Montafon 2015 - Kompletní výsledky

athlete sport discipline location
 (men)
Lední hokej
turnaj mužských týmů (Finále)
2
 (mixed)
Skok na lyžích
soutěž smíšených družstev (2. kolo)
3
František Slavík
Severská kombinace
jednotlivci střední můstek + 5 km 33.
David Zemek
Severská kombinace
jednotlivci střední můstek + 5 km 14.
Jan Vytrval
Severská kombinace
jednotlivci střední můstek + 5 km 16.
 (mixed)
Běh na lyžích
smíšená štafeta 9.
 (mixed)
Alpské lyžování
paralelní obří slalom - smíšené týmy 12.
Ondřej Pažout
Severská kombinace
jednotlivci střední můstek + 5 km 8.
 (mixed)
Biatlon
smíšená štafeta - ženy 2 x 6 km, muži 2 x 7,5 km 9.
Markéta Lubinová
Běh na lyžích
sprint ženy 36.
Filip Forejtek
Alpské lyžování
slalom (2. kolo) 22.
Patrik Benc
Alpské lyžování
slalom (1. kolo) DNF
Tereza Beranová
Běh na lyžích
sprint ženy 28.
Kateřina Janatová
Běh na lyžích
sprint ženy 22.
Jan Zabystřan
Alpské lyžování
slalom (2. kolo) 14.
Karel Macháč
Severská kombinace
sprint 43.
Jan Pechoušek
Severská kombinace
sprint 39.
Lukáš Slavík
Severská kombinace
sprint 40.
Zuzana Staňková
Běh na lyžích
sprint ženy 48.
Jan Straka
Alpské lyžování
slalom (1. kolo) DNS
Jiří Mánek
Severská kombinace
sprint 56.
Petra Kotrlová
Alpské lyžování
obří slalom (2. kolo) 23.
Snowboarding
snowboardcross DNF
 (men)
Skok na lyžích
HS 108 týmy muži (2. kolo) 8.
Snowboarding
snowboardcross (Čtvrtfinále) 11.
Jakub Štvrtecký
Biatlon
12,5 km stíhací závod 23.
Tereza Beranová
Běh na lyžích
5 km volně 55.
Adéla Berkovcová
Alpské lyžování
obří slalom (1. kolo) 23.
Lukáš Dvořák
Biatlon
12,5 km stíhací závod 50.
Kateřina Janatová
Běh na lyžích
5 km volně 20.
Lukáš Kavka
Biatlon
12,5 km stíhací závod 55.
Jiří Mánek
Běh na lyžích
7,5 km volně muži 43.
Markéta Lubinová
Běh na lyžích
5 km volně 26.
Karel Macháč
Běh na lyžích
7,5 km volně muži 37.
Dora Novotná
Biatlon
10 km stíhací závod 39.
Jan Pechoušek
Běh na lyžích
7,5 km volně muži 45.
Karolína Pilná
Alpské lyžování
obří slalom (2. kolo) 33.
Kristýna Pilná
Alpské lyžování
obří slalom (2. kolo) 30.
Lukáš Slavík
Běh na lyžích
7,5 km volně muži 11.
Zuzana Staňková
Běh na lyžích
5 km volně 33.
Eliška Votočková
Biatlon
10 km stíhací závod 31.
Markéta Davidová
Biatlon
10 km stíhací závod 29.
 (men)
Severská kombinace
HS 108, 4x5 km 4.
Anna Dušková
Krasobruslení
závod žen 8.
Petr Kotlařík
Krasobruslení
závod mužů 6.
Veronika Ptáčková
Skok na lyžích
HS 66 ženy (2. kolo) 20.
Lukáš Kantor
Skok na lyžích
HS 108 muži (1. kolo) 39.
Markéta Davidová
Biatlon
6 km sprint (Závod) 40.
František Holík
Skok na lyžích
HS 108 muži (1. kolo) 19.
Zdenka Pešatová
Skok na lyžích
HS 66 ženy (2. kolo) 7.
Jakub Štvrtecký
Biatlon
7,5 km sprint 17.
Tereza Vinklárková
Biatlon
6 km sprint 64.
Adéla Berkovcová
Alpské lyžování
slalom (2. kolo) 38.
Dušan Doležel
Skok na lyžích
HS 108 muži (1. kolo) 32.
Lukáš Dvořák
Biatlon
7,5 km sprint 56.
Robert Szymeczek
Skok na lyžích
HS 108 muži (2. kolo) 26.
Lukáš Kavka
Biatlon
7,5 km sprint 47.
Petra Kotrlová
Alpské lyžování
slalom (1. kolo) 42.
Kateřina Maratová
Skok na lyžích
HS 66 ženy (2. kolo) 27.
Dora Novotná
Biatlon
6 km sprint 44.
Zdena Pešátová
Skok na lyžích
HS 66 ženy (1. kolo) 16.
Karolína Pilná
Alpské lyžování
slalom (1. kolo) 48.
Kristýna Pilná
Alpské lyžování
slalom (2. kolo) 49.
Jana Mrákotová
Skok na lyžích
HS 66 ženy (2. kolo) 8.
Eliška Votočková
Biatlon
6 km sprint 25.
Martin Klouda
Biatlon
7,5 km sprint 63.
Patrik Benc
Alpské lyžování
obří slalom (2. kolo) 35.
Kateřina Janatová
Běh na lyžích
7,5 km klasicky ženy 34.
Marek Diviš
Snowboarding
snowboardcross 33.
Tereza Beranová
Běh na lyžích
7,5 km klasicky ženy 51.
Filip Forejtek
Alpské lyžování
obří slalom (1. kolo) 19.
Jan Ambrož
Snowboarding
snowboardcross 17.
Sára Veselková
Snowboarding
snowboardcross 24.
Matouš Koudelka
Snowboarding
snowboardcross 13.
Kateřina Louthanová
Snowboarding
snowboardcross 17.
Jan Zabystřan
Alpské lyžování
obří slalom (1. kolo) 20.
Anna Janišová
Snowboarding
snowboardcross 17.
Jan Pechoušek
Běh na lyžích
10 km klasicky 36.
Markéta Lubinová
Běh na lyžích
7,5 km klasicky ženy 25.
Karel Macháč
Běh na lyžích
10 km klasicky 21.
Jiří Mánek
Běh na lyžích
10 km klasicky 56.
Adam Počinek
Snowboarding
snowboardcross 17.
Lukáš Slavík
Běh na lyžích
10 km klasicky 12.
Zuzana Staňková
Běh na lyžích
7,5 km klasicky ženy 31.
Jan Straka
Alpské lyžování
obří slalom (1. kolo) 12.
Jan Vytrval
Severská kombinace
jednotlivci střední můstek +10 km 24.
Ondřej Pažout
Severská kombinace
jednotlivci střední můstek +10 km 8.
František Slavík
Severská kombinace
jednotlivci střední můstek +10 km (1. kolo) 35.
Amálie Švábíková
Snowboarding
snowboardcross (Čtvrtfinále) 17.
David Zemek
Severská kombinace
jednotlivci střední můstek +10 km 21.