Olympiáda dětí a mládeže 2023 – program a výsledky
09:00
09:15
Jiří Bouška - Martin Policar
turnaj
nejmladší chlapci
09:15
Makar Honcharov - Václav Sochor
turnaj
nejmladší chlapci
09:15
Matěj Mydlář - Iegor Frantsev
turnaj
nejmladší chlapci
09:15
Radek Šudřich - Vojtěch Velím
turnaj
nejmladší chlapci
09:15
Václav Kroulík - Lukáš Zrůst
turnaj
nejmladší chlapci
09:15
Edvard Kolář - Jan Bára
turnaj
nejmladší chlapci
09:15
Martin Michael Mikulka - Marek Mrázik
turnaj
nejmladší chlapci
10:00
10:45
Kroulík Václav - Bouška Jiří
turnaj
nejmladší chlapci
10:45
Sochor Václav - Mikulka Martin Michael
turnaj
nejmladší chlapci
10:45
Bára Jan - Mydlář Matěj
turnaj
nejmladší chlapci
10:45
Policar Martin - Šudřich Radek
turnaj
nejmladší chlapci
10:45
Velím Vojtěch - Zrůst Lukáš
turnaj
nejmladší chlapci
10:45
Mrázik Marek - Honcharov Makar
turnaj
nejmladší chlapci
10:45
Frantsev Iegor - Kolář Edvard
turnaj
nejmladší chlapci
14:00
14:00
Bouška Jiří - Mydlář Matěj
turnaj
nejmladší chlapci
14:00
Mikulka Martin Michael - Kroulík Václav
turnaj
nejmladší chlapci
14:00
Frantsev Iegor - Sochor Václav
turnaj
nejmladší chlapci
14:00
Šudřich Radek - Bára Jan
turnaj
nejmladší chlapci
14:00
Honcharov Makar - Policar Martin
turnaj
nejmladší chlapci
14:00
Kolář Edvard - Velím Vojtěch
turnaj
nejmladší chlapci
14:00
Zrůst Lukáš - Mrázik Marek
turnaj
nejmladší chlapci
15:00
15:30
Mikulka Martin Michael - Bouška Jiří
turnaj
nejmladší chlapci
15:30
Mydlář Matěj - Kroulík Václav
turnaj
nejmladší chlapci
15:30
Velím Vojtěch -Honcharov Makar
turnaj
nejmladší chlapci
15:30
Sochor Václav - Šudřich Radek
turnaj
nejmladší chlapci
15:30
Zrůst Lukáš - Frantsev Iegor
turnaj
nejmladší chlapci
15:30
Bára Jan - Policar Martin
turnaj
nejmladší chlapci
15:30
Mrázik Marek - Kolář Edvard
turnaj
nejmladší chlapci
17:00
17:00
Bouška Jiří - Honcharov Makar
turnaj
nejmladší chlapci
17:00
Kroulík Václav - Sochor Václav
turnaj
nejmladší chlapci
17:00
Mydlář Matěj - Zrůst Lukáš
turnaj
nejmladší chlapci
17:00
Policar Martin - Mikulka Martin Michael
turnaj
nejmladší chlapci
17:00
Frantsev Iegor - Bára Jan
turnaj
nejmladší chlapci
17:00
Mrázik Marek - Velím Vojtěch
turnaj
nejmladší chlapci
17:00
Šudřich Radek - Kolář Edvard
turnaj
nejmladší chlapci