Paříž 2024
|
Tomáš Staněk
|
Atletika
|
vrh koulí |
Kvalifikován na jméno
|
|
Paříž 2024
|
Jakub Vadlejch
|
Atletika
|
hod oštěpem |
Kvalifikován na jméno
|
|
-
hod oštěpem
21.07.2023
Kvalifikován na jméno
Paříž 2024
|
Lada Vondrová
|
Atletika
|
400 m |
Kvalifikována na jméno
|
|
-
400 m
20.08.2023
Kvalifikována na jméno
Paříž 2024
|
Tereza Hrochová
|
Atletika
|
maraton |
Kvalifikována na jméno
|
|
-
maraton
18.02.2024
Kvalifikována na jméno
Paříž 2024
|
Moira Stewartová
|
Atletika
|
maraton |
Kvalifikována na jméno
|
|
-
maraton
03.12.2023
Kvalifikována na jméno
Maribor 2023
|
Petr Meindlschmid
|
Atletika
|
100 m (Finále) |
4.
|
|
-
100 m (Finále)
-
100 m (Semifinále)
-
100 m (Rozběh)
Maribor 2023
|
Milan Vích
|
Atletika
|
200 m (Finále) |
8.
|
|
-
200 m (Finále)
-
200 m (Semifinále)
-
200 m (Rozběh)
Maribor 2023
|
Ondřej Loupal
|
Atletika
|
400 m (Finále) |
1
|
|
-
400 m (Finále)
26.07.2023
1
-
400 m (Rozběh)
Maribor 2023
|
Filip Toul
|
Atletika
|
1500 m (Finále) |
7.
|
|
-
1500 m (Finále)
-
1500 m (Rozběh)
Maribor 2023
|
Matyáš Zach
|
Atletika
|
110 m překážek (Finále) |
1
|
|
-
110 m překážek (Finále)
25.07.2023
1
-
110 m překážek (Rozběh)
Maribor 2023
|
Michal Rada
|
Atletika
|
400 m překážek (Rozběh) |
DSQ
|
|
Maribor 2023
|
Team
|
Atletika
|
štafeta 4 x 100 m (Rozběh) |
DNF
|
|
Maribor 2023
|
Nikolas Spiros Papadimitriu
|
Atletika
|
skok o tyči (Finále) |
5.
|
|
Maribor 2023
|
Petr Meindlschmid
|
Atletika
|
skok daleký (Finále) |
1
|
|
Maribor 2023
|
František Jabůrek
|
Atletika
|
vrh koulí (Finále) |
11.
|
|
-
vrh koulí (Finále)
-
vrh koulí (Finále)
Maribor 2023
|
David Jarolímek
|
Atletika
|
hod diskem (Finále) |
2
|
|
-
hod diskem (Finále)
29.07.2023
2
-
hod diskem (Kvalifikace)
Maribor 2023
|
Richard Březovič
|
Atletika
|
hod oštěpem (Závod) |
13.
|
|
Maribor 2023
|
Daniel Hanzelka
|
Atletika
|
desetiboj (2. závodní den) |
2
|
|
Maribor 2023
|
Ester Parohová
|
Atletika
|
100 m (Finále) |
8.
|
|
-
100 m (Finále)
-
100 m (Rozběh)
Maribor 2023
|
Terezie Táborská
|
Atletika
|
200 m (Finále) |
1
|
|
-
200 m (Finále)
27.07.2023
1
-
200 m (Rozběh)
Maribor 2023
|
Eliška Kramešová
|
Atletika
|
400 m (Závod) |
10.
|
|
-
400 m (Závod)
-
400 m (Rozběh)
Maribor 2023
|
Adéla Holubová
|
Atletika
|
800 m (Finále) |
1
|
|
-
800 m (Finále)
29.07.2023
1
-
800 m (Rozběh)
Maribor 2023
|
Petra Poštulková
|
Atletika
|
100 m překážek (Rozběh) |
DSQ
|
|
Maribor 2023
|
Team
|
Atletika
|
štafeta 4 x 100 m (Finále) |
3
|
|
Maribor 2023
|
Apolena Švábíková
|
Atletika
|
skok o tyči (Finále) |
2
|
|
Maribor 2023
|
Viktorie Jánská
|
Atletika
|
skok daleký (Finále) |
5.
|
|
Maribor 2023
|
Hana Mikulášová
|
Atletika
|
trojskok (Závod) |
13.
|
|
-
trojskok (Závod)
-
trojskok (Kvalifikace)
Maribor 2023
|
Karolína Machová
|
Atletika
|
vrh koulí (Finále) |
4.
|
|
-
vrh koulí (Finále)
-
vrh koulí (Kvalifikace)
Maribor 2023
|
Alexandra Kollárovičová
|
Atletika
|
hod kladivem (Finále) |
9.
|
|
Maribor 2023
|
Tereza Lieblová
|
Atletika
|
hod oštěpem (Finále) |
6.
|
|
Maribor 2023
|
Klára Vavřinová
|
Atletika
|
sedmiboj (Závod) |
10.
|
|
Maribor 2023
|
Daniel Marák
|
Atletika
|
2000 m steeplechase (Finále) |
10.
|
|
Maribor 2023
|
Karolína Jarošová
|
Atletika
|
2000 m steeplechase (Finále) |
1
|
|
Maribor 2023
|
Adam Červinka
|
Atletika
|
3000 m (Závod) |
9.
|
|
Maribor 2023
|
Jana Johanová
|
Atletika
|
3000 m (Finále) |
1
|
|
-
3000 m (Finále)
24.07.2023
1
Krakov 2023
|
Jan Veleba
|
Atletika
|
100 m (Závod) |
20.
|
|
Krakov 2023
|
Jan Jirka
|
Atletika
|
200 m (Závod) |
20.
|
|
Krakov 2023
|
Matěj Krsek
|
Atletika
|
400 m (Závod) |
11.
|
|
Krakov 2023
|
Filip Šnejdr
|
Atletika
|
800 m (Závod) |
2
|
|
-
800 m (Závod)
23.06.2023
2
-
800 m
Krakov 2023
|
Jakub Davidík
|
Atletika
|
1500 m (Závod) |
9.
|
|
Krakov 2023
|
Martin Zajíc
|
Atletika
|
5000 m (Závod) |
23.
|
|
Krakov 2023
|
Vilém Stráský
|
Atletika
|
110 m překážek (Závod) |
29.
|
|
Krakov 2023
|
Štěpán Schubert
|
Atletika
|
110 m překážek |
Nominován
|
|
Krakov 2023
|
Vít Müller
|
Atletika
|
400 m překážek (Závod) |
13.
|
|
-
400 m překážek (Závod)
-
400 m překážek
Krakov 2023
|
David Foller
|
Atletika
|
3000 m steeplechase (Závod) |
9.
|
|
Krakov 2023
|
Team
|
Atletika
|
štafeta 4 x 100 m (Závod) |
10.
|
|
Krakov 2023
|
Jan Štefela
|
Atletika
|
skok vysoký (Závod) |
9.
|
|
-
skok vysoký (Závod)
-
skok vysoký
Krakov 2023
|
Dan Bárta
|
Atletika
|
skok o tyči (Závod) |
15.
|
|
-
skok o tyči (Závod)
-
skok o tyči
Krakov 2023
|
Radek Juška
|
Atletika
|
skok daleký (Závod) |
18.
|
|
-
skok daleký (Závod)
-
skok daleký
Krakov 2023
|
Vilém Stráský
|
Atletika
|
skok daleký |
Náhradník
|
|
Krakov 2023
|
Jakub Kunt
|
Atletika
|
trojskok (Závod) |
36.
|
|
-
trojskok (Závod)
-
trojskok
Krakov 2023
|
Tomáš Staněk
|
Atletika
|
vrh koulí (Závod) |
5.
|
|
-
vrh koulí (Závod)
-
vrh koulí
Krakov 2023
|
Michal Forejt
|
Atletika
|
hod diskem (Závod) |
13.
|
|
-
hod diskem (Závod)
-
hod diskem
Krakov 2023
|
Jan Doležálek
|
Atletika
|
hod kladivem (Závod) |
15.
|
|
-
hod kladivem (Závod)
-
hod kladivem
Krakov 2023
|
Martin Konečný
|
Atletika
|
hod oštěpem (Závod) |
22.
|
|
-
hod oštěpem (Závod)
-
hod oštěpem
Krakov 2023
|
Karolína Maňasová
|
Atletika
|
100 m (Závod) |
13.
|
|
Krakov 2023
|
Lada Vondrová
|
Atletika
|
200 m (Závod) |
17.
|
|
Krakov 2023
|
Nikola Bendová
|
Atletika
|
200 m |
Nominován
|
|
Krakov 2023
|
Tereza Petržilková
|
Atletika
|
400 m (Závod) |
6.
|
|
Krakov 2023
|
Kimberley Ficenec
|
Atletika
|
800 m (Závod) |
25.
|
|
Krakov 2023
|
Kristiina Sasínek Mäki
|
Atletika
|
1500 m (Závod) |
12.
|
|
Krakov 2023
|
Tereza Hrochová
|
Atletika
|
5000 m (Závod) |
27.
|
|
Krakov 2023
|
Tereza Elena Šínová
|
Atletika
|
100 m překážek (Závod) |
15.
|
|
-
100 m překážek (Závod)
-
100 m překážek
Krakov 2023
|
Nikoleta Jíchová
|
Atletika
|
400 m překážek (Závod) |
6.
|
|
-
400 m překážek (Závod)
-
400 m překážek
Krakov 2023
|
Soňa Kouřilová
|
Atletika
|
3000 m steeplechase (Závod) |
17.
|
|
Krakov 2023
|
Team
|
Atletika
|
štafeta 4 x 100 m (Závod) |
14.
|
|
Krakov 2023
|
Michaela Hrubá
|
Atletika
|
skok vysoký (Závod) |
8.
|
|
-
skok vysoký (Závod)
-
skok vysoký
Krakov 2023
|
Amálie Švábíková
|
Atletika
|
skok o tyči (Závod) |
4.
|
|
-
skok o tyči (Závod)
-
skok o tyči
Krakov 2023
|
Anna Šimková
|
Atletika
|
skok o tyči |
Náhradník
|
|
Krakov 2023
|
Michaela Kučerová
|
Atletika
|
skok daleký (Závod) |
17.
|
|
-
skok daleký (Závod)
-
skok daleký
Krakov 2023
|
Linda Suchá
|
Atletika
|
trojskok (Závod) |
18.
|
|
-
trojskok (Závod)
-
trojskok
Krakov 2023
|
Katrin Brzyszkowská
|
Atletika
|
vrh koulí (Závod) |
12.
|
|
-
vrh koulí (Závod)
-
vrh koulí
Krakov 2023
|
Barbora Tichá
|
Atletika
|
hod diskem (Závod) |
23.
|
|
-
hod diskem (Závod)
-
hod diskem
Krakov 2023
|
Adéla Korečková
|
Atletika
|
hod kladivem (Závod) |
28.
|
|
-
hod kladivem (Závod)
-
hod kladivem
Krakov 2023
|
Nikola Ogrodníková
|
Atletika
|
hod oštěpem (Závod) |
2
|
|
-
hod oštěpem (Závod)
25.06.2023
2
-
hod oštěpem
Krakov 2023
|
Team
|
Atletika
|
štafeta 4 x 400 m (Závod) |
1
|
|
Krakov 2023
|
Team
|
Atletika
|
štafeta 4 x 400 m |
Nominována
|
|
Banská Bystrica 2022
|
Jonáš Fleisig
|
Atletika
|
100 m (Závod) |
14.
|
|
-
100 m (Závod)
-
100 m (Rozběh)
25.07.2022
11.22, nepostoupil
Banská Bystrica 2022
|
Jonáš Fleisig
|
Atletika
|
200 m (Závod) |
6.
|
|
-
200 m (Závod)
-
200 m (Finále)
-
200 m (Rozběh)
28.07.2022
22.49, postoupil
Banská Bystrica 2022
|
Ondřej Loupal
|
Atletika
|
400 m (Závod) |
6.
|
|
-
400 m (Závod)
-
400 m (Finále)
-
400 m (1. kolo)
25.07.2022
48.93, postoupil
Banská Bystrica 2022
|
David Pavlas
|
Atletika
|
800 m (Závod) |
9.
|
|
-
800 m (Závod)
-
800 m (Rozběh)
26.07.2022
1:59.71, nepostoupil
Banská Bystrica 2022
|
Filip Toul
|
Atletika
|
1500 m (Závod) |
9.
|
|
-
1500 m (Závod)
-
1500 m (Finále)
Banská Bystrica 2022
|
Matyáš Zach
|
Atletika
|
110 m překážek (Závod) |
1
|
|
-
110 m překážek (Závod)
28.07.2022
1
-
110 m překážek (Finále)
-
110 m překážek (Rozběh)
27.07.2022
13.86, postoupil
Banská Bystrica 2022
|
Jakub Racek
|
Atletika
|
skok vysoký (Závod) |
6.
|
|
-
skok vysoký (Závod)
-
skok vysoký (Finále)
Banská Bystrica 2022
|
Petr Meindlschmid
|
Atletika
|
skok daleký (Závod) |
1
|
|
-
skok daleký (Závod)
29.07.2022
1
-
skok daleký (Finále)
Banská Bystrica 2022
|
David Jarolímek
|
Atletika
|
hod diskem (Závod) |
7.
|
|
-
hod diskem (Závod)
-
hod diskem (Závod)
Banská Bystrica 2022
|
Štěpán Šípek
|
Atletika
|
hod oštěpem (Závod) |
3
|
|
Banská Bystrica 2022
|
Milan Vích
|
Atletika
|
desetiboj (Závod) |
3
|
|
Banská Bystrica 2022
|
Ester Parohová
|
Atletika
|
100 m (Závod) |
3
|
|
-
100 m (Závod)
27.07.2022
3
-
100 m (Finále)
-
100 m (Rozběh)
26.07.2022
12.05, postoupila
Banská Bystrica 2022
|
Terezie Táborská
|
Atletika
|
200 m (Závod) |
7.
|
|
-
200 m (Závod)
-
200 m (Finále)
-
200 m (Semifinále)
28.07.2022
24.89, postoupila
-
200 m (Rozběh)
27.07.2022
24.91, postoupila
Banská Bystrica 2022
|
Viktorie Křížová
|
Atletika
|
400 m (Závod) |
10.
|
|
-
400 m (Závod)
-
400 m (Rozběh)
25.07.2022
57.23, nepostouila
Banská Bystrica 2022
|
Eliška Koletová
|
Atletika
|
800 m (Závod) |
6.
|
|
-
800 m (Závod)
-
800 m (Finále)
-
800 m (Rozběh)
25.07.2022
2:14.34, postoupila
Banská Bystrica 2022
|
Darina Brozdová
|
Atletika
|
1500 m (Závod) |
14.
|
|
-
1500 m (Závod)
-
1500 m (Rozběh)
27.07.2022
4:51.95, nepostoupila
Banská Bystrica 2022
|
Viktorie Jánská
|
Atletika
|
100 m překážek (Závod) |
5.
|
|
-
100 m překážek (Závod)
-
100 m překážek (Finále)
-
100 m překážek (Rozběh)
28.07.2022
13.93, postoupila
Banská Bystrica 2022
|
Dominika Bezdíčková
|
Atletika
|
400 m překážek (Závod) |
9.
|
|
-
400 m překážek (Závod)
-
400 m překážek (Rozběh)
26.07.2022
64.51, nepostoupila
Banská Bystrica 2022
|
Apolena Švábíková
|
Atletika
|
skok o tyči (Závod) |
7.
|
|
Banská Bystrica 2022
|
Viktorie Jánská
|
Atletika
|
skok daleký (Závod) |
3
|
|
Banská Bystrica 2022
|
Karolína Machová
|
Atletika
|
vrh koulí (Závod) |
2
|
|
-
vrh koulí (Závod)
29.07.2022
2
-
vrh koulí (Finále)
-
vrh koulí (Kvalifikace)
28.07.2022
14.84, postoupila
Banská Bystrica 2022
|
Natálie Fišerová
|
Atletika
|
hod diskem (Finále) |
2
|
|
-
hod diskem (Finále)
26.07.2022
2
Banská Bystrica 2022
|
Zuzana Štejfová
|
Atletika
|
hod kladivem (Závod) |
3
|
|
Banská Bystrica 2022
|
Adéla Hanáková
|
Atletika
|
sedmiboj (Závod) |
6.
|
|
Banská Bystrica 2022
|
Jan Škarban
|
Atletika
|
2000 m steeplechase (Závod) |
2
|
|
Banská Bystrica 2022
|
Karolína Jarošová
|
Atletika
|
2000 m steeplechase (Závod) |
2
|
|
Banská Bystrica 2022
|
Adéla Pittnerová
|
Atletika
|
5000 m chůze (Závod) |
10.
|
|
-
5000 m chůze (Závod)
-
5000 m chůze (Závod)
Banská Bystrica 2022
|
Daniel Marák
|
Atletika
|
3000 m (Závod) |
8.
|
|
-
3000 m (Závod)
-
3000 m (Finále)
Banská Bystrica 2022
|
Team
|
Atletika
|
štafeta na 100-200-300-400 m (Závod) |
4.
|
|
-
štafeta na 100-200-300-400 m (Závod)
-
štafeta na 100-200-300-400 m (Finále)
-
štafeta na 100-200-300-400 m (Rozběh)
Banská Bystrica 2022
|
Team
|
Atletika
|
štafeta na 100-200-300-400 m (Závod) |
4.
|
|
-
štafeta na 100-200-300-400 m (Závod)
-
štafeta na 100-200-300-400 m (Finále)
-
štafeta na 100-200-300-400 m (Rozběh)
29.07.2022
2:00.65, postoupili
Tokio 2020
|
Jan Jirka
|
Atletika
|
200 m (Rozběh) |
DSQ
|
|
Tokio 2020
|
Pavel Maslák
|
Atletika
|
400 m (Závod) |
40.
|
|
-
400 m (Závod)
-
400 m (Rozběh)
-
400 m
Tokio 2020
|
Vít Müller
|
Atletika
|
400 m překážek (Semifinále) |
22.
|
|
Tokio 2020
|
Team
|
Atletika
|
štafeta 4 x 400 m (Rozběh) |
15.
|
|
Tokio 2020
|
Matěj Krsek
|
Atletika
|
štafeta 4 x 400 m (Rozběh) |
DNS
|
|
Tokio 2020
|
Jan Tesař
|
Atletika
|
štafeta 4 x 400 m (Rozběh) |
DNS
|
|
Tokio 2020
|
Tomáš Staněk
|
Atletika
|
vrh koulí |
17.
|
|
Tokio 2020
|
Vítězslav Veselý
|
Atletika
|
hod oštěpem (Finále) |
3
|
|
Tokio 2020
|
Jakub Vadlejch
|
Atletika
|
hod oštěpem (Finále) |
2
|
|
Tokio 2020
|
Jiří Sýkora
|
Atletika
|
desetiboj (Závod) |
17.
|
|
-
desetiboj (Závod)
-
desetiboj (Běh na 1500 metrů)
-
desetiboj (Hod oštěpem)
-
desetiboj (Skok o tyči)
-
desetiboj (Hod diskem)
-
desetiboj (110 m překážek)
-
desetiboj (Běh na 400 metrů)
-
desetiboj (Skok do výšky)
-
desetiboj (Vrh koulí)
-
desetiboj (Skok do dálky)
-
desetiboj (Běh na 100 metrů)
-
desetiboj
Tokio 2020
|
Adam Sebastian Helcelet
|
Atletika
|
desetiboj (Závod) |
16.
|
|
-
desetiboj (Závod)
-
desetiboj (Běh na 1500 metrů)
-
desetiboj (Hod oštěpem)
-
desetiboj (Skok o tyči)
-
desetiboj (Hod diskem)
-
desetiboj (110 m překážek)
-
desetiboj (Běh na 400 metrů)
-
desetiboj (Skok do výšky)
-
desetiboj (Vrh koulí)
-
desetiboj (Skok do dálky)
-
desetiboj (Běh na 100 metrů)
-
desetiboj
Tokio 2020
|
Lukáš Gdula
|
Atletika
|
50 km chůze (Závod) |
46.
|
|
-
50 km chůze (Závod)
-
50 km chůze
Tokio 2020
|
Vít Hlaváč
|
Atletika
|
50 km chůze (Závod) |
43.
|
|
-
50 km chůze (Závod)
-
50 km chůze
Tokio 2020
|
Lada Vondrová
|
Atletika
|
400 m (Semifinále) |
23.
|
|
-
400 m (Semifinále)
-
400 m (Rozběh)
-
400 m
Tokio 2020
|
Barbora Malíková
|
Atletika
|
400 m (Závod) |
34.
|
|
-
400 m (Závod)
-
400 m (Rozběh)
-
400 m
Tokio 2020
|
Kristiina Sasínek Mäki
|
Atletika
|
1500 m (Finále) |
13.
|
|
-
1500 m (Finále)
-
1500 m (Semifinále)
-
1500 m (Rozběh)
-
1500 m
Tokio 2020
|
Diana Mezuliáníková
|
Atletika
|
1500 m (Semifinále) |
17.
|
|
-
1500 m (Semifinále)
-
1500 m (Rozběh)
-
1500 m
Tokio 2020
|
Simona Vrzalová
|
Atletika
|
1500 m (Závod) |
41.
|
|
-
1500 m (Závod)
-
1500 m (Rozběh)
-
1500 m
Tokio 2020
|
Romana Maláčová
|
Atletika
|
skok o tyči (Kvalifikace) |
23.
|
|
Tokio 2020
|
Markéta Červenková
|
Atletika
|
vrh koulí (Kvalifikace) |
24.
|
|
-
vrh koulí (Kvalifikace)
-
vrh koulí
Tokio 2020
|
Irena Gillarová
|
Atletika
|
hod oštěpem (Kvalifikace) |
19.
|
|
Tokio 2020
|
Barbora Špotáková
|
Atletika
|
hod oštěpem (Kvalifikace) |
14.
|
|
Tokio 2020
|
Nikola Ogrodníková
|
Atletika
|
hod oštěpem (Kvalifikace) |
16.
|
|
Tokio 2020
|
Tereza Ďurdiaková
|
Atletika
|
20 km chůze (Závod) |
30.
|
|
-
20 km chůze (Závod)
-
20 km chůze
Tokio 2020
|
Marcela Joglová
|
Atletika
|
maraton |
Nominována
|
|
Tokio 2020
|
Tereza Hrochová
|
Atletika
|
maraton (Závod) |
58.
|
|
Tokio 2020
|
Eva Vrabcová Nývltová
|
Atletika
|
maraton (Závod) |
DNF
|
|
Baku 2019
|
Tadeáš Plaček
|
Atletika
|
400 m |
5.
|
|
Baku 2019
|
Jakub Holec
|
Atletika
|
400 m |
13.
|
|
Baku 2019
|
Jakub Davidík
|
Atletika
|
800 m (Finále) |
1
|
|
-
800 m (Finále)
27.07.2019
1
-
800 m
Baku 2019
|
Tomáš Oberndorfer
|
Atletika
|
110 m překážek (Finále) |
2
|
|
-
110 m překážek (Finále)
23.07.2019
2
-
110 m překážek
Baku 2019
|
Tomáš Kratochvíl
|
Atletika
|
skok daleký (Finále) |
9.
|
|
Baku 2019
|
Jan Doležálek
|
Atletika
|
hod kladivem |
DNF/NM
|
|
Baku 2019
|
František Doubek
|
Atletika
|
desetiboj |
4.
|
|
Baku 2019
|
Eva Kubíčková
|
Atletika
|
100 m |
8.
|
|
Baku 2019
|
Barbora Šplechtnová
|
Atletika
|
200 m |
7.
|
|
Baku 2019
|
Pavla Štoudková
|
Atletika
|
800 m |
8.
|
|
Baku 2019
|
Karolína Sasynová
|
Atletika
|
1500 m |
6.
|
|
Baku 2019
|
Tereza Babická
|
Atletika
|
100 m překážek |
18.
|
|
Baku 2019
|
Klára Krejčiříková
|
Atletika
|
skok vysoký |
6.
|
|
Baku 2019
|
Karolína Podlahová
|
Atletika
|
skok o tyči |
8.
|
|
Baku 2019
|
Daniela Volná
|
Atletika
|
skok daleký |
9.
|
|
Baku 2019
|
Katrin Brzyszkowská
|
Atletika
|
vrh koulí |
4.
|
|
Baku 2019
|
Katrin Brzyszkowská
|
Atletika
|
hod diskem |
10.
|
|
Baku 2019
|
Petra Sičaková
|
Atletika
|
hod oštěpem |
7.
|
|
Baku 2019
|
Klára Bažoutová
|
Atletika
|
sedmiboj |
13.
|
|
Baku 2019
|
Team
|
Atletika
|
stíhací štafeta |
16.
|
|
Baku 2019
|
Team
|
Atletika
|
stíhací štafeta |
11.
|
|
Baku 2019
|
Veronika Hynková
|
Atletika
|
2000 m překážek |
11.
|
|
Baku 2019
|
Michal Hanyk
|
Atletika
|
2000 m překážek |
12.
|
|
Minsk 2019
|
Zdeněk Stromšík
|
Atletika
|
100 m |
4.
|
|
Minsk 2019
|
David Ryba
|
Atletika
|
110 m překážek |
9.
|
|
Minsk 2019
|
Martin Heindl
|
Atletika
|
skok vysoký |
16.
|
|
Minsk 2019
|
Marcela Pírková
|
Atletika
|
100 m |
11.
|
|
Minsk 2019
|
Helena Jiranová
|
Atletika
|
100 m překážek |
12.
|
|
Minsk 2019
|
Anna Křížková
|
Atletika
|
skok daleký |
15.
|
|
Minsk 2019
|
Nikola Ogrodníková
|
Atletika
|
hod oštěpem |
6.
|
|
Minsk 2019
|
Team
|
Atletika
|
štafeta 4 x 400 m (Finále) |
2
|
|
Minsk 2019
|
Team
|
Atletika
|
družstva (Finále) |
2
|
|
-
družstva (Finále)
23.06.2019
2
Minsk 2019
|
Team
|
Atletika
|
družstva |
4.
|
|
Buenos Aires 2018
|
Tadeáš Formánek
|
Atletika
|
100 m |
17.
|
|
Buenos Aires 2018
|
Jakub Davidík
|
Atletika
|
800 m |
14.
|
|
Buenos Aires 2018
|
Jiří Pechar
|
Atletika
|
110 m překážek |
11.
|
|
Buenos Aires 2018
|
Martin Florián
|
Atletika
|
hod oštěpem (Finále) |
3
|
|
-
hod oštěpem (Finále)
16.10.2018
3
Buenos Aires 2018
|
Tereza Marková
|
Atletika
|
100 m |
17.
|
|
Buenos Aires 2018
|
Barbora Šplechtnová
|
Atletika
|
200 m |
4.
|
|
Buenos Aires 2018
|
Barbora Malíková
|
Atletika
|
400 m (Finále) |
1
|
|
-
400 m (Finále)
14.10.2018
1
Buenos Aires 2018
|
Denisa Folková
|
Atletika
|
800 m |
9.
|
|
Buenos Aires 2018
|
Kristýna Korelová
|
Atletika
|
400 m překážek |
8.
|
|
Buenos Aires 2018
|
Bára Sajdoková
|
Atletika
|
skok vysoký |
5.
|
|
Buenos Aires 2018
|
Veronika Šebáková
|
Atletika
|
skok o tyči |
6.
|
|
Buenos Aires 2018
|
Linda Suchá
|
Atletika
|
skok daleký |
6.
|
|
Buenos Aires 2018
|
Ivana Koktavá
|
Atletika
|
hod oštěpem |
13.
|
|
Buenos Aires 2018
|
Ondřej Hodboď
|
Atletika
|
2000 m steeplechase |
9.
|
|
Buenos Aires 2018
|
Ondřej Hodboď
|
Atletika
|
přespolní běh |
43.
|
|
Győr 2017
|
Tobiáš Dvorský
|
Atletika
|
100 m |
10.
|
|
Győr 2017
|
Tobiáš Dvorský
|
Atletika
|
200 m |
6.
|
|
Győr 2017
|
Jakub Davidík
|
Atletika
|
800 m (Finále) |
3
|
|
-
800 m (Finále)
25.07.2017
3
Győr 2017
|
Marek Strnad
|
Atletika
|
1500 m |
8.
|
|
Győr 2017
|
Jiří Pechar
|
Atletika
|
110 m překážek |
6.
|
|
Győr 2017
|
Team
|
Atletika
|
štafeta 4 x 100 m |
DNF
|
|
Győr 2017
|
Tomáš Kratochvíl
|
Atletika
|
skok daleký |
8.
|
|
Győr 2017
|
Jakub Kunt
|
Atletika
|
trojskok |
8.
|
|
Győr 2017
|
Dominik Král
|
Atletika
|
hod kladivem |
8.
|
|
Győr 2017
|
Hana Bumbálková
|
Atletika
|
100 m |
10.
|
|
Győr 2017
|
Barbora Malíková
|
Atletika
|
400 m |
2
|
|
-
400 m
25.07.2017
2
Győr 2017
|
Sára Zámečníková
|
Atletika
|
100 m překážek |
4.
|
|
Győr 2017
|
Kristýna Korelová
|
Atletika
|
400 m překážek |
4.
|
|
Győr 2017
|
Team
|
Atletika
|
štafeta 4 x 100 m (Semifinále) |
9.
|
|
Győr 2017
|
Bára Sajdoková
|
Atletika
|
skok vysoký |
9.
|
|
Győr 2017
|
Tereza Janíková
|
Atletika
|
skok o tyči |
9.
|
|
Győr 2017
|
Barbora Hůlková
|
Atletika
|
skok daleký |
13.
|
|
Győr 2017
|
Kateřina Zábojníková
|
Atletika
|
hod oštěpem |
14.
|
|
Győr 2017
|
Veronika Piklová
|
Atletika
|
2000 m steeplechase |
6.
|
|
Rio 2016
|
Pavel Maslák
|
Atletika
|
400 m |
16.
|
|
Rio 2016
|
Jakub Holuša
|
Atletika
|
1500 m |
18.
|
|
Rio 2016
|
Petr Svoboda
|
Atletika
|
110 m překážek |
18.
|
|
Rio 2016
|
Jaroslav Bába
|
Atletika
|
skok vysoký |
14.
|
|
Rio 2016
|
Michal Balner
|
Atletika
|
skok o tyči |
7.
|
|
Rio 2016
|
Jan Kudlička
|
Atletika
|
skok o tyči |
4.
|
|
Rio 2016
|
Radek Juška
|
Atletika
|
skok daleký |
13.
|
|
Rio 2016
|
Tomáš Staněk
|
Atletika
|
vrh koulí |
20.
|
|
Rio 2016
|
Lukáš Melich
|
Atletika
|
hod kladivem |
15.
|
|
Rio 2016
|
Petr Frydrych
|
Atletika
|
hod oštěpem |
12.
|
|
Rio 2016
|
Jakub Vadlejch
|
Atletika
|
hod oštěpem |
8.
|
|
Rio 2016
|
Vítězslav Veselý
|
Atletika
|
hod oštěpem |
7.
|
|
Rio 2016
|
Jiří Sýkora
|
Atletika
|
desetiboj |
25.
|
|
Rio 2016
|
Adam Sebastian Helcelet
|
Atletika
|
desetiboj |
12.
|
|
Rio 2016
|
Lukáš Gdula
|
Atletika
|
50 km chůze |
diskvalifikován
|
|
Rio 2016
|
Denisa Helceletová
|
Atletika
|
400 m překážek |
24.
|
|
Rio 2016
|
Zuzana Hejnová
|
Atletika
|
400 m překážek |
4.
|
|
Rio 2016
|
Michaela Hrubá
|
Atletika
|
skok vysoký |
18.
|
|
Rio 2016
|
Romana Maláčová
|
Atletika
|
skok o tyči |
24.
|
|
Rio 2016
|
Jiřina Kudličková
|
Atletika
|
skok o tyči |
19.
|
|
Rio 2016
|
Kateřina Šafránková
|
Atletika
|
hod kladivem |
17.
|
|
Rio 2016
|
Barbora Špotáková
|
Atletika
|
hod oštěpem |
3
|
|
-
hod oštěpem
3
Rio 2016
|
Kateřina Cachová
|
Atletika
|
sedmiboj |
24.
|
|
Rio 2016
|
Eliška Klučinová
|
Atletika
|
sedmiboj |
22.
|
|
Rio 2016
|
Anežka Drahotová
|
Atletika
|
20 km chůze |
10.
|
|
Rio 2016
|
Eva Vrabcová Nývltová
|
Atletika
|
maraton |
26.
|
|
Tbilisi 2015
|
Štěpán Hampl
|
Atletika
|
100 m |
4.
|
|
Tbilisi 2015
|
Matěj Krsek
|
Atletika
|
200 m (Finále) |
2
|
|
-
200 m (Finále)
31.07.2015
2
-
200 m
Tbilisi 2015
|
Matěj Osička
|
Atletika
|
800 m |
17.
|
|
Tbilisi 2015
|
Karel Kulíšek
|
Atletika
|
1500 m |
17.
|
|
Tbilisi 2015
|
Vilém Stráský
|
Atletika
|
skok daleký |
12.
|
|
Tbilisi 2015
|
Tadeáš Buzek
|
Atletika
|
hod oštěpem |
9.
|
|
Tbilisi 2015
|
Anna Kerbachová
|
Atletika
|
100 m (Finále) |
6.
|
|
-
100 m (Finále)
-
100 m (Semifinále)
-
100 m (Rozběh)
Tbilisi 2015
|
Anna Kerbachová
|
Atletika
|
200 m (Finále) |
2
|
|
-
200 m (Finále)
31.07.2015
2
-
200 m (Rozběh)
Tbilisi 2015
|
Michaela Červínová
|
Atletika
|
800 m |
7.
|
|
Tbilisi 2015
|
Barbora Veselá
|
Atletika
|
400 m překážek |
5.
|
|
-
400 m překážek
-
400 m překážek
Tbilisi 2015
|
Jana Novotná
|
Atletika
|
skok vysoký (Finále) |
7.
|
|
Tbilisi 2015
|
Amálie Švábíková
|
Atletika
|
skok o tyči (Finále) |
3
|
|
Tbilisi 2015
|
Jana Novotná
|
Atletika
|
skok daleký (Finále) |
4.
|
|
Tbilisi 2015
|
Tereza Hromadníková
|
Atletika
|
trojskok |
8.
|
|
Tbilisi 2015
|
Kateřina Skypalová
|
Atletika
|
hod kladivem |
13.
|
|
Tbilisi 2015
|
David Foller
|
Atletika
|
2000 m steeplechase |
11.
|
|
Nanking 2014
|
Veronika Paličková
|
Atletika
|
100 m |
13.
|
|
Nanking 2014
|
Tereza Vokálová
|
Atletika
|
400 m překážek |
4.
|
|
-
400 m překážek
-
400 m překážek
Nanking 2014
|
Michaela Hrubá
|
Atletika
|
skok vysoký (Finále) |
3
|
|
-
skok vysoký (Finále)
21.08.2014
3
-
skok vysoký
Nanking 2014
|
Zuzana Pražáková
|
Atletika
|
skok o tyči |
8.
|
|
Nanking 2014
|
Lada Cermanová
|
Atletika
|
vrh koulí |
8.
|
|
Nanking 2014
|
Lucie Staňková
|
Atletika
|
hod kladivem |
14.
|
|
-
hod kladivem
-
hod kladivem
Nanking 2014
|
Michaela Hrubá
|
Atletika
|
štafeta 8 x 100 m (Finále) |
3
|
|
Nanking 2014
|
Zuzana Pražáková
|
Atletika
|
štafeta 8 x 100 m (Kvalifikace) |
32.
|
|
Nanking 2014
|
Lucie Staňková
|
Atletika
|
štafeta 8 x 100 m (Kvalifikace) |
28.
|
|
Nanking 2014
|
Tereza Vokálová
|
Atletika
|
štafeta 8 x 100 m (Kvalifikace) |
25.
|
|
Nanking 2014
|
Lada Cermanová
|
Atletika
|
štafeta 8 x 100 m (Kvalifikace) |
24.
|
|
Nanking 2014
|
Veronika Paličková
|
Atletika
|
štafeta 8 x 100 m (Kvalifikace) |
20.
|
|
Londýn 2012
|
Pavel Maslák
|
Atletika
|
200 m |
27.
|
|
Londýn 2012
|
Pavel Maslák
|
Atletika
|
400 m |
12.
|
|
Londýn 2012
|
Jakub Holuša
|
Atletika
|
800 m |
28.
|
|
Londýn 2012
|
Josef Prorok
|
Atletika
|
400 m překážek |
35.
|
|
Londýn 2012
|
Jaroslav Bába
|
Atletika
|
skok vysoký |
21.
|
|
Londýn 2012
|
Jan Kudlička
|
Atletika
|
skok o tyči |
7.
|
|
Londýn 2012
|
Roman Novotný
|
Atletika
|
skok daleký |
38.
|
|
Londýn 2012
|
Štěpán Wagner
|
Atletika
|
skok daleký |
30.
|
|
Londýn 2012
|
Antonín Žalský
|
Atletika
|
vrh koulí |
23.
|
|
Londýn 2012
|
Lukáš Melich
|
Atletika
|
hod kladivem |
6.
|
|
Londýn 2012
|
Vítězslav Veselý
|
Atletika
|
hod oštěpem |
3
|
|
-
hod oštěpem
3
Londýn 2012
|
Petr Frydrych
|
Atletika
|
hod oštěpem |
34.
|
|
Londýn 2012
|
Jakub Vadlejch
|
Atletika
|
hod oštěpem |
25.
|
|
Londýn 2012
|
Roman Šebrle
|
Atletika
|
desetiboj |
nedokončil
|
|
Londýn 2012
|
Jan Kreisinger
|
Atletika
|
maraton |
67.
|
|
Londýn 2012
|
Kateřina Čechová
|
Atletika
|
100 m |
37.
|
|
Londýn 2012
|
Lenka Masná
|
Atletika
|
800 m |
29.
|
|
Londýn 2012
|
Tereza Čapková
|
Atletika
|
1500 m |
29.
|
|
Londýn 2012
|
Lucie Martincová
|
Atletika
|
100 m překážek |
11.
|
|
Londýn 2012
|
Zuzana Hejnová
|
Atletika
|
400 m překážek (Finále) |
2
|
|
-
400 m překážek (Finále)
2
Londýn 2012
|
Denisa Helceletová
|
Atletika
|
400 m překážek |
6.
|
|
Londýn 2012
|
Team
|
Atletika
|
štafeta 4 x 400 m |
7.
|
|
Londýn 2012
|
Oldřiška Marešová
|
Atletika
|
skok vysoký |
29.
|
|
Londýn 2012
|
Jiřina Kudličková
|
Atletika
|
skok o tyči |
6.
|
|
Londýn 2012
|
Věra Cechlová Pospíšilová
|
Atletika
|
hod diskem |
34.
|
|
Londýn 2012
|
Kateřina Šafránková
|
Atletika
|
hod kladivem |
31.
|
|
Londýn 2012
|
Barbora Špotáková
|
Atletika
|
hod oštěpem |
1
|
|
-
hod oštěpem
1
Londýn 2012
|
Jarmila Klimešová
|
Atletika
|
hod oštěpem |
14.
|
|
Londýn 2012
|
Eliška Klučinová
|
Atletika
|
sedmiboj |
16.
|
|
Londýn 2012
|
Lucie Pelantová
|
Atletika
|
20 km chůze |
35.
|
|
Londýn 2012
|
Ivana Sekyrová
|
Atletika
|
maraton |
67.
|
|
Singapur 2010
|
Zdeněk Stromšík
|
Atletika
|
100 m |
19.
|
|
Singapur 2010
|
Václav Sedlák
|
Atletika
|
110 m překážek |
7.
|
|
Singapur 2010
|
Ondřej Honka
|
Atletika
|
skok o tyči |
12.
|
|
Singapur 2010
|
Jaromír Mazgal
|
Atletika
|
hod diskem (Finále) |
3
|
|
-
hod diskem (Finále)
3
Singapur 2010
|
Jaromír Pumr
|
Atletika
|
hod kladivem |
13.
|
|
Singapur 2010
|
Jana Sotáková
|
Atletika
|
100 m překážek |
8.
|
|
Singapur 2010
|
Nikola Řehounková
|
Atletika
|
400 m překážek |
10.
|
|
Peking 2008
|
Lukáš Milo
|
Atletika
|
100 m |
46.
|
|
Peking 2008
|
Jiří Vojtík
|
Atletika
|
200 m |
41.
|
|
Peking 2008
|
Rudolf Götz
|
Atletika
|
400 m |
42.
|
|
Peking 2008
|
Jakub Holuša
|
Atletika
|
800 m |
41.
|
|
Peking 2008
|
Stanislav Sajdok
|
Atletika
|
110 m překážek |
34.
|
|
Peking 2008
|
Petr Svoboda
|
Atletika
|
110 m překážek |
14.
|
|
Peking 2008
|
Tomáš Janků
|
Atletika
|
skok vysoký |
7.
|
|
Peking 2008
|
Jaroslav Bába
|
Atletika
|
skok vysoký |
6.
|
|
Peking 2008
|
Štěpán Janáček
|
Atletika
|
skok o tyči |
30.
|
|
Peking 2008
|
Jan Kudlička
|
Atletika
|
skok o tyči |
10.
|
|
Peking 2008
|
Roman Novotný
|
Atletika
|
skok daleký |
7.
|
|
Peking 2008
|
Petr Stehlík
|
Atletika
|
vrh koulí |
28.
|
|
Peking 2008
|
Jan Marcell
|
Atletika
|
hod diskem |
28.
|
|
Peking 2008
|
Lukáš Melich
|
Atletika
|
hod kladivem |
27.
|
|
Peking 2008
|
Vítězslav Veselý
|
Atletika
|
hod oštěpem |
12.
|
|
Peking 2008
|
Roman Šebrle
|
Atletika
|
desetiboj |
5.
|
|
Peking 2008
|
Roman Bílek
|
Atletika
|
50 km chůze |
45.
|
|
Peking 2008
|
Lucie Martincová
|
Atletika
|
100 m překážek |
25.
|
|
Peking 2008
|
Zuzana Hejnová
|
Atletika
|
400 m překážek |
7.
|
|
Peking 2008
|
Romana Dubnova
|
Atletika
|
skok vysoký |
12.
|
|
Peking 2008
|
Iva Straková
|
Atletika
|
skok vysoký |
9.
|
|
Peking 2008
|
Kateřina Janků
|
Atletika
|
skok o tyči |
neklasifikována
|
|
Peking 2008
|
Denisa Helceletová
|
Atletika
|
skok daleký |
20.
|
|
Peking 2008
|
Martina Šestáková
|
Atletika
|
trojskok |
kvalifikace
|
|
Peking 2008
|
Věra Cechlová Pospíšilová
|
Atletika
|
hod diskem |
4.
|
|
Peking 2008
|
Lenka Valešová
|
Atletika
|
hod kladivem |
26.
|
|
Peking 2008
|
Barbora Špotáková
|
Atletika
|
hod oštěpem |
1
|
|
-
hod oštěpem
1
Peking 2008
|
Jarmila Klimešová
|
Atletika
|
hod oštěpem |
21.
|
|
Peking 2008
|
Denisa Helceletová
|
Atletika
|
sedmiboj |
nedokončila
|
|
Peking 2008
|
Zuzana Schindlerová
|
Atletika
|
20 km chůze |
26.
|
|
Atény 2004
|
Jiří Vojtík
|
Atletika
|
200 m |
33.
|
|
Atény 2004
|
Michal Šneberger
|
Atletika
|
800 m |
47.
|
|
Atény 2004
|
Michal Šneberger
|
Atletika
|
1500 m |
23.
|
|
Atény 2004
|
Štěpán Tesařík
|
Atletika
|
400 m překážek |
23.
|
|
Atény 2004
|
Mužík Jiří
|
Atletika
|
400 m překážek |
14.
|
|
Atény 2004
|
Jaroslav Bába
|
Atletika
|
skok vysoký |
3
|
|
-
skok vysoký
3
Atény 2004
|
Tomáš Janků
|
Atletika
|
skok vysoký |
29.
|
|
Atény 2004
|
Svatoslav Ton
|
Atletika
|
skok vysoký |
8.
|
|
Atény 2004
|
Štěpán Janáček
|
Atletika
|
skok o tyči |
28.
|
|
Atény 2004
|
Adam Ptáček
|
Atletika
|
skok o tyči |
22.
|
|
Atény 2004
|
Antonín Žalský
|
Atletika
|
vrh koulí |
27.
|
|
Atény 2004
|
Petr Stehlík
|
Atletika
|
vrh koulí |
12.
|
|
Atény 2004
|
Libor Malina
|
Atletika
|
hod diskem |
10.
|
|
Atény 2004
|
Vladimír Maška
|
Atletika
|
hod kladivem |
29.
|
|
Atény 2004
|
Miroslav Guzdek
|
Atletika
|
hod oštěpem |
23.
|
|
Atény 2004
|
Jan Železný
|
Atletika
|
hod oštěpem |
9.
|
|
Atény 2004
|
Roman Šebrle
|
Atletika
|
desetiboj |
1
|
|
-
desetiboj
1
Atény 2004
|
Tomáš Dvořák
|
Atletika
|
desetiboj |
nedokončil
|
|
Atény 2004
|
Jiří Malysa
|
Atletika
|
20 km chůze |
diskvalifikován
|
|
Atény 2004
|
Róbert Štefko
|
Atletika
|
maraton |
63.
|
|
Atény 2004
|
Milan Holuša
|
Atletika
|
50 km chůze |
38.
|
|
Atény 2004
|
Lucie Martincová
|
Atletika
|
100 m překážek |
30.
|
|
Atény 2004
|
Zuzana Hlavoňová
|
Atletika
|
skok vysoký |
26.
|
|
Atény 2004
|
Iva Straková
|
Atletika
|
skok vysoký |
16.
|
|
Atény 2004
|
Kateřina Janků
|
Atletika
|
skok o tyči |
12.
|
|
Atény 2004
|
Pavla Rybová
|
Atletika
|
skok o tyči |
11.
|
|
Atény 2004
|
Denisa Helceletová
|
Atletika
|
skok daleký |
25.
|
|
Atény 2004
|
Šárka Kašpárková
|
Atletika
|
trojskok |
26.
|
|
Atény 2004
|
Věra Cechlová Pospíšilová
|
Atletika
|
hod diskem |
3
|
|
-
hod diskem
3
Atény 2004
|
Vladimíra Racková
|
Atletika
|
hod diskem |
34.
|
|
Atény 2004
|
Lucie Plašilová
|
Atletika
|
hod kladivem |
42.
|
|
Atény 2004
|
Jarmila Klimešová
|
Atletika
|
hod oštěpem |
25.
|
|
Atény 2004
|
Barbora Špotáková
|
Atletika
|
hod oštěpem |
23.
|
|
Atény 2004
|
Nikola Brejchová
|
Atletika
|
hod oštěpem |
4.
|
|
Atény 2004
|
Michaela Hejnová
|
Atletika
|
sedmiboj |
26.
|
|
Atény 2004
|
Barbora Dibelková
|
Atletika
|
20 km chůze |
24.
|
|
Atény 2004
|
Anna Pichrtová
|
Atletika
|
maraton |
28.
|
|
Sydney 2000
|
Roman Oravec
|
Atletika
|
800 m |
24.
|
|
Sydney 2000
|
Mužík Jiří
|
Atletika
|
400 m překážek |
12.
|
|
Sydney 2000
|
Štěpán Janáček
|
Atletika
|
skok o tyči |
14.
|
|
Sydney 2000
|
Miroslav Menc
|
Atletika
|
vrh koulí |
10.
|
|
Sydney 2000
|
Libor Malina
|
Atletika
|
hod diskem |
25.
|
|
Sydney 2000
|
Pavel Sedláček
|
Atletika
|
hod kladivem |
18.
|
|
Sydney 2000
|
Vladimír Maška
|
Atletika
|
hod kladivem |
8.
|
|
Sydney 2000
|
Jan Železný
|
Atletika
|
hod oštěpem |
1
|
|
-
hod oštěpem
1
Sydney 2000
|
Roman Šebrle
|
Atletika
|
desetiboj |
2
|
|
-
desetiboj
2
Sydney 2000
|
Jiří Ryba
|
Atletika
|
desetiboj |
14.
|
|
Sydney 2000
|
Tomáš Dvořák
|
Atletika
|
desetiboj |
6.
|
|
Sydney 2000
|
Jiří Malysa
|
Atletika
|
20 km chůze |
19.
|
|
Sydney 2000
|
Milan Holuša
|
Atletika
|
50 km chůze |
16.
|
|
Sydney 2000
|
Hana Benešová
|
Atletika
|
400 m |
29.
|
|
Sydney 2000
|
Jitka Burianová
|
Atletika
|
400 m |
10.
|
|
Sydney 2000
|
Helena Fuchsová
|
Atletika
|
800 m |
5.
|
|
Sydney 2000
|
Ludmila Formanová
|
Atletika
|
800 m |
nedokončila
|
|
Sydney 2000
|
Team
|
Atletika
|
štafeta 4 x 400 m |
7.
|
|
Sydney 2000
|
Zuzana Hlavoňová
|
Atletika
|
skok vysoký |
11.
|
|
Sydney 2000
|
Pavla Rybová
|
Atletika
|
skok o tyči |
22.
|
|
Sydney 2000
|
Daniela Bártová
|
Atletika
|
skok o tyči |
4.
|
|
Sydney 2000
|
Šárka Kašpárková
|
Atletika
|
trojskok |
12.
|
|
Sydney 2000
|
Vladimíra Racková
|
Atletika
|
hod diskem |
14.
|
|
Sydney 2000
|
Nikola Brejchová
|
Atletika
|
hod oštěpem |
8.
|
|
Atlanta 1996
|
Pavel Soukup
|
Atletika
|
800 m |
rozběh
|
|
Atlanta 1996
|
Tomáš Dvořák
|
Atletika
|
110 m překážek |
rozběh
|
|
Atlanta 1996
|
Tomáš Janků
|
Atletika
|
skok vysoký |
14.
|
|
Atlanta 1996
|
Milan Gombala
|
Atletika
|
skok daleký |
20.
|
|
Atlanta 1996
|
Miroslav Menc
|
Atletika
|
vrh koulí |
21.
|
|
Atlanta 1996
|
Marek Bílek
|
Atletika
|
hod diskem |
20.
|
|
Atlanta 1996
|
Pavel Sedláček
|
Atletika
|
hod kladivem |
20.
|
|
Atlanta 1996
|
Jan Železný
|
Atletika
|
hod oštěpem |
1
|
|
-
hod oštěpem
1
Atlanta 1996
|
Tomáš Dvořák
|
Atletika
|
desetiboj |
3
|
|
-
desetiboj
3
Atlanta 1996
|
Kamil Damašek
|
Atletika
|
desetiboj |
16.
|
|
Atlanta 1996
|
Robert Změlík
|
Atletika
|
desetiboj |
7.
|
|
Atlanta 1996
|
Hubert Sonnek
|
Atletika
|
20 km chůze |
52.
|
|
Atlanta 1996
|
Tomáš Kratochvíl
|
Atletika
|
20 km chůze |
48.
|
|
Atlanta 1996
|
Jiří Malysa
|
Atletika
|
20 km chůze |
25.
|
|
Atlanta 1996
|
Milan Holuša
|
Atletika
|
50 km chůze |
27.
|
|
Atlanta 1996
|
Hubert Sonnek
|
Atletika
|
50 km chůze |
nedokončil
|
|
Atlanta 1996
|
Helena Fuchsová
|
Atletika
|
400 m |
meziběh
|
|
Atlanta 1996
|
Hana Benešová
|
Atletika
|
400 m |
meziběh
|
|
Atlanta 1996
|
Naděžda Koštovalová
|
Atletika
|
400 m |
meziběh
|
|
Atlanta 1996
|
Ludmila Formanová
|
Atletika
|
800 m |
semifinále
|
|
Atlanta 1996
|
Team
|
Atletika
|
štafeta 4 x 400 m |
7.
|
|
Atlanta 1996
|
Zuzana Hlavoňová
|
Atletika
|
skok vysoký |
11.
|
|
Atlanta 1996
|
Šárka Kašpárková
|
Atletika
|
trojskok |
3
|
|
-
trojskok
3
Atlanta 1996
|
Zdeňka Šilhavá
|
Atletika
|
hod diskem |
19.
|
|
Atlanta 1996
|
Alice Honová
|
Atletika
|
hod diskem |
15.
|
|
Atlanta 1996
|
Nikola Brejchová
|
Atletika
|
hod oštěpem |
25.
|
|
Barcelona 1992
|
Igor Kováč
|
Atletika
|
110 m překážek |
rozběh
|
|
Barcelona 1992
|
Jozef Kucej
|
Atletika
|
400 m překážek |
rozběh
|
|
Barcelona 1992
|
Milan Gombala
|
Atletika
|
skok daleký |
25.
|
|
Barcelona 1992
|
Milan Mikuláš
|
Atletika
|
trojskok |
15.
|
|
Barcelona 1992
|
Imrich Bugár
|
Atletika
|
hod diskem |
20.
|
|
Barcelona 1992
|
Pavel Sedláček
|
Atletika
|
hod kladivem |
24.
|
|
Barcelona 1992
|
Jan Železný
|
Atletika
|
hod oštěpem |
1
|
|
-
hod oštěpem
1
Barcelona 1992
|
Robert Změlík
|
Atletika
|
desetiboj |
1
|
|
-
desetiboj
1
Barcelona 1992
|
Ján Záhončík
|
Atletika
|
20 km chůze |
28.
|
|
Barcelona 1992
|
Igor Kollár
|
Atletika
|
20 km chůze |
19.
|
|
Barcelona 1992
|
Pavol Blažek
|
Atletika
|
20 km chůze |
17.
|
|
Barcelona 1992
|
Karel David
|
Atletika
|
maraton |
19.
|
|
Barcelona 1992
|
Pavol Blažek
|
Atletika
|
50 km chůze |
29.
|
|
Barcelona 1992
|
Pavol Szikora
|
Atletika
|
50 km chůze |
27.
|
|
Barcelona 1992
|
Roman Mrázek
|
Atletika
|
50 km chůze |
5.
|
|
Barcelona 1992
|
Šárka Nováková
|
Atletika
|
skok vysoký |
34.
|
|
Barcelona 1992
|
Šárka Kašpárková
|
Atletika
|
skok vysoký |
25.
|
|
Barcelona 1992
|
Vladimíra Racková
|
Atletika
|
hod diskem |
18.
|
|
Barcelona 1992
|
Alena Peterková
|
Atletika
|
maraton |
24.
|
|
Soul 1988
|
Jan Kubista
|
Atletika
|
1500 m |
rozběh
|
|
Soul 1988
|
Martin Vrábel
|
Atletika
|
10 000 m |
rozběh
|
|
Soul 1988
|
Jiří Hudec
|
Atletika
|
110 m překážek |
semifinále
|
|
Soul 1988
|
Jozef Kucej
|
Atletika
|
400 m překážek |
rozběh
|
|
Soul 1988
|
Róbert Ruffíni
|
Atletika
|
skok vysoký |
15.
|
|
Soul 1988
|
Zdeněk Lubenský
|
Atletika
|
skok o tyči |
11.
|
|
Soul 1988
|
Ivan Slanař
|
Atletika
|
trojskok |
7.
|
|
Soul 1988
|
Milan Mikuláš
|
Atletika
|
trojskok |
kvalifikace
|
|
Soul 1988
|
Remigius Machura
|
Atletika
|
vrh koulí |
5.
|
|
Soul 1988
|
Imrich Bugár
|
Atletika
|
hod diskem |
12.
|
|
Soul 1988
|
Gejza Valent
|
Atletika
|
hod diskem |
6.
|
|
Soul 1988
|
Jan Železný
|
Atletika
|
hod oštěpem |
2
|
|
-
hod oštěpem
2
Soul 1988
|
Zdeněk Nenadál
|
Atletika
|
hod oštěpem |
kvalifikace
|
|
Soul 1988
|
Věroslav Valenta
|
Atletika
|
desetiboj |
28.
|
|
Soul 1988
|
Roman Hrabaň
|
Atletika
|
desetiboj |
20.
|
|
Soul 1988
|
Jozef Pribilinec
|
Atletika
|
20 km chůze |
1
|
|
-
20 km chůze
1
Soul 1988
|
Pavol Blažek
|
Atletika
|
20 km chůze |
15.
|
|
Soul 1988
|
Roman Mrázek
|
Atletika
|
20 km chůze |
5.
|
|
Soul 1988
|
Karel David
|
Atletika
|
maraton |
55.
|
|
Soul 1988
|
Martin Vrábel
|
Atletika
|
maraton |
nedokončil
|
|
Soul 1988
|
Roman Mrázek
|
Atletika
|
50 km chůze |
17.
|
|
Soul 1988
|
Pavol Blažek
|
Atletika
|
50 km chůze |
12.
|
|
Soul 1988
|
Pavol Szikora
|
Atletika
|
50 km chůze |
10.
|
|
Soul 1988
|
Zdeňka Šilhavá
|
Atletika
|
hod diskem |
6.
|
|
Soul 1988
|
Zuzana Lajbnerová
|
Atletika
|
sedmiboj |
9.
|
|
Soul 1988
|
Ludmila Melicherová
|
Atletika
|
maraton |
45.
|
|
Moskva 1980
|
František Břečka
|
Atletika
|
200 m |
meziběh
|
|
Moskva 1980
|
Karel Kolář
|
Atletika
|
400 m |
semifinále
|
|
Moskva 1980
|
Jozef Plachý
|
Atletika
|
1500 m |
6.
|
|
Moskva 1980
|
Jiří Sýkora
|
Atletika
|
5000 m |
9.
|
|
Moskva 1980
|
Jiří Sýkora
|
Atletika
|
10 000 m |
rozběh
|
|
Moskva 1980
|
Július Ivan
|
Atletika
|
110 m překážek |
rozběh
|
|
Moskva 1980
|
Dušan Moravčík
|
Atletika
|
3000 m steeplechase |
10.
|
|
Moskva 1980
|
Team
|
Atletika
|
štafeta 4 x 400 m |
7.
|
|
Moskva 1980
|
Jan Leitner
|
Atletika
|
trojskok |
kvalifikace
|
|
Moskva 1980
|
Jaromír Vlk
|
Atletika
|
vrh koulí |
7.
|
|
Moskva 1980
|
Imrich Bugár
|
Atletika
|
hod diskem |
2
|
|
-
hod diskem
2
Moskva 1980
|
Jiří Chamrád
|
Atletika
|
hod kladivem |
12.
|
|
Moskva 1980
|
Jozef Pribilinec
|
Atletika
|
20 km chůze |
20.
|
|
Moskva 1980
|
Pavol Blažek
|
Atletika
|
20 km chůze |
14.
|
|
Moskva 1980
|
Juraj Benčík
|
Atletika
|
20 km chůze |
diskvalifikován
|
|
Moskva 1980
|
Josef Jánský
|
Atletika
|
maraton |
nedokončil
|
|
Moskva 1980
|
Vlastimil Zwiefelhofer
|
Atletika
|
maraton |
nedokončil
|
|
Moskva 1980
|
Juraj Benčík
|
Atletika
|
50 km chůze |
13.
|
|
Moskva 1980
|
Pavol Blažek
|
Atletika
|
50 km chůze |
10.
|
|
Moskva 1980
|
Jaromír Vaňous
|
Atletika
|
50 km chůze |
diskvalifikován
|
|
Moskva 1980
|
Jarmila Kratochvílová
|
Atletika
|
400 m |
2
|
|
-
400 m
2
Moskva 1980
|
Jarmila Nygrýnová
|
Atletika
|
skok daleký |
6.
|
|
Moskva 1980
|
Zdeňka Šilhavá
|
Atletika
|
vrh koulí |
10.
|
|
Moskva 1980
|
Zdeňka Šilhavá
|
Atletika
|
hod diskem |
11.
|
|
Moskva 1980
|
Marcela Koblasová
|
Atletika
|
pětiboj |
11.
|
|
Montreal 1976
|
Jozef Plachý
|
Atletika
|
800 m |
rozběh
|
|
Montreal 1976
|
Dušan Moravčík
|
Atletika
|
3000 m steeplechase |
rozběh
|
|
Montreal 1976
|
Jiří Vyčichlo
|
Atletika
|
trojskok |
9.
|
|
Montreal 1976
|
Jaroslav Brabec
|
Atletika
|
vrh koulí |
11.
|
|
Montreal 1976
|
Josef Šilhavý
|
Atletika
|
hod diskem |
13.
|
|
Montreal 1976
|
Ludvík Daněk
|
Atletika
|
hod diskem |
9.
|
|
Montreal 1976
|
Luděk Pernica
|
Atletika
|
desetiboj |
13.
|
|
Montreal 1976
|
Jozefína Čerchlanová
|
Atletika
|
800 m |
rozběh
|
|
Montreal 1976
|
Milada Karbanová
|
Atletika
|
skok vysoký |
19.
|
|
Montreal 1976
|
Mária Mračnová
|
Atletika
|
skok vysoký |
4.
|
|
Montreal 1976
|
Věra Bradáčová
|
Atletika
|
skok vysoký |
kvalifikace
|
|
Montreal 1976
|
Jarmila Nygrýnová
|
Atletika
|
skok daleký |
6.
|
|
Montreal 1976
|
Eva Šuranová
|
Atletika
|
skok daleký |
kvalifikace
|
|
Montreal 1976
|
Helena Fibingerová
|
Atletika
|
vrh koulí |
3
|
|
-
vrh koulí
3
Mnichov 1972
|
Jaroslav Matoušek
|
Atletika
|
100 m |
semifinále
|
|
Mnichov 1972
|
Juraj Demeč
|
Atletika
|
100 m |
rozběh
|
|
Mnichov 1972
|
Luděk Bohman
|
Atletika
|
100 m |
meziběh
|
|
Mnichov 1972
|
Jaroslav Matoušek
|
Atletika
|
200 m |
semifinále
|
|
Mnichov 1972
|
Jiří Kynos
|
Atletika
|
200 m |
semifinále
|
|
Mnichov 1972
|
Ladislav Kříž
|
Atletika
|
200 m |
meziběh
|
|
Mnichov 1972
|
Jozef Plachý
|
Atletika
|
800 m |
semifinále
|
|
Mnichov 1972
|
Josef Horčic
|
Atletika
|
1500 m |
rozběh
|
|
Mnichov 1972
|
Dušan Moravčík
|
Atletika
|
5000 m |
rozběh
|
|
Mnichov 1972
|
Josef Jánský
|
Atletika
|
5000 m |
rozběh
|
|
Mnichov 1972
|
Josef Jánský
|
Atletika
|
10 000 m |
9.
|
|
Mnichov 1972
|
Petr Čech
|
Atletika
|
110 m překážek |
8.
|
|
Mnichov 1972
|
Lubomír Nádeníček
|
Atletika
|
110 m překážek |
7.
|
|
Mnichov 1972
|
Ivan Daniš
|
Atletika
|
400 m překážek |
semifinále
|
|
Mnichov 1972
|
Dušan Moravčík
|
Atletika
|
3000 m steeplechase |
5.
|
|
Mnichov 1972
|
Josef Horčic
|
Atletika
|
3000 m steeplechase |
rozběh
|
|
Mnichov 1972
|
Team
|
Atletika
|
štafeta 4 x 100 m |
4.
|
|
Mnichov 1972
|
Roman Moravec
|
Atletika
|
skok vysoký |
kvalifikace
|
|
Mnichov 1972
|
Jaroslav Alexa
|
Atletika
|
skok vysoký |
kvalifikace
|
|
Mnichov 1972
|
Jaroslav Brož
|
Atletika
|
skok daleký |
kvalifikace
|
|
Mnichov 1972
|
Václav Fišer
|
Atletika
|
trojskok |
kvalifikace
|
|
Mnichov 1972
|
Jaroslav Brabec
|
Atletika
|
vrh koulí |
10.
|
|
Mnichov 1972
|
Jaromír Vlk
|
Atletika
|
vrh koulí |
9.
|
|
Mnichov 1972
|
Ludvík Daněk
|
Atletika
|
hod diskem |
1
|
|
-
hod diskem
1
Mnichov 1972
|
Eva Glesková
|
Atletika
|
100 m |
8.
|
|
Mnichov 1972
|
Jaroslava Jehličková
|
Atletika
|
1500 m |
semifinále
|
|
Mnichov 1972
|
Milada Karbanová
|
Atletika
|
skok vysoký |
22.
|
|
Mnichov 1972
|
Alena Prosková
|
Atletika
|
skok vysoký |
18.
|
|
Mnichov 1972
|
Miloslava Hübnerová
|
Atletika
|
skok vysoký |
15.
|
|
Mnichov 1972
|
Eva Šuranová
|
Atletika
|
skok daleký |
3
|
|
-
skok daleký
3
Mnichov 1972
|
Jarmila Nygrýnová
|
Atletika
|
skok daleký |
12.
|
|
Mnichov 1972
|
Helena Fibingerová
|
Atletika
|
vrh koulí |
7.
|
|
Mexiko 1968
|
Jozef Plachý
|
Atletika
|
800 m |
5.
|
|
Mexiko 1968
|
Tomáš Jungwirth
|
Atletika
|
800 m |
rozběh
|
|
Mexiko 1968
|
Josef Odložil
|
Atletika
|
1500 m |
8.
|
|
Mexiko 1968
|
Lubomír Nádeníček
|
Atletika
|
110 m překážek |
rozběh
|
|
Mexiko 1968
|
Jaroslav Alexa
|
Atletika
|
skok vysoký |
kvalifikace
|
|
Mexiko 1968
|
Rudolf Hübner
|
Atletika
|
skok vysoký |
kvalifikace
|
|
Mexiko 1968
|
Ludvík Daněk
|
Atletika
|
hod diskem |
3
|
|
-
hod diskem
3
Mexiko 1968
|
Eva Glesková
|
Atletika
|
100 m |
semifinále
|
|
Mexiko 1968
|
Eva Glesková
|
Atletika
|
200 m |
rozběh
|
|
Mexiko 1968
|
Anna Chmelková
|
Atletika
|
400 m |
rozběh
|
|
Mexiko 1968
|
Jaroslava Jehličková
|
Atletika
|
800 m |
semifinále
|
|
Mexiko 1968
|
Miloslava Hübnerová
|
Atletika
|
skok vysoký |
1
|
|
-
skok vysoký
1
Mexiko 1968
|
Mária Mračnová
|
Atletika
|
skok vysoký |
6.
|
|
Mexiko 1968
|
Jaroslava Valentová
|
Atletika
|
skok vysoký |
4.
|
|
Tokio 1964
|
Josef Trousil
|
Atletika
|
400 m |
meziběh
|
|
Tokio 1964
|
Josef Odložil
|
Atletika
|
1500 m |
2
|
|
-
1500 m
2
Tokio 1964
|
Josef Tomáš
|
Atletika
|
5000 m |
rozběh
|
|
Tokio 1964
|
Josef Tomáš
|
Atletika
|
10 000 m |
17.
|
|
Tokio 1964
|
Rudolf Tomášek
|
Atletika
|
skok o tyči |
6.
|
|
Tokio 1964
|
Ludvík Daněk
|
Atletika
|
hod diskem |
2
|
|
-
hod diskem
2
Tokio 1964
|
Jiří Žemba
|
Atletika
|
hod diskem |
kvalifikace
|
|
Tokio 1964
|
Josef Matoušek
|
Atletika
|
hod kladivem |
9.
|
|
Tokio 1964
|
Alexandr Bílek
|
Atletika
|
20 km chůze |
11.
|
|
Tokio 1964
|
Pavel Kantorek
|
Atletika
|
maraton |
25.
|
|
Tokio 1964
|
Václav Chudomel
|
Atletika
|
maraton |
18.
|
|
Tokio 1964
|
Alexandr Bílek
|
Atletika
|
50 km chůze |
20.
|
|
Tokio 1964
|
Eva Glesková
|
Atletika
|
100 m |
semifinále
|
|
Tokio 1964
|
Eva Glesková
|
Atletika
|
200 m |
meziběh
|
|
Tokio 1964
|
Jiřina Němcová
|
Atletika
|
hod diskem |
9.
|
|
Řím 1960
|
Vilém Mandlík
|
Atletika
|
200 m |
rozběh
|
|
Řím 1960
|
Josef Trousil
|
Atletika
|
400 m |
rozběh
|
|
Řím 1960
|
Zdeněk Váňa
|
Atletika
|
400 m |
rozběh
|
|
Řím 1960
|
Jaromír Šlégr
|
Atletika
|
800 m |
rozběh
|
|
Řím 1960
|
Miroslav Jurek
|
Atletika
|
5000 m |
rozběh
|
|
Řím 1960
|
Jaroslav Bohatý
|
Atletika
|
5000 m |
rozběh
|
|
Řím 1960
|
Jaroslav Bohatý
|
Atletika
|
10 000 m |
nedokončil
|
|
Řím 1960
|
Bohumír Zháňal
|
Atletika
|
3000 m steeplechase |
rozběh
|
|
Řím 1960
|
Vlastimil Brlica
|
Atletika
|
3000 m steeplechase |
rozběh
|
|
Řím 1960
|
Team
|
Atletika
|
štafeta 4 x 400 m |
rozběh
|
|
Řím 1960
|
Jiří Lanský
|
Atletika
|
skok vysoký |
7.
|
|
Řím 1960
|
Rudolf Tomášek
|
Atletika
|
skok o tyči |
8.
|
|
Řím 1960
|
Jan Netopilík
|
Atletika
|
skok daleký |
kvalifikace
|
|
Řím 1960
|
Jaroslav Plíhal
|
Atletika
|
vrh koulí |
10.
|
|
Řím 1960
|
Jiří Skobla
|
Atletika
|
vrh koulí |
9.
|
|
Řím 1960
|
Zdeněk Němec
|
Atletika
|
hod diskem |
19.
|
|
Řím 1960
|
Zdeněk Čihák
|
Atletika
|
hod diskem |
13.
|
|
Řím 1960
|
Ladislav Moc
|
Atletika
|
20 km chůze |
8.
|
|
Řím 1960
|
Pavel Kantorek
|
Atletika
|
maraton |
14.
|
|
Řím 1960
|
Josef Doležal
|
Atletika
|
50 km chůze |
17.
|
|
Řím 1960
|
Svatopluk Sýkora
|
Atletika
|
50 km chůze |
14.
|
|
Řím 1960
|
Ladislav Moc
|
Atletika
|
50 km chůze |
11.
|
|
Řím 1960
|
Alena Stolzová
|
Atletika
|
200 m |
rozběh
|
|
Řím 1960
|
Bedřiška Kulhavá
|
Atletika
|
800 m |
rozběh
|
|
Řím 1960
|
Vlasta Přikrylová
|
Atletika
|
skok daleký |
kvalifikace
|
|
Řím 1960
|
Věra Černá
|
Atletika
|
vrh koulí |
9.
|
|
Řím 1960
|
Štěpánka Mertová
|
Atletika
|
hod diskem |
11.
|
|
Řím 1960
|
Jiřina Němcová
|
Atletika
|
hod diskem |
8.
|
|
Řím 1960
|
Dana Zátopková
|
Atletika
|
hod oštěpem |
2
|
|
-
hod oštěpem
2
Řím 1960
|
Vlasta Hornychová
|
Atletika
|
hod oštěpem |
4.
|
|
Řím 1960
|
Alena Stolzová
|
Atletika
|
80 m překážek |
rozběh
|
|
Melbourne 1956
|
Josef Trousil
|
Atletika
|
200 m |
rozběh
|
|
Melbourne 1956
|
Vilém Mandlík
|
Atletika
|
200 m |
semifinále
|
|
Melbourne 1956
|
Václav Janeček
|
Atletika
|
200 m |
meziběh
|
|
Melbourne 1956
|
Stanislav Jungwirth
|
Atletika
|
1500 m |
6.
|
|
Melbourne 1956
|
Pavel Kantorek
|
Atletika
|
10 000 m |
11.
|
|
Melbourne 1956
|
Team
|
Atletika
|
štafeta 4 x 400 m |
rozběh
|
|
Melbourne 1956
|
Martin Řehák
|
Atletika
|
trojskok |
5.
|
|
Melbourne 1956
|
Jiří Skobla
|
Atletika
|
vrh koulí |
3
|
|
-
vrh koulí
3
Melbourne 1956
|
Josef Doležal
|
Atletika
|
20 km chůze |
diskvalifikován
|
|
Melbourne 1956
|
Pavel Kantorek
|
Atletika
|
maraton |
27.
|
|
Melbourne 1956
|
Emil Zátopek
|
Atletika
|
maraton |
6.
|
|
Melbourne 1956
|
Milan Skřont
|
Atletika
|
50 km chůze |
nedokončil
|
|
Melbourne 1956
|
Josef Doležal
|
Atletika
|
50 km chůze |
nedokončil
|
|
Melbourne 1956
|
Olga Davidová
|
Atletika
|
skok vysoký |
10.
|
|
Melbourne 1956
|
Jiřina Němcová
|
Atletika
|
skok vysoký |
8.
|
|
Melbourne 1956
|
Olga Fikotová
|
Atletika
|
hod diskem |
1
|
|
-
hod diskem
1
Melbourne 1956
|
Štěpánka Mertová
|
Atletika
|
hod diskem |
8.
|
|
Melbourne 1956
|
Jiřina Němcová
|
Atletika
|
hod diskem |
7.
|
|
Melbourne 1956
|
Dana Zátopková
|
Atletika
|
hod oštěpem |
4.
|
|
Helsinky 1952
|
František Brož
|
Atletika
|
100 m |
rozběh
|
|
Helsinky 1952
|
Miroslav Horčic
|
Atletika
|
100 m |
rozběh
|
|
Helsinky 1952
|
Zdeněk Pospíšil
|
Atletika
|
100 m |
rozběh
|
|
Helsinky 1952
|
Miroslav Horčic
|
Atletika
|
200 m |
meziběh
|
|
Helsinky 1952
|
Václav Janeček
|
Atletika
|
200 m |
semifinále
|
|
Helsinky 1952
|
Jiří David
|
Atletika
|
400 m |
rozběh
|
|
Helsinky 1952
|
Milan Fillo
|
Atletika
|
400 m |
rozběh
|
|
Helsinky 1952
|
Ludvík Liška
|
Atletika
|
800 m |
semifinále
|
|
Helsinky 1952
|
Stanislav Jungwirth
|
Atletika
|
1500 m |
semifinále
|
|
Helsinky 1952
|
Václav Čevona
|
Atletika
|
1500 m |
semifinále
|
|
Helsinky 1952
|
Emil Zátopek
|
Atletika
|
5000 m |
1
|
|
-
5000 m
1
Helsinky 1952
|
Emil Zátopek
|
Atletika
|
10 000 m |
1
|
|
-
10 000 m
1
Helsinky 1952
|
Jindřich Roudný
|
Atletika
|
3000 m steeplechase |
rozběh
|
|
Helsinky 1952
|
Team
|
Atletika
|
štafeta 4 x 100 m |
6.
|
|
Helsinky 1952
|
Jaroslava Křítková-Komárková
|
Atletika
|
vrh koulí |
12.
|
|
Helsinky 1952
|
Jiří Skobla
|
Atletika
|
vrh koulí |
9.
|
|
Helsinky 1952
|
Miloš Máca
|
Atletika
|
hod kladivem |
15.
|
|
Helsinky 1952
|
Jiří Dadák
|
Atletika
|
hod kladivem |
4.
|
|
Helsinky 1952
|
Emil Zátopek
|
Atletika
|
maraton |
1
|
|
-
maraton
1
Helsinky 1952
|
Jaroslav Šourek
|
Atletika
|
maraton |
35.
|
|
Helsinky 1952
|
Josef Doležal
|
Atletika
|
50 km chůze |
2
|
|
-
50 km chůze
2
Helsinky 1952
|
Olga Davidová
|
Atletika
|
skok vysoký |
5.
|
|
Helsinky 1952
|
Libuše Nováková
|
Atletika
|
hod diskem |
13.
|
|
Helsinky 1952
|
Dana Zátopková
|
Atletika
|
hod oštěpem |
1
|
|
-
hod oštěpem
1
Helsinky 1952
|
Josef Doležal
|
Atletika
|
10 km chůze |
kvalifikace
|
|
Londýn 1948
|
Václav Winter
|
Atletika
|
800 m |
semifinále
|
|
Londýn 1948
|
Václav Čevona
|
Atletika
|
1500 m |
4.
|
|
Londýn 1948
|
Emil Zátopek
|
Atletika
|
5000 m |
2
|
|
-
5000 m
2
Londýn 1948
|
Emil Zátopek
|
Atletika
|
10 000 m |
1
|
|
-
10 000 m
1
Londýn 1948
|
Jaroslav Fikejz
|
Atletika
|
skok daleký |
kvalifikace
|
|
Londýn 1948
|
Čestmír Kalina
|
Atletika
|
vrh koulí |
8.
|
|
Londýn 1948
|
Jaroslava Křítková-Komárková
|
Atletika
|
vrh koulí |
5.
|
|
Londýn 1948
|
Jaroslav Knotek
|
Atletika
|
hod kladivem |
kvalifikace
|
|
Londýn 1948
|
Lumír Kiesewetter
|
Atletika
|
hod oštěpem |
11.
|
|
Londýn 1948
|
Olga Oldřichová
|
Atletika
|
100 m |
semifinále
|
|
Londýn 1948
|
Olga Oldřichová
|
Atletika
|
200 m |
rozběh
|
|
Londýn 1948
|
Dana Zátopková
|
Atletika
|
hod oštěpem |
7.
|
|
Londýn 1948
|
Libuše Lomská
|
Atletika
|
80 m překážek |
6.
|
|
Berlín 1936
|
Karel Kněnický
|
Atletika
|
400 m |
meziběh
|
|
Berlín 1936
|
Evžen Rošický
|
Atletika
|
800 m |
rozběh
|
|
Berlín 1936
|
Stanislav Otáhal
|
Atletika
|
800 m |
rozběh
|
|
Berlín 1936
|
Bedřich Hošek
|
Atletika
|
1500 m |
rozběh
|
|
Berlín 1936
|
Ludvík Bombík
|
Atletika
|
10 000 m |
17.
|
|
Berlín 1936
|
Ludvík Kománek
|
Atletika
|
110 m překážek |
rozběh
|
|
Berlín 1936
|
Ernst Berndt
|
Atletika
|
400 m překážek |
rozběh
|
|
Berlín 1936
|
Bedřich Hošek
|
Atletika
|
3000 m steeplechase |
rozběh
|
|
Berlín 1936
|
Václav Hošek
|
Atletika
|
3000 m steeplechase |
rozběh
|
|
Berlín 1936
|
Josef Hušek
|
Atletika
|
3000 m steeplechase |
rozběh
|
|
Berlín 1936
|
Team
|
Atletika
|
štafeta 4 x 400 m |
rozběh
|
|
Berlín 1936
|
Břetislav Krátký
|
Atletika
|
skok vysoký |
kvalifikace
|
|
Berlín 1936
|
Zdeněk Sobotka
|
Atletika
|
skok vysoký |
kvalifikace
|
|
Berlín 1936
|
Miroslav Klásek
|
Atletika
|
skok o tyči |
17.
|
|
Berlín 1936
|
Jan Korejs
|
Atletika
|
skok o tyči |
6.
|
|
Berlín 1936
|
Josef Vosolsobě
|
Atletika
|
skok daleký |
13.
|
|
Berlín 1936
|
Jiří Hoffmann
|
Atletika
|
skok daleký |
kvalifikace
|
|
Berlín 1936
|
Rudolf Polame
|
Atletika
|
skok daleký |
kvalifikace
|
|
Berlín 1936
|
Karel Hoplíček
|
Atletika
|
vrh koulí |
15.
|
|
Berlín 1936
|
František Douda
|
Atletika
|
vrh koulí |
7.
|
|
Berlín 1936
|
Miroslav Vítek
|
Atletika
|
vrh koulí |
kvalifikace
|
|
Berlín 1936
|
Miroslav Vítek
|
Atletika
|
hod diskem |
kvalifikace
|
|
Berlín 1936
|
Valér Barač
|
Atletika
|
hod diskem |
kvalifikace
|
|
Berlín 1936
|
Jaroslav Knotek
|
Atletika
|
hod kladivem |
kvalifikace
|
|
Berlín 1936
|
Jaroslav Eliáš
|
Atletika
|
hod kladivem |
kvalifikace
|
|
Berlín 1936
|
Josef Klein
|
Atletika
|
hod oštěpem |
kvalifikace
|
|
Berlín 1936
|
Pavol Mala
|
Atletika
|
hod oštěpem |
kvalifikace
|
|
Berlín 1936
|
Josef Klein
|
Atletika
|
desetiboj |
16.
|
|
Berlín 1936
|
Josef Šulc
|
Atletika
|
maraton |
38.
|
|
Berlín 1936
|
Ján Takáč
|
Atletika
|
maraton |
21.
|
|
Berlín 1936
|
Miloslav Luňák
|
Atletika
|
maraton |
19.
|
|
Berlín 1936
|
Jaroslav Štork
|
Atletika
|
50 km chůze |
4.
|
|
Berlín 1936
|
Margaréta Schieferová
|
Atletika
|
hod diskem |
12.
|
|
Los Angeles 1932
|
Andrej Engel
|
Atletika
|
100 m |
meziběh
|
|
Los Angeles 1932
|
Andrej Engel
|
Atletika
|
200 m |
rozběh
|
|
Los Angeles 1932
|
František Douda
|
Atletika
|
vrh koulí |
3
|
|
-
vrh koulí
3
Los Angeles 1932
|
František Douda
|
Atletika
|
hod diskem |
15.
|
|
Los Angeles 1932
|
Oskar Hekš
|
Atletika
|
maraton |
8.
|
|
Amsterdam 1928
|
Karel Kněnický
|
Atletika
|
100 m |
rozběh
|
|
Amsterdam 1928
|
Jaroslav Vykoupil
|
Atletika
|
100 m |
meziběh
|
|
Amsterdam 1928
|
Johann Bartl
|
Atletika
|
100 m |
rozběh
|
|
Amsterdam 1928
|
Karel Kněnický
|
Atletika
|
200 m |
meziběh
|
|
Amsterdam 1928
|
Jaroslav Vykoupil
|
Atletika
|
200 m |
rozběh
|
|
Amsterdam 1928
|
Johann Bartl
|
Atletika
|
200 m |
rozběh
|
|
Amsterdam 1928
|
Jaroslav Vykoupil
|
Atletika
|
400 m |
rozběh
|
|
Amsterdam 1928
|
Johann Bartl
|
Atletika
|
400 m |
meziběh
|
|
Amsterdam 1928
|
Adolf Kittel
|
Atletika
|
800 m |
rozběh
|
|
Amsterdam 1928
|
Vilém Šindler
|
Atletika
|
800 m |
semifinále
|
|
Amsterdam 1928
|
Adolf Kittel
|
Atletika
|
1500 m |
8.
|
|
Amsterdam 1928
|
Vilém Šindler
|
Atletika
|
1500 m |
rozběh
|
|
Amsterdam 1928
|
Jozef Koščák
|
Atletika
|
5000 m |
rozběh
|
|
Amsterdam 1928
|
Karel Nedobitý
|
Atletika
|
5000 m |
nedokončil
|
|
Amsterdam 1928
|
Karel Nedobitý
|
Atletika
|
10 000 m |
17.
|
|
Amsterdam 1928
|
Otakar Jandera
|
Atletika
|
110 m překážek |
semifinále
|
|
Amsterdam 1928
|
Team
|
Atletika
|
štafeta 4 x 400 m |
rozběh
|
|
Amsterdam 1928
|
František Douda
|
Atletika
|
vrh koulí |
kvalifikace
|
|
Amsterdam 1928
|
František Douda
|
Atletika
|
hod diskem |
kvalifikace
|
|
Amsterdam 1928
|
František Zyka
|
Atletika
|
maraton |
33.
|
|
Amsterdam 1928
|
Alois Krof
|
Atletika
|
maraton |
16.
|
|
Paříž 1924
|
Antonín Svoboda
|
Atletika
|
100 m |
rozběh
|
|
Paříž 1924
|
Alois Linka
|
Atletika
|
100 m |
rozběh
|
|
Paříž 1924
|
Alois Linka
|
Atletika
|
200 m |
rozběh
|
|
Paříž 1924
|
Karel Přibyl
|
Atletika
|
400 m |
rozběh
|
|
Paříž 1924
|
Vilém Šindler
|
Atletika
|
800 m |
rozběh
|
|
Paříž 1924
|
Karel Přibyl
|
Atletika
|
800 m |
rozběh
|
|
Paříž 1924
|
Eduard Riedl
|
Atletika
|
800 m |
rozběh
|
|
Paříž 1924
|
Vilém Šindler
|
Atletika
|
1500 m |
rozběh
|
|
Paříž 1924
|
Karel Nedobitý
|
Atletika
|
5000 m |
rozběh
|
|
Paříž 1924
|
Otakar Jandera
|
Atletika
|
110 m překážek |
semifinále
|
|
Paříž 1924
|
Josef Machaň
|
Atletika
|
skok vysoký |
kvalifikace
|
|
Paříž 1924
|
Mikuláš Kucsera
|
Atletika
|
skok vysoký |
kvalifikace
|
|
Paříž 1924
|
František Fuhrherr-Nový
|
Atletika
|
skok o tyči |
kvalifikace
|
|
Paříž 1924
|
Josef Machaň
|
Atletika
|
skok daleký |
kvalifikace
|
|
Paříž 1924
|
Alois Sobotka
|
Atletika
|
skok daleký |
kvalifikace
|
|
Paříž 1924
|
František Janda-Suk
|
Atletika
|
hod diskem |
kvalifikace
|
|
Paříž 1924
|
Móric Koczán
|
Atletika
|
hod oštěpem |
kvalifikace
|
|
Paříž 1924
|
Jiří Svoboda
|
Atletika
|
hod oštěpem |
kvalifikace
|
|
Paříž 1924
|
Bohumil Honzátko
|
Atletika
|
maraton |
nedokončil
|
|
Paříž 1924
|
Emil Kalous
|
Atletika
|
maraton |
nedokončil
|
|
Paříž 1924
|
Josef Eberle
|
Atletika
|
maraton |
nedokončil
|
|
Paříž 1924
|
Antonín Svoboda
|
Atletika
|
pětiboj |
25.
|
|
Antverpy 1920
|
Vojtěch Plzák
|
Atletika
|
100 m |
rozběh
|
|
Antverpy 1920
|
Eduard Hašek
|
Atletika
|
100 m |
rozběh
|
|
Antverpy 1920
|
Vojtěch Plzák
|
Atletika
|
200 m |
meziběh
|
|
Antverpy 1920
|
Karel Přibyl
|
Atletika
|
400 m |
rozběh
|
|
Antverpy 1920
|
Karel Frankenstein
|
Atletika
|
400 m |
rozběh
|
|
Antverpy 1920
|
Karel Přibyl
|
Atletika
|
800 m |
rozběh
|
|
Antverpy 1920
|
Karel Frankenstein
|
Atletika
|
800 m |
rozběh
|
|
Antverpy 1920
|
Jaroslav Procházka
|
Atletika
|
800 m |
rozběh
|
|
Antverpy 1920
|
Josef Teplý
|
Atletika
|
800 m |
rozběh
|
|
Antverpy 1920
|
Václav Vohralík
|
Atletika
|
1500 m |
4.
|
|
Antverpy 1920
|
Karel Pacák
|
Atletika
|
5000 m |
rozběh
|
|
Antverpy 1920
|
Karel Pacák
|
Atletika
|
10 000 m |
rozběh
|
|
Antverpy 1920
|
František Marek
|
Atletika
|
110 m překážek |
rozběh
|
|
Antverpy 1920
|
Adolf Reich
|
Atletika
|
110 m překážek |
rozběh
|
|
Antverpy 1920
|
František Marek
|
Atletika
|
400 m překážek |
rozběh
|
|
Antverpy 1920
|
František Kiehlmann
|
Atletika
|
400 m překážek |
rozběh
|
|
Antverpy 1920
|
František Stejskal
|
Atletika
|
skok vysoký |
kvalifikace
|
|
Antverpy 1920
|
František Šretr
|
Atletika
|
skok daleký |
kvalifikace
|
|
Antverpy 1920
|
František Hoplíček
|
Atletika
|
hod diskem |
kvalifikace
|
|
Antverpy 1920
|
Alois Kopecký
|
Atletika
|
hod diskem |
kvalifikace
|
|
Antverpy 1920
|
Otto Vydra
|
Atletika
|
hod oštěpem |
kvalifikace
|
|
Antverpy 1920
|
Eduard Hašek
|
Atletika
|
desetiboj |
nedokončil
|
|
Antverpy 1920
|
Josef Šlehofer
|
Atletika
|
10 km chůze |
kvalifikace
|
|
Antverpy 1920
|
Josef Šlehofer
|
Atletika
|
3000 m chůze |
kvalifikace
|
|
Stockholm 1912
|
Bedřich Vygoda
|
Atletika
|
100 m |
semifinále
|
|
Stockholm 1912
|
Ladislav Jiránek
|
Atletika
|
100 m |
rozběh
|
|
Stockholm 1912
|
Václav Labík
|
Atletika
|
100 m |
rozběh
|
|
Stockholm 1912
|
Václav Labík
|
Atletika
|
200 m |
rozběh
|
|
Stockholm 1912
|
Václav Labík
|
Atletika
|
400 m |
rozběh
|
|
Stockholm 1912
|
Zdeněk Městecký
|
Atletika
|
800 m |
rozběh
|
|
Stockholm 1912
|
Vladimír Penc
|
Atletika
|
10 000 m |
rozběh
|
|
Stockholm 1912
|
Jindřich Jirsák
|
Atletika
|
skok o tyči |
kvalifikace
|
|
Stockholm 1912
|
František Janda-Suk
|
Atletika
|
vrh koulí |
kvalifikace
|
|
Stockholm 1912
|
Miroslav Šustera
|
Atletika
|
hod diskem |
kvalifikace
|
|
Stockholm 1912
|
František Janda-Suk
|
Atletika
|
hod diskem |
kvalifikace
|
|
Stockholm 1912
|
Bohumil Honzátko
|
Atletika
|
maraton |
nedokončil
|
|
Stockholm 1912
|
Vladimír Penc
|
Atletika
|
maraton |
nedokončil
|
|
Stockholm 1912
|
František Slavík
|
Atletika
|
maraton |
nedokončil
|
|
Stockholm 1912
|
Rudolf Richter
|
Atletika
|
10 km chůze |
kvalifikace
|
|
Londýn 1908
|
František Souček
|
Atletika
|
hod diskem |
kvalifikace
|
|
Londýn 1908
|
Miroslav Šustera
|
Atletika
|
hod diskem |
kvalifikace
|
|
Londýn 1908
|
František Souček
|
Atletika
|
hod oštěpem |
kvalifikace
|
|
Londýn 1908
|
Arnošt Nejedlý
|
Atletika
|
maraton |
18.
|
|
Londýn 1908
|
Miroslav Šustera
|
Atletika
|
hod diskem |
kvalifikace
|
|
Londýn 1908
|
Arnošt Nejedlý
|
Atletika
|
5 mil |
rozběh
|
|
Paříž 1900
|
Václav Nový
|
Atletika
|
100 m |
rozběh
|
|
Paříž 1900
|
Ondřej Pukl
|
Atletika
|
800 m |
rozběh
|
|
Paříž 1900
|
Ondřej Pukl
|
Atletika
|
1500 m |
rozběh
|
|
Paříž 1900
|
Karel Nedvěd
|
Atletika
|
400 m překážek |
rozběh
|
|
Paříž 1900
|
František Janda-Suk
|
Atletika
|
hod diskem |
2
|
|
-
hod diskem
2