Sydney 2000 - Kompletní výsledky

Kompletní program

athlete sport discipline location
Štěpánka Hilgertová
Vodní slalom
K1 závod
1
Jan Železný
Atletika
hod oštěpem
1
Rudolf Kraj
Box
lehká těžká váha (75 - 81 kg)
2
Petr Málek
Sportovní střelba
skeet
2
Roman Šebrle
Atletika
desetiboj
2
Martin Tenk
Sportovní střelba
libovolná pistole
3
Vodní slalom
C2
3
Jan Řehula
Triatlon
individuální závod
3
Daniela Bártová
Atletika
skok o tyči 4.
Irena Pavelková
Vodní slalom
K1 závod 5.
Daniel Málek
Plavání
100 m prsa 5.
Daniel Málek
Plavání
200 m prsa 5.
Helena Fuchsová
Atletika
800 m 5.
Václav Bečvář
Sportovní střelba
libovolná malorážka vleže 5.
Vodní slalom
C2 5.
David Kostelecký
Sportovní střelba
trap 6.
Tomáš Dvořák
Atletika
desetiboj 6.
 (women)
Atletika
štafeta 4 x 400 m 7.
Tomáš Kobes
Vodní slalom
K1 závod 7.
Pavel Buráň
Dráhová cyklistika
keirin 7.
Lenka Vydra Šmídová
Jachting
Evropa 7.
Martin Doktor
Rychlostní kanoistika
C1 500 m 8.
Nikola Brejchová
Atletika
hod oštěpem 8.
Vladimír Maška
Atletika
hod kladivem 8.
Miroslav Januš
Sportovní střelba
běžící terč 8.
Martin Doktor
Rychlostní kanoistika
C1 1000 m 8.
Tenis
čtyřhra 9.
Plážový volejbal
turnaj 24 týmů 9.
David Vála
Zápas
volný styl 130kg 9.
Pavel Buráň
Dráhová cyklistika
sprint 9.
Hana Netrefová
Plavání
400 m individuální polohový závod 9.
Miroslav Menc
Atletika
vrh koulí 10.
Jitka Burianová
Atletika
400 m 10.
Rychlostní kanoistika
K2 500 m 10.
Rychlostní kanoistika
C2 500 m 10.
Radek Záruba
Rychlostní kanoistika
K1 1000 m 10.
Lada Kozlíková
Dráhová cyklistika
stíhací závod 10.
Pavel Hottmar
Rychlostní kanoistika
K1 500 m 10.
 (men)
Dráhová cyklistika
sprint týmů 11.
Václav Chalupa
Veslování
skif (1x) 11.
Zuzana Hlavoňová
Atletika
skok vysoký 11.
Martin Tenk
Sportovní střelba
10 m vzduchová pistole 11.
Petra Vachníková
Skoky na trampolíně
soutěž jednotlivkyň 11.
Mužík Jiří
Atletika
400 m překážek 12.
Šárka Kašpárková
Atletika
trojskok 12.
Petr Jákl
Judo
+ 100 kg 13.
Martin Polák
Dráhová cyklistika
1 km s pevným startem 13.
Andrea Pokorná
Judo
- 70 kg 13.
Tomáš Indruch
Vodní slalom
C1 závod 13.
Jiří Prskavec st.
Vodní slalom
K1 závod 13.
Martin Krňávek
Triatlon
individuální závod 13.
Lucie Valová
Sportovní střelba
sportovní malorážka 3 x 20 14.
Petr Sobotka
Vzpírání
nad 105 kg 14.
Vladimíra Racková
Atletika
hod diskem 14.
Jiří Ryba
Atletika
desetiboj 14.
Štěpán Janáček
Atletika
skok o tyči 14.
Rychlostní kanoistika
C2 1000 m 14.
Rychlostní kanoistika
K2 1000 m 15.
Synchronizované plavání
páry 15.
Radim Novák
Sportovní střelba
libovolná malorážka 3 x 40 15.
Václav Bečvář
Sportovní střelba
libovolná malorážka 3 x 40 15.
Jiří Gach
Sportovní střelba
dvojitý trap 16.
Michaela Kvačková
Judo
- 57 kg 16.
Milan Holuša
Atletika
50 km chůze 16.
Petr Švehla
Zápas
řecko-římský styl do 54 kg 16.
Jiří Vaněk
Tenis
dvouhra 17.
Lukáš Konečný
Box
do 64 kg 17.
Tenis
čtyřhra 17.
Hana Netrefová
Plavání
200 m individuální polohový závod 17.
Daniela Bedáňová
Tenis
dvouhra 17.
Plážový volejbal
turnaj 24 týmů 17.
Petr Korbel
Stolní tenis
dvouhra 17.
Květoslav Svoboda
Plavání
200 m volný způsob 18.
Marek Švec
Zápas
volný styl 97 kg 18.
Pavel Sedláček
Atletika
hod kladivem 18.
Vlastimil Burda
Plavání
400 m volný způsob 19.
Plážový volejbal
turnaj 24 týmů 19.
Jiří Malysa
Atletika
20 km chůze 19.
Michael Maier
Jachting
Finn - One Person Dinghy (Heavyweight) 19.
Hana Netrefová
Plavání
800 m volný způsob 19.
Jan Víťazka
Plavání
200 m individuální polohový závod 21.
Ilona Hlaváčková
Plavání
100 m znak 22.
Pavla Rybová
Atletika
skok o tyči 22.
Jan Víťazka
Plavání
400 m individuální polohový závod 23.
Roman Oravec
Atletika
800 m 24.
Libor Malina
Atletika
hod diskem 25.
Stolní tenis
čtyřhra 25.
Vlastimil Burda
Plavání
1500 m volný způsob 25.
Hana Netrefová
Plavání
400 m volný způsob 26.
Ilona Hlaváčková
Plavání
100 m volný způsob 26.
Jan Víťazka
Plavání
100 m motýlek 27.
Tomáš Konečný
Silniční cyklistika
časovka jednotlivců 28.
Renata Berková
Triatlon
individuální závod 29.
Hana Benešová
Atletika
400 m 29.
Jana Komrsková
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivkyň 29.
Radim Kořínek
Horská kola
závod 29.
Jiří Gach
Sportovní střelba
trap 32.
Bronislav Bechyňský
Sportovní střelba
skeet 32.
Jiří Novák
Tenis
dvouhra 33.
Ctislav Doseděl
Tenis
dvouhra 33.
Adriana Gerši
Tenis
dvouhra 33.
Květoslava Peschkeová
Tenis
dvouhra 33.
Josef Plachý
Stolní tenis
dvouhra 33.
Václav Bečvář
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška 34.
Lucie Valová
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška 36.
Radim Novák
Sportovní střelba
libovolná malorážka vleže 38.
Jaroslav Makohin
Skoky do vody
3 m prkno 39.
Radim Novák
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška 43.
Květoslav Svoboda
Plavání
100 m volný způsob 45.
Kateřina Marešová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivkyň 63.
Pavel Padrnos
Silniční cyklistika
silniční závod 70.
Tomáš Konečný
Silniční cyklistika
silniční závod 76.
 (men)
Rychlostní kanoistika
K4 1000 m semifinále
Ján Svorada
Silniční cyklistika
silniční závod nedokončil
Filip Ospalý
Triatlon
individuální závod nedokončil
Radim Kořínek
Silniční cyklistika
silniční závod nedokončil
 (men)
Fotbal
turnaj základní skupina
Ludmila Formanová
Atletika
800 m nedokončila