Banská Bystrica 2022 - Kompletní výsledky

athlete sport discipline location
Jan Kumstát
Tenis
dvouhra (Turnaj)
1
Matyáš Zach
Atletika
110 m překážek (Závod)
1
Petr Meindlschmid
Atletika
skok daleký (Závod)
1
Jan Škarban
Atletika
2000 m steeplechase (Závod)
2
Natálie Fišerová
Atletika
hod diskem (Finále)
2
Karolína Jarošová
Atletika
2000 m steeplechase (Závod)
2
Pavel Šumpík
Silniční cyklistika
časovka jednotlivců (Závod)
2
Karolína Machová
Atletika
vrh koulí (Závod)
2
 (men)
Volejbal
turnaj mužů (Turnaj)
3
Štěpán Šípek
Atletika
hod oštěpem (Závod)
3
Zuzana Štejfová
Atletika
hod kladivem (Závod)
3
Milan Vích
Atletika
desetiboj (Závod)
3
Viktorie Jánská
Atletika
skok daleký (Závod)
3
Ester Parohová
Atletika
100 m (Závod)
3
 (men)
Atletika
závod na 100-200-300-400 m (Závod) 4.
 (women)
Atletika
závod na 100-200-300-400 m (Závod) 4.
Viktorie Jánská
Atletika
100 m překážek (Závod) 5.
František Lhotzký
Judo
- 90 kg (Turnaj) 5.
Jakub Krischke
Plavání
100 m znak (Finále) 5.
Jakub Krischke
Plavání
50 m volný způsob (Závod) 6.
Eliška Koletová
Atletika
800 m (Závod) 6.
Ondřej Loupal
Atletika
400 m (Závod) 6.
Jakub Racek
Atletika
skok vysoký (Závod) 6.
Jonáš Fleisig
Atletika
200 m (Závod) 6.
Adéla Hanáková
Atletika
sedmiboj (Závod) 6.
Lucie Krulová
Badminton
dvouhra (Závod) 6.
David Jarolímek
Atletika
hod diskem (Závod) 7.
Ondřej Slavík
Plavání
100 m motýlek (Závod) 7.
Apolena Švábíková
Atletika
skok o tyči (Závod) 7.
Soňa Artamonova
Sportovní gymnastika
kladina (Závod) 7.
Terezie Táborská
Atletika
200 m (Závod) 7.
 (men)
Plavání
4 x 100 m polohová štafeta (Závod) 7.
Leona Ščerbová
Judo
- 57 kg (Turnaj) 7.
Šimon Křížek
Judo
- 73 kg (Turnaj) 7.
Daniel Marák
Atletika
3000 m (Závod) 8.
Nela Kaňkovská
Silniční cyklistika
individuální závod dívky (Závod) 9.
Samuel Hübscher
Plavání
200 m prsa (Závod) 9.
Filip Toul
Atletika
1500 m (Závod) 9.
David Pavlas
Atletika
800 m (Závod) 9.
Marie Slaměníková
Tenis
dvouhra (Turnaj) 9.
Dominika Bezdíčková
Atletika
400 m překážek (Závod) 9.
Nela Kaňkovská
Silniční cyklistika
časovka jednotlivců (Závod) 9.
Natálie Zápotocká
Plavání
400 m individuální polohový závod (Závod) 10.
Viktorie Křížová
Atletika
400 m (Závod) 10.
David Šopinec
Judo
do 55 kg (Turnaj) 10.
Adéla Pittnerová
Atletika
5000 m chůze (Závod) 10.
Daniela Hezinová
Silniční cyklistika
individuální závod dívky (Závod) 11.
Daniel Bago
Sportovní gymnastika
prostná (Závod) 12.
Ondřej Slavík
Plavání
50 m volný způsob (Závod) 13.
Alice Vlková
Sportovní gymnastika
kladina (Závod) 14.
Natálie Zápotocká
Plavání
100 m prsa (Závod) 14.
Natálie Zápotocká
Plavání
200 m indivuduální polohový závod (Závod) 14.
Samuel Hübscher
Plavání
200 m indivuduální polohový závod (Závod) 14.
Samuel Hübscher
Plavání
100 m prsa (Závod) 14.
Štěpán Zahálka
Silniční cyklistika
časovka jednotlivců (Závod) 14.
Jonáš Fleisig
Atletika
100 m (Závod) 14.
Darina Brozdová
Atletika
1500 m (Závod) 14.
Tenis
smíšená čtyřhra (Turnaj) 14.
Šimon Korčák
Plavání
200 m prsa (Závod) 15.
Vanda Švidrnochová
Plavání
100 m znak (Závod) 15.
Daniel Bago
Sportovní gymnastika
kruhy (Závod) 15.
Adam Pešek
Silniční cyklistika
časovka jednotlivců (Závod) 15.
Klára Suková
Plavání
100 m znak (Závod) 16.
Natálie Zápotocká
Plavání
200 m prsa (Závod) 16.
Pavel Šumpík
Silniční cyklistika
individuální závod chlapci (Závod) 16.
Soňa Artamonova
Sportovní gymnastika
prostná (Závod) 17.
Lukáš Rúža
Judo
- 60 kg (Turnaj) 17.
Alice Vlková
Sportovní gymnastika
hrazda (Závod) 18.
Alice Vlková
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců (Závod) 19.
Anna Šťávová
Plavání
100 m prsa (Závod) 19.
Soňa Artamonova
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců (Závod) 20.
Miroslav Durák
Sportovní gymnastika
bradla (Závod) 20.
Anna Šťávová
Plavání
200 m prsa (Závod) 22.
Daniel Bago
Sportovní gymnastika
hrazda (Závod) 22.
Klára Suková
Plavání
200 m znak (Závod) 23.
Iva Kovaříková
Silniční cyklistika
individuální závod dívky (Závod) 23.
Alice Vlková
Sportovní gymnastika
prostná (Závod) 23.
Šimon Korčák
Plavání
100 m prsa (Závod) 23.
Iva Kovaříková
Silniční cyklistika
časovka jednotlivců (Závod) 24.
Jan Moravík
Judo
- 66 kg (Turnaj) 25.
Ondřej Slavík
Plavání
100 m volný způsob (Závod) 26.
Vanda Švidrnochová
Plavání
200 m znak (Závod) 27.
Daniel Bago
Sportovní gymnastika
bradla (Závod) 27.
Soňa Artamonova
Sportovní gymnastika
hrazda (Závod) 28.
Daniel Bago
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců (Závod) 28.
Miroslav Durák
Sportovní gymnastika
kruhy (Závod) 30.
Vanesa Mašová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců (Závod) 33.
Vanda Švidrnochová
Plavání
50 m volný způsob (Závod) 37.
Daniela Hezinová
Silniční cyklistika
časovka jednotlivců (Závod) 38.
Miroslav Durák
Sportovní gymnastika
prostná (Závod) 41.
Miroslav Durák
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců (Závod) 41.
Adam Pešek
Silniční cyklistika
individuální závod chlapci (Závod) 42.
Anna Šťávová
Plavání
50 m volný způsob (Závod) 44.
Daniel Kaplan
Sportovní gymnastika
bradla (Závod) 44.
Vanesa Mašová
Sportovní gymnastika
kladina (Závod) 48.
Daniel Kaplan
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců (Závod) 51.
Miroslav Durák
Sportovní gymnastika
hrazda (Závod) 51.
Daniel Kaplan
Sportovní gymnastika
hrazda (Závod) 52.
Daniel Kaplan
Sportovní gymnastika
kůň na šíř (Závod) 53.
Vanesa Mašová
Sportovní gymnastika
prostná (Závod) 53.
Miroslav Durák
Sportovní gymnastika
kůň na šíř (Závod) 54.
Daniel Kaplan
Sportovní gymnastika
prostná (Závod) 56.
Štěpán Zahálka
Silniční cyklistika
individuální závod chlapci (Závod) 71.
Daniel Bago
Sportovní gymnastika
kůň na šíř (Závod) 74.
Daniel Kaplan
Sportovní gymnastika
kruhy (Závod) 76.
Tomáš Raška
Judo
+ 100 kg (Opravy) Prohra 0:1 vs.ANTONIOU Giannis (CYP)
Samuel Hübscher
Plavání
400 m individuální polohový závod (Rozplavba) 4:50.95, nepostoupil
Badminton
smíšená čtyřhra (Turnaj) 16. - 32.
Anna Skalská
Judo
- 63 kg (Turnaj) 11. - 14.
Anna Vycpálková
Judo
- 70 kg (Turnaj) 9. - 16.
Alice Vlková
Sportovní gymnastika
přeskok (Kvalifikace) 7.
Vanesa Mašová
Sportovní gymnastika
hrazda (Kvalifikace) 8.
Jakub Krischke
Plavání
100 m volný způsob (Semifinále) DNS
Vojtěch Havlíček
Badminton
dvouhra (Turnaj) DNF