Kompletní výsledky - Plavání

Olympiáda sportovec sport disciplína umístění
Paříž 2024 Miroslav Knedla
Plavání
100 m znak
Kvalifikován na jméno
Paříž 2024 Barbora Seemanová
Plavání
200 m volný způsob
Kvalifikována na jméno
Paříž 2024 Barbora Seemanová
Plavání
400 m volný způsob
Kvalifikována na jméno
Paříž 2024 Barbora Seemanová
Plavání
100 m motýlek
Kvalifikována na jméno
Maribor 2023 Jan Foltýn
Plavání
50 m volný způsob (Finále)
3
Maribor 2023 Václav Vaculík
Plavání
50 m volný způsob (Rozplavba)
4.
Maribor 2023 Jan Foltýn
Plavání
100 m volný způsob (Finále)
6.
Maribor 2023 Václav Vaculík
Plavání
100 m volný způsob (Závod)
26.
Maribor 2023 Petr Morávek
Plavání
200 m volný způsob (Závod)
35.
Maribor 2023 Adam Novotný
Plavání
200 m volný způsob (Závod)
32.
Maribor 2023 Adam Novotný
Plavání
400 m volný způsob (Závod)
30.
Maribor 2023 Petr Morávek
Plavání
400 m volný způsob (Závod)
22.
Maribor 2023 Petr Morávek
Plavání
1500 m volný způsob (Finále)
7.
Maribor 2023 Samuel Hübscher
Plavání
100 m prsa (Závod)
30.
Maribor 2023 Jan Foltýn
Plavání
100 m prsa (Rozplavba)
2
Maribor 2023 Jan Šťastný
Plavání
200 m prsa (Závod)
15.
Maribor 2023 Samuel Hübscher
Plavání
200 m prsa (Rozplavba)
8.
Maribor 2023 Jan Šťastný
Plavání
100 m motýlek (Závod)
30.
Maribor 2023 Jan Šťastný
Plavání
200 m motýlek (Závod)
24.
Maribor 2023 Jan Foltýn
Plavání
200 m individuální polohový závod (Závod)
14.
Maribor 2023 Samuel Hübscher
Plavání
200 m individuální polohový závod (Závod)
22.
Maribor 2023 Samuel Hübscher
Plavání
400 m individuální polohový závod (Rozplavba)
8.
Maribor 2023 Petr Morávek
Plavání
400 m individuální polohový závod (Rozplavba)
6.
Maribor 2023
Plavání
4 x 100 m volný způsob (Finále)
6.
Maribor 2023 Charlene Crhová
Plavání
50 m volný způsob (Závod)
10.
Maribor 2023 Adéla Preislerová
Plavání
50 m volný způsob (Závod)
20.
Maribor 2023 Charlene Crhová
Plavání
100 m volný způsob (Závod)
16.
Maribor 2023 Adéla Preislerová
Plavání
100 m volný způsob (Závod)
22.
Maribor 2023 Charlene Crhová
Plavání
200 m volný způsob (Závod)
15.
Maribor 2023 Karolína Svobodová
Plavání
200 m volný způsob (Závod)
32.
Maribor 2023 Karolína Svobodová
Plavání
400 m volný způsob (Závod)
33.
Maribor 2023 Karolína Svobodová
Plavání
100 m znak (Závod)
40.
Maribor 2023 Nikola Škrabalová
Plavání
100 m znak (Závod)
35.
Maribor 2023 Nikola Škrabalová
Plavání
200 m znak (Rozplavba)
8.
Maribor 2023 Rozálie Cejpková
Plavání
100 m prsa (Závod)
16.
Maribor 2023 Veronika Grusová
Plavání
100 m prsa (Závod)
24.
Maribor 2023 Charlene Crhová
Plavání
200 m prsa (Závod)
12.
Maribor 2023 Veronika Grusová
Plavání
200 m prsa (Rozplavba)
3
Maribor 2023 Rozálie Cejpková
Plavání
200 m motýlek (Závod)
15.
Maribor 2023 Veronika Grusová
Plavání
200 m individuální polohový závod (Finále)
6.
Maribor 2023 Karolína Svobodová
Plavání
200 m individuální polohový závod (Závod)
25.
Maribor 2023
Plavání
4 x 100 m volný způsob (Závod)
10.
Maribor 2023
Plavání
4 x 100 m polohový závod (Závod)
15.
Maribor 2023
Plavání
4 x 100 m smíšený polohový závod (Závod)
20.
Maribor 2023
Plavání
4 x 100 m volný způsob - mix
19.
Banská Bystrica 2022 Jakub Krischke
Plavání
50 m volný způsob (Závod)
6.
Banská Bystrica 2022 Ondřej Slavík
Plavání
50 m volný způsob (Závod)
13.
Banská Bystrica 2022 Ondřej Slavík
Plavání
100 m volný způsob (Závod)
26.
Banská Bystrica 2022 Jakub Krischke
Plavání
100 m volný způsob (Semifinále)
DNS
Banská Bystrica 2022 Jakub Krischke
Plavání
100 m znak (Finále)
5.
Banská Bystrica 2022 Samuel Hübscher
Plavání
100 m prsa (Závod)
24.
Banská Bystrica 2022 Šimon Korčák
Plavání
100 m prsa (Závod)
23.
Banská Bystrica 2022 Samuel Hübscher
Plavání
200 m prsa (Závod)
9.
Banská Bystrica 2022 Šimon Korčák
Plavání
200 m prsa (Závod)
15.
Banská Bystrica 2022 Ondřej Slavík
Plavání
100 m motýlek (Závod)
7.
Banská Bystrica 2022 Samuel Hübscher
Plavání
200 m individuální polohový závod (Závod)
14.
Banská Bystrica 2022 Samuel Hübscher
Plavání
400 m individuální polohový závod (Rozplavba)
4:50.95, nepostoupil
Banská Bystrica 2022
Plavání
4 x 100 m polohový závod (Závod)
7.
Banská Bystrica 2022 Anna Šťávová
Plavání
50 m volný způsob (Závod)
44.
Banská Bystrica 2022 Vanda Švidrnochová
Plavání
50 m volný způsob (Závod)
37.
Banská Bystrica 2022 Vanda Švidrnochová
Plavání
100 m znak (Závod)
15.
Banská Bystrica 2022 Klára Suková
Plavání
100 m znak (Závod)
16.
Banská Bystrica 2022 Klára Suková
Plavání
200 m znak (Závod)
23.
Banská Bystrica 2022 Vanda Švidrnochová
Plavání
200 m znak (Závod)
27.
Banská Bystrica 2022 Natálie Zápotocká
Plavání
100 m prsa (Závod)
14.
Banská Bystrica 2022 Anna Šťávová
Plavání
100 m prsa (Závod)
19.
Banská Bystrica 2022 Natálie Zápotocká
Plavání
200 m prsa (Závod)
16.
Banská Bystrica 2022 Anna Šťávová
Plavání
200 m prsa (Závod)
22.
Banská Bystrica 2022 Natálie Zápotocká
Plavání
200 m individuální polohový závod (Závod)
14.
Banská Bystrica 2022 Natálie Zápotocká
Plavání
400 m individuální polohový závod (Závod)
10.
Tokio 2020 Jan Micka
Plavání
800 m volný způsob (Závod)
28.
Tokio 2020 Jan Micka
Plavání
1500 m volný způsob (Závod)
23.
Tokio 2020 Jan Čejka
Plavání
100 m znak (Závod)
30.
Tokio 2020 Jan Čejka
Plavání
200 m znak (Závod)
18.
Tokio 2020 Jan Šefl
Plavání
100 m motýlek (Závod)
37.
Tokio 2020 Barbora Seemanová
Plavání
50 m volný způsob (Rozplavba)
21.
Tokio 2020 Barbora Seemanová
Plavání
100 m volný způsob (Závod)
21.
Tokio 2020 Barbora Seemanová
Plavání
200 m volný způsob (Finále)
6.
Tokio 2020 Simona Kubová
Plavání
100 m znak (Závod)
27.
Tokio 2020 Simona Kubová
Plavání
200 m znak (Závod)
25.
Tokio 2020 Kristýna Horská
Plavání
200 m prsa (Závod)
19.
Tokio 2020 Kristýna Horská
Plavání
200 m individuální polohový závod (Závod)
16.
Tokio 2020
Plavání
4 x 100 m volný způsob (Závod)
14.
Baku 2019 Tomáš Chocholatý
Plavání
50 m volný způsob
38.
Baku 2019 Vojtěch Matula
Plavání
200 m volný způsob
34.
Baku 2019 Tomáš Chocholatý
Plavání
200 m volný způsob
32.
Baku 2019 Tomáš Chocholatý
Plavání
400 m volný způsob
24.
Baku 2019 Tomáš Chocholatý
Plavání
1500 m volný způsob
17.
Baku 2019 Jakub Bursa
Plavání
100 m znak
13.
Baku 2019 Vojtěch Matula
Plavání
100 m znak
12.
Baku 2019 Vojtěch Matula
Plavání
200 m znak
14.
Baku 2019 Jakub Bursa
Plavání
200 m individuální polohový závod
5.
Baku 2019 Vojtěch Matula
Plavání
200 m individuální polohový závod
7.
Baku 2019 Jakub Bursa
Plavání
400 m individuální polohový závod (Finále)
3
Baku 2019 Vojtěch Matula
Plavání
400 m individuální polohový závod
21.
Baku 2019
Plavání
4 x 100 m polohový závod
13.
Baku 2019 Natálie Tužilová
Plavání
50 m volný způsob
23.
Baku 2019 Natálie Tužilová
Plavání
100 m volný způsob
37.
Baku 2019 Kamila Javorková
Plavání
100 m volný způsob
30.
Baku 2019 Terezie Kinterová
Plavání
200 m volný způsob
35.
Baku 2019 Kamila Javorková
Plavání
200 m volný způsob
31.
Baku 2019 Kamila Javorková
Plavání
400 m volný způsob
24.
Baku 2019 Terezie Kinterová
Plavání
400 m volný způsob
20.
Baku 2019 Terezie Kinterová
Plavání
800 m volný způsob
20.
Baku 2019 Natálie Tužilová
Plavání
100 m znak
15.
Baku 2019 Jana Přibylová
Plavání
100 m prsa
8.
Baku 2019 Clementina Fraňková
Plavání
100 m prsa
28.
Baku 2019 Clementina Fraňková
Plavání
200 m prsa
26.
Baku 2019 Jana Přibylová
Plavání
200 m prsa
13.
Baku 2019 Natálie Tužilová
Plavání
100 m motýlek
37.
Baku 2019 Terezie Kinterová
Plavání
100 m motýlek
36.
Baku 2019 Terezie Kinterová
Plavání
200 m motýlek
16.
Baku 2019 Clementina Fraňková
Plavání
200 m individuální polohový závod
26.
Baku 2019 Kamila Javorková
Plavání
200 m individuální polohový závod
19.
Baku 2019 Kamila Javorková
Plavání
400 m individuální polohový závod
18.
Baku 2019 Clementina Fraňková
Plavání
400 m individuální polohový závod
16.
Baku 2019
Plavání
4 x 100 m volný způsob
Baku 2019
Plavání
4 x 100 m polohový závod
12.
Baku 2019
Plavání
4 x 100 m volný způsob - mix
15.
Buenos Aires 2018 Adam Hlobeň
Plavání
200 m volný způsob
18.
Buenos Aires 2018 Adam Hlobeň
Plavání
400 m volný způsob
25.
Buenos Aires 2018 Jakub Lahoda
Plavání
200 m znak
19.
Buenos Aires 2018 Adam Hlobeň
Plavání
200 m motýlek
12.
Buenos Aires 2018 Jakub Lahoda
Plavání
200 m individuální polohový závod
11.
Buenos Aires 2018 Barbora Seemanová
Plavání
50 m volný způsob (Finále)
1
Buenos Aires 2018 Barbora Seemanová
Plavání
100 m volný způsob (Finále)
1
Buenos Aires 2018 Barbora Seemanová
Plavání
200 m volný způsob (Finále)
3
Buenos Aires 2018 Kristýna Štemberová
Plavání
100 m motýlek
16.
Buenos Aires 2018
Plavání
4 x 100 m smíšený polohový závod
DNS
Buenos Aires 2018 Kristýna Štemberová
Plavání
50 m motýlek
26.
Buenos Aires 2018 Kristýna Štemberová
Plavání
50 m znak
21.
Győr 2017 Pavel Ouředník
Plavání
50 m volný způsob
16.
Győr 2017 Roman Procházka
Plavání
50 m volný způsob
10.
Győr 2017 Roman Procházka
Plavání
100 m volný způsob
28.
Győr 2017 Pavel Ouředník
Plavání
100 m volný způsob
27.
Győr 2017 Sebastian Luňák
Plavání
200 m volný způsob
23.
Győr 2017 Roman Procházka
Plavání
200 m volný způsob
21.
Győr 2017 Sebastian Luňák
Plavání
400 m volný způsob
16.
Győr 2017 Jan Čejka
Plavání
100 m znak (Finále)
3
Győr 2017 Jan Čejka
Plavání
200 m znak
5.
Győr 2017 Sebastian Luňák
Plavání
100 m motýlek
12.
Győr 2017 Sebastian Luňák
Plavání
200 m motýlek
6.
Győr 2017 Sebastian Luňák
Plavání
200 m individuální polohový závod
30.
Győr 2017 Jan Čejka
Plavání
200 m individuální polohový závod
25.
Győr 2017
Plavání
4 x 100 m volný způsob
8.
Győr 2017 Bára Matošková
Plavání
50 m volný způsob
41.
Győr 2017 Veronika Tondrová
Plavání
50 m volný způsob
27.
Győr 2017 Bára Matošková
Plavání
100 m volný způsob
52.
Győr 2017 Veronika Tondrová
Plavání
100 m volný způsob
24.
Győr 2017 Veronika Tondrová
Plavání
200 m volný způsob
29.
Győr 2017 Veronika Tondrová
Plavání
400 m volný způsob
29.
Győr 2017 Bára Matošková
Plavání
100 m znak
15.
Győr 2017 Bára Matošková
Plavání
200 m znak
26.
Győr 2017 Lýdie Štěpánková
Plavání
100 m prsa
5.
Győr 2017 Kateřina Laňková
Plavání
100 m prsa
13.
Győr 2017 Lýdie Štěpánková
Plavání
200 m prsa
9.
Győr 2017 Kateřina Laňková
Plavání
200 m prsa
8.
Győr 2017 Kateřina Laňková
Plavání
200 m individuální polohový závod
35.
Győr 2017
Plavání
4 x 100 m polohový závod
16.
Győr 2017
Plavání
4 x 100 m smíšený polohový závod
6.
Győr 2017
Plavání
4 x 100 m volný způsob - mix
11.
Rio 2016 Jan Micka
Plavání
400 m volný způsob
29.
Rio 2016 Jan Micka
Plavání
1500 m volný způsob
12.
Rio 2016 Pavel Janeček
Plavání
400 m individuální polohový závod
24.
Rio 2016 Barbora Seemanová
Plavání
200 m volný způsob
31.
Rio 2016 Simona Kubová
Plavání
100 m znak
17.
Rio 2016 Simona Kubová
Plavání
200 m znak
23.
Rio 2016 Martina Pechová
Plavání
100 m prsa
25.
Rio 2016 Martina Pechová
Plavání
200 m prsa
18.
Rio 2016 Lucie Svěcená
Plavání
100 m motýlek
28.
Rio 2016 Simona Kubová
Plavání
200 m individuální polohový závod
36.
Rio 2016 Barbora Závadová
Plavání
200 m individuální polohový závod
21.
Rio 2016 Barbora Závadová
Plavání
400 m individuální polohový závod
14.
Rio 2016
Plavání
4 x 100 m polohový závod
diskvalifikována
Tbilisi 2015 David Noll
Plavání
50 m volný způsob
32.
Tbilisi 2015 David Noll
Plavání
100 m volný způsob
39.
Tbilisi 2015 Jakub Karl
Plavání
200 m volný způsob
13.
Tbilisi 2015 Tomáš Ludvík
Plavání
400 m volný způsob
24.
Tbilisi 2015 Jakub Karl
Plavání
400 m volný způsob
14.
Tbilisi 2015 Tomáš Ludvík
Plavání
100 m znak
12.
Tbilisi 2015 Tomáš Ludvík
Plavání
200 m znak
4.
Tbilisi 2015 Filip Chrápavý
Plavání
100 m prsa
7.
Tbilisi 2015 David Noll
Plavání
100 m motýlek
22.
Tbilisi 2015 Jakub Karl
Plavání
200 m motýlek
8.
Tbilisi 2015 Tomáš Ludvík
Plavání
200 m individuální polohový závod
22.
Tbilisi 2015 Filip Chrápavý
Plavání
200 m individuální polohový závod
6.
Tbilisi 2015 Tomáš Ludvík
Plavání
400 m individuální polohový závod
15.
Tbilisi 2015 Filip Chrápavý
Plavání
400 m individuální polohový závod
13.
Tbilisi 2015
Plavání
4 x 100 m polohový závod
9.
Tbilisi 2015 Kateřina Matošková
Plavání
50 m volný způsob
37.
Tbilisi 2015 Kateřina Matošková
Plavání
100 m volný způsob
30.
Tbilisi 2015 Tereza Polcarová
Plavání
400 m volný způsob
19.
Tbilisi 2015 Tereza Polcarová
Plavání
800 m volný způsob
17.
Tbilisi 2015 Kateřina Matošková
Plavání
100 m znak
25.
Tbilisi 2015 Kateřina Matošková
Plavání
200 m znak
13.
Tbilisi 2015 Michaela Gogelová
Plavání
100 m prsa
32.
Tbilisi 2015 Marika Hudcová
Plavání
100 m prsa
21.
Tbilisi 2015 Marika Hudcová
Plavání
200 m prsa
22.
Tbilisi 2015 Michaela Gogelová
Plavání
200 m prsa
15.
Tbilisi 2015 Tereza Polcarová
Plavání
100 m motýlek
DSQ
Tbilisi 2015 Marika Hudcová
Plavání
200 m individuální polohový závod
36.
Tbilisi 2015 Tereza Polcarová
Plavání
400 m individuální polohový závod
19.
Tbilisi 2015
Plavání
4 x 100 m polohový závod
21.
Tbilisi 2015
Plavání
4 x 100 m smíšený polohový závod
15.
Tbilisi 2015
Plavání
4 x 100 m smíšený polohový závod
25.
Baku 2015 Josef Moser
Plavání
50 m volný způsob
20.
Baku 2015 Josef Moser
Plavání
100 m volný způsob
12.
Baku 2015 Marek Osina
Plavání
100 m znak
19.
Baku 2015 Tomáš Franta
Plavání
100 m znak
9.
Baku 2015 Tomáš Franta
Plavání
200 m znak