Complete results - Silniční cyklistika

Olympic Games athlete sport discipline location
Tokio 2020 Michael Kukrle
Silniční cyklistika
silniční závod (Závod)
36.
Tokio 2020 Zdeněk Štybar
Silniční cyklistika
silniční závod (Závod)
DNF
Tokio 2020 Michal Schlegel
Silniční cyklistika
silniční závod
DNS
Tokio 2020 Michael Kukrle
Silniční cyklistika
časovka jednotlivců (Závod)
26.
Tokio 2020 Tereza Neumanová
Silniční cyklistika
silniční závod (Závod)
33.
Baku 2019 Daniel Mráz
Silniční cyklistika
časovka jednotlivců
66.
Baku 2019 Adam Seeman
Silniční cyklistika
časovka jednotlivců
60.
Baku 2019 Štěpán Telecký
Silniční cyklistika
časovka jednotlivců
23.
Baku 2019 Dagmar Hejhalová
Silniční cyklistika
časovka jednotlivců
31.
Baku 2019 Anna Růžičková
Silniční cyklistika
časovka jednotlivců
19.
Baku 2019 Anna Jaborníková
Silniční cyklistika
časovka jednotlivců
18.
Baku 2019 Dagmar Hejhalová
Silniční cyklistika
silnice 50km
32.
Baku 2019 Anna Růžičková
Silniční cyklistika
silnice 50km
25.
Baku 2019 Anna Jaborníková
Silniční cyklistika
silnice 50km
4.
Baku 2019 Štěpán Telecký
Silniční cyklistika
silnice 75km
21.
Baku 2019 Adam Seeman
Silniční cyklistika
silnice 75km
17.
Baku 2019 Daniel Mráz
Silniční cyklistika
silnice 75km
14.
Minsk 2019 Petr Hampl
Silniční cyklistika
silniční závod
93.
Minsk 2019 Jakub Otruba
Silniční cyklistika
silniční závod
66.
Minsk 2019 Dominik Neuman
Silniční cyklistika
silniční závod
34.
Minsk 2019 František Sisr
Silniční cyklistika
silniční závod
17.
Minsk 2019 Jan Bárta
Silniční cyklistika
silniční závod
9.
Minsk 2019 Jan Bárta
Silniční cyklistika
časovka jednotlivců (Závod)
3
Minsk 2019 Jakub Otruba
Silniční cyklistika
časovka jednotlivců
8.
Minsk 2019 Jarmila Machačová
Silniční cyklistika
silniční závod
41.
Minsk 2019 Nikola Nosková
Silniční cyklistika
silniční závod
32.
Minsk 2019 Jarmila Machačová
Silniční cyklistika
časovka jednotlivců
24.
Minsk 2019 Nikola Nosková
Silniční cyklistika
časovka jednotlivců
23.
Győr 2017 Luboš Komínek
Silniční cyklistika
časovka jednotlivců
73.
Győr 2017 Jakub Bouček
Silniční cyklistika
časovka jednotlivců
61.
Győr 2017 Pavel Bittner
Silniční cyklistika
časovka jednotlivců
60.
Győr 2017 Anna Součková
Silniční cyklistika
časovka jednotlivců
53.
Győr 2017 Veronika Jandová
Silniční cyklistika
časovka jednotlivců
27.
Győr 2017 Kristýna Burlová
Silniční cyklistika
časovka jednotlivců
22.
Győr 2017 Anna Součková
Silniční cyklistika
individuální závod dívky
45.
Győr 2017 Veronika Jandová
Silniční cyklistika
individuální závod dívky
14.
Győr 2017 Kristýna Burlová
Silniční cyklistika
individuální závod dívky
DNF
Győr 2017 Jakub Bouček
Silniční cyklistika
individuální závod chlapci
72.
Győr 2017 Luboš Komínek
Silniční cyklistika
individuální závod chlapci
48.
Győr 2017 Pavel Bittner
Silniční cyklistika
individuální závod chlapci
DNF
Rio 2016 Petr Vakoč
Silniční cyklistika
silniční závod
58.
Rio 2016 Zdeněk Štybar
Silniční cyklistika
silniční závod
nedokončil
Rio 2016 Leopold König
Silniční cyklistika
silniční závod
nedokončil
Rio 2016 Jan Bárta
Silniční cyklistika
silniční závod
nedokončil
Rio 2016 Jan Bárta
Silniční cyklistika
časovka jednotlivců
15.
Rio 2016 Leopold König
Silniční cyklistika
časovka jednotlivců
11.
Tbilisi 2015 Jan Gavenda
Silniční cyklistika
silniční závod
69.
Tbilisi 2015 Dušan Vavrek
Silniční cyklistika
silniční závod
48.
Tbilisi 2015 Daniel Babor
Silniční cyklistika
silniční závod
30.
Tbilisi 2015 Dušan Vavrek
Silniční cyklistika
časovka jednotlivců
78.
Tbilisi 2015 Jan Gavenda
Silniční cyklistika
časovka jednotlivců
46.
Tbilisi 2015 Daniel Babor
Silniční cyklistika
časovka jednotlivců (Závod)
27.
Tbilisi 2015 Petra Ševčíková
Silniční cyklistika
silniční závod
57.
Tbilisi 2015 Barbora Džerengová
Silniční cyklistika
silniční závod
30.
Tbilisi 2015 Markéta Hájková
Silniční cyklistika
silniční závod
13.
Tbilisi 2015 Barbora Džerengová
Silniční cyklistika
časovka jednotlivců
35.
Tbilisi 2015 Petra Ševčíková
Silniční cyklistika
časovka jednotlivců
32.
Tbilisi 2015 Markéta Hájková
Silniční cyklistika
časovka jednotlivců
9.
Baku 2015 Petr Vakoč
Silniční cyklistika
silniční závod (Závod)
3
Baku 2015 Josef Černý
Silniční cyklistika
silniční závod
53.
Baku 2015 Daniel Turek
Silniční cyklistika
silniční závod
51.
Baku 2015 Alois Kaňkovský
Silniční cyklistika
silniční závod
nedokončil
Baku 2015 Michal Schlegel
Silniční cyklistika
silniční závod
nedokončil
Baku 2015 Josef Černý
Silniční cyklistika
časovka jednotlivců
31.
Baku 2015 Daniel Turek
Silniční cyklistika
časovka jednotlivců
22.
Baku 2015 Barbora Průdková
Silniční cyklistika
silniční závod
39.
Baku 2015 Zuzana Neckářová
Silniční cyklistika
časovka jednotlivců
27.
Nanking 2014 Jan Rajchart
Silniční cyklistika
silniční závod družstev
19.
Nanking 2014 Roman Lehký
Silniční cyklistika
silniční závod družstev
4.
Nanking 2014
Silniční cyklistika
silniční závod družstev (Závod)
2
Nanking 2014 Barbora Průdková
Silniční cyklistika
silniční závod družstev
6.
Nanking 2014
Silniční cyklistika
závod družstev (Finále)
1
Londýn 2012 Jan Bárta
Silniční cyklistika
silniční závod
74.
Londýn 2012 Roman Kreuziger
Silniční cyklistika
silniční závod
15.
Peking 2008 Petr Benčík
Silniční cyklistika
silniční závod
74.
Peking 2008 Roman Kreuziger
Silniční cyklistika
silniční závod
44.
Atény 2004 Ondřej Sosenka
Silniční cyklistika
silniční závod
65.
Atény 2004 Ján Svorada
Silniční cyklistika
silniční závod
63.
Atény 2004 René Andrle
Silniční cyklistika
silniční závod
58.
Atény 2004 Martina Růžičková
Silniční cyklistika
silniční závod
52.
Atény 2004 Michal Hrazdíra
Silniční cyklistika
silniční závod
nedokončil
Atény 2004 René Andrle
Silniční cyklistika
časovka jednotlivců
17.
Atény 2004 Michal Hrazdíra
Silniční cyklistika
časovka jednotlivců
14.
Atény 2004 Lada Kozlíková
Silniční cyklistika
silniční závod
nedokončila
Atény 2004 Lada Kozlíková
Silniční cyklistika
časovka jednotlivců
5.
Sydney 2000 Tomáš Konečný
Silniční cyklistika
silniční závod
76.
Sydney 2000 Pavel Padrnos
Silniční cyklistika
silniční závod
70.
Sydney 2000 Ján Svorada
Silniční cyklistika
silniční závod
nedokončil
Sydney 2000 Radim Kořínek
Silniční cyklistika
silniční závod
nedokončil
Sydney 2000 Tomáš Konečný
Silniční cyklistika
časovka jednotlivců
28.
Atlanta 1996 Ján Svorada
Silniční cyklistika
silniční závod
30.
Barcelona 1992 Pavel Padrnos
Silniční cyklistika
silniční závod
69.
Barcelona 1992 Miloslav Kejval
Silniční cyklistika
silniční závod
27.
Barcelona 1992 František Trkal
Silniční cyklistika
silniční závod
25.
Barcelona 1992
Silniční cyklistika
časovka družstev
8.
Soul 1988 Luboš Lom
Silniční cyklistika
silniční závod
61.
Soul 1988 Luděk Štyks
Silniční cyklistika
silniční závod
47.
Soul 1988 Jozef Regec
Silniční cyklistika
silniční závod
10.
Soul 1988
Silniční cyklistika
časovka družstev
8.
Moskva 1980 Ladislav Ferebauer
Silniční cyklistika
silniční závod
37.
Moskva 1980 Vlastibor Konečný
Silniční cyklistika
silniční závod
17.
Moskva 1980 Jiří Škoda
Silniční cyklistika
silniční závod
13.
Moskva 1980 Michal Klasa
Silniční cyklistika
silniční závod
nedokončil
Moskva 1980
Silniční cyklistika
časovka družstev
3
Montreal 1976 Petr Bucháček
Silniční cyklistika
silniční závod
41.
Montreal 1976 Vlastimil Moravec
Silniční cyklistika
silniční závod
13.
Montreal 1976 Petr Matoušek
Silniční cyklistika
silniční závod
nedokončil
Montreal 1976 Vladimír Vondráček
Silniční cyklistika
silniční závod
nedokončil
Montreal 1976
Silniční cyklistika
časovka družstev
5.
Mnichov 1972 Petr Matoušek
Silniční cyklistika
silniční závod
47.
Mnichov 1972 Jiří Háva
Silniční cyklistika
silniční závod
41.
Mnichov 1972 Jiří Prchal
Silniční cyklistika
silniční závod
18.
Mnichov 1972 Alois Holík
Silniční cyklistika
silniční závod
nedokončil
Mnichov 1972
Silniční cyklistika
časovka družstev
13.
Mexiko 1968 Jan Smolík
Silniční cyklistika
silniční závod
23.
Mexiko 1968 Petr Hladík
Silniční cyklistika
silniční závod
nedokončil
Tokio 1964 František Řezáč
Silniční cyklistika
silniční závod
70.
Tokio 1964 Jiří Daler
Silniční cyklistika
silniční závod
67.
Tokio 1964 Daniel Gráč
Silniční cyklistika
silniční závod
22.
Tokio 1964 Jan Smolík
Silniční cyklistika
silniční závod
nedokončil
Melbourne 1956 František Jursa
Silniční cyklistika
silniční závod
nedokončil
Melbourne 1956 Jiří Opavský
Silniční cyklistika
silniční závod
nedokončil
Melbourne 1956 Jaroslav Cihlář
Silniční cyklistika
silniční závod
nedokončil
Melbourne 1956 Jiří Nouza
Silniční cyklistika
silniční závod
nedokončil
Melbourne 1956
Silniční cyklistika
časovka družstev
neklasifikováni
Helsinky 1952 Milan Perič
Silniční cyklistika
silniční závod
nedokončil
Helsinky 1952 Karel Nesl
Silniční cyklistika
silniční závod
nedokončil
Helsinky 1952 Stanislav Svoboda
Silniční cyklistika
silniční závod
nedokončil
Helsinky 1952 Jan Veselý
Silniční cyklistika
silniční závod
nedokončil
Helsinky 1952
Silniční cyklistika
časovka družstev
neklasifikováni
Berlín 1936 Josef Lošek
Silniční cyklistika
silniční závod
16.
Berlín 1936 Vilém Jakl
Silniční cyklistika
silniční závod
neklasifikován
Berlín 1936 Miloslav Loos
Silniční cyklistika
silniční závod
neklasifikován
Berlín 1936 Hans Leutelt
Silniční cyklistika
silniční závod
neklasifikován
Berlín 1936
Silniční cyklistika
časovka družstev
neklasifikováni
Amsterdam 1928 Ladislav Brůžek
Silniční cyklistika
silniční závod
59.
Amsterdam 1928 Antonín Perič
Silniční cyklistika
silniční závod
46.
Amsterdam 1928 Josef Šídlo
Silniční cyklistika
silniční závod
46.
Amsterdam 1928 Antonín Honig
Silniční cyklistika
silniční závod
39.
Amsterdam 1928
Silniční cyklistika
silniční závod družstev
11.
Paříž 1924 Antonín Charvát
Silniční cyklistika
silniční závod
44.
Paříž 1924 Karel Červenka
Silniční cyklistika
silniční závod
40.
Paříž 1924 Antonín Perič
Silniční cyklistika
silniční závod
32.
Paříž 1924 František Kundert
Silniční cyklistika
silniční závod
nedokončil
Paříž 1924
Silniční cyklistika
silniční závod družstev
11.
Antverpy 1920 Bohumil Rameš
Silniční cyklistika
silniční závod
40.
Antverpy 1920 František Kundert
Silniční cyklistika
silniční závod
39.
Antverpy 1920 Ladislav Janoušek
Silniční cyklistika
silniční závod
36.
Antverpy 1920 Josef Procházka
Silniční cyklistika
silniční závod
34.
Antverpy 1920
Silniční cyklistika
časovka družstev
9.
Stockholm 1912 Bohumil Kubrycht
Silniční cyklistika
silniční závod
88.
Stockholm 1912 Václav Tintěra
Silniční cyklistika
silniční závod
87.
Stockholm 1912 Bohumil Rameš
Silniční cyklistika
silniční závod
63.
Stockholm 1912 František Kundert
Silniční cyklistika
silniční závod
nedokončil
Stockholm 1912 Jan Vokoun
Silniční cyklistika
silniční závod
nedokončil
Stockholm 1912
Silniční cyklistika
časovka družstev
neklasifikováni