29. 06. 2022
Středa
|
09:00
|
Badminton
|
dvouhra |
chlapci |
Adam Srnec - Jakub Raška |
Badminton aréna Přerov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Badminton
|
dvouhra |
chlapci |
Marek Čepela - Jakub Bouberle |
Badminton aréna Přerov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Badminton
|
dvouhra |
chlapci |
Kryštof Klíma - Michael Havlíček |
Badminton aréna Přerov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Badminton
|
dvouhra |
chlapci |
Lukáš Thor - Jakub Klokan |
Badminton aréna Přerov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:25
|
Badminton
|
dvouhra |
dívky |
Karolína Kalkušová - Eliška Mikešová |
Badminton aréna Přerov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:25
|
Badminton
|
dvouhra |
dívky |
Štěpánka Nýdrlová - Tereza Grznárová |
Badminton aréna Přerov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:25
|
Badminton
|
dvouhra |
dívky |
Tereza Czajová - Nela Fliglová |
Badminton aréna Přerov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:25
|
Badminton
|
dvouhra |
dívky |
Malvína Skrčená - Erika Osičková |
Badminton aréna Přerov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:50
|
Badminton
|
čtyřhra |
dívky |
Jihomoravský kraj - Jihočeský kraj |
Badminton aréna Přerov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:50
|
Badminton
|
čtyřhra |
chlapci |
Moravskoslezský kraj - Pardubický kraj |
Badminton aréna Přerov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:50
|
Badminton
|
čtyřhra |
chlapci |
Jihomoravský kraj - Jihočeský kraj |
Badminton aréna Přerov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:50
|
Badminton
|
čtyřhra |
chlapci |
Královéhradecký kraj - Hlavní město Praha |
Badminton aréna Přerov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:15
|
Badminton
|
dvouhra |
dívky |
Tereza Czajová - Erika Osičková |
Badminton aréna Přerov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:40
|
Badminton
|
dvouhra |
chlapci |
Adam Srnec - Marek Čepela |
Badminton aréna Přerov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:40
|
Badminton
|
dvouhra |
chlapci |
Lukáš Thor - Michael Havlíček |
Badminton aréna Přerov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:40
|
Badminton
|
dvouhra |
dívky |
Eliška Mikešová - Štěpánka Nýdrlová |
Badminton aréna Přerov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:40
|
Badminton
|
dvouhra |
chlapci |
Kryštof Klíma - Jakub Klokan |
Badminton aréna Přerov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:05
|
Badminton
|
smíšená čtyřhra |
dívky + chlapci |
o 3.místo |
Badminton aréna Přerov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:05
|
Badminton
|
dvouhra |
dívky |
Karolína Kalkušová - Tereza Grznárová |
Badminton aréna Přerov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:05
|
Badminton
|
čtyřhra |
dívky |
Hlavní město Praha - Olomoucký kraj |
Badminton aréna Přerov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:30
|
Badminton
|
smíšená čtyřhra |
dívky + chlapci |
Hlavní město Praha I - Moravskoslezský kraj II |
Badminton aréna Přerov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:30
|
Badminton
|
smíšená čtyřhra |
dívky + chlapci |
Středočeský kraj I - Jihomoravský kraj I |
Badminton aréna Přerov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:55
|
Badminton
|
smíšená čtyřhra |
dívky + chlapci |
Finále |
Badminton aréna Přerov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:20
|
Badminton
|
dvouhra |
dívky |
Nela Fliglová - Malvína Skrčená |
Badminton aréna Přerov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:20
|
Badminton
|
dvouhra |
chlapci |
Jakub Raška - Jakub Bouberle |
Badminton aréna Přerov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:10
|
Badminton
|
čtyřhra |
dívky |
Středočeský kraj - Moravskoslezský kraj |
Badminton aréna Přerov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:10
|
Badminton
|
čtyřhra |
dívky |
Ústecký kraj - Jihočeský kraj |
Badminton aréna Přerov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:35
|
Badminton
|
smíšená čtyřhra |
dívky + chlapci |
Středočeský kraj I - Hlavní město Praha I |
Badminton aréna Přerov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Badminton
|
dvouhra |
chlapci |
Finále |
Badminton aréna Přerov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Badminton
|
dvouhra |
dívky |
Finále |
Badminton aréna Přerov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Badminton
|
čtyřhra |
chlapci |
o 3. místo |
Badminton aréna Přerov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:25
|
Badminton
|
dvouhra |
chlapci |
Kryštof Klíma - Jakub Raška |
Badminton aréna Přerov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:25
|
Badminton
|
dvouhra |
dívky |
o 3. místo |
Badminton aréna Přerov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:50
|
Badminton
|
čtyřhra |
dívky |
o 3. místo |
Badminton aréna Přerov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:50
|
Badminton
|
čtyřhra |
chlapci |
Finále |
Badminton aréna Přerov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:15
|
Badminton
|
čtyřhra |
dívky |
Finále |
Badminton aréna Přerov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:15
|
Badminton
|
dvouhra |
chlapci |
o 3. místo |
Badminton aréna Přerov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:40
|
Badminton
|
dvouhra |
dívky |
Karolína Kalkušová - Malvína Skrčená |
Badminton aréna Přerov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|