Olympiáda dětí a mládeže 2023 – program a výsledky
09:00
09:00
Královéhradecký kraj - Liberecký kraj
turnaj chlapci
turnaj
09:00
Moravskoslezský kraj - Karlovarský kraj
turnaj chlapci
turnaj
09:00
Kvalifikace
paralelní obří slalom
mladší dívky
sport není streamován
Proč není tento sport streamován?
Český olympijský výbor zajišťuje televizní přenosy na ČT Sport. Streamingy
zajišťují jednotlivé sportovní svazy (všem těmto sportovním svazům děkujeme).
Některé sporty se rozhodly streamy nezajišťovat.
09:00
Kvalifikace
paralelní obří slalom
mladší chlapci
sport není streamován
Proč není tento sport streamován?
Český olympijský výbor zajišťuje televizní přenosy na ČT Sport. Streamingy
zajišťují jednotlivé sportovní svazy (všem těmto sportovním svazům děkujeme).
Některé sporty se rozhodly streamy nezajišťovat.
09:00
Kvalifikace
paralelní obří slalom
starší dívky
sport není streamován
Proč není tento sport streamován?
Český olympijský výbor zajišťuje televizní přenosy na ČT Sport. Streamingy
zajišťují jednotlivé sportovní svazy (všem těmto sportovním svazům děkujeme).
Některé sporty se rozhodly streamy nezajišťovat.
09:00
Kvalifikace
paralelní obří slalom
starší chlapci
sport není streamován
Proč není tento sport streamován?
Český olympijský výbor zajišťuje televizní přenosy na ČT Sport. Streamingy
zajišťují jednotlivé sportovní svazy (všem těmto sportovním svazům děkujeme).
Některé sporty se rozhodly streamy nezajišťovat.
09:15
Marek Janouš - Timofey Bokhnak
turnaj
starší chlapci
09:15
Adéla Janoušková - Beáta Březíková
turnaj
dívky
09:15
Lada Zelbová - Kristýna Dorazilová
turnaj
dívky
09:15
Josefína Dudková - Amálie Zádrapová
turnaj
dívky
09:15
Lucie Rybáčková - Linda Slívová
turnaj
dívky
09:15
Michaela Šedá - Jana Sikorová
turnaj
dívky
09:15
Beáta Havelková - Eva Kalousová
turnaj
dívky
09:15
Barbora Floriánová - Sofiia Markina
turnaj
dívky
09:15
Jáchym Němec - Hong Quan Dan Werner
turnaj
starší chlapci
09:15
Šimon Lang - Bayarjavkhlan Delgerdalai
turnaj
starší chlapci
09:15
Karel Brožka - Ondřej Winter
turnaj
starší chlapci
09:15
Jan Souček - Matyáš Paseka
turnaj
starší chlapci
09:15
Filip Dolenský - Jakub Šimon Šimůnek
turnaj
starší chlapci
09:15
Vojtěch Tegda - Tadeáš Hladký
turnaj
starší chlapci
09:15
Marek Garabik - Daniel Juhaňák
turnaj
mladší chlapci
09:15
Lukáš Zelba - Jan Síleš
turnaj
mladší chlapci
09:15
Vladimír Veverka - Václav Šetina
turnaj
mladší chlapci
09:15
Matěj Babula - Vojtěch Starý
turnaj
mladší chlapci
09:15
Adam Kutil - Matyáš Roubal
turnaj
mladší chlapci
09:15
Dan Zrůbek - Ondřej Kučina
turnaj
mladší chlapci
09:15
Jaroslav Ugrenovich - Matěj Jaššo
turnaj
mladší chlapci
09:15
Jiří Bouška - Martin Policar
turnaj
nejmladší chlapci
09:15
Makar Honcharov - Václav Sochor
turnaj
nejmladší chlapci
09:15
Matěj Mydlář - Iegor Frantsev
turnaj
nejmladší chlapci
09:15
Radek Šudřich - Vojtěch Velím
turnaj
nejmladší chlapci
09:15
Václav Kroulík - Lukáš Zrůst
turnaj
nejmladší chlapci
09:15
Edvard Kolář - Jan Bára
turnaj
nejmladší chlapci
09:15
Martin Michael Mikulka - Marek Mrázik
turnaj
nejmladší chlapci
09:30
závod
sprint 4 km klasicky
mladší dívky W14
09:30
závod
sprint 4 km klasicky
mladší chlapci M14
09:30
závod
sprint 4 km klasicky
starší dívky W15
09:30
závod
sprint 4 km klasicky
starší chlapci M15
10:00
10:45
Jihočeský kraj - Kraj Vysočina
turnaj chlapci
turnaj
10:45
Hlavní město Praha - Olomoucký kraj
turnaj chlapci
turnaj
10:45
Beáta Havelková - Lada Zelbová
turnaj
dívky
10:45
Sofiia Markina - Lucie Rybáčková
turnaj
dívky
10:45
Jana Sikorová - Josefína Dudková
turnaj
dívky
10:45
Beáta Březíková - Amálie Zádrapová
turnaj
dívky
10:45
Kristýna Dorazilová - Adéla Janoušková
turnaj
dívky
10:45
Linda Slívová - Barbora Floriánová
turnaj
dívky
10:45
Eva Kalousová - Michaela Šedá
turnaj
dívky
10:45
Kroulík Václav - Bouška Jiří
turnaj
nejmladší chlapci
10:45
Sochor Václav - Mikulka Martin Michael
turnaj
nejmladší chlapci
10:45
Bára Jan - Mydlář Matěj
turnaj
nejmladší chlapci
10:45
Policar Martin - Šudřich Radek
turnaj
nejmladší chlapci
10:45
Velím Vojtěch - Zrůst Lukáš
turnaj
nejmladší chlapci
10:45
Mrázik Marek - Honcharov Makar
turnaj
nejmladší chlapci
10:45
Frantsev Iegor - Kolář Edvard
turnaj
nejmladší chlapci
10:45
Juheňák Daniel - Babula Matěj
turnaj
mladší chlapci
10:45
Šetina Václav - Zelba Lukáš
turnaj
mladší chlapci
10:45
Jaššo Matěj - Zrůbek Dan
turnaj
mladší chlapci
10:45
Kučina Ondřej - Kutil Adam
turnaj
mladší chlapci
10:45
Roubal Matyáš - Garabik Marek
turnaj
mladší chlapci
10:45
Síleš Jan - Ugrenovich Jaroslav
turnaj
mladší chlapci
10:45
Starý Vojtěch - Veverka Vladimír
turnaj
mladší chlapci
10:45
Dolenský Filip - Němec Jáchym
turnaj
starší chlapci
10:45
Delgerdalai Bayarjavkhlan - Souček Jan
turnaj
starší chlapci
10:45
Hladký Tadeáš - Brožka Karel
turnaj
starší chlapci
10:45
Bokhnak Timofey - Paseka Matyáš
turnaj
starší chlapci
10:45
Werner Hong Quan Dan - Janoušek Marek
turnaj
starší chlapci
10:45
Šimůnek Jakub Šimon - Lang Šimon
turnaj
starší chlapci
10:45
Winter Ondřej - Tegda Vojtěch
turnaj
starší chlapci
11:00
12:00
12:00
Závod
obří slalom
mladší dívky
12:00
Finálový pavouk
paralelní obří slalom
starší dívky
sport není streamován
Proč není tento sport streamován?
Český olympijský výbor zajišťuje televizní přenosy na ČT Sport. Streamingy
zajišťují jednotlivé sportovní svazy (všem těmto sportovním svazům děkujeme).
Některé sporty se rozhodly streamy nezajišťovat.
12:00
Finálový pavouk
paralelní obří slalom
mladší dívky
sport není streamován
Proč není tento sport streamován?
Český olympijský výbor zajišťuje televizní přenosy na ČT Sport. Streamingy
zajišťují jednotlivé sportovní svazy (všem těmto sportovním svazům děkujeme).
Některé sporty se rozhodly streamy nezajišťovat.
12:00
Finálový pavouk
paralelní obří slalom
mladší chlapci
sport není streamován
Proč není tento sport streamován?
Český olympijský výbor zajišťuje televizní přenosy na ČT Sport. Streamingy
zajišťují jednotlivé sportovní svazy (všem těmto sportovním svazům děkujeme).
Některé sporty se rozhodly streamy nezajišťovat.
12:00
Finálový pavouk
paralelní obří slalom
starší chlapci
sport není streamován
Proč není tento sport streamován?
Český olympijský výbor zajišťuje televizní přenosy na ČT Sport. Streamingy
zajišťují jednotlivé sportovní svazy (všem těmto sportovním svazům děkujeme).
Některé sporty se rozhodly streamy nezajišťovat.
12:30
Závod
obří slalom
mladší chlapci
12:30
Zlínský kraj - Pardubický kraj
turnaj chlapci
turnaj
12:30
Jihomoravský kraj - Plzeňský kraj
turnaj chlapci
turnaj
13:00
13:00
Závod
obří slalom
starší dívky
13:30
Závod
obří slalom
starší chlapci
13:55
Sprint
sprint
chlapci 16
13:55
Sprint
sprint
dívky 16
13:55
Sprint
sprint
dívky 14
13:55
Sprint
sprint
chlapci 14
14:00
14:00
Zelbová Lada - Rybáčková Lucie
turnaj
dívky
14:00
Dudková Josefína - Březíková Beáta
turnaj
dívky
14:00
Sikorová Jana - Havelková Beáta
turnaj
dívky
14:00
Šedá Michaela - Markina Sofiia
turnaj
dívky
14:00
Janoušková Adéla - Slívová Linda
turnaj
dívky
14:00
Floriánová Barbora - Dorazilová Kristýna
turnaj
dívky
14:00
Zádrapová Amálie - Kalousová Eva
turnaj
dívky
14:00
Bouška Jiří - Mydlář Matěj
turnaj
nejmladší chlapci
14:00
Mikulka Martin Michael - Kroulík Václav
turnaj
nejmladší chlapci
14:00
Frantsev Iegor - Sochor Václav
turnaj
nejmladší chlapci
14:00
Šudřich Radek - Bára Jan
turnaj
nejmladší chlapci
14:00
Honcharov Makar - Policar Martin
turnaj
nejmladší chlapci
14:00
Kolář Edvard - Velím Vojtěch
turnaj
nejmladší chlapci
14:00
Zrůst Lukáš - Mrázik Marek
turnaj
nejmladší chlapci
14:00
Zelba Lukáš - Juhaňák Daniel
turnaj
mladší chlapci
14:00
Kutil Adam - Jaššo Matěj
turnaj
mladší chlapci
14:00
Šetina Václav - Roubal Matyáš
turnaj
mladší chlapci
14:00
Babula Matěj - Síleš Jan
turnaj
mladší chlapci
14:00
Zrůbek Dan - Starý Vojtěch
turnaj
mladší chlapci
14:00
Veverka Vladimír - Kučina Ondřej
turnaj
mladší chlapci
14:00
Garabik Marek - Ugrenovich Jaroslav
turnaj
mladší chlapci
14:00
Němec Jáchym - Delgerdalai Bayarjavkhlan
turnaj
starší chlapci
14:00
Brožka Karek - Dolenský Filip
turnaj
starší chlapci
14:00
Janouš Marek - Hladký Tadeáš
turnaj
starší chlapci
14:00
Paseka Matyáš - Šimůnek Jakub Šimon
turnaj
starší chlapci
14:00
Souček Jan - Winter Ondřej
turnaj
starší chlapci
14:00
Lang Šimon - Bokhnak Timofey
turnaj
starší chlapci
14:00
Tegda Vojtěch - Werner Hong Quan Dan
turnaj
starší chlapci
14:15
Středočeský kraj - Liberecký kraj
turnaj chlapci
turnaj
14:15
Ústecký kraj - Karlovarský kraj
turnaj chlapci
turnaj
14:45
krátký program
soutěž chlapců
starší žáci
15:00
15:30
Březíková Beata - Zelbová Lada
turnaj
dívky
15:30
Rybářová Lucie - Sikorová Jana
turnaj
dívky
15:30
Markina Sofiia - Janoušková Adéla
turnaj
dívky
15:30
Dorazilová Kristýna - Dudková Josefína
turnaj
dívky
15:30
Slívová Linda - Havelková Beáta
turnaj
dívky
15:30
Zadrápalová Amélie - Šedá Michaela
turnaj
dívky
15:30
Kalousová Eva - Florianová Barbora
turnaj
dívky
15:30
Mikulka Martin Michael - Bouška Jiří
turnaj
nejmladší chlapci
15:30
Mydlář Matěj - Kroulík Václav
turnaj
nejmladší chlapci
15:30
Velím Vojtěch -Honcharov Makar
turnaj
nejmladší chlapci
15:30
Sochor Václav - Šudřich Radek
turnaj
nejmladší chlapci
15:30
Zrůst Lukáš - Frantsev Iegor
turnaj
nejmladší chlapci
15:30
Bára Jan - Policar Martin
turnaj
nejmladší chlapci
15:30
Mrázik Marek - Kolář Edvard
turnaj
nejmladší chlapci
15:30
Jaššo Matěj - Zelba Lukáš
turnaj
mladší chlapci
15:30
Hladký Tadeáš - Němec Jáchym
turnaj
starší chlapci
15:30
Delgerdalai Bayarjavkhlan - Janouš Marek
turnaj
starší chlapci
15:30
Winter Ondřej - Dolenský Filip
turnaj
starší chlapci
15:30
Juhaňák Daniel - Starý Vojtěch
turnaj
mladší chlapci
15:30
Paseka Matyáš - Brožka Karek
turnaj
starší chlapci
15:30
Babula Matěj - Šetina Václav
turnaj
mladší chlapci
15:30
Bokhnak Timofey - Šimůnek Jakub Šimon
turnaj
starší chlapci
15:30
Roubal Matyáš - Zrůbek Dan
turnaj
mladší chlapci
15:30
Werner Hong Quan Dan - Souček Jan
turnaj
starší chlapci
15:30
Tegda Vojtěch - Lang Šimon
turnaj
starší chlapci
15:30
Síleš Jan - Kutil Adam
turnaj
mladší chlapci
15:30
Veverka Vladimír - Garabik Marek
turnaj
mladší chlapci
15:30
Ugrenovich Jaroslav - Kučina Ondřej
turnaj
mladší chlapci
16:00
16:00
Královéhradecký kraj - Jihočeský kraj
turnaj chlapci
turnaj
16:00
Moravskoslezský kraj - Hlavní město Praha
turnaj chlapci
turnaj
16:15
krátký program
soutěž dívek
starší dívky
17:00
17:00
Zelbová Lada - Markina Sofiia
turnaj
dívky
17:00
Dudková Josefína - Rybáčková Lucie
turnaj
dívky
17:00
Havelková Beáta - Březíková Beáta
turnaj
dívky
17:00
Janoušková Adéla - Zádrapová Amálie
turnaj
dívky
17:00
Sikorová Jana - Dorazilová Kristýna
turnaj
dívky
17:00
Kalousová Eva - Slívová Linda
turnaj
dívky
17:00
Šedá Michaela - Floriánová Barbora
turnaj
dívky
17:00
Bouška Jiří - Honcharov Makar
turnaj
nejmladší chlapci
17:00
Kroulík Václav - Sochor Václav
turnaj
nejmladší chlapci
17:00
Mydlář Matěj - Zrůst Lukáš
turnaj
nejmladší chlapci
17:00
Policar Martin - Mikulka Martin Michael
turnaj
nejmladší chlapci
17:00
Frantsev Iegor - Bára Jan
turnaj
nejmladší chlapci
17:00
Mrázik Marek - Velím Vojtěch
turnaj
nejmladší chlapci
17:00
Šudřich Radek - Kolář Edvard
turnaj
nejmladší chlapci
17:00
Jaššo Matěj - Juhaňák Daniel
turnaj
mladší chlapci
17:00
Šetina Václav - Síleš Jan
turnaj
mladší chlapci
17:00
Zelba Lukáš - Roubal Matyáš
turnaj
mladší chlapci
17:00
Kučina Ondřej - Babula Matěj
turnaj
mladší chlapci
17:00
Starý Vojtěch - Garabik Marek
turnaj
mladší chlapci
17:00
Kutil Adam - Veverka Vladimír
turnaj
mladší chlapci
17:00
Zrůbek Dan - Ugrenovich Jaroslav
turnaj
mladší chlapci
17:00
Němec Jáchym - Winter Ondřej
turnaj
starší chlapci
17:00
Bokhnak Timofey - Delgerdalai Bayarjavkhlan
turnaj
starší chlapci
17:00
Hladký Tadeáš - Paseka Matyáš
turnaj
starší chlapci
17:00
Brožka Karel - Janouš Marek
turnaj
starší chlapci
17:00
Dolenský Filip - Werner Hong Quan Dan
turnaj
starší chlapci
17:00
Šimůnek Jakub Šimon - Tegda Marek
turnaj
starší chlapci
17:00
Lang Šimon - Souček Jan
turnaj
starší chlapci
17:45
Kraj Vysočina - Zlínský kraj
turnaj chlapci
turnaj
17:45
Olomoucký kraj - Jihomoravský kraj
turnaj chlapci
turnaj
17:45
závod
4 km volně
starší dívky r. 2008
sport není streamován
Proč není tento sport streamován?
Český olympijský výbor zajišťuje televizní přenosy na ČT Sport. Streamingy
zajišťují jednotlivé sportovní svazy (všem těmto sportovním svazům děkujeme).
Některé sporty se rozhodly streamy nezajišťovat.
17:45
závod
4 km volně
starší chlapci r. 2008
sport není streamován
Proč není tento sport streamován?
Český olympijský výbor zajišťuje televizní přenosy na ČT Sport. Streamingy
zajišťují jednotlivé sportovní svazy (všem těmto sportovním svazům děkujeme).
Některé sporty se rozhodly streamy nezajišťovat.
17:45
závod
3 km volně
starší dívky r.2009
sport není streamován
Proč není tento sport streamován?
Český olympijský výbor zajišťuje televizní přenosy na ČT Sport. Streamingy
zajišťují jednotlivé sportovní svazy (všem těmto sportovním svazům děkujeme).
Některé sporty se rozhodly streamy nezajišťovat.
17:45
závod
3 km volně
starší chlapci r. 2009
sport není streamován
Proč není tento sport streamován?
Český olympijský výbor zajišťuje televizní přenosy na ČT Sport. Streamingy
zajišťují jednotlivé sportovní svazy (všem těmto sportovním svazům děkujeme).
Některé sporty se rozhodly streamy nezajišťovat.
19:00
19:30
Pardubický kraj - Středočeský kraj
turnaj chlapci
turnaj
19:30
Plzeňský kraj - Ústecký kraj
turnaj chlapci
turnaj