Kompletní výsledky - Alpské lyžování

Olympiáda sportovec sport disciplína umístění
Vuokatti 2022 Matyáš Galvas
Alpské lyžování
slalom (Závod)
41.
Vuokatti 2022 Jiří Anděl
Alpské lyžování
slalom (Závod)
39.
Vuokatti 2022 Oskar Klíma
Alpské lyžování
slalom (Závod)
35.
Vuokatti 2022 Marek Műller
Alpské lyžování
slalom (Závod)
DNF
Vuokatti 2022 Vendula Komárková
Alpské lyžování
slalom (Závod)
34.
Vuokatti 2022 Laura Šišková
Alpské lyžování
slalom (Závod)
26.
Vuokatti 2022 Linda Trejbalová
Alpské lyžování
slalom (Závod)
25.
Vuokatti 2022 Celine Sommerová
Alpské lyžování
slalom (Závod)
10.
Vuokatti 2022
Alpské lyžování
paralelní obří slalom - smíšené týmy (Závod)
8.
Vuokatti 2022 Oskar Klíma
Alpské lyžování
paralelní slalom (Závod)
16.
Vuokatti 2022 Marek Műller
Alpské lyžování
paralelní slalom (Závod)
32.
Vuokatti 2022 Matyáš Galvas
Alpské lyžování
paralelní slalom (Kvalifikace)
47.
Vuokatti 2022 Jiří Anděl
Alpské lyžování
paralelní slalom (Kvalifikace)
38.
Vuokatti 2022 Laura Šišková
Alpské lyžování
paralelní slalom (Závod)
16.
Vuokatti 2022 Celine Sommerová
Alpské lyžování
paralelní slalom (Závod)
16.
Vuokatti 2022 Linda Trejbalová
Alpské lyžování
paralelní slalom (Závod)
DSQ
Vuokatti 2022 Vendula Komárková
Alpské lyžování
paralelní slalom (Kvalifikace)
43.
Peking 2022 Jan Zabystřan
Alpské lyžování
Super-G (Závod)
25.
Peking 2022 Kryštof Krýzl
Alpské lyžování
obří slalom (Závod)
19.
Peking 2022 Jan Zabystřan
Alpské lyžování
obří slalom (1. kolo)
DNF
Peking 2022 Jan Zabystřan
Alpské lyžování
slalom (1. kolo)
DNF
Peking 2022 Kryštof Krýzl
Alpské lyžování
slalom (1. kolo)
DNF
Peking 2022 Jan Zabystřan
Alpské lyžování
alpská kombinace (2. kolo)
DNF
Peking 2022 Barbora Nováková
Alpské lyžování
sjezd (Závod)
29.
Peking 2022 Tereza Nová
Alpské lyžování
sjezd (Závod)
28.
Peking 2022 Ester Ledecká
Alpské lyžování
sjezd (Závod)
27.
Peking 2022 Barbora Nováková
Alpské lyžování
Super-G (Závod)
36.
Peking 2022 Tereza Nová
Alpské lyžování
Super-G (Závod)
33.
Peking 2022 Ester Ledecká
Alpské lyžování
Super-G (Závod)
5.
Peking 2022 Elese Sommerová
Alpské lyžování
obří slalom (1. kolo)
DNF
Peking 2022 Gabriela Capová
Alpské lyžování
slalom (Závod)
32.
Peking 2022 Martina Dubovská
Alpské lyžování
slalom (Závod)
13.
Peking 2022 Elese Sommerová
Alpské lyžování
slalom (Závod)
DNF
Peking 2022 Tereza Nová
Alpské lyžování
alpská kombinace (Závod)
14.
Peking 2022 Ester Ledecká
Alpské lyžování
alpská kombinace (Závod)
4.
Peking 2022
Alpské lyžování
paralelní obří slalom - smíšené týmy (Závod)
14.
Lausanne 2020 David Kubeš
Alpské lyžování
slalom (2. kolo)
19.
Lausanne 2020 David Kubeš
Alpské lyžování
alpská kombinace
13.
Lausanne 2020 Barbora Nováková
Alpské lyžování
slalom (1. kolo)
DNS
Lausanne 2020 Barbora Nováková
Alpské lyžování
alpská kombinace
DNF
Sarajevo 2019 Adam Linhart
Alpské lyžování
obří slalom
32.
Sarajevo 2019 David Kubeš
Alpské lyžování
obří slalom
16.
Sarajevo 2019 Martin Pokorný
Alpské lyžování
obří slalom (2. kolo)
DNS
Sarajevo 2019 Adam Klíma
Alpské lyžování
obří slalom (1. kolo)
DNF
Sarajevo 2019 Jan Straka
Alpské lyžování
slalom (1. kolo)
DNF
Sarajevo 2019 Patrik Benc
Alpské lyžování
slalom (1. kolo)
DNF
Sarajevo 2019 Filip Forejtek
Alpské lyžování
slalom (1. kolo)
DNF
Sarajevo 2019 Jan Zabystřan
Alpské lyžování
slalom (1. kolo)
DNF
Sarajevo 2019 Natálie Zouharová
Alpské lyžování
obří slalom (2. kolo)
38.
Sarajevo 2019 Barbora Nováková
Alpské lyžování
obří slalom (2. kolo)
22.
Sarajevo 2019 Elese Sommerová
Alpské lyžování
obří slalom (1. kolo)
DNF
Sarajevo 2019 Klára Gašparíková
Alpské lyžování
obří slalom (2. kolo)
DNS
Sarajevo 2019 Barbora Nováková
Alpské lyžování
slalom (2. kolo)
52.54
Sarajevo 2019 Elese Sommerová
Alpské lyžování
slalom (2. kolo)
51.93
Sarajevo 2019 Natálie Zouharová
Alpské lyžování
slalom (1. kolo)
DNF
Sarajevo 2019 Klára Gašparíková
Alpské lyžování
slalom (1. kolo)
DNF
Sarajevo 2019
Alpské lyžování
paralelní obří slalom - smíšené týmy
5.
Pchjongčchang 2018 Jan Zabystřan
Alpské lyžování
sjezd
46.
Pchjongčchang 2018 Jan Hudec
Alpské lyžování
sjezd
45.
Pchjongčchang 2018 Filip Forejtek
Alpské lyžování
sjezd
38.
Pchjongčchang 2018 Jan Zabystřan
Alpské lyžování
Super-G
40.
Pchjongčchang 2018 Ondřej Berndt
Alpské lyžování
Super-G
35.
Pchjongčchang 2018 Filip Forejtek
Alpské lyžování
Super-G
34.
Pchjongčchang 2018 Jan Hudec
Alpské lyžování
Super-G
nedokončil
Pchjongčchang 2018 Filip Forejtek
Alpské lyžování
obří slalom
31.
Pchjongčchang 2018 Ondřej Berndt
Alpské lyžování
obří slalom
nedokončil
Pchjongčchang 2018 Jan Zabystřan
Alpské lyžování
obří slalom
nedokončil
Pchjongčchang 2018 Adam Kotzmann
Alpské lyžování
obří slalom
nedokončil
Pchjongčchang 2018 Jan Zabystřan
Alpské lyžování
slalom
nedokončil
Pchjongčchang 2018 Adam Kotzmann
Alpské lyžování
slalom
nedokončil
Pchjongčchang 2018 Ondřej Berndt
Alpské lyžování
slalom
nedokončil
Pchjongčchang 2018 Filip Forejtek
Alpské lyžování
slalom
nedokončil
Pchjongčchang 2018 Ondřej Berndt
Alpské lyžování
alpská kombinace
16.
Pchjongčchang 2018 Filip Forejtek
Alpské lyžování
alpská kombinace
nedokončil
Pchjongčchang 2018 Jan Zabystřan
Alpské lyžování
alpská kombinace
nedokončil
Pchjongčchang 2018 Kateřina Pauláthová
Alpské lyžování
sjezd
26.
Pchjongčchang 2018 Ester Ledecká
Alpské lyžování
Super-G
1
Pchjongčchang 2018 Kateřina Pauláthová
Alpské lyžování
Super-G
33.
Pchjongčchang 2018 Gabriela Capová
Alpské lyžování
obří slalom
29.
Pchjongčchang 2018 Ester Ledecká
Alpské lyžování
obří slalom
23.
Pchjongčchang 2018 Martina Dubovská
Alpské lyžování
obří slalom
nedokončila
Pchjongčchang 2018 Kateřina Pauláthová
Alpské lyžování
obří slalom
nedokončila
Pchjongčchang 2018 Martina Dubovská
Alpské lyžování
slalom
29.
Pchjongčchang 2018 Gabriela Capová
Alpské lyžování
slalom
nedokončila
Pchjongčchang 2018 Kateřina Pauláthová
Alpské lyžování
alpská kombinace
17.
Pchjongčchang 2018
Alpské lyžování
družstva
9.
Erzurum 2017 Eduard Fiala
Alpské lyžování
obří slalom (1. kolo)
27.
Erzurum 2017 Oskar Novák
Alpské lyžování
obří slalom (2. kolo)
10.
Erzurum 2017 Ondřej Surkoš
Alpské lyžování
obří slalom (2. kolo)
7.
Erzurum 2017 Adam Provazník
Alpské lyžování
obří slalom (1. kolo)
DNF
Erzurum 2017 Ondřej Surkoš
Alpské lyžování
slalom (1. kolo)
26.
Erzurum 2017 Adam Provazník
Alpské lyžování
slalom (1. kolo)
22.
Erzurum 2017 Eduard Fiala
Alpské lyžování
slalom (1. kolo)
DNF
Erzurum 2017 Oskar Novák
Alpské lyžování
slalom (1. kolo)
DNF
Erzurum 2017 Nikola Bubáková
Alpské lyžování
obří slalom (2. kolo)
3
Erzurum 2017 Alena Lukášová
Alpské lyžování
obří slalom (2. kolo)
29.
Erzurum 2017 Iva Křížová
Alpské lyžování
obří slalom (1. kolo)
15.
Erzurum 2017 Klára Pospíšilová
Alpské lyžování
obří slalom (2. kolo)
12.
Erzurum 2017 Iva Křížová
Alpské lyžování
slalom (1. kolo)
16.
Erzurum 2017 Klára Pospíšilová
Alpské lyžování
slalom (2. kolo)
15.
Erzurum 2017 Nikola Bubáková
Alpské lyžování
slalom (1. kolo)
2
Erzurum 2017 Alena Lukášová
Alpské lyžování
slalom (1. kolo)
DNF
Erzurum 2017
Alpské lyžování
paralelní závod týmů
5.
Lillehammer 2016 Andrea Louise Arnold
Alpské lyžování
Super-G
18.
Lillehammer 2016 Jan Zabystřan
Alpské lyžování
Super-G
12.
Lillehammer 2016 Jan Zabystřan
Alpské lyžování
slalom (1. kolo)
DNF
Lillehammer 2016 Andrea Louise Arnold
Alpské lyžování
slalom (2. kolo)
22.
Lillehammer 2016 Jan Zabystřan
Alpské lyžování
alpská kombinace
6.
Lillehammer 2016 Andrea Louise Arnold
Alpské lyžování
alpská kombinace
21.
Lillehammer 2016
Alpské lyžování
paralelní smíšené týmy
9.
Montafon 2015 Patrik Benc
Alpské lyžování
obří slalom (1. kolo)
47.
Montafon 2015 Filip Forejtek
Alpské lyžování
obří slalom (2. kolo)
24.
Montafon 2015 Jan Zabystřan
Alpské lyžování
obří slalom (1. kolo)
20.
Montafon 2015 Jan Straka
Alpské lyžování
obří slalom (2. kolo)
17.
Montafon 2015 Filip Forejtek
Alpské lyžování
slalom (1. kolo)
35.
Montafon 2015 Jan Zabystřan
Alpské lyžování
slalom (1. kolo)
24.
Montafon 2015 Jan Straka
Alpské lyžování
slalom (1. kolo)
DNS
Montafon 2015 Patrik Benc
Alpské lyžování
slalom (1. kolo)
DNF
Montafon 2015 Karolína Pilná
Alpské lyžování
obří slalom (1. kolo)
37.
Montafon 2015 Kristýna Pilná
Alpské lyžování
obří slalom (1. kolo)
34.
Montafon 2015 Petra Kotrlová
Alpské lyžování
obří slalom (1. kolo)
26.
Montafon 2015 Adéla Berkovcová
Alpské lyžování
obří slalom (1. kolo)
23.
Montafon 2015 Kristýna Pilná
Alpské lyžování
slalom (1. kolo)
59.
Montafon 2015 Adéla Berkovcová
Alpské lyžování
slalom (1. kolo)
51.
Montafon 2015 Karolína Pilná
Alpské lyžování
slalom (1. kolo)
48.
Montafon 2015 Petra Kotrlová
Alpské lyžování
slalom (1. kolo)
42.
Montafon 2015
Alpské lyžování
paralelní obří slalom - smíšené týmy
12.
Soči 2014 Martin Vráblík
Alpské lyžování
sjezd
35.
Soči 2014 Ondřej Bank
Alpské lyžování
sjezd
20.
Soči 2014 Martin Vráblík
Alpské lyžování
Super-G
33.
Soči 2014 Ondřej Bank
Alpské lyžování
Super-G
9.
Soči 2014 Martin Vráblík
Alpské lyžování
obří slalom
31.
Soči 2014 Ondřej Bank
Alpské lyžování
obří slalom
5.
Soči 2014 Kryštof Krýzl
Alpské lyžování
obří slalom
nedokončil
Soči 2014 Kryštof Krýzl
Alpské lyžování
slalom
nedokončil
Soči 2014 Filip Trejbal
Alpské lyžování
slalom
nedokončil
Soči 2014 Martin Vráblík
Alpské lyžování
slalom
nedokončil
Soči 2014 Klára Křížová
Alpské lyžování
sjezd
21.
Soči 2014 Kateřina Pauláthová
Alpské lyžování
Super-G
25.
Soči 2014 Klára Křížová
Alpské lyžování
Super-G
17.
Soči 2014 Martina Dubovská
Alpské lyžování
obří slalom
nedokončila
Soči 2014 Šárka Strachová
Alpské lyžování
obří slalom
nedokončila
Soči 2014 Kateřina Pauláthová
Alpské lyžování
obří slalom
nedokončila
Soči 2014 Martina Dubovská
Alpské lyžování
slalom
22.
Soči 2014 Šárka Strachová
Alpské lyžování
slalom
10.
Soči 2014 Kateřina Pauláthová
Alpské lyžování
slalom
nedokončila
Soči 2014 Kryštof Krýzl
Alpské lyžování
superkombinace
19.
Soči 2014 Martin Vráblík
Alpské lyžování
superkombinace
16.
Soči 2014 Ondřej Bank
Alpské lyžování
superkombinace
7.
Soči 2014 Klára Křížová
Alpské lyžování
superkombinace
19.
Soči 2014 Šárka Strachová
Alpské lyžování
superkombinace
9.
Innsbruck 2012 Martin Štěpán
Alpské lyžování
Super-G
26.
Innsbruck 2012 Martin Štěpán
Alpské lyžování
slalom (1. kolo)
25.
Innsbruck 2012 Dominika Drozdíková
Alpské lyžování
Super-G
19.
Innsbruck 2012 Dominika Drozdíková
Alpské lyžování
slalom (1. kolo)
16.
Vancouver 2010 Filip Trejbal
Alpské lyžování
sjezd
57.
Vancouver 2010 Kryštof Krýzl
Alpské lyžování
sjezd
40.
Vancouver 2010 Petr Záhrobský
Alpské lyžování
sjezd
36.
Vancouver 2010 Ondřej Bank
Alpské lyžování
sjezd
30.
Vancouver 2010 Petr Záhrobský
Alpské lyžování
Super-G
34.
Vancouver 2010 Martin Vráblík
Alpské lyžování
Super-G
nedokončil
Vancouver 2010 Filip Trejbal
Alpské lyžování
obří slalom
39.
Vancouver 2010 Kryštof Krýzl
Alpské lyžování
obří slalom
23.
Vancouver 2010 Ondřej Bank
Alpské lyžování
obří slalom
17.
Vancouver 2010 Martin Vráblík
Alpské lyžování
obří slalom
nedokončil
Vancouver 2010 Ondřej Bank
Alpské lyžování
slalom
11.
Vancouver 2010 Kryštof Krýzl
Alpské lyžování
slalom
nedokončil
Vancouver 2010 Martin Vráblík
Alpské lyžování
slalom
nedokončil
Vancouver 2010 Filip Trejbal
Alpské lyžování
slalom
nedokončil
Vancouver 2010 Klára Křížová
Alpské lyžování
sjezd
37.
Vancouver 2010 Šárka Strachová
Alpské lyžování
sjezd
27.
Vancouver 2010 Klára Křížová
Alpské lyžování
Super-G
29.
Vancouver 2010 Šárka Strachová
Alpské lyžování
obří slalom
nedokončila
Vancouver 2010 Petra Zakouřilová
Alpské lyžování
obří slalom
nedokončila
Vancouver 2010 Šárka Strachová
Alpské lyžování
slalom
3
Vancouver 2010 Petra Zakouřilová
Alpské lyžování
slalom
nedokončila
Vancouver 2010 Martin Vráblík
Alpské lyžování
superkombinace
31.
Vancouver 2010 Filip Trejbal
Alpské lyžování
superkombinace
28.
Vancouver 2010 Kryštof Krýzl
Alpské lyžování
superkombinace
17.
Vancouver 2010 Ondřej Bank
Alpské lyžování
superkombinace
7.
Vancouver 2010 Šárka Strachová
Alpské lyžování
superkombinace
7.
Turín 2006 Boris Zakouřil
Alpské lyžování
sjezd
36.
Turín 2006 Petr Záhrobský
Alpské lyžování
sjezd
34.
Turín 2006 Ondřej Bank
Alpské lyžování
sjezd
nedokončil
Turín 2006 Martin Vráblík
Alpské lyžování
Super-G
38.
Turín 2006 Kryštof Krýzl
Alpské lyžování
Super-G
34.
Turín 2006 Petr Záhrobský
Alpské lyžování
Super-G
32.
Turín 2006 Ondřej Bank
Alpské lyžování
Super-G
nedokončil
Turín 2006 Ondřej Bank
Alpské lyžování
obří slalom
16.
Turín 2006 Kryštof Krýzl
Alpské lyžování
obří slalom
nedokončil
Turín 2006 Petr Záhrobský
Alpské lyžování
obří slalom
nedokončil
Turín 2006 Martin Vráblík
Alpské lyžování
obří slalom
nedokončil
Turín 2006 Martin Vráblík
Alpské lyžování
slalom
21.
Turín 2006 Filip Trejbal
Alpské lyžování
slalom
nedokončil
Turín 2006 Kryštof Krýzl
Alpské lyžování
slalom
nedokončil
Turín 2006 Kryštof Krýzl
Alpské lyžování
alpská kombinace
20.
Turín 2006 Martin Vráblík
Alpské lyžování
alpská kombinace
12.
Turín 2006 Ondřej Bank
Alpské lyžování
alpská kombinace
6.
Turín 2006 Filip Trejbal
Alpské lyžování
alpská kombinace
nedokončil
Turín 2006 Lucie Hrstková-Pešánová
Alpské lyžování
Super-G
36.
Turín 2006 Šárka Strachová
Alpské lyžování
Super-G
27.
Turín 2006 Petra Zakouřilová
Alpské lyžování
obří slalom
27.
Turín 2006 Šárka Strachová
Alpské lyžování
obří slalom
nedokončila
Turín 2006 Lucie Hrstková-Pešánová
Alpské lyžování
obří slalom
nedokončila
Turín 2006 Eva Kurfurstova
Alpské lyžování
slalom
28.
Turín 2006 Šárka Strachová
Alpské lyžování
slalom
13.
Turín 2006 Lucie Hrstková-Pešánová
Alpské lyžování
slalom
nedokončila
Turín 2006 Petra Zakouřilová
Alpské lyžování
slalom
nedokončila
Turín 2006 Petra Zakouřilová
Alpské lyžování
alpská kombinace
24.
Turín 2006 Lucie Hrstková-Pešánová
Alpské lyžování
alpská kombinace
22.
Turín 2006 Šárka Strachová
Alpské lyžování
alpská kombinace
19.
Salt Lake 2002 Jan Holický
Alpské lyžování
sjezd
46.
Salt Lake 2002 Boris Zakouřil
Alpské lyžování
sjezd
40.
Salt Lake 2002 Ondřej Bank
Alpské lyžování
sjezd
39.
Salt Lake 2002 Petr Záhrobský
Alpské lyžování
Super-G
24.
Salt Lake 2002 Boris Zakouřil
Alpské lyžování
Super-G
nedokončil
Salt Lake 2002 Petr Záhrobský
Alpské lyžování
obří slalom
31.
Salt Lake 2002 Stanley Hayer
Alpské lyžování
obří slalom
25.
Salt Lake 2002 Boris Zakouřil
Alpské lyžování
obří slalom
nedokončil
Salt Lake 2002 Ondřej Bank
Alpské lyžování
obří slalom
nedokončil
Salt Lake 2002 Stanley Hayer
Alpské lyžování
slalom
15.
Salt Lake 2002 Jan Holický
Alpské lyžování
slalom
nedokončil
Salt Lake 2002 Ondřej Bank
Alpské lyžování
slalom
nedokončil
Salt Lake 2002 Jan Holický
Alpské lyžování
alpská kombinace
20.
Salt Lake 2002 Boris Zakouřil
Alpské lyžování
alpská kombinace
12.
Salt Lake 2002 Stanley Hayer
Alpské lyžování
alpská kombinace
10.
Salt Lake 2002 Ondřej Bank
Alpské lyžování
alpská kombinace
nedokončil
Salt Lake 2002 Gabriela Martinovová
Alpské lyžování
sjezd
30.
Salt Lake 2002 Lucie Hrstková-Pešánová
Alpské lyžování
Super-G
25.
Salt Lake 2002 Gabriela Martinovová
Alpské lyžování
Super-G
nedokončila
Salt Lake 2002 Petra Zakouřilová
Alpské lyžování
obří slalom
27.
Salt Lake 2002 Eva Kurfurstova
Alpské lyžování
obří slalom
23.
Salt Lake 2002 Lucie Hrstková-Pešánová
Alpské lyžování
obří slalom
nedokončila
Salt Lake 2002 Eva Kurfurstova
Alpské lyžování
slalom
21.
Salt Lake 2002 Petra Zakouřilová
Alpské lyžování
slalom
nedokončila
Salt Lake 2002 Lucie Hrstková-Pešánová
Alpské lyžování
slalom
nedokončila
Salt Lake 2002 Gabriela Martinovová
Alpské lyžování
alpská kombinace
23.
Salt Lake 2002 Petra Zakouřilová
Alpské lyžování
alpská kombinace
16.
Salt Lake 2002 Lucie Hrstková-Pešánová
Alpské lyžování
alpská kombinace
nedokončila
Nagano 1998 Marcel Maxa
Alpské lyžování
obří slalom
29.