Kompletní výsledky - Rychlostní kanoistika

Olympiáda sportovec sport disciplína umístění
Paříž 2024 Josef Dostál
Rychlostní kanoistika
K1 1000 m
Kvalifikován
Paříž 2024 Martin Fuksa
Rychlostní kanoistika
C1 1000 m
Kvalifikován
Paříž 2024 Anežka Paloudová
Rychlostní kanoistika
K1 500 m
Kvalifikována
Paříž 2024
Rychlostní kanoistika
K2 500 m
Kvalifikován
Paříž 2024
Rychlostní kanoistika
C2 500 m
Kvalifikován
Krakov 2023 Jakub Zavřel
Rychlostní kanoistika
K1 200 m (Závod)
14.
Krakov 2023
Rychlostní kanoistika
K4 500 m (Finále)
7.
Krakov 2023 Adéla Házová
Rychlostní kanoistika
K1 200 m (Závod)
11.
Krakov 2023 Anežka Paloudová
Rychlostní kanoistika
K1 500 m (Finále)
7.
Krakov 2023
Rychlostní kanoistika
K2 500 m (Závod)
14.
Krakov 2023
Rychlostní kanoistika
K4 500 m (Finále)
9.
Krakov 2023 Denisa Řáhová
Rychlostní kanoistika
C1 200 m (Závod)
11.
Krakov 2023
Rychlostní kanoistika
C2 500 m (Finále)
9.
Krakov 2023 Petr Fuksa
Rychlostní kanoistika
C1 200m (Závod)
11.
Krakov 2023 Martin Fuksa
Rychlostní kanoistika
C1 500 m (Finále)
1
Krakov 2023 Jakub Špicar
Rychlostní kanoistika
K1 500 m (Finále)
5.
Krakov 2023
Rychlostní kanoistika
K2 500 m (Semifinále)
9.
Krakov 2023
Rychlostní kanoistika
C2 500 m (Finále)
5.
Krakov 2023 Martina Malíková
Rychlostní kanoistika
C1 500 m (Finále)
7.
Krakov 2023
Rychlostní kanoistika
C2 200 m mix (Finále)
8.
Krakov 2023
Rychlostní kanoistika
C2 200 m mix
Nominován
Birmingham 2022 Petr Mojžíšek
Rychlostní kanoistika
K1, krátký závod (Finále)
14.
Birmingham 2022 Kateřina Mílová
Rychlostní kanoistika
K1, krátký závod (Finále)
10.
Birmingham 2022 Petr Mojžíšek
Rychlostní kanoistika
K1, maraton (Finále)
14.
Birmingham 2022 Kateřina Mílová
Rychlostní kanoistika
K1, maraton (Finále)
8.
Tokio 2020 Josef Dostál
Rychlostní kanoistika
K1 1000 m (Finále A)
5.
Tokio 2020
Rychlostní kanoistika
K2 1000 m (Finále)
3
Tokio 2020 Martin Fuksa
Rychlostní kanoistika
C1 1000 m (Finále)
5.
Tokio 2020 Petr Fuksa
Rychlostní kanoistika
C1 1000 m (Závod)
26.
Tokio 2020
Rychlostní kanoistika
C2 1000 m (Závod)
10.
Minsk 2019 Jakub Zavřel
Rychlostní kanoistika
K1 200 m
16.
Minsk 2019 Jakub Špicar
Rychlostní kanoistika
K1 1000 m
12.
Minsk 2019 Martin Fuksa
Rychlostní kanoistika
C1 1000 m
9.
Minsk 2019
Rychlostní kanoistika
C2 1000 m
6.
Minsk 2019 Anežka Paloudová
Rychlostní kanoistika
K1 200 m
semifinále
Minsk 2019 Anna Kožíšková
Rychlostní kanoistika
K1 500 m
18.
Minsk 2019
Rychlostní kanoistika
K2 500 m
semifinále
Minsk 2019 Jana Zetek
Rychlostní kanoistika
C1 200 m
semifinále
Minsk 2019 Martin Fuksa
Rychlostní kanoistika
C1 200m
semifinále
Minsk 2019 Anna Kožíšková
Rychlostní kanoistika
K1 5000 m
13.
Minsk 2019 Jakub Zavřel
Rychlostní kanoistika
K1 5000 m
20.
Minsk 2019
Rychlostní kanoistika
K2 200 m
semifinále
Buenos Aires 2018 Jiří Minařík
Rychlostní kanoistika
C1 sprint (O 3. místo)
3
Buenos Aires 2018 Jiří Minařík
Rychlostní kanoistika
C1 (startovní skok)
12.
Buenos Aires 2018 Adéla Házová
Rychlostní kanoistika
K1 (startovní skok)
17.
Buenos Aires 2018 Tomáš Hradil
Rychlostní kanoistika
K1 (startovní skok)
12.
Buenos Aires 2018 Adéla Házová
Rychlostní kanoistika
K1 sprint
7.
Buenos Aires 2018 Tomáš Hradil
Rychlostní kanoistika
K1 sprint
8.
Győr 2017 Jakub Kučera
Rychlostní kanoistika
K1 200 m
7.
Győr 2017
Rychlostní kanoistika
K2 500 m (Finále)
3
Győr 2017 Denisa Řáhová
Rychlostní kanoistika
C1 200 m
8.
Győr 2017 Jiří Minařík
Rychlostní kanoistika
C1 200m
8.
Győr 2017 Jiří Minařík
Rychlostní kanoistika
C1 500 m (Finále)
3
Győr 2017 Josef Záhora
Rychlostní kanoistika
K1 500 m
12.
Győr 2017
Rychlostní kanoistika
K2 200 m (Finále)
3
Győr 2017 Denisa Řáhová
Rychlostní kanoistika
C1 500 m
8.
Győr 2017
Rychlostní kanoistika
C2 200 m mix
5.
Győr 2017
Rychlostní kanoistika
C2 500 m mix (Finále)
3
Győr 2017
Rychlostní kanoistika
K4 - 200m mix
9.
Győr 2017
Rychlostní kanoistika
K4 - 500m mix
11.
Rio 2016 Filip Šváb
Rychlostní kanoistika
K1 200 m
19.
Rio 2016 Josef Dostál
Rychlostní kanoistika
K1 1000 m
2
Rio 2016
Rychlostní kanoistika
K2 1000 m
12.
Rio 2016 Martin Fuksa
Rychlostní kanoistika
C1 1000 m
5.
Rio 2016
Rychlostní kanoistika
C2 1000 m
7.
Rio 2016 Martin Fuksa
Rychlostní kanoistika
C1 200m
9.
Rio 2016
Rychlostní kanoistika
K4 1000 m
3
Baku 2015 Filip Šváb
Rychlostní kanoistika
K1 200 m
8.
Baku 2015 Josef Dostál
Rychlostní kanoistika
K1 1000 m
6.
Baku 2015
Rychlostní kanoistika
K2 1000 m
8.
Baku 2015 Martin Fuksa
Rychlostní kanoistika
C1 1000 m
2
Baku 2015
Rychlostní kanoistika
C2 1000 m
6.
Baku 2015 Michaela Mlezivová
Rychlostní kanoistika
K1 200 m
18.
Baku 2015
Rychlostní kanoistika
K4 500 m
12.
Baku 2015 Martin Fuksa
Rychlostní kanoistika
C1 200m
3
Baku 2015
Rychlostní kanoistika
K4 1000 m
4.
Baku 2015 Anna Kožíšková
Rychlostní kanoistika
K1 5000 m
11.
Baku 2015 Lukáš Trefil
Rychlostní kanoistika
K1 5000 m
6.
Nanking 2014 Martina Satková
Rychlostní kanoistika
C1 sprint
8.
Nanking 2014 Kryštof Hájek
Rychlostní kanoistika
C1 sprint (O 3. místo)
3
Nanking 2014 Amálie Hilgertová
Rychlostní kanoistika
K1 sprint
13.
Nanking 2014 Tomáš Rousek
Rychlostní kanoistika
K1 sprint
18.
Cali 2013
Rychlostní kanoistika
K2, maraton (Závod)
2
Londýn 2012
Rychlostní kanoistika
C2 1000 m
5.
Londýn 2012
Rychlostní kanoistika
K4 1000 m
3
Singapur 2010 Pavlína Zástěrová
Rychlostní kanoistika
K1 sprint
18.
Singapur 2010 Jiří Prskavec
Rychlostní kanoistika
K1 sprint
20.
Peking 2008
Rychlostní kanoistika
K2 500 m
8.
Atény 2004 Martin Doktor
Rychlostní kanoistika
C1 1000 m
4.
Atény 2004 Michala Mrůzková
Rychlostní kanoistika
K1 500 m
13.
Atény 2004 Martin Doktor
Rychlostní kanoistika
C1 500 m
5.
Sydney 2000 Radek Záruba
Rychlostní kanoistika
K1 1000 m
10.
Sydney 2000
Rychlostní kanoistika
K2 1000 m
15.
Sydney 2000 Martin Doktor
Rychlostní kanoistika
C1 1000 m
8.
Sydney 2000
Rychlostní kanoistika
C2 1000 m
14.
Sydney 2000
Rychlostní kanoistika
K4 1000 m
semifinále
Sydney 2000 Martin Doktor
Rychlostní kanoistika
C1 500 m
8.
Sydney 2000 Pavel Hottmar
Rychlostní kanoistika
K1 500 m
10.
Sydney 2000
Rychlostní kanoistika
K2 500 m
10.
Sydney 2000
Rychlostní kanoistika
C2 500 m
10.
Atlanta 1996
Rychlostní kanoistika
K2 1000 m
semifinále
Atlanta 1996 Martin Doktor
Rychlostní kanoistika
C1 1000 m
1
Atlanta 1996
Rychlostní kanoistika
C2 1000 m
semifinále
Atlanta 1996 Pavlína Jobánková
Rychlostní kanoistika
K1 500 m
opravné jízdy
Atlanta 1996
Rychlostní kanoistika
K2 500 m
semifinále
Atlanta 1996
Rychlostní kanoistika
K4 500 m
semifinále
Atlanta 1996
Rychlostní kanoistika
K4 1000 m
semifinále
Atlanta 1996 Martin Doktor
Rychlostní kanoistika
C1 500 m
1
Atlanta 1996
Rychlostní kanoistika
K2 500 m
semifinále
Atlanta 1996
Rychlostní kanoistika
C2 500 m
semifinále
Barcelona 1992 Róbert Erban
Rychlostní kanoistika
K1 1000 m
semifinále
Barcelona 1992
Rychlostní kanoistika
K2 1000 m
7.
Barcelona 1992 Jan Bartůněk
Rychlostní kanoistika
C1 1000 m
8.
Barcelona 1992
Rychlostní kanoistika
K2 500 m
semifinále
Barcelona 1992
Rychlostní kanoistika
K4 500 m
semifinále
Barcelona 1992
Rychlostní kanoistika
K4 1000 m
4.
Barcelona 1992 Slavomír Kňazovický
Rychlostní kanoistika
C1 500 m
4.
Barcelona 1992 Attila Szabó
Rychlostní kanoistika
K1 500 m
semifinále
Barcelona 1992
Rychlostní kanoistika
K2 500 m
semifinále
Barcelona 1992
Rychlostní kanoistika
C2 500 m
8.
Soul 1988 Attila Szabó
Rychlostní kanoistika
K1 1000 m
7.
Soul 1988 Peter Páleš
Rychlostní kanoistika
C1 1000 m
7.
Soul 1988
Rychlostní kanoistika
C2 1000 m
semifinále
Soul 1988 Hana Pleskačová
Rychlostní kanoistika
K1 500 m
semifinále
Soul 1988 Petr Procházka
Rychlostní kanoistika
C1 500 m
8.
Soul 1988 Attila Szabó
Rychlostní kanoistika
K1 500 m
6.
Soul 1988
Rychlostní kanoistika
K2 500 m
semifinále
Soul 1988
Rychlostní kanoistika
C2 500 m
9.
Moskva 1980 Felix Masár
Rychlostní kanoistika
K1 1000 m
6.
Moskva 1980
Rychlostní kanoistika
K2 1000 m
semifinále
Moskva 1980 Libor Dvořák
Rychlostní kanoistika
C1 1000 m
4.
Moskva 1980
Rychlostní kanoistika
C2 1000 m
5.
Moskva 1980 Jana Polakovičová
Rychlostní kanoistika
K1 500 m
semifinále
Moskva 1980
Rychlostní kanoistika
K2 500 m
semifinále
Moskva 1980 Radomír Blažík
Rychlostní kanoistika
C1 500 m
8.
Moskva 1980 Felix Masár
Rychlostní kanoistika
K1 500 m
8.
Moskva 1980
Rychlostní kanoistika
K2 500 m
semifinále
Moskva 1980
Rychlostní kanoistika
C2 500 m
5.
Montreal 1976 Lubor Štark
Rychlostní kanoistika
K1 1000 m
9.
Montreal 1976
Rychlostní kanoistika
K2 1000 m
semifinále
Montreal 1976
Rychlostní kanoistika
C2 1000 m
6.
Montreal 1976 Anastázie Hajná-Fridrichová
Rychlostní kanoistika
K1 500 m
6.
Montreal 1976
Rychlostní kanoistika
K2 500 m
9.
Montreal 1976
Rychlostní kanoistika
K4 1000 m
semifinále
Montreal 1976 Ladislav Souček
Rychlostní kanoistika
K1 500 m
semifinále
Montreal 1976
Rychlostní kanoistika
C2 500 m
8.
Mnichov 1972 Ladislav Souček
Rychlostní kanoistika
K1 1000 m
5.
Mnichov 1972 Jiří Čtvrtečka
Rychlostní kanoistika
C1 1000 m
7.
Mnichov 1972 Petr Mokrý
Rychlostní kanoistika
C2 1000 m
9.
Mnichov 1972
Rychlostní kanoistika
K2 500 m
9.
Mnichov 1972
Rychlostní kanoistika
K4 1000 m
9.
Mexiko 1968 Jiří Čtvrtečka
Rychlostní kanoistika
C1 1000 m
4.
Mexiko 1968
Rychlostní kanoistika
C2 1000 m
diskvalifikováni
Mexiko 1968 Václav Mára
Rychlostní kanoistika
K1 1000 m
6.
Mexiko 1968 Iva Vávrová
Rychlostní kanoistika
K1 500 m
5.
Tokio 1964 Jan Jiráň
Rychlostní kanoistika
C1 1000 m
9.
Tokio 1964
Rychlostní kanoistika
C2 1000 m
8.
Tokio 1964 Zdenka Počtová
Rychlostní kanoistika
K1 500 m
semifinále
Řím 1960 Ladislav Čepčiansky
Rychlostní kanoistika
K1 1000 m
semifinále
Řím 1960
Rychlostní kanoistika
K2 1000 m
6.
Řím 1960 Tibor Polakovič
Rychlostní kanoistika
C1 1000 m
5.
Řím 1960
Rychlostní kanoistika
C2 1000 m
5.
Řím 1960 Eva Kutová
Rychlostní kanoistika
K1 500 m
8.
Řím 1960
Rychlostní kanoistika
K2 500 m
8.
Řím 1960
Rychlostní kanoistika
kajakářská štafeta 4x500 m
diskvalifikováni
Melbourne 1956 Ladislav Čepčiansky
Rychlostní kanoistika
K1 1000 m
6.
Melbourne 1956
Rychlostní kanoistika
K2 1000 m
8.
Melbourne 1956 Karel Hradil
Rychlostní kanoistika
C1 1000 m
4.
Melbourne 1956 Jiří Vokněr
Rychlostní kanoistika
C1 10 000 m
4.
Melbourne 1956 Ladislav Čepčiansky
Rychlostní kanoistika
K1 10 000 m
6.
Melbourne 1956
Rychlostní kanoistika
K2 10 000 m
6.
Helsinky 1952 Lubomír Vambera
Rychlostní kanoistika
K1 1000 m
6.
Helsinky 1952
Rychlostní kanoistika
K2 1000 m
rozjížďka
Helsinky 1952 Josef Holeček
Rychlostní kanoistika
C1 1000 m
1
Helsinky 1952
Rychlostní kanoistika
C2 1000 m
2