Complete results - Běh na lyžích

Olympic Games athlete sport discipline location
Kangwon 2024 Aleš Řezáč
Běh na lyžích
sprint volně (Závod)
28.
Kangwon 2024 Eduard Simbartl
Běh na lyžích
sprint volně (Závod)
19.
Kangwon 2024 Eliška Polonská
Běh na lyžích
sprint volně (Závod)
16.
Kangwon 2024 Kateřina Dušková
Běh na lyžích
sprint volně (Závod)
5.
Kangwon 2024 Aleš Řezáč
Běh na lyžích
7,5 km klasicky chlapci (Závod)
16.
Kangwon 2024 Eduard Simbartl
Běh na lyžích
7,5 km klasicky chlapci (Závod)
8.
Kangwon 2024 Eliška Polonská
Běh na lyžích
7,5 km klasicky dívky (Závod)
21.
Kangwon 2024 Kateřina Dušková
Běh na lyžích
7,5 km klasicky dívky (Závod)
11.
Kangwon 2024
Běh na lyžích
smíšená štafeta 4x5 km (Závod)
10.
Friuli Venezia Giulia 2023 Lukáš Kulhánek
Běh na lyžích
10 km klasicky (Závod)
36.
Friuli Venezia Giulia 2023 Jonáš Hellmich
Běh na lyžích
10 km klasicky (Závod)
33.
Friuli Venezia Giulia 2023 Matěj Kožnar
Běh na lyžích
10 km klasicky (Závod)
19.
Friuli Venezia Giulia 2023 Hana Randáková
Běh na lyžích
5 km volně (Závod)
33.
Friuli Venezia Giulia 2023 Lucie Crháková
Běh na lyžích
5 km volně (Závod)
21.
Friuli Venezia Giulia 2023 Anna Milerská
Běh na lyžích
5 km volně (Závod)
20.
Friuli Venezia Giulia 2023 Kateřina Dušková
Běh na lyžích
5 km volně (Závod)
12.
Friuli Venezia Giulia 2023 Anna Milerská
Běh na lyžích
sprint klasicky (Závod)
20.
Friuli Venezia Giulia 2023 Kateřina Dušková
Běh na lyžích
sprint klasicky (Závod)
19.
Friuli Venezia Giulia 2023 Hana Randáková
Běh na lyžích
sprint klasicky (Finále)
5.
Friuli Venezia Giulia 2023 Lucie Crháková
Běh na lyžích
sprint klasicky (Kvalifikace)
36.
Friuli Venezia Giulia 2023 Matěj Kožnar
Běh na lyžích
sprint klasicky (Závod)
23.
Friuli Venezia Giulia 2023 Jonáš Hellmich
Běh na lyžích
sprint klasicky (Závod)
13.
Friuli Venezia Giulia 2023 Lukáš Kulhánek
Běh na lyžích
sprint klasicky (Kvalifikace)
37.
Friuli Venezia Giulia 2023 Hana Randáková
Běh na lyžích
7,5 km klasicky dívky (Závod)
27.
Friuli Venezia Giulia 2023 Lucie Crháková
Běh na lyžích
7,5 km klasicky dívky (Závod)
26.
Friuli Venezia Giulia 2023 Anna Milerská
Běh na lyžích
7,5 km klasicky dívky (Závod)
19.
Friuli Venezia Giulia 2023 Kateřina Dušková
Běh na lyžích
7,5 km klasicky dívky (Závod)
15.
Friuli Venezia Giulia 2023 Jonáš Hellmich
Běh na lyžích
7,5 km volně muži (Závod)
34.
Friuli Venezia Giulia 2023 Lukáš Kulhánek
Běh na lyžích
7,5 km volně muži (Závod)
32.
Friuli Venezia Giulia 2023 Matěj Kožnar
Běh na lyžích
7,5 km volně muži (Závod)
18.
Friuli Venezia Giulia 2023
Běh na lyžích
smíšená štafeta 4x5 km (Závod)
3
Vuokatti 2022 Jiří Tuž
Běh na lyžích
sprint volně (Závod)
24.
Vuokatti 2022 Matyáš Bauer
Běh na lyžích
sprint volně (Závod)
22.
Vuokatti 2022 Daniel Hozák
Běh na lyžích
sprint volně (Závod)
14.
Vuokatti 2022 Ondřej Pilař
Běh na lyžích
sprint volně (Závod)
13.
Vuokatti 2022 Iva Vránová
Běh na lyžích
5 km klasicky (Závod)
34.
Vuokatti 2022 Tereza Prokešová
Běh na lyžích
5 km klasicky (Závod)
21.
Vuokatti 2022 Nela Půbalová
Běh na lyžích
5 km klasicky (Závod)
5.
Vuokatti 2022 Karolína Dvorská
Běh na lyžích
5 km klasicky (Závod)
38.
Vuokatti 2022 Matyáš Bauer
Běh na lyžích
10 km volně (Závod)
19.
Vuokatti 2022 Daniel Hozák
Běh na lyžích
10 km volně (Závod)
11.
Vuokatti 2022 Jiří Tuž
Běh na lyžích
10 km volně (Závod)
10.
Vuokatti 2022 Ondřej Pilař
Běh na lyžích
10 km volně (Závod)
5.
Vuokatti 2022 Daniel Hozák
Běh na lyžích
7,5 km klasicky chlapci (Závod)
24.
Vuokatti 2022 Ondřej Pilař
Běh na lyžích
7,5 km klasicky chlapci (Závod)
12.
Vuokatti 2022 Matyáš Bauer
Běh na lyžích
7,5 km klasicky chlapci (Závod)
10.
Vuokatti 2022 Jiří Tuž
Běh na lyžích
7,5 km klasicky chlapci (Závod)
2
Vuokatti 2022 Karolína Dvorská
Běh na lyžích
7,5 km volně dívky (Závod)
49.
Vuokatti 2022 Iva Vránová
Běh na lyžích
7,5 km volně dívky (Závod)
40.
Vuokatti 2022 Tereza Prokešová
Běh na lyžích
7,5 km volně dívky (Závod)
31.
Vuokatti 2022 Nela Půbalová
Běh na lyžích
7,5 km volně dívky (Závod)
12.
Vuokatti 2022
Běh na lyžích
smíšená štafeta 4x5 km (Závod)
7.
Vuokatti 2022 Karolína Dvorská
Běh na lyžích
sprint dívky (Závod)
21.
Vuokatti 2022 Nela Půbalová
Běh na lyžích
sprint dívky (Závod)
14.
Vuokatti 2022 Tereza Prokešová
Běh na lyžích
sprint dívky (Závod)
39.
Vuokatti 2022 Iva Vránová
Běh na lyžích
sprint dívky (Závod)
33.
Peking 2022 Adam Fellner
Běh na lyžích
skiatlon 15 km klasicky + 15km volně (Závod)
46.
Peking 2022 Petr Knop
Běh na lyžích
skiatlon 15 km klasicky + 15km volně (Závod)
44.
Peking 2022 Michal Novák
Běh na lyžích
skiatlon 15 km klasicky + 15km volně (Závod)
18.
Peking 2022 Ondřej Černý
Běh na lyžích
sprint volně (Závod)
27.
Peking 2022 Luděk Šeller
Běh na lyžích
sprint volně (Závod)
25.
Peking 2022 Michal Novák
Běh na lyžích
sprint volně (Závod)
23.
Peking 2022 Jan Pechoušek
Běh na lyžích
sprint volně (Kvalifikace)
33.
Peking 2022
Běh na lyžích
sprint dvojic (Závod)
14.
Peking 2022
Běh na lyžích
štafeta 4 x 10 km (Závod)
12.
Peking 2022 Petr Knop
Běh na lyžích
15 km klasicky (Závod)
54.
Peking 2022 Michal Novák
Běh na lyžích
15 km klasicky (Závod)
50.
Peking 2022 Adam Fellner
Běh na lyžích
15 km klasicky (Závod)
31.
Peking 2022 Petra Nováková
Běh na lyžích
skiatlon 7,5 km klasicky + 7,5 km volně (Závod)
30.
Peking 2022 Petra Hynčicová
Běh na lyžích
skiatlon 7,5 km klasicky + 7,5 km volně (Závod)
26.
Peking 2022 Tereza Beranová
Běh na lyžích
sprint volně (Závod)
20.
Peking 2022 Kateřina Janatová
Běh na lyžích
sprint volně (Závod)
19.
Peking 2022 Zuzana Holíková
Běh na lyžích
sprint volně (Kvalifikace)
44.
Peking 2022 Petra Hynčicová
Běh na lyžích
sprint volně (Kvalifikace)
33.
Peking 2022
Běh na lyžích
sprint dvojic (Závod)
15.
Peking 2022
Běh na lyžích
štafeta 4 x 5 km (Závod)
13.
Peking 2022 Petra Hynčicová
Běh na lyžích
10 km klasicky (Závod)
42.
Peking 2022 Kateřina Janatová
Běh na lyžích
10 km klasicky (Závod)
34.
Peking 2022 Petra Nováková
Běh na lyžích
10 km klasicky (Závod)
30.
Peking 2022 Petra Hynčicová
Běh na lyžích
30 km volně závod s hromadným startem (Závod)
41.
Peking 2022 Kateřina Janatová
Běh na lyžích
30 km volně závod s hromadným startem (Závod)
22.
Peking 2022 Petra Nováková
Běh na lyžích
30 km volně závod s hromadným startem (Závod)
DNF
Peking 2022 Adam Fellner
Běh na lyžích
30 km volně (Závod)
42.
Peking 2022 Petr Knop
Běh na lyžích
30 km volně (Závod)
37.
Lausanne 2020 Kryštof Zatloukal
Běh na lyžích
sprint volně
40.
Lausanne 2020 Šimon Pavlásek
Běh na lyžích
sprint volně
19.
Lausanne 2020 Mathias Vacek
Běh na lyžích
sprint volně
11.
Lausanne 2020 Kateřina Svobodová
Běh na lyžích
sprint volně
40.
Lausanne 2020 Tereza Prokešová
Běh na lyžích
sprint volně
33.
Lausanne 2020 Eliška Šibravová
Běh na lyžích
sprint volně
30.
Lausanne 2020 Kateřina Svobodová
Běh na lyžích
5 km klasicky
44.
Lausanne 2020 Tereza Prokešová
Běh na lyžích
5 km klasicky
38.
Lausanne 2020 Eliška Šibravová
Běh na lyžích
5 km klasicky
24.
Lausanne 2020 Kryštof Zatloukal
Běh na lyžích
10 km klasicky
44.
Lausanne 2020 Šimon Pavlásek
Běh na lyžích
10 km klasicky
17.
Lausanne 2020 Mathias Vacek
Běh na lyžích
10 km klasicky
15.
Lausanne 2020 Kateřina Svobodová
Běh na lyžích
cross country cross volně
47.
Lausanne 2020 Tereza Prokešová
Běh na lyžích
cross country cross volně
36.
Lausanne 2020 Eliška Šibravová
Běh na lyžích
cross country cross volně
31.
Lausanne 2020 Kryštof Zatloukal
Běh na lyžích
cross country cross volně
45.
Lausanne 2020 Šimon Pavlásek
Běh na lyžích
cross country cross volně
35.
Lausanne 2020 Mathias Vacek
Běh na lyžích
cross country cross volně
28.
Sarajevo 2019 Jakub Strouhal
Běh na lyžích
10 km klasicky
40.
Sarajevo 2019 Jakub Medek
Běh na lyžích
10 km klasicky
26.
Sarajevo 2019 Benjamin Vrbovský
Běh na lyžích
10 km klasicky
16.
Sarajevo 2019 Mathias Vacek
Běh na lyžích
10 km klasicky
4.
Sarajevo 2019 Marta Slonková
Běh na lyžích
5 km volně
33.
Sarajevo 2019 Kateřina Tůmová
Běh na lyžích
5 km volně
30.
Sarajevo 2019 Jolanta Byrtus
Běh na lyžích
5 km volně
25.
Sarajevo 2019 Eliška Šibravová
Běh na lyžích
5 km volně
20.
Sarajevo 2019 Marta Slonková
Běh na lyžích
7,5 km klasicky dívky
49.
Sarajevo 2019 Kateřina Tůmová
Běh na lyžích
7,5 km klasicky dívky
38.
Sarajevo 2019 Eliška Šibravová
Běh na lyžích
7,5 km klasicky dívky
24.
Sarajevo 2019 Jolanta Byrtus
Běh na lyžích
7,5 km klasicky dívky
16.
Sarajevo 2019 Jakub Medek
Běh na lyžích
7,5 km volně muži
60.
Sarajevo 2019 Benjamin Vrbovský
Běh na lyžích
7,5 km volně muži
43.
Sarajevo 2019 Jakub Strouhal
Běh na lyžích
7,5 km volně muži
40.
Sarajevo 2019 Mathias Vacek
Běh na lyžích
7,5 km volně muži
12.
Sarajevo 2019
Běh na lyžích
smíšená štafeta 4x5 km
11.
Sarajevo 2019 Kateřina Tůmová
Běh na lyžích
sprint ženy
47.
Sarajevo 2019 Marta Slonková
Běh na lyžích
sprint ženy
46.
Sarajevo 2019 Eliška Šibravová
Běh na lyžích
sprint ženy
25.
Sarajevo 2019 Jolanta Byrtus
Běh na lyžích
sprint ženy
DNS
Pchjongčchang 2018 Aleš Razým
Běh na lyžích
skiatlon 15 km klasicky + 15km volně
55.
Pchjongčchang 2018 Petr Knop
Běh na lyžích
skiatlon 15 km klasicky + 15km volně
38.
Pchjongčchang 2018 Martin Jakš
Běh na lyžích
skiatlon 15 km klasicky + 15km volně
9.
Pchjongčchang 2018 Michal Novák
Běh na lyžích
sprint volně
60.
Pchjongčchang 2018 Miroslav Rypl
Běh na lyžích
sprint volně
58.
Pchjongčchang 2018 Aleš Razým
Běh na lyžích
sprint volně
43.
Pchjongčchang 2018
Běh na lyžích
sprint dvojic
7.
Pchjongčchang 2018
Běh na lyžích
štafeta 4 x 10 km
10.
Pchjongčchang 2018 Petra Hynčicová
Běh na lyžích
skiatlon 7,5 km klasicky + 7,5 km volně
47.
Pchjongčchang 2018 Barbora Havlíčková
Běh na lyžích
skiatlon 7,5 km klasicky + 7,5 km volně
43.
Pchjongčchang 2018 Kateřina Razýmová
Běh na lyžích
skiatlon 7,5 km klasicky + 7,5 km volně
38.
Pchjongčchang 2018 Petra Nováková
Běh na lyžích
skiatlon 7,5 km klasicky + 7,5 km volně
28.
Pchjongčchang 2018 Petra Hynčicová
Běh na lyžích
sprint volně
45.
Pchjongčchang 2018 Karolína Grohová
Běh na lyžích
sprint volně
43.
Pchjongčchang 2018 Kateřina Razýmová
Běh na lyžích
sprint volně
26.
Pchjongčchang 2018
Běh na lyžích
sprint dvojic
11.
Pchjongčchang 2018
Běh na lyžích
štafeta 4 x 5 km
11.
Pchjongčchang 2018 Michal Novák
Běh na lyžích
15 km volně
46.
Pchjongčchang 2018 Aleš Razým
Běh na lyžích
15 km volně
30.
Pchjongčchang 2018 Petr Knop
Běh na lyžích
15 km volně
24.
Pchjongčchang 2018 Martin Jakš
Běh na lyžích
15 km volně
16.
Pchjongčchang 2018 Petra Hynčicová
Běh na lyžích
30 km klasicky
39.
Pchjongčchang 2018 Kateřina Razýmová
Běh na lyžích
30 km klasicky
23.
Pchjongčchang 2018 Petra Hynčicová
Běh na lyžích
10 km volně
60.
Pchjongčchang 2018 Barbora Havlíčková
Běh na lyžích
10 km volně
59.
Pchjongčchang 2018 Kateřina Razýmová
Běh na lyžích
10 km volně
45.
Pchjongčchang 2018 Petra Nováková
Běh na lyžích
10 km volně
28.
Pchjongčchang 2018 Petr Knop
Běh na lyžích
50 km klasicky
55.
Pchjongčchang 2018 Aleš Razým
Běh na lyžích
50 km klasicky
41.
Pchjongčchang 2018 Martin Jakš
Běh na lyžích
50 km klasicky
8.
Pchjongčchang 2018 Miroslav Rypl
Běh na lyžích
50 km klasicky
nedokončil
Erzurum 2017 Pavlína Votočková
Běh na lyžích
5 km klasicky
24.
Erzurum 2017 Tereza Řezníková
Běh na lyžích
5 km klasicky
15.
Erzurum 2017 Karolína Poulíková
Běh na lyžích
5 km klasicky
13.
Erzurum 2017 Zuzana Holíková
Běh na lyžích
5 km klasicky
5.
Erzurum 2017 Tomáš Dufek
Běh na lyžích
10 km volně
18.
Erzurum 2017 Kim Žalčík
Běh na lyžích
10 km volně
16.
Erzurum 2017 Vladimír Kozlovský
Běh na lyžích
10 km volně
13.
Erzurum 2017 Ondřej Černý
Běh na lyžích
10 km volně
DNS
Erzurum 2017 Ondřej Černý
Běh na lyžích
7,5 km klasicky chlapci
26.
Erzurum 2017 Kim Žalčík
Běh na lyžích
7,5 km klasicky chlapci
21.
Erzurum 2017 Vladimír Kozlovský
Běh na lyžích
7,5 km klasicky chlapci
14.
Erzurum 2017 Tomáš Dufek
Běh na lyžích
7,5 km klasicky chlapci
10.
Erzurum 2017 Tereza Řezníková
Běh na lyžích
7,5 km volně dívky
24.
Erzurum 2017 Karolína Poulíková
Běh na lyžích
7,5 km volně dívky
18.
Erzurum 2017 Pavlína Votočková
Běh na lyžích
7,5 km volně dívky
14.
Erzurum 2017 Zuzana Holíková
Běh na lyžích
7,5 km volně dívky
7.
Erzurum 2017
Běh na lyžích
smíšená štafeta 4x5 km
5.
Erzurum 2017 Zuzana Holíková
Běh na lyžích
sprint dívky (Finále)
2
Erzurum 2017 Tereza Řezníková
Běh na lyžích
sprint dívky
33.
Erzurum 2017 Pavlína Votočková
Běh na lyžích
sprint dívky
19.
Erzurum 2017 Karolína Poulíková
Běh na lyžích
sprint dívky
18.
Lillehammer 2016 Adam Matous
Běh na lyžích
10 km volně
14.
Lillehammer 2016 Barbora Havlíčková
Běh na lyžích
5 km volně
7.
Lillehammer 2016 Barbora Havlíčková
Běh na lyžích
cross country cross volně (Finále)
8.
Lillehammer 2016 Adam Matous
Běh na lyžích
cross country cross volně (Semifinále)
21.
Lillehammer 2016 Barbora Havlíčková
Běh na lyžích
sprint klasicky
17.
Lillehammer 2016 Adam Matous
Běh na lyžích
sprint klasicky (Semifinále)
11.
Montafon 2015 Jiří Mánek
Běh na lyžích
10 km klasicky
56.
Montafon 2015 Jan Pechoušek
Běh na lyžích
10 km klasicky
36.
Montafon 2015 Karel Macháč
Běh na lyžích
10 km klasicky
21.
Montafon 2015 Lukáš Slavík
Běh na lyžích
10 km klasicky
12.
Montafon 2015 Tereza Beranová
Běh na lyžích
5 km volně
55.
Montafon 2015 Zuzana Staňková
Běh na lyžích
5 km volně
33.
Montafon 2015 Markéta Lubinová
Běh na lyžích
5 km volně
26.
Montafon 2015 Kateřina Janatová
Běh na lyžích
5 km volně
20.
Montafon 2015 Tereza Beranová
Běh na lyžích
7,5 km klasicky dívky
51.
Montafon 2015 Kateřina Janatová
Běh na lyžích
7,5 km klasicky dívky
34.
Montafon 2015 Zuzana Staňková
Běh na lyžích
7,5 km klasicky dívky
31.
Montafon 2015 Markéta Lubinová
Běh na lyžích
7,5 km klasicky dívky
25.
Montafon 2015 Jan Pechoušek
Běh na lyžích
7,5 km volně muži
45.
Montafon 2015 Jiří Mánek
Běh na lyžích
7,5 km volně muži
43.
Montafon 2015 Karel Macháč
Běh na lyžích
7,5 km volně muži
37.
Montafon 2015 Lukáš Slavík
Běh na lyžích
7,5 km volně muži
11.
Montafon 2015
Běh na lyžích
smíšená štafeta
9.
Montafon 2015 Zuzana Staňková
Běh na lyžích
sprint ženy
48.
Montafon 2015 Markéta Lubinová
Běh na lyžích
sprint ženy
36.
Montafon 2015 Tereza Beranová
Běh na lyžích
sprint ženy
29.
Montafon 2015 Kateřina Janatová
Běh na lyžích
sprint ženy
28.
Soči 2014 Jiří Magál
Běh na lyžích
skiatlon 15 km klasicky + 15km volně
44.
Soči 2014 Petr Novák
Běh na lyžích
skiatlon 15 km klasicky + 15km volně
36.
Soči 2014 Martin Jakš
Běh na lyžích
skiatlon 15 km klasicky + 15km volně
28.
Soči 2014 Aleš Razým
Běh na lyžích
sprint volně
49.
Soči 2014 Dušan Kožíšek
Běh na lyžích
sprint volně
41.
Soči 2014
Běh na lyžích
sprint dvojic
9.
Soči 2014
Běh na lyžích
štafeta 4 x 10 km
8.
Soči 2014 Lukáš Bauer
Běh na lyžích
15 km klasicky
5.
Soči 2014 Jiří Magál
Běh na lyžích
50 km volně závod s hromadným startem
52.
Soči 2014 Martin Jakš
Běh na lyžích
50 km volně závod s hromadným startem
37.
Soči 2014 Lukáš Bauer
Běh na lyžích
50 km volně závod s hromadným startem
31.
Soči 2014 Petr Novák
Běh na lyžích
50 km volně závod s hromadným startem
29.
Soči 2014 Klára Moravcová
Běh na lyžích
skiatlon 7,5 km klasicky + 7,5 km volně
58.
Soči 2014 Petra Nováková
Běh na lyžích
skiatlon 7,5 km klasicky + 7,5 km volně
36.
Soči 2014 Eva Vrabcová Nývltová
Běh na lyžích
skiatlon 7,5 km klasicky + 7,5 km volně
11.
Soči 2014 Karolína Grohová
Běh na lyžích
sprint volně
38.
Soči 2014 Petra Nováková
Běh na lyžích
sprint volně
24.
Soči 2014
Běh na lyžích
štafeta 4 x 5 km
10.
Soči 2014 Klára Moravcová
Běh na lyžích
10 km klasicky
48.
Soči 2014 Eva Vrabcová Nývltová
Běh na lyžích
10 km klasicky
21.
Soči 2014 Klára Moravcová
Běh na lyžích
30 km volně závod s hromadným startem
45.
Soči 2014 Petra Nováková
Běh na lyžích
30 km volně závod s hromadným startem
37.
Soči 2014 Eva Vrabcová Nývltová
Běh na lyžích
30 km volně závod s hromadným startem
5.
Innsbruck 2012 Petr Knop
Běh na lyžích
sprint volně
16.
Innsbruck 2012 Petra Hynčicová
Běh na lyžích
sprint volně
10.
Innsbruck 2012 Petra Hynčicová
Běh na lyžích
5 km klasicky
30.
Vancouver 2010 Jiří Magál
Běh na lyžích
skiatlon 15 km klasicky + 15km volně
38.
Vancouver 2010 Martin Jakš
Běh na lyžích
skiatlon 15 km klasicky + 15km volně
27.
Vancouver 2010 Lukáš Bauer
Běh na lyžích
skiatlon 15 km klasicky + 15km volně
7.
Vancouver 2010 Martin Koukal
Běh na lyžích
skiatlon 15 km klasicky + 15km volně
nedokončil
Vancouver 2010 Aleš Razým
Běh na lyžích
sprint volně
44.
Vancouver 2010 Dušan Kožíšek
Běh na lyžích
sprint volně
35.
Vancouver 2010
Běh na lyžích
sprint dvojic
6.
Vancouver 2010
Běh na lyžích
štafeta 4 x 10 km
3
Vancouver 2010 Eva Vrabcová Nývltová
Běh na lyžích
skiatlon 7,5 km klasicky + 7,5 km volně
51.
Vancouver 2010 Kamila Jiroutek Rajdlová
Běh na lyžích
skiatlon 7,5 km klasicky + 7,5 km volně
23.
Vancouver 2010 Eva Vrabcová Nývltová
Běh na lyžích
sprint volně
33.
Vancouver 2010
Běh na lyžích
štafeta 4 x 5 km
12.
Vancouver 2010 Lukáš Bauer
Běh na lyžích
15 km volně
3
Vancouver 2010 Milan Šperl
Běh na lyžích
15 km volně
43.
Vancouver 2010 Martin Jakš
Běh na lyžích
15 km volně
29.
Vancouver 2010 Martin Koukal
Běh na lyžích
15 km volně
18.
Vancouver 2010 Eva Kupilíková
Běh na lyžích
30 km klasicky
48.
Vancouver 2010 Ivana Janečková
Běh na lyžích
30 km klasicky
41.
Vancouver 2010 Eva Vrabcová Nývltová
Běh na lyžích
30 km klasicky
40.
Vancouver 2010 Eva Vrabcová Nývltová
Běh na lyžích
10 km volně
55.
Vancouver 2010 Ivana Janečková
Běh na lyžích
10 km volně
32.
Vancouver 2010 Kamila Jiroutek Rajdlová
Běh na lyžích
10 km volně
25.
Vancouver 2010 Jiří Magál
Běh na lyžích
50 km klasicky
29.
Vancouver 2010 Lukáš Bauer
Běh na lyžích
50 km klasicky
12.
Turín 2006 Milan Šperl
Běh na lyžích
skiatlon 15 km klasicky + 15km volně
35.
Turín 2006 Martin Koukal
Běh na lyžích
skiatlon 15 km klasicky + 15km volně
22.
Turín 2006 Jiří Magál
Běh na lyžích
skiatlon 15 km klasicky + 15km volně
14.
Turín 2006 Lukáš Bauer
Běh na lyžích
skiatlon 15 km klasicky + 15km volně
10.
Turín 2006 Dušan Kožíšek
Běh na lyžích
sprint volně
22.
Turín 2006 Martin Koukal
Běh na lyžích
sprint volně
15.
Turín 2006
Běh na lyžích
sprint dvojic
10.
Turín 2006
Běh na lyžích
štafeta 4 x 10 km
9.
Turín 2006 Lukáš Bauer
Běh na lyžích
15 km klasicky
2
Turín 2006 Petr Michl
Běh na lyžích
15 km klasicky
58.
Turín 2006 Milan Šperl
Běh na lyžích
50 km volně závod s hromadným startem
27.
Turín 2006 Lukáš Bauer
Běh na lyžích
50 km volně závod s hromadným startem
16.