Complete results - Biatlon

Olympic Games athlete sport discipline location
Kangwon 2024
Biatlon
smíšená štafeta - ženy 2 x 6 km, muži 2 x 7,5 km (Závod)
8.
Kangwon 2024 Lucie Jandurová
Biatlon
6 km sprint (Závod)
33.
Kangwon 2024 Valerie Křížová
Biatlon
6 km sprint (Závod)
22.
Kangwon 2024 Ilona Plecháčová
Biatlon
6 km sprint (Závod)
5.
Kangwon 2024 Heda Mikolášová
Biatlon
6 km sprint (Závod)
4.
Kangwon 2024 Jakub Neuhäuser
Biatlon
7,5 km sprint (Závod)
61.
Kangwon 2024 Jan Dufek
Biatlon
7,5 km sprint (Závod)
44.
Kangwon 2024 Lukáš Kulhánek
Biatlon
7,5 km sprint (Závod)
18.
Kangwon 2024 Lukáš Kulhánek
Biatlon
12,5 km individuální závod (Závod)
53.
Kangwon 2024 Jan Dufek
Biatlon
12,5 km individuální závod (Závod)
49.
Kangwon 2024 Jakub Neuhäuser
Biatlon
12,5 km individuální závod (Závod)
45.
Kangwon 2024 František Jelínek
Biatlon
12,5 km individuální závod (Závod)
37.
Kangwon 2024 Ilona Plecháčová
Biatlon
10 km individuální závod (Závod)
1
Kangwon 2024 Valerie Křížová
Biatlon
10 km individuální závod (Závod)
16.
Kangwon 2024 Lucie Jandurová
Biatlon
10 km individuální závod (Závod)
13.
Kangwon 2024 Heda Mikolášová
Biatlon
10 km individuální závod (Závod)
4.
Kangwon 2024
Biatlon
Smíšená štafeta - 4 x 6 km (Závod)
3
Friuli Venezia Giulia 2023 Ilona Plecháčová
Biatlon
6 km sprint (Závod)
3
Friuli Venezia Giulia 2023 Aneta Novotná
Biatlon
6 km sprint (Závod)
47.
Friuli Venezia Giulia 2023 Heda Mikolášová
Biatlon
6 km sprint (Závod)
24.
Friuli Venezia Giulia 2023 Valerie Křížová
Biatlon
6 km sprint (Závod)
12.
Friuli Venezia Giulia 2023 Tomáš Sucharda
Biatlon
7,5 km sprint (Závod)
17.
Friuli Venezia Giulia 2023 Vladimír Kocmánek
Biatlon
7,5 km sprint (Závod)
15.
Friuli Venezia Giulia 2023 Jan Kamarád
Biatlon
7,5 km sprint (Závod)
12.
Friuli Venezia Giulia 2023 Jan Kamarád
Biatlon
12,5 km individuální závod (Závod)
40.
Friuli Venezia Giulia 2023 David Eliáš
Biatlon
12,5 km individuální závod (Závod)
25.
Friuli Venezia Giulia 2023 Vladimír Kocmánek
Biatlon
12,5 km individuální závod (Závod)
15.
Friuli Venezia Giulia 2023 Tomáš Sucharda
Biatlon
12,5 km individuální závod (Závod)
12.
Friuli Venezia Giulia 2023 Heda Mikolášová
Biatlon
10 km individuální závod (Závod)
34.
Friuli Venezia Giulia 2023 Aneta Novotná
Biatlon
10 km individuální závod (Závod)
21.
Friuli Venezia Giulia 2023 Valerie Křížová
Biatlon
10 km individuální závod (Závod)
6.
Friuli Venezia Giulia 2023 Ilona Plecháčová
Biatlon
10 km individuální závod (Závod)
5.
Friuli Venezia Giulia 2023
Biatlon
Smíšená štafeta - 4 x 6 km (Závod)
4.
Vuokatti 2022 Svatava Mikysková
Biatlon
6 km sprint (Závod)
34.
Vuokatti 2022 Kateřina Pavlů
Biatlon
6 km sprint (Závod)
19.
Vuokatti 2022 Lenka Bártová
Biatlon
6 km sprint (Závod)
18.
Vuokatti 2022 Kateřina Gotvaldová
Biatlon
6 km sprint (Závod)
10.
Vuokatti 2022 Jan Gregor
Biatlon
7,5 km sprint (Závod)
38.
Vuokatti 2022 Ondřej Jiránek
Biatlon
7,5 km sprint (Závod)
20.
Vuokatti 2022 Daniel Malušek
Biatlon
7,5 km sprint (Závod)
16.
Vuokatti 2022 Petr Hák
Biatlon
7,5 km sprint (Závod)
1
Vuokatti 2022 Ondřej Jiránek
Biatlon
12,5 km individuální závod (Závod)
42.
Vuokatti 2022 Petr Hák
Biatlon
12,5 km individuální závod (Závod)
31.
Vuokatti 2022 Jan Gregor
Biatlon
12,5 km individuální závod (Závod)
18.
Vuokatti 2022 Daniel Malušek
Biatlon
12,5 km individuální závod (Závod)
18.
Vuokatti 2022 Svatava Mikysková
Biatlon
10 km individuální závod (Závod)
40.
Vuokatti 2022 Lenka Bártová
Biatlon
10 km individuální závod (Závod)
9.
Vuokatti 2022 Kateřina Gotvaldová
Biatlon
10 km individuální závod (Závod)
7.
Vuokatti 2022 Kateřina Pavlů
Biatlon
10 km individuální závod (Závod)
4.
Vuokatti 2022
Biatlon
Smíšená štafeta - 4 x 6 km (Závod)
2
Peking 2022 Adam Václavík
Biatlon
10 km sprint (Závod)
59.
Peking 2022 Jakub Štvrtecký
Biatlon
10 km sprint (Závod)
58.
Peking 2022 Mikuláš Karlík
Biatlon
10 km sprint (Závod)
28.
Peking 2022 Michal Krčmář
Biatlon
10 km sprint (Závod)
16.
Peking 2022 Jakub Štvrtecký
Biatlon
20 km individuální závod (Závod)
65.
Peking 2022 Milan Žemlička
Biatlon
20 km individuální závod (Závod)
62.
Peking 2022 Michal Krčmář
Biatlon
20 km individuální závod (Závod)
59.
Peking 2022 Mikuláš Karlík
Biatlon
20 km individuální závod (Závod)
31.
Peking 2022 Michal Krčmář
Biatlon
15 km závod s hromadným startem (Závod)
21.
Peking 2022
Biatlon
4 x 7,5 km štafeta (Závod)
19.
Peking 2022 Jakub Štvrtecký
Biatlon
12,5 km stíhací závod (Závod)
48.
Peking 2022 Adam Václavík
Biatlon
12,5 km stíhací závod (Závod)
44.
Peking 2022 Mikuláš Karlík
Biatlon
12,5 km stíhací závod (Závod)
42.
Peking 2022 Michal Krčmář
Biatlon
12,5 km stíhací závod (Závod)
34.
Peking 2022 Tereza Voborníková
Biatlon
7,5 km sprint (Závod)
58.
Peking 2022 Markéta Davidová
Biatlon
7,5 km sprint (Závod)
41.
Peking 2022 Jessica Jislová
Biatlon
7,5 km sprint (Závod)
31.
Peking 2022 Lucie Charvátová
Biatlon
7,5 km sprint (Závod)
25.
Peking 2022 Tereza Voborníková
Biatlon
15 km individuální závod (Závod)
34.
Peking 2022 Jessica Jislová
Biatlon
15 km individuální závod (Závod)
27.
Peking 2022 Lucie Charvátová
Biatlon
15 km individuální závod (Závod)
19.
Peking 2022 Markéta Davidová
Biatlon
15 km individuální závod (Závod)
6.
Peking 2022 Jessica Jislová
Biatlon
10 km stíhací závod (Závod)
35.
Peking 2022 Lucie Charvátová
Biatlon
10 km stíhací závod (Závod)
34.
Peking 2022 Markéta Davidová
Biatlon
10 km stíhací závod (Závod)
28.
Peking 2022 Tereza Voborníková
Biatlon
10 km stíhací závod (Závod)
DNF
Peking 2022 Lucie Charvátová
Biatlon
12,5 km závod s hromadným startem (Závod)
28.
Peking 2022 Markéta Davidová
Biatlon
12,5 km závod s hromadným startem (Závod)
4.
Peking 2022
Biatlon
4 x 6 km štafeta (Závod)
8.
Peking 2022
Biatlon
Smíšená štafeta - 4 x 6 km (Závod)
12.
Lausanne 2020 Luděk Abrahám
Biatlon
12,5 km stíhací závod
68.
Lausanne 2020 Jan Semirád
Biatlon
12,5 km stíhací závod
63.
Lausanne 2020 Jakub Kudrnáč
Biatlon
12,5 km stíhací závod
54.
Lausanne 2020 Petr Hák
Biatlon
12,5 km stíhací závod
53.
Lausanne 2020 Svatava Mikysková
Biatlon
10 km stíhací závod
58.
Lausanne 2020 Kateřina Pavlů
Biatlon
10 km stíhací závod
40.
Lausanne 2020 Gabriela Masaříková
Biatlon
10 km stíhací závod
12.
Lausanne 2020 Svatava Mikysková
Biatlon
6 km sprint
46.
Lausanne 2020 Kateřina Pavlů
Biatlon
6 km sprint
45.
Lausanne 2020 Gabriela Masaříková
Biatlon
6 km sprint
41.
Lausanne 2020 Jan Semirád
Biatlon
7,5 km sprint
55.
Lausanne 2020 Petr Hák
Biatlon
7,5 km sprint
35.
Lausanne 2020 Jakub Kudrnáč
Biatlon
7,5 km sprint
26.
Lausanne 2020 Luděk Abrahám
Biatlon
7,5 km sprint
9.
Lausanne 2020
Biatlon
smíšená štafeta dvojic
5.
Sarajevo 2019
Biatlon
smíšená štafeta - ženy 2 x 6 km, muži 2 x 7,5 km
10.
Sarajevo 2019 Renata Trejbalová
Biatlon
6 km sprint
28.
Sarajevo 2019 Tereza Grossmannová
Biatlon
6 km sprint
20.
Sarajevo 2019 Bára Babánková
Biatlon
6 km sprint
4.
Sarajevo 2019 Jonáš Mareček
Biatlon
7,5 km sprint
31.
Sarajevo 2019 Ondřej Mánek
Biatlon
7,5 km sprint
14.
Sarajevo 2019 Josef Kabrda
Biatlon
7,5 km sprint
10.
Sarajevo 2019 Luděk Abrahám
Biatlon
7,5 km sprint
9.
Sarajevo 2019 Jonáš Mareček
Biatlon
12,5 km individuální závod
40.
Sarajevo 2019 Ondřej Mánek
Biatlon
12,5 km individuální závod
20.
Sarajevo 2019 Josef Kabrda
Biatlon
12,5 km individuální závod
12.
Sarajevo 2019 Luděk Abrahám
Biatlon
12,5 km individuální závod
10.
Sarajevo 2019 Zuzana Doležalová
Biatlon
7 km sprint ženy
49.
Sarajevo 2019 Tereza Grossmannová
Biatlon
10 km individuální závod
47.
Sarajevo 2019 Zuzana Doležalová
Biatlon
10 km individuální závod
31.
Sarajevo 2019 Renata Trejbalová
Biatlon
10 km individuální závod
26.
Sarajevo 2019 Bára Babánková
Biatlon
10 km individuální závod
13.
Pchjongčchang 2018 Michal Krčmář
Biatlon
10 km sprint
2
Pchjongčchang 2018 Adam Václavík
Biatlon
10 km sprint
73.
Pchjongčchang 2018 Michal Šlesingr
Biatlon
10 km sprint
69.
Pchjongčchang 2018 Ondřej Moravec
Biatlon
10 km sprint
29.
Pchjongčchang 2018 Adam Václavík
Biatlon
20 km individuální závod
67.
Pchjongčchang 2018 Michal Šlesingr
Biatlon
20 km individuální závod
45.
Pchjongčchang 2018 Ondřej Moravec
Biatlon
20 km individuální závod
12.
Pchjongčchang 2018 Michal Krčmář
Biatlon
20 km individuální závod
7.
Pchjongčchang 2018 Michal Krčmář
Biatlon
15 km závod s hromadným startem
26.
Pchjongčchang 2018 Ondřej Moravec
Biatlon
15 km závod s hromadným startem
11.
Pchjongčchang 2018
Biatlon
4 x 7,5 km štafeta
7.
Pchjongčchang 2018 Ondřej Moravec
Biatlon
12,5 km stíhací závod
51.
Pchjongčchang 2018 Michal Krčmář
Biatlon
12,5 km stíhací závod
30.
Pchjongčchang 2018 Veronika Vítková
Biatlon
7,5 km sprint
3
Pchjongčchang 2018 Eva Puskarčíková
Biatlon
7,5 km sprint
43.
Pchjongčchang 2018 Jessica Jislová
Biatlon
7,5 km sprint
23.
Pchjongčchang 2018 Markéta Davidová
Biatlon
7,5 km sprint
15.
Pchjongčchang 2018 Jessica Jislová
Biatlon
15 km individuální závod
72.
Pchjongčchang 2018 Markéta Davidová
Biatlon
15 km individuální závod
57.
Pchjongčchang 2018 Eva Puskarčíková
Biatlon
15 km individuální závod
44.
Pchjongčchang 2018 Veronika Vítková
Biatlon
15 km individuální závod
18.
Pchjongčchang 2018 Eva Puskarčíková
Biatlon
10 km stíhací závod
32.
Pchjongčchang 2018 Markéta Davidová
Biatlon
10 km stíhací závod
25.
Pchjongčchang 2018 Jessica Jislová
Biatlon
10 km stíhací závod
23.
Pchjongčchang 2018 Veronika Vítková
Biatlon
10 km stíhací závod
7.
Pchjongčchang 2018 Markéta Davidová
Biatlon
12,5 km závod s hromadným startem
18.
Pchjongčchang 2018 Veronika Vítková
Biatlon
12,5 km závod s hromadným startem
14.
Pchjongčchang 2018
Biatlon
4 x 6 km štafeta
12.
Pchjongčchang 2018
Biatlon
smíšená štafeta - ženy 2 x 6 km, muži 2 x 7,5 km
8.
Erzurum 2017
Biatlon
smíšená štafeta - ženy 2 x 6 km, muži 2 x 7,5 km
4.
Erzurum 2017 Karolína Dusilová
Biatlon
6 km sprint
40.
Erzurum 2017 Petra Sucha
Biatlon
6 km sprint
27.
Erzurum 2017 Eliška Teplá
Biatlon
6 km sprint
13.
Erzurum 2017 Eliška Svobodová
Biatlon
6 km sprint
5.
Erzurum 2017 Vítězslav Hornig
Biatlon
7,5 km sprint (Závod)
1
Erzurum 2017 Tomáš Gregor
Biatlon
7,5 km sprint
44.
Erzurum 2017 Jakub Kocián
Biatlon
7,5 km sprint
26.
Erzurum 2017 Mikuláš Karlík
Biatlon
7,5 km sprint
7.
Erzurum 2017 Karolína Dusilová
Biatlon
7,5 km stíhací závod
36.
Erzurum 2017 Petra Sucha
Biatlon
7,5 km stíhací závod
22.
Erzurum 2017 Eliška Teplá
Biatlon
7,5 km stíhací závod
11.
Erzurum 2017 Eliška Svobodová
Biatlon
7,5 km stíhací závod
6.
Erzurum 2017 Tomáš Gregor
Biatlon
10 km stíhací závod
40.
Erzurum 2017 Jakub Kocián
Biatlon
10 km stíhací závod
32.
Erzurum 2017 Mikuláš Karlík
Biatlon
10 km stíhací závod
13.
Erzurum 2017 Vítězslav Hornig
Biatlon
10 km stíhací závod
7.
Lillehammer 2016 Vítězslav Hornig
Biatlon
10 km sprint
22.
Lillehammer 2016 Jakub Štvrtecký
Biatlon
10 km sprint
13.
Lillehammer 2016 Petra Sucha
Biatlon
7,5 km sprint
17.
Lillehammer 2016 Tereza Vinklárková
Biatlon
7,5 km sprint
16.
Lillehammer 2016
Biatlon
smíšená štafeta - ženy 2 x 6 km, muži 2 x 7,5 km
9.
Lillehammer 2016 Petra Sucha
Biatlon
6 km sprint
19.
Lillehammer 2016 Tereza Vinklárková
Biatlon
6 km sprint
14.
Lillehammer 2016 Jakub Štvrtecký
Biatlon
7,5 km sprint
16.
Lillehammer 2016 Vítězslav Hornig
Biatlon
7,5 km sprint
14.
Lillehammer 2016
Biatlon
smíšená štafeta dvojic
12.
Montafon 2015 Lukáš Kavka
Biatlon
12,5 km stíhací závod
55.
Montafon 2015 Lukáš Dvořák
Biatlon
12,5 km stíhací závod
50.
Montafon 2015 Jakub Štvrtecký
Biatlon
12,5 km stíhací závod
23.
Montafon 2015 Dora Novotná
Biatlon
10 km stíhací závod
39.
Montafon 2015 Eliška Votočková
Biatlon
10 km stíhací závod
31.
Montafon 2015 Markéta Davidová
Biatlon
10 km stíhací závod
29.
Montafon 2015
Biatlon
smíšená štafeta - ženy 2 x 6 km, muži 2 x 7,5 km
9.
Montafon 2015 Tereza Vinklárková
Biatlon
6 km sprint
64.
Montafon 2015 Dora Novotná
Biatlon
6 km sprint
44.
Montafon 2015 Markéta Davidová
Biatlon
6 km sprint (Závod)
40.
Montafon 2015 Eliška Votočková
Biatlon
6 km sprint
25.
Montafon 2015 Martin Klouda
Biatlon
7,5 km sprint
63.
Montafon 2015 Lukáš Dvořák
Biatlon
7,5 km sprint
56.
Montafon 2015 Lukáš Kavka
Biatlon
7,5 km sprint
47.
Montafon 2015 Jakub Štvrtecký
Biatlon
7,5 km sprint
17.
Soči 2014 Jaroslav Soukup
Biatlon
10 km sprint (Závod)
3
Soči 2014 Tomáš Krupčík
Biatlon
10 km sprint
75.
Soči 2014 Michal Šlesingr
Biatlon
10 km sprint
31.
Soči 2014 Ondřej Moravec
Biatlon
10 km sprint
8.
Soči 2014 Michal Krčmář
Biatlon
20 km individuální závod
61.
Soči 2014 Michal Šlesingr
Biatlon
20 km individuální závod
57.
Soči 2014 Ondřej Moravec
Biatlon
20 km individuální závod
18.
Soči 2014 Jaroslav Soukup
Biatlon
20 km individuální závod
17.
Soči 2014 Ondřej Moravec
Biatlon
15 km závod s hromadným startem
3
Soči 2014 Jaroslav Soukup
Biatlon
15 km závod s hromadným startem
24.
Soči 2014
Biatlon
4 x 7,5 km štafeta
11.
Soči 2014 Ondřej Moravec
Biatlon
12,5 km stíhací závod (Závod)
2
Soči 2014 Jaroslav Soukup
Biatlon
12,5 km stíhací závod
20.
Soči 2014 Jitka Landová
Biatlon
7,5 km sprint
50.
Soči 2014 Eva Puskarčíková
Biatlon
7,5 km sprint
45.
Soči 2014 Gabriela Soukalová
Biatlon
7,5 km sprint
29.
Soči 2014 Veronika Vítková
Biatlon
7,5 km sprint
16.
Soči 2014 Jitka Landová
Biatlon
15 km individuální závod
60.
Soči 2014 Eva Puskarčíková
Biatlon
15 km individuální závod
22.
Soči 2014 Veronika Vítková
Biatlon
15 km individuální závod
6.
Soči 2014 Gabriela Soukalová
Biatlon
15 km individuální závod
4.
Soči 2014 Jitka Landová
Biatlon
10 km stíhací závod
52.
Soči 2014 Eva Puskarčíková
Biatlon
10 km stíhací závod
42.
Soči 2014 Veronika Vítková
Biatlon
10 km stíhací závod
21.
Soči 2014 Gabriela Soukalová
Biatlon
10 km stíhací závod
4.
Soči 2014 Gabriela Soukalová
Biatlon
12,5 km závod s hromadným startem
2
Soči 2014 Veronika Vítková
Biatlon
12,5 km závod s hromadným startem
8.
Soči 2014
Biatlon
4 x 6 km štafeta (Závod)
3
Soči 2014
Biatlon
smíšená štafeta - ženy 2 x 6 km, muži 2 x 7,5 km
2
Innsbruck 2012 Petr Knop
Biatlon
10 km sprint
9.
Innsbruck 2012 Ondřej Hošek
Biatlon
10 km sprint
22.
Innsbruck 2012 Adam Václavík
Biatlon
10 km sprint
12.
Innsbruck 2012 Erika Jislová
Biatlon
7,5 km sprint
28.
Innsbruck 2012 Jessica Jislová
Biatlon
7,5 km sprint
7.
Innsbruck 2012
Biatlon
smíšená štafeta - ženy 2 x 6 km, muži 2 x 7,5 km
7.
Innsbruck 2012 Erika Jislová
Biatlon
6 km sprint
16.
Innsbruck 2012 Jessica Jislová
Biatlon
6 km sprint
6.
Innsbruck 2012 Ondřej Hošek
Biatlon
7,5 km sprint
23.
Innsbruck 2012 Adam Václavík
Biatlon
7,5 km sprint
8.
Vancouver 2010 Ondřej Moravec
Biatlon
10 km sprint
67.
Vancouver 2010 Jaroslav Soukup
Biatlon
10 km sprint
52.
Vancouver 2010 Zdeněk Vítek
Biatlon
10 km sprint
28.
Vancouver 2010 Michal Šlesingr
Biatlon
10 km sprint
18.
Vancouver 2010 Zdeněk Vítek
Biatlon
20 km individuální závod
67.
Vancouver 2010 Roman Dostál
Biatlon
20 km individuální závod
35.
Vancouver 2010 Jaroslav Soukup
Biatlon
20 km individuální závod
30.
Vancouver 2010 Michal Šlesingr
Biatlon
20 km individuální závod
17.
Vancouver 2010 Michal Šlesingr
Biatlon
15 km závod s hromadným startem
16.
Vancouver 2010
Biatlon
4 x 7,5 km štafeta
7.
Vancouver 2010 Jaroslav Soukup
Biatlon
12,5 km stíhací závod
51.
Vancouver 2010 Zdeněk Vítek
Biatlon
12,5 km stíhací závod
38.
Vancouver 2010 Michal Šlesingr
Biatlon
12,5 km stíhací závod
29.
Vancouver 2010 Veronika Zvařičová
Biatlon
7,5 km sprint
71.
Vancouver 2010 Zdeňka Vejnarová
Biatlon
7,5 km sprint
60.
Vancouver 2010 Veronika Vítková
Biatlon
7,5 km sprint
24.
Vancouver 2010 Magda Rezlerová
Biatlon
7,5 km sprint
19.
Vancouver 2010 Veronika Vítková
Biatlon
15 km individuální závod
68.
Vancouver 2010 Magda Rezlerová
Biatlon
15 km individuální závod
64.
Vancouver 2010 Gabriela Soukalová
Biatlon
15 km individuální závod
60.
Vancouver 2010 Zdeňka Vejnarová
Biatlon
15 km individuální závod
55.
Vancouver 2010 Zdeňka Vejnarová
Biatlon
10 km stíhací závod
55.
Vancouver 2010 Veronika Vítková
Biatlon
10 km stíhací závod
37.
Vancouver 2010 Magda Rezlerová
Biatlon
10 km stíhací závod
32.
Vancouver 2010
Biatlon
4 x 6 km štafeta
16.
Turín 2006 Michal Šlesingr
Biatlon
10 km sprint
55.
Turín 2006 Roman Dostál
Biatlon
10 km sprint
42.
Turín 2006 Ondřej Moravec
Biatlon
10 km sprint
32.
Turín 2006 Zdeněk Vítek
Biatlon
10 km sprint
10.
Turín 2006 Michal Šlesingr
Biatlon
20 km individuální závod
45.
Turín 2006 Tomáš Holubec
Biatlon
20 km individuální závod
33.
Turín 2006 Roman Dostál
Biatlon
20 km individuální závod
30.
Turín 2006 Zdeněk Vítek
Biatlon
20 km individuální závod
22.
Turín 2006 Roman Dostál
Biatlon
15 km závod s hromadným startem
23.
Turín 2006 Zdeněk Vítek
Biatlon
15 km závod s hromadným startem
22.
Turín 2006
Biatlon
4 x 7,5 km štafeta
6.
Turín 2006 Ondřej Moravec
Biatlon
12,5 km stíhací závod
39.
Turín 2006 Michal Šlesingr
Biatlon
12,5 km stíhací závod
32.
Turín 2006 Roman Dostál
Biatlon
12,5 km stíhací závod
29.
Turín 2006 Zdeněk Vítek
Biatlon
12,5 km stíhací závod
16.
Turín 2006 Magda Rezlerová
Biatlon
7,5 km sprint
61.
Turín 2006 Zdeňka Vejnarová
Biatlon
7,5 km sprint
43.
Turín 2006 Kateřina Jakešová
Biatlon
7,5 km sprint
39.
Turín 2006 Lenka Faltusová
Biatlon
7,5 km sprint
32.
Turín 2006 Irena Česneková
Biatlon
15 km individuální závod
67.
Turín 2006 Magda Rezlerová
Biatlon
15 km individuální závod
61.
Turín 2006 Zdeňka Vejnarová
Biatlon
15 km individuální závod
53.
Turín 2006 Kateřina Jakešová
Biatlon
15 km individuální závod
45.
Turín 2006 Lenka Faltusová
Biatlon
10 km stíhací závod
36.
Turín 2006 Zdeňka Vejnarová
Biatlon
10 km stíhací závod
35.
Turín 2006 Kateřina Jakešová
Biatlon
10 km stíhací závod
24.
Turín 2006
Biatlon
4 x 6 km štafeta
13.