Kompletní výsledky - Veslování

Olympiáda sportovec sport disciplína umístění
Tokio 2020 Jan Fleissner
Veslování
skif (1x) (Závod)
16.
Tokio 2020
Veslování
dvojskif (2x) (Závod)
16.
Tokio 2020
Veslování
dvojskif lehkých vah (2x) (Finále A)
4.
Tokio 2020
Veslování
dvojskif (2x) (Závod)
10.
Buenos Aires 2018 Gabriel Mahler
Veslování
skif (1x)
8.
Buenos Aires 2018
Veslování
dvojka bez kormidelníka (2-)
2
Rio 2016 Ondřej Synek
Veslování
skif (1x)
3
Rio 2016
Veslování
dvojka bez kormidelníka (2-)
7.
Rio 2016 Miroslava Topinková Knapková
Veslování
skif (1x)
7.
Rio 2016
Veslování
dvojskif (2x)
10.
Rio 2016
Veslování
čtyřka bez kormidelníka lehkých vah
12.
Nanking 2014
Veslování
dvojka bez kormidelníka (2-)
2
Nanking 2014 Anna Žabová
Veslování
skif (1x)
10.
Londýn 2012 Ondřej Synek
Veslování
skif (1x)
2
Londýn 2012
Veslování
čtyřka bez kormidelníka (4-)
13.
Londýn 2012 Miroslava Topinková Knapková
Veslování
skif (1x)
1
Londýn 2012
Veslování
dvojskif (2x)
7.
Londýn 2012
Veslování
čtyřka bez kormidelníka lehkých vah
11.
Singapur 2010 Martin Slavík
Veslování
skif (1x)
16.
Singapur 2010 Kristýna Fleissnerová
Veslování
skif (1x)
9.
Singapur 2010 Martin Slavík
Veslování
mix štafeta - mezinárodní
3
Singapur 2010 Kristýna Fleissnerová
Veslování
mix štafeta - mezinárodní
2
Peking 2008 Ondřej Synek
Veslování
skif (1x)
2
Peking 2008
Veslování
dvojka bez kormidelníka (2-)
8.
Peking 2008
Veslování
čtyřka bez kormidelníka (4-)
5.
Peking 2008
Veslování
párová čtyřka (4x)
10.
Peking 2008 Miroslava Topinková Knapková
Veslování
skif (1x)
5.
Peking 2008
Veslování
dvojskif (2x)
6.
Atény 2004 Václav Chalupa
Veslování
skif (1x)
5.
Atény 2004
Veslování
dvojka bez kormidelníka (2-)
13.
Atény 2004
Veslování
dvojskif (2x)
5.
Atény 2004
Veslování
čtyřka bez kormidelníka (4-)
8.
Atény 2004
Veslování
párová čtyřka (4x)
2
Atény 2004
Veslování
dvojskif lehkých vah (2x)
9.
Atény 2004 Miroslava Topinková Knapková
Veslování
skif (1x)
4.
Sydney 2000 Václav Chalupa
Veslování
skif (1x)
11.
Atlanta 1996 Václav Chalupa
Veslování
skif (1x)
5.
Atlanta 1996
Veslování
dvojskif lehkých vah (2x)
13.
Atlanta 1996
Veslování
dvojka bez kormidelníka (2-)
9.
Barcelona 1992 Václav Chalupa
Veslování
skif (1x)
2
Barcelona 1992
Veslování
osma (8+)
12.
Barcelona 1992
Veslování
párová čtyřka (4x)
6.
Barcelona 1992
Veslování
osma (8+)
8.
Barcelona 1992
Veslování
dvojka s kormidelníkem
opravné jízdy
Barcelona 1992
Veslování
čtyřka s kormidelníkem
10.
Soul 1988
Veslování
párová čtyřka (4x)
11.
Soul 1988 Michaela Loukotová
Veslování
skif (1x)
12.
Soul 1988
Veslování
párová čtyřka (4x)
5.
Soul 1988
Veslování
dvojka s kormidelníkem
7.
Soul 1988
Veslování
čtyřka s kormidelníkem
8.
Moskva 1980 Vladek Lacina
Veslování
skif (1x)
4.
Moskva 1980
Veslování
dvojka bez kormidelníka (2-)
5.
Moskva 1980
Veslování
dvojskif (2x)
3
Moskva 1980
Veslování
čtyřka bez kormidelníka (4-)
4.
Moskva 1980
Veslování
osma (8+)
4.
Moskva 1980
Veslování
dvojka s kormidelníkem
6.
Moskva 1980
Veslování
čtyřka s kormidelníkem
9.
Montreal 1976
Veslování
dvojka bez kormidelníka (2-)
6.
Montreal 1976
Veslování
dvojskif (2x)
10.
Montreal 1976
Veslování
párová čtyřka (4x)
3
Montreal 1976
Veslování
osma (8+)
6.
Montreal 1976
Veslování
dvojka bez kormidelníka (2-)
9.
Montreal 1976
Veslování
dvojskif (2x)
8.
Montreal 1976
Veslování
párová čtyřka (4x)
5.
Montreal 1976
Veslování
dvojka s kormidelníkem
3
Montreal 1976
Veslování
čtyřka s kormidelníkem
4.
Mnichov 1972 Jaroslav Hellebrand
Veslování
skif (1x)
12.
Mnichov 1972
Veslování
dvojka bez kormidelníka (2-)
4.
Mnichov 1972
Veslování
dvojskif (2x)
6.
Mnichov 1972
Veslování
osma (8+)
10.
Mnichov 1972
Veslování
dvojka s kormidelníkem
2
Mnichov 1972
Veslování
čtyřka s kormidelníkem
3
Mexiko 1968 Václav Kozák
Veslování
skif (1x)
9.
Mexiko 1968
Veslování
dvojskif (2x)
12.
Mexiko 1968
Veslování
osma (8+)
5.
Mexiko 1968
Veslování
dvojka s kormidelníkem
opravné jízdy
Tokio 1964 Václav Kozák
Veslování
skif (1x)
opravné jízdy
Tokio 1964
Veslování
dvojskif (2x)
3
Tokio 1964
Veslování
osma (8+)
3
Tokio 1964
Veslování
dvojka s kormidelníkem
5.
Tokio 1964
Veslování
čtyřka s kormidelníkem
opravné jízdy
Řím 1960
Veslování
dvojskif (2x)
1
Řím 1960
Veslování
čtyřka bez kormidelníka (4-)
4.
Řím 1960
Veslování
osma (8+)
3
Řím 1960
Veslování
dvojka s kormidelníkem
opravné jízdy
Řím 1960
Veslování
čtyřka s kormidelníkem
semifinále
Melbourne 1956
Veslování
dvojskif (2x)
opravné jízdy
Melbourne 1956
Veslování
osma (8+)
semifinále
Helsinky 1952 František Reich
Veslování
skif (1x)
semifinále
Helsinky 1952
Veslování
dvojskif (2x)
5.
Helsinky 1952
Veslování
čtyřka s kormidelníkem
1
Londýn 1948
Veslování
čtyřka bez kormidelníka (4-)
opravné jízdy
Berlín 1936 Jiří Zavřel
Veslování
skif (1x)
opravné jízdy
Berlín 1936
Veslování
dvojskif (2x)
semifinále
Berlín 1936
Veslování
osma (8+)
semifinále
Berlín 1936
Veslování
čtyřka s kormidelníkem
semifinále
Amsterdam 1928 Josef Straka st.
Veslování
skif (1x)
6.
Antverpy 1920 Gustav Zinke
Veslování
skif (1x)
rozjížďka
Antverpy 1920
Veslování
osma (8+)
rozjížďka
Antverpy 1920
Veslování
čtyřka s kormidelníkem
rozjížďka
Stockholm 1912 Ivan Schweizer
Veslování
skif (1x)
rozjížďka
Stockholm 1912 Jan Šourek
Veslování
skif (1x)
rozjížďka