Kompletní výsledky - Severská kombinace

Olympiáda sportovec sport disciplína umístění
Vuokatti 2022 Jan John
Severská kombinace
jednotlivci střední můstek + 6 km (Závod)
26.
Vuokatti 2022 Radim Sudek
Severská kombinace
jednotlivci střední můstek + 6 km (Závod)
24.
Vuokatti 2022 Jan Šimek
Severská kombinace
jednotlivci střední můstek + 6 km (Závod)
16.
Vuokatti 2022 Jiří Konvalinka
Severská kombinace
jednotlivci střední můstek + 6 km (Závod)
2
Peking 2022 Ondřej Pažout
Severská kombinace
jednotlivci střední můstek +10 km (Závod)
29.
Peking 2022 Jan Vytrval
Severská kombinace
jednotlivci střední můstek +10 km (Závod)
26.
Peking 2022 Lukáš Daněk
Severská kombinace
jednotlivci střední můstek +10 km (Závod)
21.
Peking 2022 Tomáš Portyk
Severská kombinace
jednotlivci střední můstek +10 km (Závod)
20.
Peking 2022 Lukáš Daněk
Severská kombinace
jednotlivci velký můstek +10 km (Závod)
30.
Peking 2022 Ondřej Pažout
Severská kombinace
jednotlivci velký můstek +10 km (Závod)
29.
Peking 2022 Tomáš Portyk
Severská kombinace
jednotlivci velký můstek +10 km (Závod)
27.
Peking 2022 Jan Vytrval
Severská kombinace
jednotlivci velký můstek +10 km (Závod)
18.
Peking 2022
Severská kombinace
HS 108, 4x5 km (Závod)
7.
Lausanne 2020 Jolana Hradilová
Severská kombinace
jednotlivci střední můstek + 4 km
23.
Lausanne 2020 Tereza Koldovská
Severská kombinace
jednotlivci střední můstek + 4 km
22.
Lausanne 2020 Lukáš Kohlberger
Severská kombinace
jednotlivci střední můstek + 6 km
26.
Lausanne 2020 Jan Šimek
Severská kombinace
jednotlivci střední můstek + 6 km
20.
Lausanne 2020
Severská kombinace
soutěž smíšených družstev (Závod)
10.
Sarajevo 2019 Benjamin Vrbovský
Severská kombinace
sprint
60.
Sarajevo 2019 Jakub Medek
Severská kombinace
sprint
54.
Sarajevo 2019 Mathias Vacek
Severská kombinace
sprint
45.
Sarajevo 2019 Jakub Strouhal
Severská kombinace
sprint
28.
Pchjongčchang 2018 Ondřej Pažout
Severská kombinace
jednotlivci střední můstek +10 km
34.
Pchjongčchang 2018 Tomáš Portyk
Severská kombinace
jednotlivci střední můstek +10 km
24.
Pchjongčchang 2018 Miroslav Dvořák
Severská kombinace
jednotlivci střední můstek +10 km
21.
Pchjongčchang 2018 Lukáš Daněk
Severská kombinace
jednotlivci střední můstek +10 km
diskvalifikován
Pchjongčchang 2018 Lukáš Daněk
Severská kombinace
jednotlivci velký můstek +10 km
46.
Pchjongčchang 2018 Miroslav Dvořák
Severská kombinace
jednotlivci velký můstek +10 km
26.
Pchjongčchang 2018 Tomáš Portyk
Severská kombinace
jednotlivci velký můstek +10 km
19.
Pchjongčchang 2018
Severská kombinace
závod družstev
7.
Erzurum 2017 Tomáš Dufek
Severská kombinace
sprint
23.
Erzurum 2017 Vladimír Kozlovský
Severská kombinace
sprint
17.
Erzurum 2017 Kim Žalčík
Severská kombinace
sprint
15.
Erzurum 2017 Ondřej Černý
Severská kombinace
sprint
11.
Lillehammer 2016 Ondřej Pažout
Severská kombinace
jednotlivci střední můstek + 5 km (Závod)
3
Montafon 2015 František Slavík
Severská kombinace
jednotlivci střední můstek +10 km
38.
Montafon 2015 Jan Vytrval
Severská kombinace
jednotlivci střední můstek +10 km
24.
Montafon 2015 David Zemek
Severská kombinace
jednotlivci střední můstek +10 km
21.
Montafon 2015 Ondřej Pažout
Severská kombinace
jednotlivci střední můstek +10 km
12.
Montafon 2015 Jiří Mánek
Severská kombinace
sprint
56.
Montafon 2015 Karel Macháč
Severská kombinace
sprint
43.
Montafon 2015 Lukáš Slavík
Severská kombinace
sprint
40.
Montafon 2015 Jan Pechoušek
Severská kombinace
sprint
39.
Montafon 2015 František Slavík
Severská kombinace
jednotlivci střední můstek + 5 km
33.
Montafon 2015 Jan Vytrval
Severská kombinace
jednotlivci střední můstek + 5 km
24.
Montafon 2015 David Zemek
Severská kombinace
jednotlivci střední můstek + 5 km
17.
Montafon 2015 Ondřej Pažout
Severská kombinace
jednotlivci střední můstek + 5 km
12.
Montafon 2015
Severská kombinace
HS 108, 4x5 km
4.
Soči 2014 Tomáš Portyk
Severská kombinace
jednotlivci střední můstek +10 km
32.
Soči 2014 Miroslav Dvořák
Severská kombinace
jednotlivci střední můstek +10 km
29.
Soči 2014 Tomáš Slavík
Severská kombinace
jednotlivci střední můstek +10 km
25.
Soči 2014 Pavel Churavý
Severská kombinace
jednotlivci střední můstek +10 km
23.
Soči 2014 Pavel Churavý
Severská kombinace
jednotlivci velký můstek +10 km
32.
Soči 2014 Tomáš Slavík
Severská kombinace
jednotlivci velký můstek +10 km
29.
Soči 2014 Tomáš Portyk
Severská kombinace
jednotlivci velký můstek +10 km
25.
Soči 2014 Miroslav Dvořák
Severská kombinace
jednotlivci velký můstek +10 km
11.
Soči 2014
Severská kombinace
závod družstev
7.
Innsbruck 2012 Tomáš Portyk
Severská kombinace
individuální závod (Závod)
1
Vancouver 2010 Aleš Vodseďálek
Severská kombinace
jednotlivci střední můstek +10 km
44.
Vancouver 2010 Miroslav Dvořák
Severská kombinace
jednotlivci střední můstek +10 km
39.
Vancouver 2010 Tomáš Slavík
Severská kombinace
jednotlivci střední můstek +10 km
20.
Vancouver 2010 Pavel Churavý
Severská kombinace
jednotlivci střední můstek +10 km
12.
Vancouver 2010 Aleš Vodseďálek
Severská kombinace
jednotlivci velký můstek +10 km
34.
Vancouver 2010 Miroslav Dvořák
Severská kombinace
jednotlivci velký můstek +10 km
28.
Vancouver 2010 Tomáš Slavík
Severská kombinace
jednotlivci velký můstek +10 km
25.
Vancouver 2010 Pavel Churavý
Severská kombinace
jednotlivci velký můstek +10 km
5.
Vancouver 2010
Severská kombinace
závod družstev
8.
Turín 2006
Severská kombinace
závod družstev
8.
Turín 2006 Aleš Vodseďálek
Severská kombinace
sprint
47.
Turín 2006 Pavel Churavý
Severská kombinace
sprint
31.
Turín 2006 Tomáš Slavík
Severská kombinace
sprint
26.
Turín 2006 Ladislav Rygl ml.
Severská kombinace
sprint
17.
Turín 2006 Patrik Chlum
Severská kombinace
individuální závod
47.
Turín 2006 Tomáš Slavík
Severská kombinace
individuální závod
37.
Turín 2006 Ladislav Rygl ml.
Severská kombinace
individuální závod
36.
Turín 2006 Pavel Churavý
Severská kombinace
individuální závod
21.
Salt Lake 2002
Severská kombinace
závod družstev
9.
Salt Lake 2002 Milan Kučera
Severská kombinace
sprint
35.
Salt Lake 2002 Petr Šmejc
Severská kombinace
sprint
24.
Salt Lake 2002 Pavel Churavý
Severská kombinace
sprint
15.
Salt Lake 2002 Petr Šmejc
Severská kombinace
individuální závod
43.
Salt Lake 2002 Milan Kučera
Severská kombinace
individuální závod
41.
Salt Lake 2002 Ladislav Rygl ml.
Severská kombinace
individuální závod
39.
Salt Lake 2002 Pavel Churavý
Severská kombinace
individuální závod
16.
Nagano 1998
Severská kombinace
závod družstev
8.
Nagano 1998 Petr Šmejc
Severská kombinace
individuální závod
40.
Nagano 1998 Jan Matura
Severská kombinace
individuální závod
35.
Nagano 1998 Ladislav Rygl ml.
Severská kombinace
individuální závod
14.
Nagano 1998 Milan Kučera
Severská kombinace
individuální závod
5.
Lillehammer 1994
Severská kombinace
závod družstev
5.
Lillehammer 1994 Zbyněk Pánek
Severská kombinace
individuální závod
32.
Lillehammer 1994 Milan Kučera
Severská kombinace
individuální závod
31.
Lillehammer 1994 František Máka
Severská kombinace
individuální závod
18.
Lillehammer 1994 Miroslav Kopal
Severská kombinace
individuální závod
nedokončil
Albertville 1992
Severská kombinace
závod družstev
6.
Albertville 1992 Martin Bayer
Severská kombinace
individuální závod
41.
Albertville 1992 Josef Kovařík
Severská kombinace
individuální závod
17.
Albertville 1992 František Máka
Severská kombinace
individuální závod
15.
Albertville 1992 Milan Kučera
Severská kombinace
individuální závod
nedokončil
Calgary 1988
Severská kombinace
závod družstev
6.
Calgary 1988 František Repka
Severská kombinace
individuální závod
30.
Calgary 1988 Ján Klimko
Severská kombinace
individuální závod
27.
Calgary 1988 Ladislav Patráš
Severská kombinace
individuální závod
21.
Calgary 1988 Miroslav Kopal
Severská kombinace
individuální závod
7.
Sarajevo 1984 Vladimír Frák
Severská kombinace
individuální závod
25.
Sarajevo 1984 Ján Klimko
Severská kombinace
individuální závod
22.
Innsbruck 1976 František Zeman
Severská kombinace
individuální závod
15.
Innsbruck 1976 Josef Pospíšil
Severská kombinace
individuální závod
12.
Sapporo 1972 Jaroslav Svoboda
Severská kombinace
individuální závod
28.
Sapporo 1972 Ladislav Rygl st.
Severská kombinace
individuální závod
26.
Sapporo 1972 Tomáš Kučera
Severská kombinace
individuální závod
6.
Sapporo 1972 Libor Foltman
Severská kombinace
individuální závod
nedokončil
Grenoble 1968 Ladislav Rygl st.
Severská kombinace
individuální závod
16.
Grenoble 1968 Tomáš Kučera
Severská kombinace
individuální závod
4.
Innsbruck 1964 Miloslav Švaříček
Severská kombinace
individuální závod
24.
Innsbruck 1964 Josef Kutheil
Severská kombinace
individuální závod
21.
Innsbruck 1964 Štefan Olekšák
Severská kombinace
individuální závod
13.
Squaw Valley 1960 Vlastimil Melich
Severská kombinace
individuální závod
18.
Cortina d'Ampezzo 1956 Josef Nüsser
Severská kombinace
individuální závod
22.
Cortina d'Ampezzo 1956 Vlastimil Melich
Severská kombinace
individuální závod
18.
Cortina d'Ampezzo 1956 Vítězslav Lahr
Severská kombinace
individuální závod
12.
Oslo 1952 Vlastimil Melich
Severská kombinace
individuální závod
16.
Svatý Mořic 1948 František Šimůnek
Severská kombinace
individuální závod
36.
Svatý Mořic 1948 Jaroslav Lukeš
Severská kombinace
individuální závod
35.
Svatý Mořic 1948 Bohumil Kosour
Severská kombinace
individuální závod
32.
Svatý Mořic 1948 Jaroslav Kadavý
Severská kombinace
individuální závod
31.
Garmisch-Partenkirchen 1936 Rudolf Vrána
Severská kombinace
individuální závod
26.
Garmisch-Partenkirchen 1936 Gustl Berauer
Severská kombinace
individuální závod
14.
Garmisch-Partenkirchen 1936 Johann Lahr
Severská kombinace
individuální závod
9.
Garmisch-Partenkirchen 1936 František Šimůnek
Severská kombinace
individuální závod
5.
Lake Placid 1932 Jaroslav Feistauer
Severská kombinace
individuální závod
13.
Lake Placid 1932 Jan Cífka
Severská kombinace
individuální závod
11.
Lake Placid 1932 František Šimůnek
Severská kombinace
individuální závod
8.
Lake Placid 1932 Antonín Bartoň
Severská kombinace
individuální závod
6.
Svatý Mořic 1928 Walter Buchberger
Severská kombinace
individuální závod
18.
Svatý Mořic 1928 Rudolf Burkert
Severská kombinace
individuální závod
12.
Svatý Mořic 1928 Otakar Německý
Severská kombinace
individuální závod
9.
Svatý Mořic 1928 Franz Wende
Severská kombinace
individuální závod
nedokončil
Chamonix 1924 Josef Bím
Severská kombinace
individuální závod
13.
Chamonix 1924 Walter Buchberger
Severská kombinace
individuální závod
7.
Chamonix 1924 Josef Adolf
Severská kombinace
individuální závod
6.
Chamonix 1924 Otakar Německý
Severská kombinace
individuální závod
nedokončil