Londýn 2012 - Kompletní výsledky

Kompletní program

athlete sport discipline location
Jaroslav Kulhavý
Horská kola
závod
1
Miroslava Topinková Knapková
Veslování
skif (1x)
1
Barbora Špotáková
Atletika
hod oštěpem
1
David Svoboda
Moderní pětiboj
soutěž jednotlivců
1
Ondřej Synek
Veslování
skif (1x)
2
Tenis
čtyřhra
2
Zuzana Hejnová
Atletika
400 m překážek (Finále)
2
Vavřinec Hradilek
Vodní slalom
K1 závod
2
Vítězslav Veselý
Atletika
hod oštěpem
3
Adéla Bruns
Sportovní střelba
sportovní malorážka 3 x 20
3
 (men)
Rychlostní kanoistika
K4 1000 m
3
Kateřina Emmons
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška 4.
Štěpánka Hilgertová
Vodní slalom
K1 závod 4.
Stanislav Ježek
Vodní slalom
C1 závod 5.
Petra Kvitová
Tenis
dvouhra 5.
Rychlostní kanoistika
C2 1000 m 5.
Plážový volejbal
turnaj 24 týmů 5.
Lukáš Melich
Atletika
hod kladivem 6.
Jiřina Kudličková
Atletika
skok o tyči 6.
Jan Sychra
Sportovní střelba
skeet 6.
Denisa Helceletová
Atletika
400 m překážek 6.
 (women)
Atletika
štafeta 4 x 400 m 6.
Martin Podhráský
Sportovní střelba
25 m rychlopalná pistole 7.
 (women)
Basketbal
turnaj 7.
Veslování
dvojskif (2x) 7.
Jan Kudlička
Atletika
skok o tyči 7.
Lukáš Krpálek
Judo
- 100 kg 7.
Vodní slalom
C2 7.
Jiří Orság
Vzpírání
nad 105 kg 7.
Jana Pechanová
Dálkové plavání
10 km 8.
Lenka Marušková
Sportovní střelba
10 m vzduchová pistole 8.
Tenis
čtyřhra 9.
Tenis
smíšená čtyřhra 9.
Jaromír Ježek
Judo
- 73 kg 9.
Veronika Kozelská-Fenclová
Jachting
Laser Radial - One Person Dinghy 9.
Vodní slalom
C2 9.
Martin Strnad
Sportovní střelba
25 m rychlopalná pistole 9.
Pavel Kelemen
Dráhová cyklistika
sprint 10.
Simona Kubová
Plavání
100 m znak 10.
Aneta Hladíková
BMX
závod 10.
 (men)
Veslování
čtyřka bez kormidelníka lehkých vah 11.
Romana Labounková
BMX
závod 11.
Lucie Martincová
Atletika
100 m překážek 11.
Pavel Maslák
Atletika
400 m 12.
David Vála
Zápas
řecko-římský styl nad 87 kg 12.
Jan Škarnitzl
Horská kola
závod 12.
Lenka Marušková
Sportovní střelba
25 m sportovní pistole 13.
 (men)
Veslování
čtyřka bez kormidelníka (4-) 13.
Ondřej Cink
Horská kola
závod 14.
Kateřina Nash
Horská kola
závod 14.
Synchronizované plavání
páry 14.
Jarmila Klimešová
Atletika
hod oštěpem 14.
David Kostelecký
Sportovní střelba
trap 14.
Simona Kubová
Plavání
200 m znak 14.
Vendula Frintová
Triatlon
individuální závod 15.
Barbora Závadová
Plavání
400 m individuální polohový závod 15.
Ondřej Polívka
Moderní pětiboj
soutěž jednotlivců 15.
Roman Kreuziger
Silniční cyklistika
silniční závod 15.
Zita Frydrychová
Skoky na trampolíně
soutěž jednotlivkyň 15.
Eliška Klučinová
Atletika
sedmiboj 16.
Zdeněk Chládek
Box
do 64 kg 17.
Denis Špička
Dráhová cyklistika
keirin 17.
Jaromír Musil
Judo
- 81 kg 17.
Iveta Vacenovská
Stolní tenis
dvouhra 17.
Plážový volejbal
turnaj 24 týmů 17.
Tenis
čtyřhra 17.
Kristina Gavnholt
Badminton
dvouhra 17.
Plážový volejbal
turnaj 24 týmů 17.
Jiří Lipták
Sportovní střelba
trap 18.
Jakub Tomeček
Sportovní střelba
skeet 19.
Radka Kahlefeldt
Triatlon
individuální závod 20.
Michael Maier
Jachting
Finn - One Person Dinghy (Heavyweight) 21.
Jaroslav Bába
Atletika
skok vysoký 21.
Natálie Dianová
Moderní pětiboj
soutěž jednotlivkyň 22.
Martin Verner
Plavání
100 m volný způsob 23.
Antonín Žalský
Atletika
vrh koulí 23.
Petra Chocová
Plavání
100 m prsa 24.
Jan Micka
Plavání
1500 m volný způsob 24.
Jakub Vadlejch
Atletika
hod oštěpem 25.
Martina Pechová
Plavání
200 m prsa 26.
Pavel Maslák
Atletika
200 m 27.
Jakub Holuša
Atletika
800 m 28.
Viktor Teplý
Jachting
Laser - One Person Dinghy 28.
Lenka Masná
Atletika
800 m 29.
Tereza Čapková
Atletika
1500 m 29.
Oldřiška Marešová
Atletika
skok vysoký 29.
Štěpán Wagner
Atletika
skok daleký 30.
Jan Čelůstka
Triatlon
individuální závod 30.
Adéla Bruns
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška 31.
Kateřina Šafránková
Atletika
hod kladivem 31.
Kateřina Emmons
Sportovní střelba
sportovní malorážka 3 x 20 32.
Barbora Závadová
Plavání
200 m individuální polohový závod 32.
Klára Suchoňová
Tenis
dvouhra 33.
Tomáš Berdych
Tenis
dvouhra 33.
Václav Haman
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška 33.
Petra Cetkovská
Tenis
dvouhra 33.
Petr Koukal
Badminton
dvouhra 33.
Radek Štěpánek
Tenis
dvouhra 33.
Lucie Šafářová
Tenis
dvouhra 33.
Petr Frydrych
Atletika
hod oštěpem 34.
Václav Haman
Sportovní střelba
libovolná malorážka 3 x 40 34.
Martin Konečný
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 34.
Věra Cechlová Pospíšilová
Atletika
hod diskem 34.
Josef Prorok
Atletika
400 m překážek 35.
Lucie Pelantová
Atletika
20 km chůze 35.
Karel Lavický
Jachting
RS:X - Windsurfer 36.
Kateřina Čechová
Atletika
100 m 37.
Roman Novotný
Atletika
skok daleký 38.
Václav Haman
Sportovní střelba
libovolná malorážka vleže 41.
Přemysl Švarc
Triatlon
individuální závod 45.
Kristýna Pálešová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivkyň 46.
Dana Čechová
Stolní tenis
dvouhra 49.
Ivana Sekyrová
Atletika
maraton 67.
Jan Kreisinger
Atletika
maraton 67.
Jan Bárta
Silniční cyklistika
silniční závod 74.
Roman Šebrle
Atletika
desetiboj nedokončil