Tokio 1964 - Kompletní výsledky

athlete sport discipline location
Věra Čáslavská
Sportovní gymnastika
kladina
1
Věra Čáslavská
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
1
Hans Zdražila
Vzpírání
do 75 kg
1
Jiří Daler
Dráhová cyklistika
stíhací závod
1
Věra Čáslavská
Sportovní gymnastika
přeskok
1
Jiří Kormaník
Zápas
volný styl 87 kg
2
 (men)
Fotbal
turnaj
2
 (men)
Volejbal
turnaj mužů
2
 (mixed)
Sportovní gymnastika
víceboj družstev
2
Josef Odložil
Atletika
1500 m
2
Ludvík Daněk
Atletika
hod diskem
2
Veslování
dvojskif (2x)
3
Lubomír Nácovský
Sportovní střelba
25 m rychlopalná pistole
3
 (men)
Veslování
osma (8+)
3
Bohumil Kubát
Zápas
volný styl nad 97 kg 4.
Petr Kment
Zápas
řecko-římský styl nad 97 kg 4.
Jiří Švec
Zápas
řecko-římský styl do 58 kg 4.
František Poláček
Box
lehká těžká váha (75 - 81 kg) 5.
Zdeněk Otáhal
Vzpírání
67kg 5.
Hana Růžičková
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 5.
 (men)
Dráhová cyklistika
stíhací závod týmů 5.
Hana Růžičková
Sportovní gymnastika
kladina 5.
Dráhová cyklistika
tandemový sprint 5.
 (men)
Veslování
dvojka s kormidelníkem 5.
Věra Čáslavská
Sportovní gymnastika
bradla 5.
Jiří Pecka
Dráhová cyklistika
1 km s pevným startem 5.
Vladimír Kučera
Box
do 64 kg 5.
Rudolf Tomášek
Atletika
skok o tyči 6.
 (men)
Sportovní gymnastika
soutěž družstev 6.
Věra Čáslavská
Sportovní gymnastika
prostná 6.
Rychlostní kanoistika
C2 1000 m 8.
Jan Jiráň
Rychlostní kanoistika
C1 1000 m 9.
Jaroslav Šlajs
Box
do 54 kg 9.
Josef Matoušek
Atletika
hod kladivem 9.
Jiřina Němcová
Atletika
hod diskem 9.
Josef Němec
Box
těžká váha (81 - 91 kg) 9.
Ladislav Falta
Sportovní střelba
25 m rychlopalná pistole 9.
Bohumil Němeček
Box
do 67 kg 9.
Jaroslava Šímová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 11.
Alexandr Bílek
Atletika
20 km chůze 11.
Adolfína Tačová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 16.
Josef Tomáš
Atletika
10 000 m 17.
Miroslav Vejvoda
Jachting
Finn - One Person Dinghy (Heavyweight) 18.
Václav Chudomel
Atletika
maraton 18.
Vladimír Stibořík
Sportovní střelba
velkorážní terčovnice 3 x 40 18.
Vladimír Kudrna
Sportovní střelba
libovolná pistole 18.
Alexandr Bílek
Atletika
50 km chůze 20.
Daniel Gráč
Silniční cyklistika
silniční závod 22.
Marianna Némethová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 22.
Jána Kubičková
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 23.
Pavel Kantorek
Atletika
maraton 25.
Vladimír Stibořík
Sportovní střelba
libovolná malorážka 3 x 40 28.
Vladimír Stibořík
Sportovní střelba
libovolná malorážka vleže 30.
Bohumil Mudřík
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 30.
Ladislav Pazdera
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 42.
Václav Kubička
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 44.
Přemysl Krbec
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 45.
Karel Klečka
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 52.
Jiří Daler
Silniční cyklistika
silniční závod 67.
František Řezáč
Silniční cyklistika
silniční závod 70.
Pavel Gajdoš
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 106.
Eva Glesková
Atletika
200 m meziběh
Eva Glesková
Atletika
100 m semifinále
Josef Tomáš
Atletika
5000 m rozběh
 (men)
Veslování
čtyřka s kormidelníkem opravné jízdy
Jiří Žemba
Atletika
hod diskem kvalifikace
Václav Kozák
Veslování
skif (1x) opravné jízdy
Ivan Kučírek
Dráhová cyklistika
sprint 2. kolo
Josef Trousil
Atletika
400 m meziběh
Zdeňka Hradilová
Rychlostní kanoistika
K1 500 m semifinále
Jan Smolík
Silniční cyklistika
silniční závod nedokončil
Jindřich Vágner
Plavání
100 m volný způsob semifinále
Petr Lohnický
Plavání
100 m volný způsob rozplavba
Petr Lohnický
Plavání
1500 m volný způsob rozplavba
Petr Lohnický
Plavání
400 m volný způsob rozplavba
Ivan Ferák
Plavání
200 m znak rozplavba