Complete results - Krasobruslení

Olympic Games athlete sport discipline location
Vuokatti 2022 Michaela Vrašťáková
Krasobruslení
závod žen (Závod)
15.
Peking 2022 Michal Březina
Krasobruslení
závod mužů (Krátký program)
25.
Peking 2022 Eliška Březinová
Krasobruslení
závod žen (Závod)
20.
Peking 2022
Krasobruslení
sportovní dvojice (Krátký program)
17.
Peking 2022
Krasobruslení
taneční páry (Závod)
16.
Peking 2022
Krasobruslení
soutěž družstev (Závod)
8.
Peking 2022 Eliška Březinová
Krasobruslení
soutěž družstev (Krátký program)
8.
Peking 2022
Krasobruslení
soutěž družstev (Krátký program)
6.
Lausanne 2020 Daniel Mrázek
Krasobruslení
závod mužů
11.
Lausanne 2020
Krasobruslení
taneční páry
8.
Sarajevo 2019 Daniel Mrázek
Krasobruslení
závod mužů
8.
Sarajevo 2019 Klára Štěpánová
Krasobruslení
závod žen
19.
Pchjongčchang 2018 Michal Březina
Krasobruslení
závod mužů
16.
Pchjongčchang 2018
Krasobruslení
sportovní dvojice
14.
Pchjongčchang 2018
Krasobruslení
taneční páry
23.
Lillehammer 2016
Krasobruslení
sportovní dvojice (Finále)
2
Lillehammer 2016
Krasobruslení
soutěž mezinárodních týmů (Závod)
2
Montafon 2015 Petr Kotlařík
Krasobruslení
závod mužů
6.
Montafon 2015 Anna Dušková
Krasobruslení
závod žen
8.
Soči 2014 Tomáš Verner
Krasobruslení
závod mužů
11.
Soči 2014 Michal Březina
Krasobruslení
závod mužů
10.
Soči 2014 Elizaveta Ukolova
Krasobruslení
závod žen
22.
Innsbruck 2012
Krasobruslení
taneční páry (Závod)
8.
Vancouver 2010 Tomáš Verner
Krasobruslení
závod mužů
19.
Vancouver 2010 Michal Březina
Krasobruslení
závod mužů
10.
Vancouver 2010
Krasobruslení
taneční páry
21.
Turín 2006 Tomáš Verner
Krasobruslení
závod mužů
18.
Salt Lake 2002
Krasobruslení
sportovní dvojice
8.
Salt Lake 2002
Krasobruslení
taneční páry
20.
Nagano 1998 Lenka Kulovaná
Krasobruslení
závod žen
18.
Nagano 1998
Krasobruslení
sportovní dvojice
15.
Nagano 1998
Krasobruslení
taneční páry
13.
Lillehammer 1994 Irena Zemanová
Krasobruslení
závod žen
27.
Lillehammer 1994 Lenka Kulovaná
Krasobruslení
závod žen
13.
Lillehammer 1994
Krasobruslení
sportovní dvojice
6.
Lillehammer 1994
Krasobruslení
taneční páry
16.
Lillehammer 1994
Krasobruslení
taneční páry
8.
Albertville 1992 Petr Barna
Krasobruslení
závod mužů
3
Albertville 1992 Lenka Kulovaná
Krasobruslení
závod žen
11.
Albertville 1992
Krasobruslení
sportovní dvojice
4.
Albertville 1992
Krasobruslení
taneční páry
10.
Calgary 1988 Petr Barna
Krasobruslení
závod mužů
13.
Calgary 1988 Iveta Voralová
Krasobruslení
závod žen
20.
Calgary 1988
Krasobruslení
sportovní dvojice
nedokončili
Calgary 1988
Krasobruslení
taneční páry
15.
Sarajevo 1984 Jozef Sabovčík
Krasobruslení
závod mužů
3
Sarajevo 1984
Krasobruslení
taneční páry
13.
Lake Placid 1980
Krasobruslení
taneční páry
4.
Innsbruck 1976 Zdeněk Pazdírek
Krasobruslení
závod mužů
12.
Innsbruck 1976 Eva Ďurišinová
Krasobruslení
závod žen
19.
Innsbruck 1976
Krasobruslení
sportovní dvojice
13.
Innsbruck 1976
Krasobruslení
taneční páry
11.
Sapporo 1972 Ondrej Nepela
Krasobruslení
závod mužů
1
Grenoble 1968 Marian Filc
Krasobruslení
závod mužů
10.
Grenoble 1968 Ondrej Nepela
Krasobruslení
závod mužů
8.
Grenoble 1968 Hana Mašková
Krasobruslení
závod žen
3
Grenoble 1968 Marie Víchová
Krasobruslení
závod žen
21.
Grenoble 1968
Krasobruslení
sportovní dvojice
12.
Grenoble 1968
Krasobruslení
sportovní dvojice
10.
Innsbruck 1964 Ondrej Nepela
Krasobruslení
závod mužů
22.
Innsbruck 1964 Karol Divín
Krasobruslení
závod mužů
4.
Innsbruck 1964 Jana Mrázková
Krasobruslení
závod žen
25.
Innsbruck 1964 Hana Mašková
Krasobruslení
závod žen
15.
Innsbruck 1964
Krasobruslení
sportovní dvojice
10.
Innsbruck 1964
Krasobruslení
sportovní dvojice
9.
Squaw Valley 1960 Karol Divín
Krasobruslení
závod mužů
2
Squaw Valley 1960 Jana Mrázková
Krasobruslení
závod žen
4.
Cortina d'Ampezzo 1956 Karol Divín
Krasobruslení
závod mužů
5.
Cortina d'Ampezzo 1956 Jindra Kramperová
Krasobruslení
závod žen
20.
Cortina d'Ampezzo 1956
Krasobruslení
sportovní dvojice
8.
Svatý Mořic 1948 Zdeněk Fikar
Krasobruslení
závod mužů
13.
Svatý Mořic 1948 Vladislav Čáp
Krasobruslení
závod mužů
10.
Svatý Mořic 1948 Alena Vrzáňová
Krasobruslení
závod mužů
5.
Svatý Mořic 1948 Jiřina Nekolová
Krasobruslení
závod mužů
4.
Svatý Mořic 1948 Dagmar Lerchová
Krasobruslení
závod žen
13.
Svatý Mořic 1948
Krasobruslení
sportovní dvojice
nedokončili
Garmisch-Partenkirchen 1936 Jaroslav Sadílek
Krasobruslení
závod mužů
24.
Garmisch-Partenkirchen 1936 Fritzi Metznerová
Krasobruslení
závod mužů
20.
Garmisch-Partenkirchen 1936 Věra Hrubá
Krasobruslení
závod žen
17.
Lake Placid 1932 Walter Langer
Krasobruslení
závod mužů
10.
Svatý Mořic 1928 Josef Slíva
Krasobruslení
závod mužů
5.
Svatý Mořic 1928
Krasobruslení
sportovní dvojice
12.
Chamonix 1924 Josef Slíva
Krasobruslení
závod mužů
4.