Peking 2008 - Kompletní výsledky

athlete sport discipline location
David Kostelecký
Sportovní střelba
trap
1
Kateřina Emmons
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška
1
Barbora Špotáková
Atletika
hod oštěpem
1
Kateřina Emmons
Sportovní střelba
sportovní malorážka 3 x 20
2
Ondřej Synek
Veslování
skif (1x)
2
Vodní slalom
C2
2
Marek Švec
Zápas
řecko-římský styl do 96 kg
3
Věra Cechlová Pospíšilová
Atletika
hod diskem 4.
Miroslava Topinková Knapková
Veslování
skif (1x) 5.
Stanislav Ježek
Vodní slalom
C1 5.
Roman Šebrle
Atletika
desetiboj 5.
 (men)
Veslování
čtyřka bez kormidelníka (4-) 5.
Michal Michalík
Moderní pětiboj
soutěž jednotlivců 6.
Jaroslav Bába
Atletika
skok vysoký 6.
Veslování
dvojskif (2x) 6.
Tomáš Janků
Atletika
skok vysoký 7.
 (women)
Basketbal
turnaj 12 týmů 7.
Jachting
470 - Two Person Dinghy 7.
Roman Novotný
Atletika
skok daleký 7.
Zuzana Hejnová
Atletika
400 m překážek 7.
Veslování
dvojka bez kormidelníka (2-) 8.
Rychlostní kanoistika
K2 500 m 8.
Jana Pechanová
Dálkové plavání
10 km 8.
Lada Kozlíková
Dráhová cyklistika
stíhací závod 8.
Tenis
čtyřhra 9.
Lucie Šafářová
Tenis
dvouhra 9.
Jana Horáková
BMX
závod 9.
Tomáš Berdych
Tenis
dvouhra 9.
Milan Kadlec
Dráhová cyklistika
bodovací závod 9.
Iva Straková
Atletika
skok vysoký 9.
Štěpánka Hilgertová
Vodní slalom
K1 9.
 (men)
Veslování
párová čtyřka (4x) 10.
Jan Kudlička
Atletika
skok o tyči 10.
 (men)
Dráhová cyklistika
sprint týmů 11.
Vavřinec Hradilek
Vodní slalom
K1 11.
Vítězslav Veselý
Atletika
hod oštěpem 12.
Romana Dubnova
Atletika
skok vysoký 12.
Denis Špička
Dráhová cyklistika
keirin 13.
Lada Kozlíková
Dráhová cyklistika
bodovací závod 13.
Václav Haman
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška 13.
Dráhová cyklistika
madison 13.
Libor Wälzer
Vzpírání
do 105 kg 14.
Petr Svoboda
Atletika
110 m překážek 14.
Martin Podhráský
Sportovní střelba
25 m rychlopalná pistole 14.
Lenka Popkin
Skoky na trampolíně
soutěž jednotlivkyň 15.
Lucie Grolichová
Moderní pětiboj
soutěž jednotlivkyň 15.
Martin Strnad
Sportovní střelba
25 m rychlopalná pistole 16.
Jan Sychra
Sportovní střelba
skeet 16.
Iveta Benešová
Tenis
dvouhra 17.
Michal Prokop
BMX
závod 17.
Tenis
čtyřhra 17.
Rostislav Vítek
Dálkové plavání
10 km 17.
Pavel Petřikov
Judo
- 60 kg 17.
Tenis
čtyřhra 17.
Tenis
čtyřhra 17.
Kristina Gavnholt
Badminton
dvouhra 17.
Jaroslav Kulhavý
Horská kola
závod 18.
Synchronizované plavání
dueta 18.
Adéla Bruns
Sportovní střelba
sportovní malorážka 3 x 20 19.
Adam Ptáčník
Dráhová cyklistika
sprint 19.
Lenka Marušková
Sportovní střelba
sportovní pistole 20.
Filip Ospalý
Triatlon
individuální závod 20.
Denisa Helceletová
Atletika
skok daleký 20.
Jaromír Ježek
Judo
- 73 kg 21.
Jarmila Klimešová
Atletika
hod oštěpem 21.
Kristýna Pálešová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 21.
Martin Verner
Plavání
100 m volný způsob 21.
Václav Haman
Sportovní střelba
libovolná malorážka 3 x 40 23.
Vendula Frintová
Triatlon
individuální závod 23.
Michael Maier
Jachting
Finn - One Person Dinghy (Heavyweight) 25.
Lucie Martincová
Atletika
100 m překážek 25.
Lenka Marušková
Sportovní střelba
10 m vzduchová pistole 26.
Lenka Valešová
Atletika
hod kladivem 26.
Zuzana Schindlerová
Atletika
20 km chůze 26.
Lukáš Melich
Atletika
hod kladivem 27.
Petr Stehlík
Atletika
vrh koulí 28.
Jan Marcell
Atletika
hod diskem 28.
Jiří Jedlička
Plavání
100 m prsa 29.
Sandra Kazíková
Plavání
50 m volný způsob 29.
David Svoboda
Moderní pětiboj
soutěž jednotlivců 29.
Miroslav Varga
Sportovní střelba
libovolná malorážka vleže 29.
Štěpán Janáček
Atletika
skok o tyči 30.
Tomáš Fučík
Plavání
200 m indivuduální polohový závod 31.
Martin Trčka
Jachting
Laser - One Person Dinghy 31.
Jana Klusáčková
Plavání
100 m volný způsob 31.
Pavla Kalná
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška 31.
Květoslav Svoboda
Plavání
400 m volný způsob 33.
Jiří Vaněk
Tenis
dvouhra 33.
Radek Štěpánek
Tenis
dvouhra 33.
Petr Koukal
Badminton
dvouhra 33.
Ivo Minář
Tenis
dvouhra 33.
Dana Čechová
Stolní tenis
dvouhra 33.
Nicole Vaidišová
Tenis
dvouhra 33.
Petr Korbel
Stolní tenis
dvouhra 33.
Klára Suchoňová
Tenis
dvouhra 33.
Barbora Horáčková
Lukostřelba
soutěž jednotlivců 34.
Stanislav Sajdok
Atletika
110 m překážek 34.
Michaela Musilová
Sportovní střelba
sportovní pistole 34.
Michaela Musilová
Sportovní střelba
10 m vzduchová pistole 35.
Květoslav Svoboda
Plavání
200 m znak 36.
Martin Tenk
Sportovní střelba
libovolná pistole 36.
Jiří Jedlička
Plavání
200 m prsa 39.
Petra Klosová
Plavání
100 m znak 39.
Tomáš Fučík
Plavání
100 m znak 41.
Jiří Vojtík
Atletika
200 m 41.
Jakub Holuša
Atletika
800 m 41.
Michal Rubáček
Plavání
100 m motýlek 42.
Rudolf Götz
Atletika
400 m 42.
Roman Kreuziger
Silniční cyklistika
silniční závod 44.
Roman Bílek
Atletika
50 km chůze 45.
Tomáš Jeřábek
Sportovní střelba
libovolná malorážka vleže 46.
Lukáš Milo
Atletika
100 m 46.
Květoslav Svoboda
Plavání
200 m volný způsob 46.
Martin Bulíř
Lukostřelba
soutěž jednotlivců 56.
Petr Benčík
Silniční cyklistika
silniční závod 74.
Martin Konečný
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 93.
Jaroslav Hatla
Všestrannost
soutěž jednotlivců nedokončil
Lenka Kovářová
Triatlon
individuální závod nedokončila
Tereza Vlk Huříková
Horská kola
závod nedokončila
Martina Šestáková
Atletika
trojskok kvalifikace
Denisa Helceletová
Atletika
sedmiboj nedokončila
Kateřina Janků
Atletika
skok o tyči neklasifikována