Athletes - Paříž 2024

    Paříž

    Jméno a příjmení Sport Medailí
    Krpálek Lukáš Krpálek
    Judo
    Počet zlatých medailí
    2
    Nominated
    Prskavec Jiří Prskavec
    Vodní slalom
    Počet zlatých medailí
    1
    Počet bronzových medailí
    1
    Nominated
    Krejčíková Barbora Krejčíková
    Tenis
    Počet zlatých medailí
    1
    Nominated
    Lipták Jiří Lipták
    Sportovní střelba
    Počet zlatých medailí
    1
    Nominated
    Siniaková Kateřina Siniaková
    Tenis
    Počet zlatých medailí
    1
    Nominated
    Dostál Josef Dostál
    Rychlostní kanoistika
    Počet stříbrných medailí
    1
    Počet bronzových medailí
    3
    Nominated
    Rohan Lukáš Rohan
    Vodní slalom
    Počet stříbrných medailí
    1
    Vadlejch Jakub Vadlejch
    Atletika
    Počet stříbrných medailí
    1
    Nominated
    Vondroušová Markéta Vondroušová
    Tenis
    Počet stříbrných medailí
    1
    Nominated
    Havel Daniel Havel
    Rychlostní kanoistika
    Počet bronzových medailí
    2
    Nominated
    Choupenitch Alexander Choupenitch
    Šerm
    Počet bronzových medailí
    1
    Nominated
    Artamonova Soňa Artamonova
    Sportovní gymnastika
    Nominated
    Beran Jiří Beran
    Šerm
    Nominated
    Blažíčková Veronika Blažíčková
    Sportovní střelba
    Nominated
    Burska Zofia Burska
    Jachting
    Nominated
    Cink Ondřej Cink
    Horská kola
    Nominated
    Čupr Michal Čupr
    Šerm
    Nominated
    Davidson Spilková Klára Davidson Spilková
    Golf
    Nominated
    Dudycha Jakub Dudycha
    Atletika
    Nominated
    Fišerová Tereza Fišerová
    Vodní slalom
    Flamíková Pavlína Flamíková
    Veslování
    Nominated
    Fuksa Martin Fuksa
    Rychlostní kanoistika
    Nominated
    Fuksa Petr Fuksa
    Rychlostní kanoistika
    Nominated
    Galušková Antonie Galušková
    Vodní slalom
    Nominated
    Gracík Daniel Gracík
    Plavání
    Nominated
    Grycz Marek Grycz
    Moderní pětiboj
    Nominated
    Habarta Tomáš Habarta
    Atletika
    Hájek Patrik Hájek
    Atletika
    Nominated
    Hermannová Barbora Hermannová
    Plážový volejbal
    Hlaváč Vít Hlaváč
    Atletika
    Nominated
    Hlaváčková Lucie Hlaváčková
    Moderní pětiboj
    Nominated
    Holubová Adéla Holubová
    Horská kola
    Nominated
    Holý David Holý
    Atletika
    Nominated
    Horáčková Marie Horáčková
    Lukostřelba
    Horská Kristýna Horská
    Plavání
    Nominated
    Hrochová Tereza Hrochová
    Atletika
    Nominated
    Hronová Dominika Hronová
    Taekwondo
    Hrubá Michaela Hrubá
    Atletika
    Nominated
    Jíchová Nikoleta Jíchová
    Atletika
    Nominated
    Jurka Jakub Jurka
    Šerm
    Nominated
    Juška Radek Juška
    Atletika
    Klammert David Klammert
    Judo
    Knedla Miroslav Knedla
    Plavání
    Nominated
    Kopecký Julia Sophie Kopecký
    Silniční cyklistika
    Nominated
    Kousková Sára Kousková
    Golf
    Nominated
    Král Ondřej Král
    Badminton
    Nominated
    Krsek Matěj Krsek
    Atletika
    Kubelík Eduard Kubelík
    Atletika
    Nominated
    Kučera Kamil Kučera
    Vzpírání
    Nominated
    Kuříková Petra Kuříková
    Triatlon
    Nominated
    Li Adam Li
    Lukostřelba
    Louda Jan Louda
    Badminton
    Nominated
    Lukšová Lenka Lukšová
    Veslování
    Nominated
    Macháč Tomáš Macháč
    Tenis
    Nominated
    Macík Ondřej Macík
    Atletika
    Maňasová Karolína Maňasová
    Atletika
    Nominated
    Manuel Lurdes Gloria Manuel
    Atletika
    Nominated
    Martínková Eliška Martínková
    Atletika
    Nominated
    Matelová Hana Matelová
    Stolní tenis
    Nominated
    Meindlschmid Petr Meindlschmid
    Atletika
    Nominated
    Mendrek Adam Mendrek
    Badminton
    Nominated
    Menšík Jakub Menšík
    Tenis
    Nominated
    Miculyčová Iveta Miculyčová
    BMX freestyle
    Nominated
    Muchová Karolína Muchová
    Tenis
    Nominated
    Müller Vít Müller
    Atletika
    Nominated
    Myslyvčuk Volodymyr Myslyvčuk
    Atletika
    Nominated
    Němejc Tomáš Němejc
    Atletika
    Nominated
    Nosková Linda Nosková
    Tenis
    Nominated
    Novotná Veronika Novotná
    Moderní pětiboj
    Nominated
    Novotníková Radka Novotníková
    Veslování
    Nominated
    Nymburský Petr Nymburský
    Sportovní střelba
    Nominated
    Ogrodníková Nikola Ogrodníková
    Atletika
    Nominated
    Omarov Artur Omarov
    Zápas
    Nominated
    Ondra Adam Ondra
    Sportovní lezení
    NOC quota
    Paloudová Anežka Paloudová
    Rychlostní kanoistika
    Nominated
    Pavlásek Adam Pavlásek
    Tenis
    Nominated
    Perušič Ondřej Perušič
    Plážový volejbal
    Petržilková Tereza Petržilková
    Atletika
    Podhráský Martin Podhráský
    Sportovní střelba
    Nominated
    Příhoda Miloslav Příhoda
    Všestrannost
    Nominated
    Přívratský Jiří Přívratský
    Sportovní střelba
    Nominated
    Rampula Matěj Rampula
    Sportovní střelba
    Nominated
    Rubeš Martin Rubeš
    Šerm
    Nominated
    Rugovac Denis Rugovac
    Dráhová cyklistika
    Nominated
    Šantrůčková Anna Šantrůčková
    Veslování
    Nominated
    Sasínek Mäki Kristiina Sasínek Mäki
    Atletika
    Nominated
    Satková Gabriela Satková
    Vodní slalom
    Nominated
    Ščerba Matěj Ščerba
    Atletika
    Nominated
    Schweiner David Schweiner
    Plážový volejbal
    Nominated
    Seemanová Barbora Seemanová
    Plavání
    Nominated
    Sičaková Petra Sičaková
    Atletika
    Nominated
    Šimánek Jiří Šimánek
    Veslování
    Nominated
    Smetana František Smetana
    Sportovní střelba
    Nominated
    Špicar Jakub Špicar
    Rychlostní kanoistika
    Nominated
    Staněk Tomáš Staněk
    Atletika
    Nominated
    Štefela Jan Štefela
    Atletika
    Nominated
    Stewartová Moira Stewartová
    Atletika
    Nominated
    Štochlová Marie-Sára Štochlová
    Plážový volejbal
    Štolbová Petra Štolbová
    Taekwondo
    Nominated
    Straka Martin Straka
    Dálkové plavání
    Nominated
    Šumová Barbora Šumová
    Sportovní střelba
    Nominated
    Švábíková Amálie Švábíková
    Atletika
    Nominated
    Švábíková Tereza Švábíková
    Badminton
    Nominated
    Švíková Kateřina Švíková
    Jachting
    Nominated
    Tkadlecová Sára Tkadlecová
    Jachting
    Nominated
    Tomeček Jakub Tomeček
    Sportovní střelba
    Nominated
    Trunda Miroslav Trunda
    Všestrannost
    Nominated
    Vacek Mathias Vacek
    Silniční cyklistika
    Nominated
    Vlach Martin Vlach
    Moderní pětiboj
    Nominated
    Vondrová Lada Vondrová
    Atletika
    Nominated
    Voneš Jan Voneš
    Dráhová cyklistika
    Nominated
    Vraštil Miroslav Vraštil
    Veslování
    Nominated
    Zachová Renata Zachová
    Judo
    Nominated

    Vysvětlivky:

    Nominován/a

    Sportovce vždy nominují na olympijské hry příslušné sportovní svazy na základě splněných kritérií. Nominaci musí na přelomu června a července 2024 schválit Plénum ČOV, teprve poté jsou sportovci nominováni na olympijské hry. Pokud se někdo kvalifikuje po nominačním Plénu, pak ho na návrh sportovního svazu může nominovat z pověření Pléna předseda ČOV.

    Kvalifikován/a

    Jde o kategorii, kdy je místo vybojováno pro Českou republiku, ale konkrétní sportovci již absolvovali domácí kvalifikaci. Ta určila, kdo si vybojoval právo na hry jet. Ke změně může dojít, pokud by daný sportovec nemohl na hry odcestovat.

    Kvalifikován/a na jméno

    Sportovec si zajistil účast splněním konkrétního kvalifikačního kritéria (limit, žebříček, umístění v kvalifikačním turnaji atp.). Nominace se váže k jeho jménu a není možné takového sportovce nahradit jiným.

    Vybojoval/a místo

    Sportovec, který svým vrcholným výkonem vybojoval kvótu pro ČR. Nominaci na toto místo však určuje sportovní svaz na základě vlastních kritérií.

    Čekáme na potvrzení

    Sportovec splnil limit nebo jiné nominační kritérium, ale čeká se na potvrzení ze strany mezinárodní sportovní federace a organizátorů her. Nebo je třeba k potvrzení účastnického místa splnit další část kritérií.