Kompletní výsledky - Sportovní gymnastika

Olympiáda sportovec sport disciplína umístění
Tokio 2020 David Jessen
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců (Kvalifikace)
57.
Tokio 2020 Aneta Holasová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců (Kvalifikace)
73.
Baku 2019 Dan Němeček
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
71.
Baku 2019 Jonáš Běhal
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
62.
Baku 2019 Vojtěch Šácha
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
36.
Baku 2019 Dan Němeček
Sportovní gymnastika
prostná
78.
Baku 2019 Jonáš Běhal
Sportovní gymnastika
prostná
62.
Baku 2019 Vojtěch Šácha
Sportovní gymnastika
prostná
50.
Baku 2019 Jonáš Běhal
Sportovní gymnastika
kůň na šíř
62.
Baku 2019 Dan Němeček
Sportovní gymnastika
kůň na šíř
55.
Baku 2019 Vojtěch Šácha
Sportovní gymnastika
kůň na šíř
27.
Baku 2019 Dan Němeček
Sportovní gymnastika
kruhy
73.
Baku 2019 Jonáš Běhal
Sportovní gymnastika
kruhy
60.
Baku 2019 Vojtěch Šácha
Sportovní gymnastika
kruhy
46.
Baku 2019 Dan Němeček
Sportovní gymnastika
přeskok
78.
Baku 2019 Jonáš Běhal
Sportovní gymnastika
přeskok
66.
Baku 2019 Vojtěch Šácha
Sportovní gymnastika
přeskok
64.
Baku 2019 Dan Němeček
Sportovní gymnastika
bradla
70.
Baku 2019 Jonáš Běhal
Sportovní gymnastika
bradla
44.
Baku 2019 Vojtěch Šácha
Sportovní gymnastika
bradla
37.
Baku 2019 Jonáš Běhal
Sportovní gymnastika
hrazda
56.
Baku 2019 Dan Němeček
Sportovní gymnastika
hrazda
53.
Baku 2019 Vojtěch Šácha
Sportovní gymnastika
hrazda
22.
Baku 2019 Lucie Trnková
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
56.
Baku 2019 Natálie Brabcová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
51.
Baku 2019 Daniela Hálová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
50.
Baku 2019 Natálie Brabcová
Sportovní gymnastika
prostná
73.
Baku 2019 Daniela Hálová
Sportovní gymnastika
prostná
60.
Baku 2019 Lucie Trnková
Sportovní gymnastika
prostná
58.
Baku 2019 Natálie Brabcová
Sportovní gymnastika
přeskok
52.
Baku 2019 Lucie Trnková
Sportovní gymnastika
přeskok
49.
Baku 2019 Daniela Hálová
Sportovní gymnastika
přeskok
41.
Baku 2019 Daniela Hálová
Sportovní gymnastika
kladina
57.
Baku 2019 Lucie Trnková
Sportovní gymnastika
kladina
51.
Baku 2019 Natálie Brabcová
Sportovní gymnastika
kladina
24.
Baku 2019 Natálie Brabcová
Sportovní gymnastika
bradla
60.
Baku 2019 Lucie Trnková
Sportovní gymnastika
bradla
59.
Baku 2019 Daniela Hálová
Sportovní gymnastika
bradla
50.
Minsk 2019 Dominika Ponížilová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
18.
Minsk 2019 Aneta Holasová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
10.
Minsk 2019 Aneta Holasová
Sportovní gymnastika
prostná
2
Buenos Aires 2018 Ondřej Kalný
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
DNS
Buenos Aires 2018 Ondřej Kalný
Sportovní gymnastika
prostná
DNS
Buenos Aires 2018 Ondřej Kalný
Sportovní gymnastika
kůň na šíř
DNS
Buenos Aires 2018 Ondřej Kalný
Sportovní gymnastika
kruhy
DNS
Buenos Aires 2018 Ondřej Kalný
Sportovní gymnastika
přeskok
DNS
Buenos Aires 2018 Ondřej Kalný
Sportovní gymnastika
bradla
DNS
Buenos Aires 2018 Ondřej Kalný
Sportovní gymnastika
hrazda
DNS
Buenos Aires 2018 Ondřej Kalný
Sportovní gymnastika
multigymnastická týmová soutěž (Závod)
8.
Győr 2017
Sportovní gymnastika
soutěž družstev (Kvalifikace)
16.
Győr 2017 Daniel Ponížil
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců (Kvalifikace)
19.
Győr 2017 Martin Fiala
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců (Kvalifikace)
63.
Győr 2017 Ondřej Kalný
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců (Kvalifikace)
53.
Győr 2017 Martin Fiala
Sportovní gymnastika
prostná
62.
Győr 2017 Ondřej Kalný
Sportovní gymnastika
prostná
39.
Győr 2017 Daniel Ponížil
Sportovní gymnastika
prostná
38.
Győr 2017 Martin Fiala
Sportovní gymnastika
kůň na šíř
68.
Győr 2017 Ondřej Kalný
Sportovní gymnastika
kůň na šíř
59.
Győr 2017 Daniel Ponížil
Sportovní gymnastika
kůň na šíř
44.
Győr 2017 Martin Fiala
Sportovní gymnastika
kruhy
65.
Győr 2017 Ondřej Kalný
Sportovní gymnastika
kruhy
58.
Győr 2017 Daniel Ponížil
Sportovní gymnastika
kruhy
23.
Győr 2017 Martin Fiala
Sportovní gymnastika
přeskok
68.
Győr 2017 Daniel Ponížil
Sportovní gymnastika
přeskok
5.
Győr 2017 Ondřej Kalný
Sportovní gymnastika
přeskok
4.
Győr 2017 Martin Fiala
Sportovní gymnastika
bradla
61.
Győr 2017 Ondřej Kalný
Sportovní gymnastika
bradla
54.
Győr 2017 Daniel Ponížil
Sportovní gymnastika
bradla
27.
Győr 2017 Ondřej Kalný
Sportovní gymnastika
hrazda
72.
Győr 2017 Daniel Ponížil
Sportovní gymnastika
hrazda
50.
Győr 2017 Martin Fiala
Sportovní gymnastika
hrazda
40.
Győr 2017 Kristýna Brabcová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců (Kvalifikace)
59.
Győr 2017 Dominka Ponížilová
Sportovní gymnastika
přeskok
5.
Győr 2017
Sportovní gymnastika
víceboj družstev (Kvalifikace)
16.
Győr 2017 Sabina Hálová
Sportovní gymnastika
víceboj družstev (Kvalifikace)
56.
Rio 2016 David Jessen
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
47.
Tbilisi 2015 Jakub Švehlík
Sportovní gymnastika
prostná
62.
Tbilisi 2015 Martin Ďásek
Sportovní gymnastika
prostná
53.
Tbilisi 2015 František Černý
Sportovní gymnastika
prostná
45.
Tbilisi 2015 Martin Ďásek
Sportovní gymnastika
kůň na šíř
65.
Tbilisi 2015 František Černý
Sportovní gymnastika
kůň na šíř
58.
Tbilisi 2015 Jakub Švehlík
Sportovní gymnastika
kůň na šíř
56.
Tbilisi 2015 Martin Ďásek
Sportovní gymnastika
kruhy
77.
Tbilisi 2015 František Černý
Sportovní gymnastika
kruhy
66.
Tbilisi 2015 Jakub Švehlík
Sportovní gymnastika
kruhy
61.
Tbilisi 2015 Martin Ďásek
Sportovní gymnastika
přeskok
76.
Tbilisi 2015 Jakub Švehlík
Sportovní gymnastika
přeskok
50.
Tbilisi 2015 František Černý
Sportovní gymnastika
přeskok
46.
Tbilisi 2015 Jakub Švehlík
Sportovní gymnastika
bradla
74.
Tbilisi 2015 Martin Ďásek
Sportovní gymnastika
bradla
49.
Tbilisi 2015 František Černý
Sportovní gymnastika
bradla
43.
Tbilisi 2015 Martin Ďásek
Sportovní gymnastika
hrazda
68.
Tbilisi 2015 František Černý
Sportovní gymnastika
hrazda
46.
Tbilisi 2015 Jakub Švehlík
Sportovní gymnastika
hrazda
36.
Tbilisi 2015 Aneta Holasová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců (Finále)
19.
Tbilisi 2015 Lucie Jiříková
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců (Kvalifikace)
46.
Tbilisi 2015 Vendula Měrková
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců (Kvalifikace)
40.
Tbilisi 2015 Martin Ďásek
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
72.
Tbilisi 2015 Jakub Švehlík
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
59.
Tbilisi 2015 František Černý
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
52.
Tbilisi 2015 Lucie Jiříková
Sportovní gymnastika
prostná (Kvalifikace)
58.
Tbilisi 2015 Vendula Měrková
Sportovní gymnastika
prostná (Kvalifikace)
32.
Tbilisi 2015 Aneta Holasová
Sportovní gymnastika
prostná (Kvalifikace)
24.
Tbilisi 2015 Aneta Holasová
Sportovní gymnastika
přeskok (Finále)
16.
Tbilisi 2015 Vendula Měrková
Sportovní gymnastika
přeskok (Kvalifikace)
58.
Tbilisi 2015 Lucie Jiříková
Sportovní gymnastika
přeskok (Kvalifikace)
39.
Tbilisi 2015 Lucie Jiříková
Sportovní gymnastika
kladina (Kvalifikace)
67.
Tbilisi 2015 Vendula Měrková
Sportovní gymnastika
kladina (Kvalifikace)
28.
Tbilisi 2015 Aneta Holasová
Sportovní gymnastika
kladina (Kvalifikace)
14.
Tbilisi 2015 Vendula Měrková
Sportovní gymnastika
bradla (Kvalifikace)
53.
Tbilisi 2015 Lucie Jiříková
Sportovní gymnastika
bradla (Kvalifikace)
35.
Tbilisi 2015 Aneta Holasová
Sportovní gymnastika
bradla (Kvalifikace)
33.
Tbilisi 2015
Sportovní gymnastika
tým dívky (Kvalifikace)
12.
Tbilisi 2015
Sportovní gymnastika
tým chlapci
21.
Baku 2015
Sportovní gymnastika
soutěž družstev
22.
Baku 2015 Daniel Radovesnický
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
55.
Baku 2015 David Jessen
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
40.
Baku 2015 Martin Konečný
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
nedokončil
Baku 2015 Anna-Mária Kányai
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
43.
Baku 2015 Veronika Cenková
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
41.
Baku 2015 Petra Fialová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
nedokončila
Baku 2015
Sportovní gymnastika
víceboj družstev
17.
Nanking 2014 Veronika Cenková
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
14.
Londýn 2012 Martin Konečný
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
34.
Londýn 2012 Kristýna Pálešová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
46.
Peking 2008 Martin Konečný
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
93.
Peking 2008 Kristýna Pálešová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
21.
Atény 2004 Jana Komrsková
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
32.
Sydney 2000 Kateřina Marešová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
63.
Sydney 2000 Jana Komrsková
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
29.
Atlanta 1996 Jiří Fiřt
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
58.
Atlanta 1996 Gabriela Krčmářová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
67.
Barcelona 1992 Arnold Bugár
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
kvalifikace
Barcelona 1992 Martin Modlitba
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
kvalifikace
Barcelona 1992 Pavla Kinclová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
24.
Barcelona 1992 Iveta Kopecká
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
kvalifikace
Barcelona 1992 Daniela Bártová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
kvalifikace
Soul 1988 Hana Říčná
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
29.
Soul 1988 Alena Dřevjaná
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
26.
Soul 1988 Iveta Kopecká
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
17.
Soul 1988 Jana Vejrková
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
kvalifikace
Soul 1988 Martina Velíšková
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
kvalifikace
Soul 1988 Ivona Krmelová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
kvalifikace
Soul 1988
Sportovní gymnastika
víceboj družstev
7.
Soul 1988 Iveta Kopecká
Sportovní gymnastika
bradla
6.
Moskva 1980
Sportovní gymnastika
soutěž družstev
6.
Moskva 1980 Jan Zoulík
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
25.
Moskva 1980 Rudolf Babiak
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
21.
Moskva 1980 Jiří Tabák
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
8.
Moskva 1980 Jozef Konečný
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
kvalifikace
Moskva 1980 Jan Migdau
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
kvalifikace
Moskva 1980 Miloslav Kučeřík
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
kvalifikace
Moskva 1980 Jiří Tabák
Sportovní gymnastika
prostná
4.
Moskva 1980 Jiří Tabák
Sportovní gymnastika
kruhy
3
Moskva 1980 Jiří Tabák
Sportovní gymnastika
přeskok
6.
Moskva 1980 Eva Marečková
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
12.
Moskva 1980 Jana Labáková
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
11.
Moskva 1980 Radka Zemanová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
10.
Moskva 1980 Dana Brýdlová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
kvalifikace
Moskva 1980 Katarína Šarišská
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
kvalifikace
Moskva 1980 Anita Šauerová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
kvalifikace
Moskva 1980 Jana Labáková
Sportovní gymnastika
prostná
6.
Moskva 1980 Radka Zemanová
Sportovní gymnastika
kladina
5.
Moskva 1980
Sportovní gymnastika
víceboj družstev
4.
Montreal 1976
Sportovní gymnastika
soutěž družstev
9.
Montreal 1976 Miloslav Netušil
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
25.
Montreal 1976 Jiří Tabák
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
20.
Montreal 1976 Gustav Tannenberger
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
18.
Montreal 1976 Dimitrios Janulidis
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
kvalifikace
Montreal 1976 Jan Zoulík
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
kvalifikace
Montreal 1976 Vladislav Nehasil
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
kvalifikace
Montreal 1976 Miloslav Netušil
Sportovní gymnastika
bradla
5.
Montreal 1976 Ingrid Holkovičová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
16.
Montreal 1976 Jana Knopová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
15.
Montreal 1976 Anna Pohludková
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
10.
Montreal 1976 Alena Černáková
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
kvalifikace
Montreal 1976 Eva Pořádková
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
kvalifikace
Montreal 1976 Drahomíra Smolíková
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
kvalifikace
Montreal 1976 Anna Pohludková
Sportovní gymnastika
prostná
4.
Montreal 1976
Sportovní gymnastika
víceboj družstev
5.
Mnichov 1972
Sportovní gymnastika
soutěž družstev
9.
Mnichov 1972 Jiří Fejtek
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
36.
Mnichov 1972 Zdenka Bujnáčková
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
29.
Mnichov 1972 Zdena Dorňáková
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
27.
Mnichov 1972 Soňa Brázdová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
24.
Mnichov 1972 Bohumil Mudřík
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
kvalifikace
Mnichov 1972 Miloslav Netušil
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
kvalifikace
Mnichov 1972 Pavel Stanovský
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
kvalifikace
Mnichov 1972 Vladislav Nehasil
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
kvalifikace
Mnichov 1972 Marcela Váchová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
kvalifikace
Mnichov 1972 Ladislav Morava
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
kvalifikace
Mnichov 1972 Hana Lišková
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
32.
Mnichov 1972 Marianna Némethová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
18.
Mnichov 1972
Sportovní gymnastika
víceboj družstev
5.
Mexiko 1968
Sportovní gymnastika
soutěž družstev
4.
Mexiko 1968 Václav Skoumal
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
38.
Mexiko 1968 Miloslav Netušil
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
37.
Mexiko 1968 Bohumil Mudřík
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
28.
Mexiko 1968 František Bočko
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
22.
Mexiko 1968 Jiří Fejtek
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
20.
Mexiko 1968 Václav Kubička
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
19.
Mexiko 1968 Václav Kubička
Sportovní gymnastika
bradla
6.
Mexiko 1968 Věra Čáslavská
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
1
Mexiko 1968 Jána Kubičková
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
15.
Mexiko 1968 Hana Lišková
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
11.
Mexiko 1968 Marianna Némethová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
9.
Mexiko 1968 Miroslava Denková
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
9.
Mexiko 1968 Bohumila Řešátková
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
7.
Mexiko 1968 Věra Čáslavská
Sportovní gymnastika
prostná
1
Mexiko 1968 Bohumila Řešátková
Sportovní gymnastika
prostná
5.
Mexiko 1968 Věra Čáslavská
Sportovní gymnastika
přeskok
1
Mexiko 1968 Miroslava Denková
Sportovní gymnastika
přeskok
6.
Mexiko 1968 Marianna Némethová
Sportovní gymnastika
přeskok
4.
Mexiko 1968 Věra Čáslavská
Sportovní gymnastika
kladina
2
Mexiko 1968
Sportovní gymnastika
víceboj družstev
2
Mexiko 1968 Věra Čáslavská
Sportovní gymnastika
bradla
1
Mexiko 1968 Miroslava Denková
Sportovní gymnastika
bradla
6.
Mexiko 1968 Bohumila Řešátková
Sportovní gymnastika
bradla
4.
Tokio 1964
Sportovní gymnastika
soutěž družstev
6.
Tokio 1964 Pavel Gajdoš
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
106.
Tokio 1964 Karel Klečka
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
52.
Tokio 1964 Přemysl Krbec
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
45.
Tokio 1964 Václav Kubička
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
44.
Tokio 1964 Ladislav Pazdera
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
42.
Tokio 1964 Bohumil Mudřík
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
30.
Tokio 1964 Hana Růžičková
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
5.
Tokio 1964 Věra Čáslavská
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
1
Tokio 1964 Jána Kubičková
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
23.
Tokio 1964 Marianna Némethová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
22.
Tokio 1964 Adolfína Tačová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
16.
Tokio 1964 Jaroslava Šímová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
11.
Tokio 1964 Věra Čáslavská
Sportovní gymnastika
prostná
6.
Tokio 1964 Věra Čáslavská
Sportovní gymnastika
přeskok
1
Tokio 1964 Věra Čáslavská
Sportovní gymnastika
kladina
1
Tokio 1964
Sportovní gymnastika
víceboj družstev
2
Tokio 1964 Hana Růžičková
Sportovní gymnastika
kladina
5.
Tokio 1964 Věra Čáslavská
Sportovní gymnastika
bradla
5.
Řím 1960
Sportovní gymnastika
soutěž družstev
4.
Řím 1960 Ladislav Pazdera
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
54.
Řím 1960 Hana Růžičková
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
33.
Řím 1960 Josef Trmal
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
33.
Řím 1960 Pavel Gajdoš