Kompletní výsledky - Sportovní střelba

Olympiáda sportovec sport disciplína umístění
Tokio 2020 Petr Nymburský
Sportovní střelba
50 m libovolná malorážka, 3 pozice (Kvalifikace)
17.
Tokio 2020 Jiří Přívratský
Sportovní střelba
50 m libovolná malorážka, 3 pozice (Kvalifikace)
16.
Tokio 2020 David Hrčkulák
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška (Kvalifikace)
19.
Tokio 2020 Jiří Přívratský
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška (Kvalifikace)
14.
Tokio 2020 David Kostelecký
Sportovní střelba
trap (Finále)
2
Tokio 2020 Jiří Lipták
Sportovní střelba
trap (Finále)
1
Tokio 2020 Jakub Tomeček
Sportovní střelba
skeet (Kvalifikace)
7.
Tokio 2020 Nikola Šarounová
Sportovní střelba
50 m libovolná malorážka, 3 pozice (Rozřazovací kolo)
24.
Tokio 2020 Nikola Šarounová
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška (Kvalifikace)
41.
Tokio 2020 Barbora Šumová
Sportovní střelba
skeet (Kvalifikace)
14.
Tokio 2020
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška smíšený tým (Rozřazovací kolo)
25.
Minsk 2019 Filip Nepejchal
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška
3
Minsk 2019 Petr Nymburský
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška
10.
Minsk 2019 Martin Podhráský
Sportovní střelba
25 m rychlopalná pistole
9.
Minsk 2019 Martin Strnad
Sportovní střelba
25 m rychlopalná pistole
7.
Minsk 2019 Jindřich Dubový
Sportovní střelba
10 m vzduchová pistole
24.
Minsk 2019 David Kostelecký
Sportovní střelba
trap
1
Minsk 2019 Jiří Lipták
Sportovní střelba
trap
4.
Minsk 2019 Tomáš Nýdrle
Sportovní střelba
skeet
2
Minsk 2019 Jakub Tomeček
Sportovní střelba
skeet
11.
Minsk 2019 Nikola Šarounová
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška
3
Minsk 2019 Aneta Brabcová
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška
26.
Minsk 2019 Anna Dědová
Sportovní střelba
10 m vzduchová pistole
27.
Minsk 2019 Zina Hrdličková
Sportovní střelba
trap
29.
Minsk 2019 Kateřina Janečková
Sportovní střelba
trap
27.
Minsk 2019 Martina Skalická
Sportovní střelba
skeet
13.
Minsk 2019 Barbora Šumová
Sportovní střelba
skeet
12.
Minsk 2019
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška smíšený tým
3
Minsk 2019
Sportovní střelba
10m vzduchová pistole smíšený tým
20.
Minsk 2019
Sportovní střelba
trap smíšený tým
11.
Minsk 2019
Sportovní střelba
trap smíšený tým
8.
Minsk 2019 Anna Dědová
Sportovní střelba
sportovní pistole
20.
Minsk 2019 Renata Červenková
Sportovní střelba
sportovní pistole
10.
Minsk 2019 Petr Nymburský
Sportovní střelba
libovolná malorážka 3 x 40
25.
Minsk 2019 Filip Nepejchal
Sportovní střelba
libovolná malorážka 3 x 40
4.
Minsk 2019
Sportovní střelba
skeet mix
3
Minsk 2019
Sportovní střelba
skeet mix
13.
Minsk 2019 Nikola Šarounová
Sportovní střelba
sportovní malorážka 3 x 40
2
Minsk 2019 Aneta Brabcová
Sportovní střelba
sportovní malorážka 3 x 40
35.
Minsk 2019
Sportovní střelba
malorážka vleže mix
25.
Minsk 2019
Sportovní střelba
malorážka vleže mix
23.
Minsk 2019
Sportovní střelba
standardní pistole mix
4.
Buenos Aires 2018 Pavel Schejbal
Sportovní střelba
10 m vzduchová pistole
7.
Buenos Aires 2018 Pavel Schejbal
Sportovní střelba
10 m vzduchová pistole mezinárodní týmy (Čtvrtfinále)
10.
Rio 2016 Filip Nepejchal
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška
35.
Rio 2016 David Kostelecký
Sportovní střelba
trap
4.
Rio 2016 Adéla Bruns
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška
32.
Rio 2016 Nikola Šarounová
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška
18.
Rio 2016 Libuše Jahodová
Sportovní střelba
skeet
20.
Rio 2016 Nikola Šarounová
Sportovní střelba
sportovní malorážka 3 x 20
25.
Rio 2016 Adéla Bruns
Sportovní střelba
sportovní malorážka 3 x 20
7.
Rio 2016 Filip Nepejchal
Sportovní střelba
libovolná malorážka 3 x 40
21.
Rio 2016 Filip Nepejchal
Sportovní střelba
libovolná malorážka vleže
33.
Baku 2015 Martin Strnad
Sportovní střelba
25 m rychlopalná pistole
13.
Baku 2015 Martin Podhráský
Sportovní střelba
25 m rychlopalná pistole
8.
Baku 2015 Jindřich Dubový
Sportovní střelba
10 m vzduchová pistole
18.
Baku 2015 Jiří Lipták
Sportovní střelba
trap
22.
Baku 2015 David Kostelecký
Sportovní střelba
trap
17.
Baku 2015 Jakub Tomeček
Sportovní střelba
skeet
16.
Baku 2015 Jan Sychra
Sportovní střelba
skeet
5.
Baku 2015 Gabriela Etrichová
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška
15.
Baku 2015 Nikola Šarounová
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška
7.
Baku 2015 Tereza Přibáňová
Sportovní střelba
10 m vzduchová pistole
18.
Baku 2015 Libuše Jahodová
Sportovní střelba
skeet
16.
Baku 2015
Sportovní střelba
10m vzduchová pistole smíšený tým
17.
Baku 2015 Tereza Přibáňová
Sportovní střelba
sportovní pistole
24.
Baku 2015 Petra Trdličková
Sportovní střelba
sportovní pistole
11.
Baku 2015 Adéla Bruns
Sportovní střelba
sportovní malorážka 3 x 20
25.
Baku 2015 Nikola Šarounová
Sportovní střelba
sportovní malorážka 3 x 20
13.
Baku 2015 Ondřej Rozsypal
Sportovní střelba
libovolná malorážka vleže
26.
Baku 2015 Jindřich Dubový
Sportovní střelba
pistole 50 m
16.
Baku 2015
Sportovní střelba
skeet mix
6.
Nanking 2014 Tereza Přibáňová
Sportovní střelba
10m vzduchová pistole smíšený tým (Kvalifikace)
20.
Londýn 2012 Václav Haman
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška
33.
Londýn 2012 Martin Strnad
Sportovní střelba
25 m rychlopalná pistole
9.
Londýn 2012 Martin Podhráský
Sportovní střelba
25 m rychlopalná pistole
7.
Londýn 2012 Jiří Lipták
Sportovní střelba
trap
18.
Londýn 2012 David Kostelecký
Sportovní střelba
trap
14.
Londýn 2012 Jakub Tomeček
Sportovní střelba
skeet
19.
Londýn 2012 Jan Sychra
Sportovní střelba
skeet
6.
Londýn 2012 Adéla Bruns
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška
31.
Londýn 2012 Kateřina Emmons
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška
4.
Londýn 2012 Lenka Marušková
Sportovní střelba
10 m vzduchová pistole
8.
Londýn 2012 Lenka Marušková
Sportovní střelba
sportovní pistole
13.
Londýn 2012 Adéla Bruns
Sportovní střelba
sportovní malorážka 3 x 20
3
Londýn 2012 Kateřina Emmons
Sportovní střelba
sportovní malorážka 3 x 20
32.
Londýn 2012 Václav Haman
Sportovní střelba
libovolná malorážka 3 x 40
34.
Londýn 2012 Václav Haman
Sportovní střelba
libovolná malorážka vleže
41.
Singapur 2010 Petr Plecháč
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška
13.
Singapur 2010 Jindřich Dubový
Sportovní střelba
10 m vzduchová pistole
6.
Singapur 2010 Gabriela Etrichová
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška
2
Singapur 2010 Šárka Jonáková
Sportovní střelba
10 m vzduchová pistole
11.
Peking 2008 Václav Haman
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška
13.
Peking 2008 Martin Strnad
Sportovní střelba
25 m rychlopalná pistole
16.
Peking 2008 Martin Podhráský
Sportovní střelba
25 m rychlopalná pistole
14.
Peking 2008 David Kostelecký
Sportovní střelba
trap
1
Peking 2008 Jan Sychra
Sportovní střelba
skeet
16.
Peking 2008 Kateřina Emmons
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška
1
Peking 2008 Pavla Kalná
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška
31.
Peking 2008 Michaela Musilová
Sportovní střelba
10 m vzduchová pistole
35.
Peking 2008 Lenka Marušková
Sportovní střelba
10 m vzduchová pistole
26.
Peking 2008 Michaela Musilová
Sportovní střelba
sportovní pistole
34.
Peking 2008 Lenka Marušková
Sportovní střelba
sportovní pistole
20.
Peking 2008 Kateřina Emmons
Sportovní střelba
sportovní malorážka 3 x 20
2
Peking 2008 Adéla Bruns
Sportovní střelba
sportovní malorážka 3 x 20
19.
Peking 2008 Martin Tenk
Sportovní střelba
libovolná pistole
36.
Peking 2008 Václav Haman
Sportovní střelba
libovolná malorážka 3 x 40
23.
Peking 2008 Tomáš Jeřábek
Sportovní střelba
libovolná malorážka vleže
46.
Peking 2008 Miroslav Varga
Sportovní střelba
libovolná malorážka vleže
29.
Atény 2004 Martin Tenk
Sportovní střelba
10 m vzduchová pistole
20.
Atény 2004 Jan Sychra
Sportovní střelba
skeet
9.
Atény 2004 Kateřina Emmons
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška
3
Atény 2004 Lenka Marušková
Sportovní střelba
10 m vzduchová pistole
16.
Atény 2004 Lenka Marušková
Sportovní střelba
sportovní pistole
2
Atény 2004 Tomáš Caknakis
Sportovní střelba
běžící terč
17.
Atény 2004 Miroslav Januš
Sportovní střelba
běžící terč
15.
Atény 2004 Kateřina Emmons
Sportovní střelba
sportovní malorážka 3 x 20
27.
Atény 2004 Martin Tenk
Sportovní střelba
libovolná pistole
9.
Atény 2004 Václav Bečvář
Sportovní střelba
libovolná malorážka 3 x 40
31.
Atény 2004 Tomáš Jeřábek
Sportovní střelba
libovolná malorážka 3 x 40
24.
Atény 2004 Tomáš Jeřábek
Sportovní střelba
libovolná malorážka vleže
24.
Atény 2004 Václav Bečvář
Sportovní střelba
libovolná malorážka vleže
16.
Sydney 2000 Radim Novák
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška
43.
Sydney 2000 Václav Bečvář
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška
34.
Sydney 2000 Martin Tenk
Sportovní střelba
10 m vzduchová pistole
11.
Sydney 2000 Jiří Gach
Sportovní střelba
trap
32.
Sydney 2000 David Kostelecký
Sportovní střelba
trap
6.
Sydney 2000 Petr Málek
Sportovní střelba
skeet
2
Sydney 2000 Bronislav Bechyňský
Sportovní střelba
skeet
32.
Sydney 2000 Lucie Valová
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška
36.
Sydney 2000 Miroslav Januš
Sportovní střelba
běžící terč
8.
Sydney 2000 Lucie Valová
Sportovní střelba
sportovní malorážka 3 x 20
14.
Sydney 2000 Martin Tenk
Sportovní střelba
libovolná pistole
3
Sydney 2000 Radim Novák
Sportovní střelba
libovolná malorážka 3 x 40
15.
Sydney 2000 Václav Bečvář
Sportovní střelba
libovolná malorážka 3 x 40
15.
Sydney 2000 Radim Novák
Sportovní střelba
libovolná malorážka vleže
38.
Sydney 2000 Václav Bečvář
Sportovní střelba
libovolná malorážka vleže
5.
Sydney 2000 Jiří Gach
Sportovní střelba
dvojitý trap
16.
Atlanta 1996 Petr Kůrka
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška
11.
Atlanta 1996 Milan Bakeš
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška
8.
Atlanta 1996 Stanislav Jirkal
Sportovní střelba
10 m vzduchová pistole
39.
Atlanta 1996 Martin Tenk
Sportovní střelba
10 m vzduchová pistole
23.
Atlanta 1996 David Kostelecký
Sportovní střelba
trap
31.
Atlanta 1996 Pavel Kubec
Sportovní střelba
trap
13.
Atlanta 1996 Jiří Gach
Sportovní střelba
trap
9.
Atlanta 1996 Leoš Hlaváček
Sportovní střelba
skeet
32.
Atlanta 1996 Bronislav Bechyňský
Sportovní střelba
skeet
32.
Atlanta 1996 Jan Sychra
Sportovní střelba
skeet
15.
Atlanta 1996 Dagmar Bílková
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška
20.
Atlanta 1996 Marta Nedvědová
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška
6.
Atlanta 1996 Regina Kodymová-Jirkalová
Sportovní střelba
10 m vzduchová pistole
37.
Atlanta 1996 Regina Kodymová-Jirkalová
Sportovní střelba
sportovní pistole
27.
Atlanta 1996 Miroslav Januš
Sportovní střelba
běžící terč
3
Atlanta 1996 Luboš Račanský
Sportovní střelba
běžící terč
13.
Atlanta 1996 Dagmar Bílková
Sportovní střelba
sportovní malorážka 3 x 20
22.
Atlanta 1996 Marta Nedvědová
Sportovní střelba
sportovní malorážka 3 x 20
12.
Atlanta 1996 Stanislav Jirkal
Sportovní střelba
libovolná pistole
15.
Atlanta 1996 Martin Tenk
Sportovní střelba
libovolná pistole
7.
Atlanta 1996 Milan Bakeš
Sportovní střelba
libovolná malorážka 3 x 40
18.
Atlanta 1996 Václav Bečvář
Sportovní střelba
libovolná malorážka 3 x 40
7.
Atlanta 1996 Václav Bečvář
Sportovní střelba
libovolná malorážka vleže
11.
Atlanta 1996 Milan Mach
Sportovní střelba
libovolná malorážka vleže
5.
Atlanta 1996 Jiří Gach
Sportovní střelba
dvojitý trap
19.
Barcelona 1992 Dalimil Nejezchleba
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška
21.
Barcelona 1992 Petr Kůrka
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška
13.
Barcelona 1992 Jindřich Skupa
Sportovní střelba
25 m rychlopalná pistole
13.
Barcelona 1992 Stanislav Jirkal
Sportovní střelba
10 m vzduchová pistole
10.
Barcelona 1992 Petr Hrdlička
Sportovní střelba
trap
1
Barcelona 1992 Pavel Kubec
Sportovní střelba
trap
5.
Barcelona 1992 David Valter
Sportovní střelba
skeet
21.
Barcelona 1992 Leoš Hlaváček
Sportovní střelba
skeet
16.
Barcelona 1992 Luboš Adamec
Sportovní střelba
skeet
11.
Barcelona 1992 Lenka Koloušková
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška
17.
Barcelona 1992 Dagmar Bílková
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška
4.
Barcelona 1992 Regina Kodymová-Jirkalová
Sportovní střelba
10 m vzduchová pistole
47.
Barcelona 1992 Jindřiška Šimková
Sportovní střelba
10 m vzduchová pistole
24.
Barcelona 1992 Regina Kodymová-Jirkalová
Sportovní střelba
sportovní pistole
21.
Barcelona 1992 Jindřiška Šimková
Sportovní střelba
sportovní pistole
14.
Barcelona 1992 Luboš Račanský
Sportovní střelba
běžící terč
3
Barcelona 1992 Miroslav Januš
Sportovní střelba
běžící terč
9.
Barcelona 1992 Dagmar Bílková
Sportovní střelba
sportovní malorážka 3 x 20
24.
Barcelona 1992 Lenka Koloušková
Sportovní střelba
sportovní malorážka 3 x 20
9.
Barcelona 1992 Stanislav Jirkal
Sportovní střelba
libovolná pistole
22.
Barcelona 1992 Milan Bakeš
Sportovní střelba
libovolná malorážka 3 x 40
21.
Barcelona 1992 Petr Kůrka
Sportovní střelba
libovolná malorážka 3 x 40
11.
Barcelona 1992 Miroslav Varga
Sportovní střelba
libovolná malorážka vleže
31.
Barcelona 1992 Milan Bakeš
Sportovní střelba
libovolná malorážka vleže
31.
Soul 1988 Pavel Soukeník
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška
17.
Soul 1988 Petr Kůrka
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška
11.
Soul 1988 Břetislav Putna
Sportovní střelba
25 m rychlopalná pistole
26.
Soul 1988 Miroslav Růžička
Sportovní střelba
10 m vzduchová pistole
6.
Soul 1988 Miloslav Bednařík
Sportovní střelba
trap
2
Soul 1988 Luboš Adamec
Sportovní střelba
skeet
27.
Soul 1988 Petr Málek
Sportovní střelba
skeet
20.
Soul 1988 Leoš Hlaváček
Sportovní střelba
skeet
13.
Soul 1988 Dagmar Bílková
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška
30.
Soul 1988 Lenka Koloušková
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška
22.
Soul 1988 Yvonna Ježová
Sportovní střelba
10 m vzduchová pistole
27.
Soul 1988 Yvonna Ježová
Sportovní střelba
sportovní pistole
18.
Soul 1988 Luboš Račanský
Sportovní střelba
běžící terč
12.
Soul 1988 Ján Kermiet
Sportovní střelba
běžící terč
4.
Soul 1988 Lenka Koloušková
Sportovní střelba
sportovní malorážka 3 x 20
16.
Soul 1988 Dagmar Bílková
Sportovní střelba
sportovní malorážka 3 x 20
16.
Soul 1988 Miroslav Růžička
Sportovní střelba
libovolná pistole
16.
Soul 1988 Petr Kůrka
Sportovní střelba
libovolná malorážka 3 x 40
32.
Soul 1988 Pavel Soukeník
Sportovní střelba
libovolná malorážka 3 x 40
15.
Soul 1988 Miroslav Varga
Sportovní střelba
libovolná malorážka vleže
1
Soul 1988 Pavel Soukeník
Sportovní střelba
libovolná malorážka vleže
4.
Moskva 1980 Vladimír Hurt
Sportovní střelba
25 m rychlopalná pistole
26.
Moskva 1980 Josef Machan
Sportovní střelba
trap
11.
Moskva 1980 Josef Hojný
Sportovní střelba
trap
4.
Moskva 1980 Josef Panáček
Sportovní střelba
skeet
11.
Moskva 1980 Pavel Pulda
Sportovní střelba
skeet
4.
Moskva 1980 Jiří Bachroň
Sportovní střelba
běžící terč
18.
Moskva 1980 Bohumír Pokorný
Sportovní střelba
běžící terč
14.
Moskva 1980 Ivan Némethy
Sportovní střelba
libovolná pistole
13.
Moskva 1980 Adolf Jakeš
Sportovní střelba
libovolná malorážka 3 x 40
24.
Moskva 1980 Jaroslav Pekař
Sportovní střelba
libovolná malorážka 3 x 40
22.
Moskva 1980 Jiří Vogler
Sportovní střelba
libovolná malorážka vleže
32.
Moskva 1980 Adolf Jakeš
Sportovní střelba
libovolná malorážka vleže
20.
Montreal 1976 Vladimír Hyka
Sportovní střelba
25 m rychlopalná pistole
20.
Montreal 1976 Vladimír Hurt
Sportovní střelba
25 m rychlopalná pistole
12.
Montreal 1976 Josef Panáček
Sportovní střelba
skeet
1
Montreal 1976 Pavel Pulda
Sportovní střelba
skeet
14.
Montreal 1976 Miroslav Štefan
Sportovní střelba
libovolná pistole
35.
Montreal 1976 Ivan Némethy
Sportovní střelba
libovolná pistole
14.
Montreal 1976 Antonín Schwarz
Sportovní střelba
libovolná malorážka 3 x 40
27.
Montreal 1976 Karel Bulan
Sportovní střelba
libovolná malorážka 3 x 40
20.
Montreal 1976 Petr Kovařík
Sportovní střelba
libovolná malorážka 3 x 40
20.
Montreal 1976 Jiří Vogler
Sportovní střelba
libovolná malorážka vleže
12.
Mnichov 1972 Ladislav Falta
Sportovní střelba
25 m rychlopalná pistole
2
Mnichov 1972 Vladimír Hurt
Sportovní střelba
25 m rychlopalná pistole
9.
Mnichov 1972 Miroslav Štefan
Sportovní střelba
libovolná pistole
12.
Mnichov 1972 Hynek Hromada
Sportovní střelba
libovolná pistole
6.
Mnichov 1972 Karel Bulan
Sportovní střelba
libovolná malorážka 3 x 40
12.
Mnichov 1972 Petr Kovařík
Sportovní střelba
libovolná malorážka 3 x 40
4.
Mnichov 1972 Rudolf Pojer
Sportovní střelba
velkorážní terčovnice 3 x 40
14.
Mnichov 1972 Karel Bulan
Sportovní střelba
velkorážní terčovnice 3 x 40
5.
Mnichov 1972 Rudolf Pojer
Sportovní střelba
libovolná malorážka vleže
11.
Mnichov 1972 Jiří Vogler
Sportovní střelba
libovolná malorážka vleže
5.
Mexiko 1968 Ladislav Falta
Sportovní střelba
25 m rychlopalná pistole
10.
Mexiko 1968 Lubomír Nácovský
Sportovní střelba
25 m rychlopalná pistole
7.
Mexiko 1968 Jaroslav Veselý
Sportovní střelba
libovolná pistole
27.
Mexiko 1968 Hynek Hromada
Sportovní střelba
libovolná pistole
14.
Mexiko 1968 Jaroslav Navrátil
Sportovní střelba
libovolná malorážka 3 x 40
39.
Mexiko 1968 Jan Kůrka
Sportovní střelba
libovolná malorážka 3 x 40
29.
Mexiko 1968 Ondřej Šíma
Sportovní střelba
velkorážní terčovnice 3 x 40
18.
Mexiko 1968 Jan Kůrka
Sportovní střelba
velkorážní terčovnice 3 x 40
12.
Mexiko 1968 Jan Kůrka
Sportovní střelba
libovolná malorážka vleže
1
Mexiko 1968 Rudolf Pojer
Sportovní střelba
libovolná malorážka vleže
14.
Tokio 1964 Lubomír Nácovský
Sportovní střelba
25 m rychlopalná pistole
3
Tokio 1964 Ladislav Falta
Sportovní střelba
25 m rychlopalná pistole
9.
Tokio 1964 Vladimír Kudrna
Sportovní střelba
libovolná pistole
18.
Tokio 1964 Vladimír Stibořík
Sportovní střelba
libovolná malorážka 3 x 40
28.
Tokio 1964 Vladimír Stibořík
Sportovní střelba
velkorážní terčovnice 3 x 40
18.
Tokio 1964 Vladimír Stibořík
Sportovní střelba
libovolná malorážka vleže
30.
Řím 1960