta 1996 Martin Tenk
Sportovní střelba
10 m vzduchová pistole
23.
Atlanta 1996 David Kostelecký
Sportovní střelba
trap
31.
Atlanta 1996 Pavel Kubec
Sportovní střelba
trap
13.
Atlanta 1996 Jiří Gach
Sportovní střelba
trap
9.
Atlanta 1996 Bronislav Bechyňský
Sportovní střelba
skeet
32.
Atlanta 1996 Leoš Hlaváček
Sportovní střelba
skeet
32.
Atlanta 1996 Jan Sychra
Sportovní střelba
skeet
15.
Atlanta 1996 Dagmar Bílková
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška
20.
Atlanta 1996 Marta Nedvědová
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška
6.
Atlanta 1996 Regina Kodymová-Jirkalová
Sportovní střelba
10 m vzduchová pistole
37.
Atlanta 1996 Regina Kodymová-Jirkalová
Sportovní střelba
25 m sportovní pistole
27.
Atlanta 1996 Miroslav Januš
Sportovní střelba
běžící terč
3
Atlanta 1996 Luboš Račanský
Sportovní střelba
běžící terč
13.
Atlanta 1996 Dagmar Bílková
Sportovní střelba
sportovní malorážka 3 x 20
22.
Atlanta 1996 Marta Nedvědová
Sportovní střelba
sportovní malorážka 3 x 20
12.
Atlanta 1996 Stanislav Jirkal
Sportovní střelba
libovolná pistole
15.
Atlanta 1996 Martin Tenk
Sportovní střelba
libovolná pistole
7.
Atlanta 1996 Milan Bakeš
Sportovní střelba
libovolná malorážka 3 x 40
18.
Atlanta 1996 Václav Bečvář
Sportovní střelba
libovolná malorážka 3 x 40
7.
Atlanta 1996 Václav Bečvář
Sportovní střelba
libovolná malorážka vleže
11.
Atlanta 1996 Milan Mach
Sportovní střelba
libovolná malorážka vleže
5.
Atlanta 1996 Jiří Gach
Sportovní střelba
dvojitý trap
19.
Barcelona 1992 Dalimil Nejezchleba
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška
21.
Barcelona 1992 Petr Kůrka
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška
13.
Barcelona 1992 Jindřich Skupa
Sportovní střelba
25 m rychlopalná pistole
13.
Barcelona 1992 Stanislav Jirkal
Sportovní střelba
10 m vzduchová pistole
10.
Barcelona 1992 Petr Hrdlička
Sportovní střelba
trap
1