Kompletní výsledky - Snowboarding

Olympiáda sportovec sport disciplína umístění
Lausanne 2020 David Kubeš
Snowboarding
paralelní obří slalom (2. kolo)
13.
Lausanne 2020 Matouš Šmerák
Snowboarding
snowboardcross
6.
Lausanne 2020 Barbora Nováková
Snowboarding
paralelní obří slalom (2. kolo)
18.
Lausanne 2020 Karolína Dobrá
Snowboarding
snowboardcross
22.
Lausanne 2020 Sára Strnadová
Snowboarding
snowboardcross
7.
Lausanne 2020 Marie Kreisingerová
Snowboarding
slopestyle
11.
Lausanne 2020 Marie Kreisingerová
Snowboarding
big air
7.
Sarajevo 2019 Marie Kreisingerová
Snowboarding
slopestyle (Finále)
3
Sarajevo 2019 Marie Kreisingerová
Snowboarding
big air (Finále)
6.
Pchjongčchang 2018 Jan Kubičík
Snowboarding
snowboardcross
35.
Pchjongčchang 2018 Petr Horák
Snowboarding
slopestyle
27.
Pchjongčchang 2018 Ester Ledecká
Snowboarding
paralelní obří slalom
1
Pchjongčchang 2018 Eva Samková
Snowboarding
snowboardcross
3
Pchjongčchang 2018 Vendula Hopjaková
Snowboarding
snowboardcross
24.
Pchjongčchang 2018 Šárka Pančochová
Snowboarding
slopestyle
16.
Pchjongčchang 2018 Kateřina Vojáčková
Snowboarding
big air
26.
Pchjongčchang 2018 Šárka Pančochová
Snowboarding
big air
19.
Erzurum 2017 Martin Foldyna
Snowboarding
paralelní obří slalom
9.
Erzurum 2017 Matyáš Kulich
Snowboarding
snowboardcross
14.
Erzurum 2017 Jakub Všetečka
Snowboarding
snowboardcross
13.
Erzurum 2017 Kryštof Choura
Snowboarding
snowboardcross
8.
Erzurum 2017 Jakub Vštečka
Snowboarding
snowboardcross
8.
Erzurum 2017 Natálie Bělocká
Snowboarding
paralelní obří slalom
9.
Erzurum 2017 Dita Žďárská
Snowboarding
paralelní obří slalom
7.
Erzurum 2017 Viktorie Brožová
Snowboarding
snowboardcross
DNS
Lillehammer 2016 Jan Zabystřan
Snowboarding
paralelní obří slalom (2. kolo)
8.
Lillehammer 2016 Andrea Louise Arnold
Snowboarding
paralelní obří slalom (2. kolo)
22.
Lillehammer 2016 Daniel Kaspar
Snowboarding
U-rampa
14.
Lillehammer 2016 Matouš Koudelka
Snowboarding
snowboardcross
11.
Lillehammer 2016 Sára Veselková
Snowboarding
snowboardcross
12.
Lillehammer 2016
Snowboarding
mix závod mezinárodních týmů (Závod)
11.
Montafon 2015 Marek Diviš
Snowboarding
snowboardcross
33.
Montafon 2015 Jan Ambrož
Snowboarding
snowboardcross
17.
Montafon 2015 Adam Počinek
Snowboarding
snowboardcross
17.
Montafon 2015 Matouš Koudelka
Snowboarding
snowboardcross
13.
Montafon 2015 Sára Veselková
Snowboarding
snowboardcross
24.
Montafon 2015 Kateřina Louthanová
Snowboarding
snowboardcross
17.
Montafon 2015 Anna Janišová
Snowboarding
snowboardcross
17.
Montafon 2015 Amálie Švabíková
Snowboarding
snowboardcross
17.
Montafon 2015
Snowboarding
snowboardcross
11.
Montafon 2015
Snowboarding
snowboardcross
DNF
Soči 2014 Emil Novák
Snowboarding
snowboardcross
25.
Soči 2014 David Bakeš
Snowboarding
snowboardcross
25.
Soči 2014 Ester Ledecká
Snowboarding
paralelní obří slalom
7.
Soči 2014 Šárka Pančochová
Snowboarding
U-rampa
16.
Soči 2014 Eva Samková
Snowboarding
snowboardcross
1
Soči 2014 Šárka Pančochová
Snowboarding
slopestyle
5.
Soči 2014 Ester Ledecká
Snowboarding
paralelní slalom
6.
Innsbruck 2012 Martin Štěpán
Snowboarding
paralelní obří slalom (1. kolo)
27.
Innsbruck 2012 Ondřej Porkert
Snowboarding
U-rampa
21.
Innsbruck 2012 Ondřej Porkert
Snowboarding
slopestyle
8.
Innsbruck 2012 Dominika Drozdíková
Snowboarding
paralelní obří slalom (1. kolo)
17.
Innsbruck 2012 Diana Augustinová
Snowboarding
U-rampa
9.
Innsbruck 2012 Diana Augustinová
Snowboarding
slopestyle
12.
Vancouver 2010 Petr Šindelář
Snowboarding
paralelní obří slalom
28.
Vancouver 2010 David Bakeš
Snowboarding
snowboardcross
32.
Vancouver 2010 Michal Novotný
Snowboarding
snowboardcross
16.
Vancouver 2010 Zuzana Doležalová
Snowboarding
paralelní obří slalom
22.
Vancouver 2010 Šárka Pančochová
Snowboarding
U-rampa
14.
Turín 2006 Martin Černík
Snowboarding
U-rampa
33.
Turín 2006 Michal Novotný
Snowboarding
snowboardcross
13.
Turín 2006 Petra Elsterová
Snowboarding
paralelní obří slalom
23.